IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy

Share | 

Yoshida Shihouin

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Yoshida Shihouin   Nie 18 Sty 2009 - 13:25

DANE

Imię: Yoshida

Nazwisko: Shihouin

Profesja: Shinigami

Waga: 61 kg

Wzrost: 173 cm

Wygląd:

Charakter: Jest miły w wielu sytuacjach, lecz czasami, gdy ktoś go wkurzy, będzie z nim źle. Także pomocny, a zarazem i chętny walki. Gdy tylko powącha Alkohol, robi się pijany, a gdy weźmie łyka, zasypia.

Ekwipunek: Zanpakutou, Gikongan("cukierek duszy")x5, Gigai(zastępcze ciało), strój Shinigami, odznaka shinigami, mała machina bojowa mojej roboty.

Historia: Urodziłem się w Karakura Town. Wiodłem bardzo dobre życie, chodziłem do dobrej szkoły itp. W lato, gdy miałem 13 lat, wyjechaliśmy nad morze. W połowie drogi mieliśmy wypadek. Tylko ja umarłem, reszta odniosła poważne rany. Wybiegłem z samochodu z dziwnym łańcuchem na klatce piersiowej. Wałęsałem się po mieście. Pewnego razu, zauważył mnie jeden z patrolujących Shinigami. Odesłał mnie do Rukongai. Znalazłem starą ruderę i ją odnowiłem. Wystrugałem sobie Bokken. Trenowałem przez długi czas. Walczyłem dla zabawy, gdy mi się nudziło. Pewnego razu, rzuciło się na mnie trzech zbójów z przeróżnymi broniami... Ja miałem tylko mój bokken. Powiedziałem tylko cicho
- Hehe... Nie wiedzą, z kim zaczynają... - i krzyknąłem do nich - Jestem Yoshida! Zapamiętajcie to imię, bo to będą ostatnie słowa, jakie wypowiecie!
Po tym wyjąłem bokkena i zacząłem walczyć. Byli silniejsi, niż sądziłem, ale to mi nie przeszkodziło. Wygrałem z nimi i wróciłem do domu. Miałem kilka ran, więc wypiłem troszkę sake, które ktoś mi podarował za zabicie zbója. Chciałem uśmierzyć ból, lecz po chwili zasnąłem... Pewnego razu, usłyszałem, że Shinigami toczą najcięższe walki. Od razu się zapisałem do Akademii. W Akademii, nie wiem czemu, zaczęła mnie interesować elektryka. Zacząłem się uczyć i tym podobne. Po pewnym czasie, sam zbudowałem małą i szybką machinę do walki. Była to kulka z drewna, którą napędzało Reiatsu. Miała trzy ostrza i kulgała się po sporym terenie atakując znienacka. Rodzina Shihouin zauważyła mnie i przygarnęła do siebie. Od tamtej pory byłem Yoshidą Shihouin. Szybko znalazłem przyjaciół i ukończyłem Akademię pomyślnie. Mam zamiar dołączyć do XII dywizjonu.

Pieniądze: 500 Ryo.

STATYSTYKI

Atrybuty:
Siła: 11 (5+1[shinigami]+3[wiek]+1[do rozdania]+1[płeć])
Szybkość: 9 (5+2[shinigami]+2[do rozdania])
Zręczność: 5 (5+2[premia]-2[płeć])
Wytrzymałość: 8 (5+2[do rozdania]+1[płeć])
Inteligencja: 6 (5+1[do rozdania])
Psychika: 2 (5-3[shinigami])
Reiatsu: 8 (5+1[shinigami]+2[do rozdania])
Kontrola Reiatsu: 7 (5+2[do rozdania])

OGÓLNE

Udźwig: 110kg (11[siła]*10[mechanika gry])
Prędkość(śr.): 9km/h (9[szybkość])
Prędkość(max.): 28km/h (9[szybkość]*2[mechanika gry]+10[mechanika gry])

Techniki

Poznane Hadou: #16 - Semai Jishin
Poznane Bakudou: #15 - Haji

Umiejętności
- Z rodziny Shihouin
- Żądza Krwi
- Technik

Wady
- Wrażliwość na Alkohol

P.S. Chciałbym, aby Roten został moim MG.

-Wybacz, ale ja stronię od MG'owania i raczej nie chcę brać więcej graczy. - Rot

Ostatnio zmieniony przez Yoshida dnia Nie 18 Sty 2009 - 14:01, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Yoshida Shihouin   Nie 18 Sty 2009 - 13:42

Historia zła , nikt nie może urodzić się jako martwy !!!

Nie spełnione wymagania Wady

Wady
- Wrażliwość na Alkohol

Błąd w statystykach .

Siła: 10 (5+1[shinigami]+3[płeć]+1[do rozdania])
Zręczność: 7 (5+2[premia]) Brak minusu za płeć
Wytrzymałość: 7 (5+2[do rozdania]) Brak bonusu za płeć .

Brak możliwości dodatkowego ekwipunku [Przynajmniej tak przypuszczam]

Ekwipunek: Zanpakutou, Gikongan("cukierek duszy")x5, Gigai(zastępcze ciało), strój Shinigami, odznaka shinigami, mała machina bojowa mojej roboty.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Yoshida Shihouin   Nie 18 Sty 2009 - 14:02

Zmienione, a co do ekwipunku, to poczekamy na innych.
Powrót do góry Go down
Falar

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
50/50  (50/50)

PisanieTemat: Re: Yoshida Shihouin   Nie 18 Sty 2009 - 16:54

dobra ja tam nie widzę żądnych błędów, ale jak coś przeoczyłem to powiedzcie...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tasuki

Oddział : Dywizjon 8

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
170/170  (170/170)

PisanieTemat: Re: Yoshida Shihouin   Nie 18 Sty 2009 - 18:02

Jeżeli nikt nie ma nic na przeciw wezmę tego gracza pod moje skrzydła. Z mojej strony: akceptacja, szczegóły machiny omówimy na gg.

All you hear in this country is: Children, help the children, what about a children, save the children. I say: f*ck the children -George Carlin
I think it was shakespear who said "The world is my scene". I say - You're all crap! - Colin Mochrie
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.zielonawieza.pl
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Yoshida Shihouin   Nie 18 Sty 2009 - 18:21

Mi to pasuje. Tasuki może być moim MG Smile
Powrót do góry Go down
Tasuki

Oddział : Dywizjon 8

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
170/170  (170/170)

PisanieTemat: Re: Yoshida Shihouin   Nie 18 Sty 2009 - 19:02

Twój zan jest nieco dłuższy niż zwykła katana, mierzy 1.2 metra, ma tarczowy, prostokątny jelec i rękojeść opleciona czarną skórą, z małym złoceniem na głowicy. Na tsubie widzisz rysunek pioruna.

All you hear in this country is: Children, help the children, what about a children, save the children. I say: f*ck the children -George Carlin
I think it was shakespear who said "The world is my scene". I say - You're all crap! - Colin Mochrie
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.zielonawieza.pl
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Yoshida Shihouin   

Powrót do góry Go down

Yoshida Shihouin
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1