IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy

Share | 

Rukia Hazine

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Rukia Hazine   Nie 18 Sty 2009 - 15:08

Imię: Rukia
Nazwisko: Hazine
Profesja: Shinigami
Waga:52
Wzrost: 160
Wygląd:
Charakter: Wredna , samodzielna , uparta
Ekwipunek:Zanpakutou, Gikongan("cukierek duszy")x5, Gigai(zastępcze ciało), strój Shinigami, odznaka Shinigami
Historia: Moja historia jest bardzo smutna..... Gdy się urodziłam moi rodzice byli szczęśliwi że mnie mają a przynajmniej tak wyglądali zaraz po przyjściu ze szpitala do domu ojciec bił moją matkę za to że nie usunęła ciąży prawie cały czas płakałam pewnego dnia gdy miałam 8 lat nie wytrzymałam i próbowałam obronić matkę przed ojcem. Zostawił matkę i ruszył w moją stronę chwyciłam nóż ponieważ nie chciałam żeby mnie zranił matka złapała ojca w trosce o mnie on wyrwał mi z ręki nóż i wbił matce w serce. Nie wiedziałam co robić więc szybko uciekłam z domu , ojciec gonił mnie i gonił , gdy w końcu mnie złapał powiedział że jeśli komuś o tym powiem zrobi to samo ze mną wystraszyłam się i znowu zaczęłam uciekać. Ojciec zaczął mnie po raz kolejny gonić. Padał deszcz , gdy dobiegłam do mostu ojciec się poślizgnął i spadł z niego. Czułam rozpacz a zarazem pociechę moja matka umarła mój ojciec umarł nie wiedziałam gdzie się podziać znalazła mnie pewna kobieta która się mną opiekowała do 14 roku życia. Pewnego dnia w moje 15 urodziny zostawiła tylko list w którym było napisane " Rukia jesteś gotowa aby ruszyć w świat i zostać wspaniałym Shinigami ". Nie wiedziałam dlaczego ten list , dlaczego sama mi tego nie powiedziała , obróciłam list na drugą strunę i pisało tam " Nie wchodź na strych musiałam to zrobić " wystraszyłam się i poszłam na strych. Moja wybawicielka wisiała powieszona na sznurze nie żyła ..... Od tego czasu postanowiłam się zabić i zostać wspaniałym Shinigami i myśle że będzie trudno znowu komuś zaufać ...... Przez pierwsze lata w Rungokai uczyłam się na wspaniałego Shinigami niektórzy kradli aby przetrwać ale ja niebyłam taka ....
Pieniądze: 500 Ryo.
Statystyki :
Siła: 5 [bazowa] + 1 [klasa] - 1 [płeć] + 3 [wolne punkty] = 8
Szybkość: 5 [bazowa] + 2 [klasa] + 1 [wolne punkty] = 8
Zręczność: 5 [bazowa] + 2 [płeć] + 2 [wolne punkty] = 9
Wytrzymałość: 5 [bazowa] - 1 [płeć] + 2 [wolne punkty] = 6
Inteligencja: 5 [bazowa] + 3 [klasa] + 7 [wolne punkty] = 15
Psychika: 5 [bazowa] - 3 [klasa] = 2
Reiatsu: 5 [bazowa] + 1 [klasa] = 6
Kontrola Reiatsu: 5 [bazowa] = 5
Udźwig: 60kg
Prędkość(śr.):6 km/h
Prędkość(max.): 22km/h
Zaklęcia : Byakurai - Inkantacja: Zaklęcie destrukcyjne numer cztery - Biała Błyskawica!
Opis: Zaklęcie, które tworzy niewielkiej średnicy promień przeszywające wszystko co napotka na swojej drodze.
Sai - Inkantacja: Zaklęcie wiążące numer jeden - blokada!
Opis: Najłatwiejsze i najprostsze ze wszystkich zaklęć wiążących. Wiąże danej osobie ręce za plecami i unieruchamia. Silna osoba niestety potrafi przerwać tą blokadę.
Tsuzuri Raiden - Inkantacja: Zaklęcie destrukcyjne numer jedenaście - Wiążąca Błyskawica!
Opis: Zaklęcie tworzy niewielki strumień elektryczności, który płynie przez przewodnik (w tym wypadku łańcuch), raniąc nieprzyjaciela.
Umiejętności : Podstawowy Samoobrony - Znasz zasady samoobrony i umiesz się bić. Znasz też kilka chwytów.
Premie: Ulepszona walka wręcz, znasz parę chwytów i umiesz się bić.
Medycyna - Znasz zasady pierwszej pomocy, umiesz rozpoznać podstawowe schorzenia, choroby, a także zweryfikować rodzaj złamania itp.
Premie: Znajomość podstawowych technik medycznych(udzielanie pomocy). Apteczka.
Wady : ...........

Ostatnio zmieniony przez Rukia dnia Pon 19 Sty 2009 - 16:08, w całości zmieniany 13 razy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Rukia Hazine   Nie 18 Sty 2009 - 15:11

Brak Historii . POSTAĆ KANONICZNA
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba

Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
210/220  (210/220)
Punkty Reiatsu:
2225/2250  (2225/2250)

PisanieTemat: Re: Rukia Hazine   Nie 18 Sty 2009 - 15:18

Tak, ponadto brak umiejętności, wad i takie tam... Jak potrzebujesz pomocy to napisz do kogoś z MG na GG, bo ja obecnie nie mam za dużo czasu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://bleach.iowoi.org
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Rukia Hazine   Nie 18 Sty 2009 - 15:18

Historie dopiero pisałam Razz a czemu Kanoniczna ?? Niemogę mieć Rukia na imie ??
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Rukia Hazine   Nie 18 Sty 2009 - 15:20

1.Napisz Historię
2.Na tym forum jest zakaz grania postaciami kanonicznymi
3.Daj opisy zaklęć jakie masz
4.Dodaj atuty i wady wraz z opisami
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Rukia Hazine   Nie 18 Sty 2009 - 15:24

No mówie że dopiero to robiłam zobacz teraz
Powrót do góry Go down
Tasuki

Oddział : Dywizjon 8

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
170/170  (170/170)

PisanieTemat: Re: Rukia Hazine   Nie 18 Sty 2009 - 15:27

aby zostać shinigami osoba musi być już martwa, to podstawowy warunek. W historii opisujesz swoje życie na Ziemi, jeszcze jako człowiek, dajesz moment śmierci i co robiłaś przez pierwsze lata w rukongaiu.

All you hear in this country is: Children, help the children, what about a children, save the children. I say: f*ck the children -George Carlin
I think it was shakespear who said "The world is my scene". I say - You're all crap! - Colin Mochrie
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.zielonawieza.pl
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Rukia Hazine   Nie 18 Sty 2009 - 15:30

Od tego czasu postanowiłam się zabić i zostać wspaniałym Shinigami i myśle że będzie trudno znowu komuś zaufać ......

Nie widać ?
Powrót do góry Go down
Tasuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
170/170  (170/170)

PisanieTemat: Re: Rukia Hazine   Nie 18 Sty 2009 - 15:37

Nie zauważyłem bo to jest niepoprawne gramatycznie w całej formie. Poza tym, matka mówiąca że córka może zostać shinigami? Większość ludzi nie ma pojęcia o bogach śmierci, a o zostaniu shinigami decyduje ilość reiatsu, nie pochodzenie.

All you hear in this country is: Children, help the children, what about a children, save the children. I say: f*ck the children -George Carlin
I think it was shakespear who said "The world is my scene". I say - You're all crap! - Colin Mochrie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Rukia Hazine   Nie 18 Sty 2009 - 15:39

To niemówiła matka ty czytać nieumiesz czy co ?? ( bez urazy ) Moja matke w historii zabił ojciec a zaczynałam widzieć ducha a tamta kobieta mnie przygarneła i ona była duchem ...... lol
Powrót do góry Go down
Tasuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
170/170  (170/170)

PisanieTemat: Re: Rukia Hazine   Nie 18 Sty 2009 - 15:43

Dobrze, przyznaję, źle przeczytałem. Powód: zbyt chaotyczna historia postaci. I ten sam argument podtrzymam: nikt nikomu by nie powiedział o tym by zabić siebie by zostać shinigami, zwłaszcza, że jako dziecko nie wiedziałaś nawet kim oni są.

Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Rukia Hazine   Nie 18 Sty 2009 - 15:44

lol poraz kolejny to robisz ona nie powiedziala zebym sie zabila tylko ja nie wytrzymalam i sie zabilam a po smierci postanowilam zostac shinigami .....
Powrót do góry Go down
Falar

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
50/50  (50/50)

PisanieTemat: Re: Rukia Hazine   Nie 18 Sty 2009 - 15:45

Ja za bardzo nie mam nic do zarzucenia....

Ostatnio zmieniony przez Falar dnia Nie 18 Sty 2009 - 15:48, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Rukia Hazine   Nie 18 Sty 2009 - 15:46

no niemoge miec takiego imie czemu ?? zmienilam nazwisko przeciez duzo osob w japonii ma takie imie Razz
Powrót do góry Go down
Falar

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
50/50  (50/50)

PisanieTemat: Re: Rukia Hazine   Nie 18 Sty 2009 - 15:50

ehh rukia nie wiesz co to opcja "edit" ? ja bym za to już warna dał...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Rukia Hazine   Nie 18 Sty 2009 - 15:51

aaaaaa przepraszam to sie nie powtorzy ......
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba

Karta Postaci
Punkty Życia:
210/220  (210/220)
Punkty Reiatsu:
2225/2250  (2225/2250)

PisanieTemat: Re: Rukia Hazine   Nie 18 Sty 2009 - 17:48

Rozdałaś 10 pkt, a powinnaś mieć 13(3 od wieku).
Wybierz umiejętności i wady, chyba, że nie chcesz żadnych, wtedy dodaj sobie za to odpowiednią ilość punktów. Za każdą wadę +1 i za każdą niewybraną umiejętność +1.
Poza tym nie podoba mi się trochę avek, bo taki sam będzie pewnie chciało mieć wiele Rukii, które pojawią się w przyszłości, ale mniejsza z tym.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Rukia Hazine   Nie 18 Sty 2009 - 20:16

Poprawiłam dobrze ??
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba

Karta Postaci
Punkty Życia:
210/220  (210/220)
Punkty Reiatsu:
2225/2250  (2225/2250)

PisanieTemat: Re: Rukia Hazine   Nie 18 Sty 2009 - 20:32

Jest gites, masz akcepta. Teraz poczekaj, aż ktoś się zgłosi na twojego MG, jak jesteś niecierpliwa to napisz do jakiś na GG z prośbą o wzięcie Cię pod opiekę. Miłej gry ^^.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Rukia Hazine   Nie 18 Sty 2009 - 21:05

Od teraz będę twoim MG Smile Załóż dom w Soul Society->Rukongai->Tereny Mieszkalne. Tam na początku toczyła się będzie twoja historia.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Rukia Hazine   

Powrót do góry Go down

Rukia Hazine
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1