IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Bleach

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Tasuki

Oddział : Dywizjon 8

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
170/170  (170/170)

PisanieTemat: Bleach   Sro 21 Sty 2009 - 10:34

Jak to możliwe że na forum poświęconym Bleach nie ma tematu o samym anime i mandze? Dajcie wasze wrażenia, kto jest ulubionym kapitanem, jaki ulubiony Zan...słowem wszystko.

Na początek zła wiadomość: znowu spoilery nas czekają. Za tydzień powrót do Lurichiyo, ale jest nadzieja na to, że odcinki mangi z serii "Turn back the pandulum" (Początki Vaizard) będą w formie anime!

All you hear in this country is: Children, help the children, what about a children, save the children. I say: f*ck the children -George Carlin
I think it was shakespear who said "The world is my scene". I say - You're all crap! - Colin Mochrie
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.zielonawieza.pl
Rezoshi Maouro

Karta Postaci
Punkty Życia:
10/50  (10/50)
Punkty Reiatsu:
140/140  (140/140)

PisanieTemat: Re: Bleach   Czw 22 Sty 2009 - 23:05

Ja uwielbiam grimmjow'a jest silny a poprostu ichigo miał farta jak zawsze.
A z kapitanów lubię tego w różowym kimono
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tasuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
170/170  (170/170)

PisanieTemat: Re: Bleach   Czw 22 Sty 2009 - 23:07

Kyouraku, tak jak ja ;p Z arrancarrów to Stark mi się wydaje wyczesany z wyglądu i charakteru.

All you hear in this country is: Children, help the children, what about a children, save the children. I say: f*ck the children -George Carlin
I think it was shakespear who said "The world is my scene". I say - You're all crap! - Colin Mochrie
Powrót do góry Go down
Mai

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/60  (50/60)
Punkty Reiatsu:
100/100  (100/100)

PisanieTemat: Re: Bleach   Pią 23 Sty 2009 - 9:11

najlepszy kapitan to rzecz jasna nasz szalony Kenpachi tuż za nim Hytsugai i Kuchiki :D:D teraz porucznicy więc różowo włosa koleżanka Kenpachiego (nie pamiętam jak się nazywa a dokładniej nie wiem jak się pisze :D) i Matsumoto jeśli chodzi o złe charaktery to najlepszy z arnacarnów jest Uluqiora a najlepsza z Espady (zarówno starej jak i nowej) jest Nelu :D:D po za tym Senbonzakura to fajny mieczyk tak samo jak Suzumenobachi :D:D i na koniec powiem bo rzecz jasna każdy go lubi czyli "on" domyślcie się kto
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.skfight.yoyo.pl
Tasuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
170/170  (170/170)

PisanieTemat: Re: Bleach   Pią 23 Sty 2009 - 9:18

Chodzi Ci o Yachiru-chan, a mieczyk Soi Fong to Suzumebachi nie suzumenobachi ;p

Neliel faktycznie jest świetna, ale jej resseurection jest..słabe.

Powrót do góry Go down
Mai

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/60  (50/60)
Punkty Reiatsu:
100/100  (100/100)

PisanieTemat: Re: Bleach   Pią 23 Sty 2009 - 9:23

no przepraszam wtrąciło mi się te "No" nie wiem skąd :D:D a po za tym nie wiecie kim jest ten "on" :D:D
Powrót do góry Go down
Tasuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
170/170  (170/170)

PisanieTemat: Re: Bleach   Pią 23 Sty 2009 - 9:32

No..nie. Podejrzewam że chodzi o Ichigo.

Powrót do góry Go down
Mai

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/60  (50/60)
Punkty Reiatsu:
100/100  (100/100)

PisanieTemat: Re: Bleach   Pią 23 Sty 2009 - 9:39

Cały pakiet Ichigo Zengetsu i w szczególności biały kolega bez imienia
Powrót do góry Go down
Tasuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
170/170  (170/170)

PisanieTemat: Re: Bleach   Pią 23 Sty 2009 - 10:13

Biały kolega jest nazywany w środowisku fanów jako Ogichi bo jak się przyjrzymy to jest lustrzanym odbiciem Ichi'ego.

Powrót do góry Go down
Mai

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/60  (50/60)
Punkty Reiatsu:
100/100  (100/100)

PisanieTemat: Re: Bleach   Pią 23 Sty 2009 - 10:17

to i ja wiem ale nie lubię tego używać bo w końcu on się tak nie nazywa :D:D po za tym skoro lustrzane odbicie to nie Ogichi tylko ogichI i nawet jeśli on sam mówił ze nie ma imienia
Powrót do góry Go down
Rakimaru Hitsugaya

Oddział : Dywizjon 7

Karta Postaci
Punkty Życia:
72/80  (72/80)
Punkty Reiatsu:
124/169  (124/169)

PisanieTemat: Re: Bleach   Pią 23 Sty 2009 - 21:25

Ulubiony kapitan hmmmm mysle ze Hitsugaya
Zanpaktuo:Suzumebach
Porucznik:Matsumoto
Espada:Neliel
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Oddział : Dywizjon 10
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Bleach   Nie 1 Mar 2009 - 10:48

Bleach na początku strasznie mi się podobał, pierwsze 65 odcinków to kwintesencja shonena: świetne walki, fabuła trzyma w napięciu i jest całkiem oryginalna, główny bohater także nie jest tylko fajny, ale też odczuwa strach i ma swoje słabości, kreska świetna, humor konkretnie bawi - po prostu do niczego się nie można przyczepić.

Później przyszły fillery;/ i wyszło tak byle jak. Vaizardzi byli dobrym pomysłem, lecz całe Las Noches jest bardzo nierówne, są momenty fajne, a są naprawdę cieniutkie.

Natomiast obecny Gaiden jest rewelacyjny dla mnie, ten sam poziom co pierwsze odcinki. Bardzo mi się podoba, lubię gdy nie ma tylko naparzanki, a mimo to można poczuć akcję.

Co do mangi
Spoiler:

Co do postaci, zdecydowanie przoduje Urahara Kisuke, generalnie większość postaci lubię, jedynie jakieś beznajdziejne hollowy czy Arrancary są wkurzające, zwłaszcza później pojawi się cały zwierzyniec, który jest żenujący no i oczywiście najbardziej irytująca postaci w Bleach Inoue ze swoim cielęcym wzrokiem i ciągłym "Kurosaki-kun" bleeeeee ileż można, Ulq albo ktoś inny powinien ją pochlastać i byłoby nareście fajnie muhahaha.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Bleach   Nie 29 Mar 2009 - 7:06

No więc:
Ulubiony charakter: Renji, Hitsugaya Toushiro
Zanpakutou: Hyourinmaru bądz Zabimaru
Bankai: On Guren Hyounimaru
Vizarad: Ichigo
Powrót do góry Go down
Sousuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
104/120  (104/120)

PisanieTemat: Re: Bleach   Nie 29 Mar 2009 - 12:29

Ulubiony kapitan: Kommamury Saijin (Nie wiem czy dobrze napisałem)
Ulubiony Zanpakutou: Katen Kyokotsu i Wabisuke
Ulubiony porucznik: Kira Izuru
Ulubiony Arrancar: Shayel Apporo Grantz
Ulubiony Vizard: Lisa Yadomaru
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Bleach   Pon 30 Mar 2009 - 12:53

Cytat :
Ulubiony kapitan: Kommamury Saijin
Kapitan Pies... chyba najsłabszy kapitan ze wszystkich, do tego ma dość nikle rozbudowaną osobowość, ot to miał kompleks odmienności i wielki zawód.

Co do ulubionych:

shikai: Senbonzakura
ban-kai: Tensa Zangetsu
Ulubiony porucznik: Hisagi Shuuhei
Ulubiony Arrancar: hmmm... Ulqiorra?
Ulubiony Vizard: Kensei Muguruma
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoku Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Bleach   Pią 24 Kwi 2009 - 22:28

Co tu dużo gadać ulubione :
shikai: Senbonzakura
Ban-kai: Senbonzakura Kageyoshi
ulubiony kapitan chyba wiadomo
ulubiony vizard: Ichigo
a reszta mało ważna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.bossasg.w8w.pl
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Bleach   Sro 6 Maj 2009 - 11:21

Na początek się przywitam, jako że to mój I post ^.^
A jeśli chodzi o ulubione to:

Kapitan: Kyouraku Shunsui, Ukitake Juushiro, Kuchiki Byakuya
Porucznik: Matsumoto Rangiku
Vizard: Kurosaki Ichigo
Arrancar: Ulquiorra Cifer, Grimmjow Jaegerjaquez
Shi_Kai: Sode no Shirayuki (Ze względu na wygląd), Hyōrinmaru (Ze względu na moc)
Ban_Kai (I jednocześnie ulubione zanpaktou): Tensa Zangetsu (Ze względu na wygląd i siłę :D)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Bleach   Pon 19 Paź 2009 - 15:33

Ulubiona postać: Yoruichi Shihouin (no, a jak - to jest klasa, a nie taka Orihime).
Ulubiony kapitan: Juushirou Ukitake
Ulubiony porucznik: Shiba Kaien. A jako że dead - Yachiru Kusajishi
Ulubieni Arrancarzy: nie Ulquiorra (sorry za kolokwializm, ale dupek), nie Grim (za wariatami nie przepadam), ale Harribel (klasa, taka druga Yoruichi), Starrk (Kyoraku jak nic), Wonderweiss, Neliel.
Ulubieni Vizardzi: Lisa i Hirako.

Oprócz tego: Ichimaru Gin (no, jego to się w ogóle nie spodziewałam)
Kyoraku Shunsui (chyba wiadomo)
Nanao (patrz ------> wyżej)
Rukia
Byakuya
Tatsuki
Tosiu
Isshin
Ryuuken
Uryuu

Ulubione Zany: Senbonzakura (Shikai i Bankai)
Murcielago
Sode no Shirayuki (całokształt)
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Bleach   Czw 22 Paź 2009 - 14:36

Cytat :
Harribel (klasa, taka druga Yoruichi)
Nie wiem czy czytasz mangę, ale
Spoiler:

Ogólnie wkurza mnie to, że Ichigo miał mieć super prędkość dzięki bankai, a prawda jest taka, że wyprzedzał tylko Byakuyę. Getsuga też mu się stępiła, wcześniej każdy kto zarwał od tego był poważnie ranny, a teraz to rękoma to blokują, fail straszny.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Bleach   Czw 22 Paź 2009 - 18:50

Kitsu teraz Bankai Ichigo G daje, a żałuje bo całkiem fajne założenie z ogormnym podniesieniem szybkości... G daje pomijając Getsuge, która tnie wszytko jak chce i jest co raz większa x_X

Aaa skoro się nie wypowiadałam to żem się wypowiem odnoście ulubionych postaci i innych rzeczów.

Jako że ciężko wybrać mi którą postać lobię najbardziej zrobię tak:

Postacie do których pałam większą sympatią ( w losowej kolejności )

- Shunsui - uwielbiam ten typ budowy postaci
- Nanao - uwielbiam ją w połączaniu z Shunem ;]
- Ukitake - jest uroczy ;p
- Kensei - mimo że mało wiemy o panie K, to chyba mój ulubiony archetyp postaci z anime
- Stark - zawsze lubiłam luźnych leni w anime, zresztą w porządku facet
- Aizen - żałuje że jak na głównych złych anime mało go jak na razie rozwinęli... Ja chyba z zasady lubię główne złe postacie, zresztą fajnie się nim gra w Bleach BB2 na Ps2, a jeszcze fajniej wygląda jak da mu się na głowę sombrero
- Renji - kolejny typ postaci jakie lubię
- Matsumoto - HA xD
- Gin - Ponieważ jest urokliswym złym charakterem sadystą
- Grim - znów bardzo lubię archetyp
- Unohana - Bo to bardzo zła kobieta
- Ikkaś, Zaraki - arechetyp

Zan i Res w losowej kolejności, pomijając nr 1

1. Zan Shunsuia - za działanie i umiejętność na bankai
2. Zan Kenseia - za wygląd
3. Zan gina - za umiejętność, od razu mi się spodobała święta włócznia
4. Zan Kiry - niecieprie postaci, ale muszę mu oddać że Zana ma naprawdę potężnego...
5. Zan Byaku - Nie będę oryginalna... Za działanie
6. Res Espady 2 (nie pisze imienia bo nie pamiętam pisowni) - C-U-D-O z wyglądu i działania

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Bleach   Czw 22 Paź 2009 - 19:11

Ress Drugiego to było bodajże Arrogante.

Zaś te niekiedy walki rzeczywiście były bez sensu - o ile niektóre rzeczywiście dobrano dobrze, to niektóre były bez sensu. Czytam mangę, ale miałam kilka przerw.

Spoiler:

Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Bleach   Pon 26 Paź 2009 - 20:57

osobiście uważam, że bleach jest tasiemcem, i że dla Pana Kubo liczy się tylko kasa. Niepotrzebnie przedłuża walki, niepotrzebnie pokazuje walki innych osób, i z mojej ulubionej mangi robi modę na sukces... Ostatnio dopiero manga zyskała swój dawny poziom... Ale mimo wszystko, postanowiłem kupować bleacha, z wyd. JPF. A wy kupujecie?
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Bleach   Sro 28 Paź 2009 - 12:18

Ja nie kupuję, po pierwsze mam pilniejsze wydatki, po drugie wolę czytać online po prostu kolejny chapter i tyle.

Co do Kubo... przede wszystkim to jest początkujący rysownik i widać braki warsztatowe w Bleachu.

Do 65epka(czyli SS arc) wszystko szło bardzo płynnie, jak na gatunek shonena absolutne mistrzostwo. Pomijając fillery było fajnie, przybyli Arrancar, Ichigo miał problem ze swoim pustym, ale jednak brakowało tego czegoś już, braku emocji w tym wszystkim. Poza tym zaczęły się właśnie błędy logiczne w siłach bohaterów(czego największą porażką jest TOP3 Espada nie licząc Espada 2 czy ostatni chapter*), fabuła mocno zeszła na drugi plan. Właściwie od pewnego czasu walka goni walkę. Kubo się po prostu zapętlił.

*
Spoiler:

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Bleach   Czw 29 Paź 2009 - 17:25

rzeczywiście, po uratowaniu Rukii, historia zaczęła się niepotrzebnie dłużyć i zniechęciła mnie do bleacha. Ale jednak przebrnąłem, i od mniej więcej ostatnich rozdziałów, manga wraca do dawnego poziomu. Oby to nie był tylko chwilowy przebłysk p. Kubo.

PS: właśnie obejrzałem 243 odcinek bleacha.

Spoiler:

Powrót do góry Go down
Watanabe no Tsuna

Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
83037/262144  (83037/262144)

PisanieTemat: Re: Bleach   Sob 7 Lis 2009 - 3:34

Kitsune napisał:
Co do postaci, zdecydowanie przoduje Urahara Kisuke, (...) no i oczywiście najbardziej irytująca postaci w Bleach Inoue ze swoim cielęcym wzrokiem i ciągłym "Kurosaki-kun" bleeeeee ileż można, Ulq albo ktoś inny powinien ją pochlastać i byłoby nareście fajnie muhahaha.

O tak, Urahara ma styl i niewiatpliwie olbrzymi potencjal (dla tych, co silnych lubia). Z kolei lajze-san nalezaloby jak najszybciej z litosci odstrzelic. Niestety to raczej tylko marzenia...

Pozdrawiam,
Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Bleach   Sob 7 Lis 2009 - 7:40

Zaraki Kenpachi <jupi>
Za nim z ulubieńców będzie Mr. Różowy płaszcz i Mr. Chorowity...chyba Ukitake mu było
Za nimi Hitsugaya... "Ice path is my forte"
Lubię też bardzo te ichnie Kidou bo to "prawie jak magia" choć czasem te długie formułki mnie zgniatają...przeciwnik zaatakowałby z dwa razy nim by się formułka skończyła...choć i tak Rukia w jednym fillerze mówi formułkę a w innym naparza #33 jak karabinem...
"Soukatsui!...Soukatsui!...Soukatsui!..." co się wydaje raz, że dziwne dwa, że równie dobrze może nie strzelać tak nienaładowanym zaklęciem bo sie to zablokuje albo łatwo ominie...
Popisówka Byakuyi też niezła jest (#4 Byakurai), on zresztą też poodpalał trochę wysokopoziomowych zaklęć bez inkantacji...nie wiem czy to dlatego, że jest kapitanem i ma taki power, żeby sobie na to pozwolić czy co...

A na Ziemi ulubieniec Urahara the "Chciwy Handlarzyna"

Generalnie to anime (i manga) jest dobrze zrobione tylko z jakiegoś powodu nie mogę pospamiętywać wszystkich imion i nazwisk...o stanowiskach nie wspomnę (ciągle zapominam na którym oddziale jest Hitsugaya na przykład)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Bleach   Sob 7 Lis 2009 - 15:03

hahah. Hitsugaya jest w 10! toż to herezja, nie znać jego i fuku taicho rangiku matsumoto oddziału! ^^ a teraz tak na serio:

gdybym dzisiaj nie przejrzał bleachwiki i podobnych stron nie zauważyłbym, także wielu rzeczy. Np, że hollowy mogą używać czegoś więcej niż cero [bala, sonido...]. Również do tej pory gubię się, kto jest kto, np: jak był ten barragan- ten co w kościotrupa się zmieniał- to myślałem, że jego pomocnicy (fraccion ?? ;-o) także są espadą. Tak jak ty, Emil, gubię się w hierarchii, i nie pamiętam prawie żadnych imion. Ale to chyba jest wybaczalne, przy takiej ilości tomów, co nie?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Bleach   Sob 7 Lis 2009 - 16:57

Pozwolę sobię użyć wpisu z Gadu-Gadu
<ściana>
No jasne, 10tka...jasny gwint, ich imiona i nazwiska pamiętam dobrze a numer za kija, Ukitake z kolei nie pamiętam imienia a numer, że w 13 jest to tak...a pana w Różu pamiętam tylko, że był w bodaj nr 4 ale danych personalnych ni kuku...zawijaż
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Bleach   Pon 16 Lis 2009 - 20:08

Ekhem, że tak się wtrącę, jeśli chodzi tu o Kyoraku, to nie jest on z czwórki.

No więc.... Ulubiony Vaizard to Hacci (Shinigami uznają tylko jednego boga...), na drugim miejscu Hiyori (Miała być potrójna bariera!). Z kapitanów to... Tylko Kurotsuchi Mayuri (Jesteś obiektem numer jeden, albo: idealność mnie mierzi). Z byłych kapitanów to chyba Yoruichi, za to Gina uważam za genialnego (bai bai!). Ze zwykłych Shinigami to Kira (Wabisuke rządzi!). Ulubione Zanpaktou to Wabisuke, Shinsou, Suzembachi i Tachikaze. Co do Pustych i Arrancar. Z Espady lubie Szayel'a za lekkie szaleństwo i Barragana za respirę. Grand Fisher był niezły, no ale ścięty "na hita" przez Isshina. On mnie właśnie interesuje. Dziwnie założone haori może sugerować dwie rzeczy: był niechlujnym kapitanem i dwa: należał do Straży Królewskiej(Royal Guards). Osobiście bardziej wierze w drugą możliwość. Co wy o tym sądzicie?
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Bleach   Czw 19 Lis 2009 - 19:51

Cytat :
był niechlujnym kapitanem i dwa: należał do Straży Królewskiej(Royal Guards). Osobiście bardziej wierze w drugą możliwość. Co wy o tym sądzicie?
Wątpię, bo Royal Guards znajdują się w dobrze ukrytym wymiarze, z którego łatwo nie można wyjść. To, że Ishin tak nosi swoje haori jest po prostu taką manierą, którą zresztą pewnie nabył po tym jak podpadł i utracił kapitańską rangę, no a przede wszystkim by bleach fani się zastanawiali, którego oddziału był kapitanem ;).

Osobiście uważam, że X, bo na Ziemi jest chyba 20 lat, w SS to mało czasu, a Hitsu został kapitanem oddziału albo przy samych pierwszych chapterach albo nieznacznie wcześniej, w jednym z chapterów gdzie jest zebranie poruczników Renji pyta się Matsumoto kto jest ich nowym kapitanem i dopiero wtedy się od niej dowiaduje(a jako porucznik raczej ma świeże informacje, więc Hitsu musiał być bardzo niedawno przed tą rozmową nominowany).
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Bleach   Today at 5:44

Powrót do góry Go down

Bleach
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next