IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry!

Pomoc dla nowych graczy

Forumowy Discord

Share | 

Wschodnia brama

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Wschodnia brama   2009-01-22, 13:42

"Wschodnia Brama" łączy bezpośrednio Seretei z Rukongai. Jest jednym z czterech oficjalnych przejść. Według historii oraz plotek miejscowych nosi także nazwę: "Przejście Niebieskiego Strumienia". Bardzo możliwe, że chodzi o żywioł wody albo po prostu teren obfity w różnego rodzaju rzeki. Zgodnie z przyjętą tradycją, aby wkroczyć do Rukongai należy najpierw pokonać tutejszego strażnika. Niestety nikt nie zna jego umiejętności czy unikalnych cech. Wiadomo tylko, że pokonany "podróżnik" powinien spróbować swego szczęścia innym razem albo zmienić bramę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Wschodnia brama   2009-01-22, 13:44

Shouhei i porucznik XIII dywizji mieli przejśc przez wschodnią bramę i dosac się do Rukongai.
- Jakie zadanie mamy wykonac?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Wschodnia brama   2009-01-22, 13:57

-w trzech dzielnicach wybuchły zamieszki i wyczuwane jest stamtąd dziwne reitasu ,acz bardzo dobrze maskowane, a zamieszki wybuchały zawsze w 79 okręgu co jest bardzo podejrzane a my musimy to sprawdzić i pokonać potencjalnych przeciwników... a porucznicy i kapitanowie zostali wysłani by sprawdzić skuteczność jednych z najlepszych studentów z akademii i ewentualnie przyjąć ich od razu po wykonaniu tego zadania-odpowiedziała szybko
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Wschodnia brama   2009-01-22, 14:13

- Hollow? - zapytał i z przyzwyczajenia poprawił Zanpaktou.
- Jestem jednym z najlepszych... Dla mnie super... - pomyślał, starając się zbytnio nie okazywac radości.
- Idziemy?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Wschodnia brama   2009-01-22, 14:35

-a co robimy-powiedział niepoważnie
-a nie chcesz się o nic spytać porucznika?-zapytała się ciebie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Wschodnia brama   2009-01-22, 14:46

- Nie, nie chcę... - odpowiedział.
Ciągle zastanawiał się od czego może emanowac owe, dziwne reiatsu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Wschodnia brama   2009-01-22, 14:52

-heh...jak nie to nie ,jednak ja zawsze byłam zasypywana pytaniami gdy byłam spotka przez jakiegoś shinigami i pozwoliłam mu zadać kilka pytań to była nimi zasypywana-powiedziała wspominając dawne czasy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Wschodnia brama   2009-01-22, 15:15

- Jak tak się sprawy mają, to mam dwa pytania - powiedział. - Pierwsze, czy praca porucznika jest trudna i drugie, daleko jeszcze?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Wschodnia brama   2009-01-22, 15:29

-wiesz praca porucznika nie jest ciężka czasami kogoś trzeba opierdolić papiery itp, ale nie żałuję że nim jestem...jesteśmy już w 70 okręgu czyli zaraz będziemy...przygotuj się ktoś nadchodzi-powiedziała do ciebie wyjmując zanpaktou.Nagle zobaczyłeś że biegnie na was grupka dusz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Wschodnia brama   2009-01-26, 15:57

-kilka menosów i cała masa pustych i jakieś dusze o nadzwyczajnych mocach...(jesteś już pod bramom)zaczekaj tutaj zaniosę go tam gdzie trzeba i idziemy do ciebie-powiedziała i znikła za rogiem używając Shunpo
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Wschodnia brama   2009-01-26, 16:01

Czekam aż porucznik wróci.
- Co o niej myślisz? – pytam się swojej drugiej strony, w końcu muszę z nim nawiązać jakiś kontakt.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Wschodnia brama   2009-01-26, 16:02

-a ona zajebista dupa-odpowiedziałeś sam sobie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Wschodnia brama   2009-01-26, 16:05

- Tak w ogóle to jak mam ci mówić, bo chyba nie per moja druga osobowość? – pytam się go. – A poza tym to masz rację, wygląda całkiem nieźle.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Wschodnia brama   2009-01-26, 16:10

-no nie mów że lecisz na nią chociaż co mi do tego jak będziesz coś robił źle to ja się wtedy wbiję...o wraca więc jestem cicho-odpowiedziała twoja druga strona czym zobaczyłeś jak wraca bez przeciwnika miecza i oka z dala usłyszałeś jej głos -dzięki że czekałeś- po czym podeszła do ciebie i dodała -to gdzie mieszkasz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Wschodnia brama   2009-01-26, 21:41

- Nie daleko stąd – powiedziałem do porucznik.
Ruszyliśmy w kierunku mojej kwatery.
- Czy do wiem się wreszcie jak mam cię nazywać? – spytałem się w myślach mojej ciemnej strony.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Wschodnia brama   2009-01-26, 21:46

-nazywaj mnie jak chcesz oficjalnie nie mam imienia-usłyszałeś w myślach
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Wschodnia brama   2009-01-26, 21:57

- Skoro tak, to sobie jakieś wymyśl - powiedziałem w myślach do mojego "przyjaciela".
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Wschodnia brama   2009-01-26, 21:59

Iehuohs co ty na to-usłyszałeś w myślach jednak nie mogłeś już kontynuować tematu bo byliście już pod twoim domem

(pisz tam)
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Wschodnia brama   

Powrót do góry Go down

Wschodnia brama
Powrót do góry 
Strona 1 z 1