IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Wschodnia dzielnica

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Wschodnia dzielnica   Czw 22 Sty 2009 - 14:34

Jedna z 4 dzielnic w rukongai
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Czw 22 Sty 2009 - 14:35

Wyciągnął z sayi swojego Zanpaktou.
- Skoro one uciekają, to znaczy, że ktoś, lub coś je goni. Hollow?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Czw 22 Sty 2009 - 19:36

-jakoś mi na to nie wygląda- po czym zobaczyłeś jak usze przyspieszają a wszystkie mają w rękach katany i wyglądają jakby chciały was zaatakować
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Czw 22 Sty 2009 - 19:48

- Co jest? Czemu oni nas atakują? - powiedział.
Czeka aż dusze podejdą i zaatakują najpierw. Blokuję uderzenia mieczem, trzymając swój zanpoktou obiema rękoma. Stara się wytrącic katanę przeciwnika i ciąc w poziomie z prawej.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Sob 24 Sty 2009 - 10:52

-Postaraj się zbytnio ich nie poturbować-po czym użyła shunpo i znikła a ty wyczułeś że zaczęła walczyć z czymś dużo silniejszym prawdopodobnie Menosem
[walka]
Dusze zatrzymały się w odległości 10 m od ciebie naprzeciwko ciebie stały 3 , 2 z boku i 2 z tyłu widać było że będą atakować falami najpierw na ciebie pobiegły 3 dusze 2 z nich( po bokach) chciały wykonać cięci jedna z prawej druga z lewej a ta pośrodku chciała wykonać pchnięcie reszta dusz zbliżyła się na 4 m
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Sob 24 Sty 2009 - 11:33

- He… Więc mam ich za bardzo nie poharatać? To będzie trudne… - pomyślał i wyciągnął sayi za pasa.
Kataną stara się ciąć w rękę, w której przeciwnik trzyma swój miecz, a sayi’ą stara się uderzyć w brzuch drugiego przeciwnika. Przed pchnięciem stara się uskoczyć lub zrobić obrót, a kataną ciąć w bark przeciwnika.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Nie 25 Sty 2009 - 11:42

Wykonałeś uderzenie w rękę nie uciąłeś jej jednak wykonałeś w niej głęboką ranę do kości przeciwnik zwijał się z bólu i raczej niedługo umrze z wykrwawienia tego drugie odepchnąłeś od siebie jednak byłeś za wolny bo ten trzeci wykonał cięcie a ty lekko krwawisz z prawej ręki w tym samym momencie zobaczyłeś że na ciebie szarżują na ciebie pozostali przeciwnicy z ostrzami na głową

(wszyscy trzymają katany dwoma rękoma)

-6 hp
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Nie 25 Sty 2009 - 11:51

- Kuso... I ja mam ich niby za bardzo nie uszkodzić?
Sayi rzuca w jednego z przeciwników, celując w głowę.
Zbiera Reiatsu w wolnej ręce.
-Hadou no Youn – Byakurai!
Stara się trafić w ramię najbliższego z rywali, a następnie podbiega do pozostałych i tnie od prawej, wykonując przy tym obrót, by uderzyć w następnego przeciwnika równie silnym cięciem w brzuch.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Nie 25 Sty 2009 - 12:06

Rzuciłeś Sayi w przeciwnika który ciebie ciał ,a Byakuri trafiło go w prawą stronę klatki piersiowej symetrycznie do serca przeciwnik dławił się swoja krwią i miał duże problemy z oddychaniem oraz nie miał zamiaru wstawać . W tym samym czasie ty podbiegłeś do tych z tyłu wykonałeś cięcie jednak został zablokowane a ten najbliższy ciebie wróg wykonał ciecia pozostałych dwóch było już w odległości 2 m
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Nie 25 Sty 2009 - 12:15

- To sprawa się komplikuje! Kiedy wrogów kupa to i shinigami dupa!
Koncentruję trochę Reiatsu w nogach, by zwiększyć swoją zręczność i szybkość, a następnie uskoczyć za wrogów.
- Hadou no ju-ichi - Tsuzuri Raiden! – wykrzyczał będąc jeszcze w powietrzu.
Kiedy opadnie na ziemie stara się ciąc jednego przeciwnika przez bark, potem wykonać obrót i pchnąć drugiego dokładnie pod łopatką.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Nie 25 Sty 2009 - 12:31

Wykonałeś Hadou jednak przeciwnicy go ominęli a ty wylądowałeś i przy tobie by już wróg i wykonywał cięcie a ty musiałeś zmienić swoje plany bo inaczej zginiesz
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Nie 25 Sty 2009 - 13:25

-O cholera! Są naprawdę dobrzy! A ja w powietrzu nie jestem wstanie robić uników!
Kiedy opada na ziemie momentalnie odbija się od niej, by znowu znaleźć się w powietrzu.
- Hadou ni ichi – Shou! – Krzyknął celując ręką w ziemie, chcąc wywołać zasłonę dymną, a następnie trochę się oddalić i ukryć się na jakimś drzewie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Nie 25 Sty 2009 - 13:48

Odbiłeś się od Ziemi i wykonałeś zasłonę jednak jedne przeciwnik był poza nią i wyglądało na to że był lepszy od innych. Wyskoczył w twoją stronę i wykonał cięcie z góry po skosie z prawej (opisz blok tutaj ewentualnie unik)
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Nie 25 Sty 2009 - 15:26

- Co!
Wykonuje szybki obrót w lewo, by uniknąć poważnych obrażeń i stara się pchnąć go mieczem w brzuch. Następnie oddala się na bezpieczną odległość (ok. 50~100m) i ukrywa na jakimś drzewie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Nie 25 Sty 2009 - 15:36

W czasie obrotu zostałeś trafiony po plecach i lekko z przodu i lekko krwawisz jednak nie do tego stopnia że zagraża to twojemu życiu przeciwnik miał niski refleks i został trafiony w brzuch i poleciał a ziemię na głowę czego raczej nie przeżył. Zasłona dymna już zniknęła a ty widziałeś że te dusze odprawiają jakiś rytuał a ty jest w środku i czujesz się jakbyś był tam przywiązany i ściągany na ziemię

-17hp

Ostatnio zmieniony przez Akai Hi Kaeru dnia Nie 25 Sty 2009 - 15:46, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Nie 25 Sty 2009 - 15:40

- Co znowu!?
Staram się jak najszybciej dostać do jednej z dusz i ciąć ją od prawej, a na koniec zrobić młynek i ciąć jeszcze raz.
- Mam nadzieje, że to pomoże…
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Nie 25 Sty 2009 - 15:45

Zabiłeś 3 dusze tymi uderzeniami jednak 4 dokończyła rytuał i z jej mieczem stało się cos równe uwolnieniu shi-kai u shinigami
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Nie 25 Sty 2009 - 15:49

- Co!? To nie jest możliwe! To teraz kurwa wpadłem!
Staram się jak najdalej od niego uciec, przecież nie mogę walczyć z czymś, czego zdolności nie znam. Jeżeli jednak jest to broń dystansowa, to staram się unikać ataków i dostać się jak najbliżej jego i ciąć przez bark.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Nie 25 Sty 2009 - 15:56

Chciałeś uciekać jednak zostałeś odrzucony musiałeś z nim walczyć 1vs 1
-teraz pokażę ci prawdziwą potęgę bakkotou
-po tym rzucił się na ciebie z mieczem a dopiero teraz zobaczyłeś że jego dłoń była połączona z mieczem i nie mógł już jej odłączyć i był coraz bardziej przez nią pożerany. Miał miecz złapany w jedną rękę, chciał wykonać pchnięcie
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Nie 25 Sty 2009 - 19:13

- Przestań pieprzyc! Ja zaraz zobaczę potęgę bakkotou? Pieprzenie… - wykrzyczałem. Czułem, że powoli opanowuje mnie gniew (Żądza Krwi).
Podbiegam do przeciwnika i atakuję go szybkim, ale słabym cięciem od prawej, następnie wykonuję młynek i tnę po skosie od prawej, potem wykonuję obrót i staram się go pchnąć w bark.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Nie 25 Sty 2009 - 19:16

-Głodny jesteś że ciągle gadasz o jedzeniu i przyprawach-odpowiedział nader spokojnie blokując wszystkie twoje ciosy
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Nie 25 Sty 2009 - 19:23

- Zamknij się!
- Jego miecz, jest przytwierdzony do jego ręki, więc jeśli odetnę mu rękę, to straci miecz!
Atakuję go w sposób chaotyczny, przeróżnymi pchnięciami i cięciami od boków, czuje się bezsilny, widząc, że przeciwnik nawet się nie stara, on się po prostu nudzi.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Pon 26 Sty 2009 - 8:07

-sorry ale nie mam kłódki ,więc nie mogę
Zobaczyłeś ze im słabsze cięcia tym łatwiej je mu blokować a jego ruchy były coraz szybsze
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Pon 26 Sty 2009 - 12:29

Odskakuję na kilka metrów w tył i staję spokojnie, miecz trzymając obiema rękoma. Wyciszam swój umysł, uspokajam się i zbieram swoje Reiatsu do miecza, tak żeby zrobić go ostrzejszym. Następnie czekam aż przeciwnik zaatakuję, w tym momencie nacieram na niego silnym ciosem od góry.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Pon 26 Sty 2009 - 12:50

Wyciszyłeś swój umysł jednak coś ci to uniemożliwiło bo to była twoja druga jaźń
-człowieku ty byś tylko z miecz walczył-po tym nieświadomie podniosłeś rękę i wystrzeliłeś Byakurai jednak ono było znacznie silniejsze
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Pon 26 Sty 2009 - 13:02

- Co!? Ty? Przecież się ciebie pozbyłem! – powiedziałem do swojego „drugiego ja”.
Patrzę na rezultaty Jego Hadou.
Chwytam Zanpaktou mocno i szarżuję na przeciwnika starając się włożyć jak najwięcej siły w ten cios.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Pon 26 Sty 2009 - 13:43

-gówno prawda byłem w tobie i czekałem na odpowiedni moment by powrócić a teraz zabiję wszystkich ,którzy są tobie bliscy jednak pierwszeństwo mają ci co podnieśli na ciebie rękę-zobaczyłeś ,że mimo iż Hadou wyglądało na silne było jedynie na pokaz przeciwnik je zablokował a następnie wybiegł z dymu szarżując na ciebie
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Pon 26 Sty 2009 - 13:57

- Pieprzysz, dobrze wiesz, że jeżeli zrobisz cokolwiek, co skończy się dla mnie źle, to mogę się zabić, a to ci raczej nie na rękę, co? Więc radzę się trochę uspokoić, ale jak chcesz to możesz go zabić, mi to na rękę – całkowicie oddaje się rozmowie ze swoim drugim ja ignorując wroga.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Pon 26 Sty 2009 - 14:02

-wiesz całej roboty za ciebie nie będę robił-powiedziała to twoja druga strona odeszła a ty zostałeś sam na sam z wrogiem
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Pon 26 Sty 2009 - 14:07

- Czyli jednak masz trochę rozumu w głowie…
Biorę miecz w obie ręce i również szarżuję na przeciwnika. Kiedy będę ok. metr od niego tnę po skosie od dołu, nie przestając biec. W razie jego ataku, staram się uskoczyć lub zablokować jego uderzenie. Następnie miecz łapkę tylko lewą ręką, staram się nim skrzyżować ostrza, a prawą ręką wystrzelić byakurai w jego ramię.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Wschodnia dzielnica   Today at 7:47

Powrót do góry Go down

Wschodnia dzielnica
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 8Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next