IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Rynek Główny

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Next
AutorWiadomość
Kisaragi

Karta Postaci
Punkty Życia:
40/60  (40/60)
Punkty Reiatsu:
65/90  (65/90)

PisanieTemat: Re: Rynek Główny   Nie 21 Cze 2009 - 10:13

-Przepraszam. To już się nie powtórzy.-powiedział Kisaragi, do głosu. Zdał sobie sprawę, że to dusza jego Zanpakutou do niego przemawia. Teraz stanowili jedność. Teraz musieli doskonale współpracować, żeby móc wygrywać.
-Joi. Dasz sobie radę. Może powinieneś odpocząć?-powiedział w końcu Kisaragi, idąc teraz przy boku towarzysza.
-Powinienem sam sobie poradzić. Ty jesteś zbyt wycieńczony. Nie chcę, żeby medycy Cię zabili, a w Twoim stanie to jest niestety możliwe. Nie jesteś w stanie walczyć z nimi na równi.-dodał Kisaragi. Uśmiechnął się mimowolnie do Joi'a. aby ten choć przez chwilę poczuł się lepiej.
Nadal zmierzali w stronę wieży.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Salvatore Hikai

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Rynek Główny   Nie 21 Cze 2009 - 10:17

-Pokonałbym ich jednym palcem... to wszystko przez tą pieprzoną lalkę...- Joi nie chciał się poddać, nie chciał stać i patrzyć na przebieg wydarzeń. Dawno nie oberwał mocno i nie zna swoich możliwości w tym stanie.
-Musisz dać sobie sam radę, nie mogę Cię wzmocnić, sam rozumiesz... Jeśli nie będziesz korzystał ze mnie w 100% pomocy nie otrzymasz, gdyż są jeszcze możliwe szanse, tak więc działaj, pomoc nadejdzie w ostateczności, gdy będziesz walczył na maksymalnych obrotach a nie będziesz dawał sobie rady- potych słowach głos najwyraźniej zanikł.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kisaragi

Karta Postaci
Punkty Życia:
40/60  (40/60)
Punkty Reiatsu:
65/90  (65/90)

PisanieTemat: Re: Rynek Główny   Nie 21 Cze 2009 - 10:21

"Rozumiem" odpowiedział, już w myślach Kisaragi swojemu Zanpakutou.
-Chcesz zatem iść ze mną dalej i się sprawdzić, czy dla własnego bezpieczeństwa zostajesz tutaj? -spytał Kisaragi. Byli już o krok od budynku, do którego zmierzali.
Joi nie miał wiele czasu na zastanowienie. Nie mogli pozwolić medykom na zyskanie przewagi. Czas był cenny.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Salvatore Hikai

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Rynek Główny   Nie 21 Cze 2009 - 10:23

-Idę z Tobą... nie zostanę tu, zamierzam walczyć- powiedział Joi pewnym głosem.
Koło wierzy kręcili się puści. Oddali wam dwie dusze
-To jest początek, macie nam pomóc zabić kilku Shinigami, wtedy otrzymacie następne dusze- Powiedział jeden z większych Hollow, dali wam dowód, że otrzymacie następne dusze.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kisaragi

Karta Postaci
Punkty Życia:
40/60  (40/60)
Punkty Reiatsu:
65/90  (65/90)

PisanieTemat: Re: Rynek Główny   Nie 21 Cze 2009 - 10:28

-Skąd mamy wiedzieć, że nie pożrecie tych Dusz, albo, że nikt ich znów nie zabierze?-spytał Kisaragi, patrząc na największego z Pustych.
-I kogo mamy pomóc wam zabić?-dodał po chwili.
W oczach Kisaragiego nie malowały się żadne uczucia. Były przerażająco puste. Jego umysł był w innym miejscu. Nie ulegał już zbędnym emocjom. Był teraz skupiony, odprężony i przygotowany do walki.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Salvatore Hikai

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Rynek Główny   Nie 21 Cze 2009 - 10:30

-Macie jakiś inny wybór?- był bardzo poważny, nie wyczuwałeś u niego także żadnych uczuć.
-Waszym celem jest zabicie Shinigami wysłanych tutaj by polować na nas- w ten czas pojawił się jeden z nich
-Pomóżcie mi z nimi! Denerwują mnie oni od dłuższego czasu- powiedział Shinigami który przybył do walki z pustymi.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kisaragi

Karta Postaci
Punkty Życia:
40/60  (40/60)
Punkty Reiatsu:
65/90  (65/90)

PisanieTemat: Re: Rynek Główny   Nie 21 Cze 2009 - 10:38

Kisaragi zabrał obie Dusze od Pustych, ustawiając je między sobą i Joi'em, aby już tak łatwo nie zostały zabrane.
-To wasza walka. Rozwiążcie to między sobą.-powiedział w końcu Kisaragi, wyraźnie zaskakując tymi słowami zarówno Boga Śmierci jak i Pustych.
-Będę interweniował wtedy, kiedy uznam to za stosowne.-dodał. Wiedział, że to zagraża "grze" prowadzonej przez medyków. Ale musiał sprawdzić, czy są aż tak zdesperowani.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Salvatore Hikai

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Rynek Główny   Nie 21 Cze 2009 - 10:41

-Jest okazja... Wykorzystaj ją dobrze. Na dachu! taki Zielonkawy!- Usłyszałeś głos, prawdopodobnie swojego zanpaktou.
Walka się rozpoczęła, Bóg Śmierci ciągle namawiał was abyście mu pomogli, a puści warczą.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kisaragi

Karta Postaci
Punkty Życia:
40/60  (40/60)
Punkty Reiatsu:
65/90  (65/90)

PisanieTemat: Re: Rynek Główny   Nie 21 Cze 2009 - 10:45

Kisaragi spojrzał w górę.
-Na górę. Na ten dach.-szepnął do Joi'a i Dusz, Kisaragi. Wziął ze sobą obie dusze i jak najszybciej popędził na pobliski dach.
Puści byli teraz zajęci walką z Shinigami, więc mieli jedyną okazję, by się wymknąć.
Kisaragi liczył też na swoje szczęście. Zakładał, że niedługo dotrą inni Shinigami, aby wesprzeć towarzysza.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Salvatore Hikai

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Rynek Główny   Nie 21 Cze 2009 - 10:48

Na dachu był jeden Bóg Śmierci pilnujący dwóch dusz.
-Co Wy? Co robicie?- nie mógł uwierzyć się jego kryjówka została znaleziona. Puści walczyli to fakt, on jest sam.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kisaragi

Karta Postaci
Punkty Życia:
40/60  (40/60)
Punkty Reiatsu:
65/90  (65/90)

PisanieTemat: Re: Rynek Główny   Nie 21 Cze 2009 - 17:50

Kisaragi nie chciał dać czasu Medykowi na wykonanie ruchu.
Szybko doskoczył do niego, tnąc go po nogach i rękach, w taki sposób aby uniemożliwić mu poruszanie się, ale jednocześnie, żeby nie zginął. Potrzebny był teraz żywy. Musiał jeszcze przekazać kilka informacji, mianowicie gdzie kryją się pozostali Medycy.
Kisaragi, gdyby atak się nie powiódł, planował doskoczyć do Dusz i przekazać je Joiowi do ochrony, razem z pozostałymi dwiema.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Salvatore Hikai

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Rynek Główny   Pon 22 Cze 2009 - 13:46

Atak się udał, ten Bóg Śmierci padł na kolana, i najwidoczniej nie może się zbyt swobodnie ruszać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kisaragi

Karta Postaci
Punkty Życia:
40/60  (40/60)
Punkty Reiatsu:
65/90  (65/90)

PisanieTemat: Re: Rynek Główny   Pon 22 Cze 2009 - 13:49

-Mów gdzie jest reszta Twoich towarzyszy! Gdzie ukryliście resztę Dusz!-mówił Kisaragi. Choć jego słowa były pełne wściekłości, on zachowywał spokój.
Ostrze miecza trzymał przed twarzą medyka. Dawał mu do zrozumienia, że nie żartuje.
Chciał, żeby teraz to ON czuł się jak zaszczute zwierze. Chciał, żeby poczuł jak to jest być zależnym od łaski innej osoby.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Salvatore Hikai

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Rynek Główny   Pon 22 Cze 2009 - 13:52

-Mogę wam powiedzieć jedynie wskazówkę- Po czym uśmiechnął się do was od ucha do ucha nic dalej nie mówiąc, a patrzac się na was.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kisaragi

Karta Postaci
Punkty Życia:
40/60  (40/60)
Punkty Reiatsu:
65/90  (65/90)

PisanieTemat: Re: Rynek Główny   Pon 22 Cze 2009 - 13:56

Kisaragi nie miał ochoty słuchać, jak z nich drwi. Nie miał ochoty być poddawany działaniu tej trucizny, która sączyła się z każdego jego słowa.
-Chyba nie zdajesz sobie sprawy z sytuacji, w której się znajdujesz.-powiedział spokojnie Kisaragi, po czym odciął mu jedną z dłoni.
-Następnym razem odetnę twoją głowę! Mów gdzie reszta Dusz.-powiedział Kisaragi, nie wdając się w zbędne dyskusje z medykiem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Salvatore Hikai

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Rynek Główny   Pon 22 Cze 2009 - 14:31

Przez chwilę nie mógł wydusić żadnego słowa. Nie odciąłeś mu ręki ponieważ ją od sunął. Wyciągnął swoje zanpaktou i przyłożył sobie do gardła
-W takim razie wy nie wiecie w jakiej sytuacji się znajdujecie. W każdej chwili mogę się zabić, a wy przegracie grę... Nie mając wskazówki nie rozwiążecie zadania, wasz pech czy mój?- Nadal było mu do śmiechu, nie przejmował się tym co chciałeś mu zrobić a i wiedział że zabijając go dusze zginą.

-Jesteś za brutalny, rozumiem twoje emocje, możesz je trzymać a nie uwalniać? Użyj Głowy- słyszałeś głos swojego zanpaktou.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kisaragi

Karta Postaci
Punkty Życia:
40/60  (40/60)
Punkty Reiatsu:
65/90  (65/90)

PisanieTemat: Re: Rynek Główny   Pon 22 Cze 2009 - 15:31

-Dobra.-powiedział nagle Kisaragi.
-Podaj wskazówkę. W końcu i tak nic innego nie możesz już zrobić.-dodał.
Stał tylko i patrzył na medyka. Czekał, aż ten poda wskazówkę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Salvatore Hikai

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Rynek Główny   Pon 22 Cze 2009 - 15:35

-A więc słuchaj uważnie bo nie powtórzę. Gdy słońce po raz kolejny w stanie, na centrum idź. Teraz twoim zadaniem jest udać się do opuszczonego budynku gdzieś w centrum.- Załóż temat w Karakura- Centrum- Opuszczony Budynek. Tam masz pisać/.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kisaragi

Karta Postaci
Punkty Życia:
40/60  (40/60)
Punkty Reiatsu:
65/90  (65/90)

PisanieTemat: Re: Rynek Główny   Pon 22 Cze 2009 - 15:41

Kisaragi wysłuchał co miał medyk do powiedzenia.
Fuujiro po raz kolejny zdał sobie sprawę, że ponosiły go emocje, że nadal kipi w nim wściekłość. Musiał to w sobie zwalczyć. Dla swojego dobra.
Poranionego medyka zostawił samego na dachu i zabierając ze sobą wszystkie Dusze, które do tej pory odzyskał udał się w wyznaczone miejsce.
To z pewnością mogła być pułapka.
Razem z Joi'em poruszał się w ciasnym szyku, aby Duszom nic nie zagrażało.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Rynek Główny   Wto 18 Sie 2009 - 14:27

Kor przetarł oczy i klapnął obok kapelusznika ziewając
-Czolem.. dawno Cie nie widziałem, gdzieś ty się podziewał? Jeszcze samego mnie w tej operze zostawiles.. ehh. Powiedz mi, znasz sie na pierwszej pomocy? Użarło mnie to zamaskowane gówno w ramię i mam z tym mały problem - znów ziewnął, naprawdę chciał iść spać..
Powrót do góry Go down
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Rynek Główny   Wto 18 Sie 2009 - 14:47

Wydawało się że kapelusznik zerknął za tobą gdy szedłeś, jednak trudno było to stwierdzić gdyż jego oczy zasłaniał kapelusz. Paskudny wyszczerz na jego twarzy ustąpił miejsca skromnemu, zadziornemu uśmieszkowi. Uniósł lekko lewą rękęi za pomocą palca wskazującego i środkowego uderzył lekko w spód ronda, przez co podniósł swój kapelusz lekko - w końcu dojrzałeś jego krwistoczerwone oczy pełne szaleństwa. - Yooooo.... Miałem do załatwiania kilka spraw tu i tam. zresztą... Szukałem Cie wczoraj, gdzie ty się podziewałeś ? - zmrużył swoje oczy lekko, przyglądał Ci się - Ano znam... Tylko nie mam przy sobie nic do zabawy w lekarza.

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Rynek Główny   Wto 18 Sie 2009 - 14:52

Kor nie przejął się szczególnie oczami szaleńca. Sam widział ich juz setki.
-Poza miastem.. taki jeden mnie wziął i opatrzył ale sobie to rozpaprałem. Chodźmy.. kupie Ci piwo i kupimy opatrunki. Z tego co pamiętam, blisko jest apteka - chłopak przymknął oczy przypominając sobie plan miasta, w centrum zawsze jest apteka jeśli nie kilka - najpierw cos z tym zrobimy a potem skoczymy do sklepu po piwo. No, moga byc i dwa.
Kilka spraw do zalatwienia, szkoda tylko ze akurat wtedy jak byliśmy w trakcie robienia czegoś.. Nic to.. -
kor szedł prawie jak zombie - masz dla mnie jakąs sprawę? Powiem szczerze, ze padam z nóg
Powrót do góry Go down
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Rynek Główny   Wto 18 Sie 2009 - 15:56

Gdy wspomniałeś o "takim jednym", czerwone, szaleńcze iskierki w jego oczach błysnęły wyraźniej, zaś sam kapelusznik uśmiechnął się na momencik nieco szerzej - Dobraaa niech Ci będzie, ale kup mi "pirsnera" - Nie był zadowolony z tego że musi się ruszać ale cóż, dobre piwo nie jest złe.

Ruszyliście do apteki, w okolicy było ich kilka z tego co pamiętałeś kilka - ruszyliście do najbliższej. Zakupiłeś opatrunki, Twój znajomy poprosił jeszcze o spirytus salicylowy na twój koszt. Później udaliście w ustronne miejsce którym okazała się być dosyć ciemna uliczka, tam kapelusznik zaczął opatrywać twoją ranę, przyjrzał się jej gdy ściągnął bandaż - nie jest źle, ale hmm dobrze też nie - odkaził ranę i opatrzył ją szybko, ale jak się mogło wydawać dokładnie. Cóż ten człowiek potrafił chyba wszytko...

- a teraz moje obiecane piwo młodyyy... A potem sobie pogadamy - rzekł to wszytko z dziwna zadziornością w głowie, zwłaszcza drugie zdanie.

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Rynek Główny   Wto 18 Sie 2009 - 16:13

Weszli więc do najbliższego sklepu i jeśli okazało się, że była taka możliwośc, kor zakupił dwa pilsnery używając triku z okiem, jeśli nie, zapłacił normalnie. Wyszli i usiedli gdzieś na ławeczce, Kor oddał obydwa piwa kapelusznikowi
- o czym chcesz pogadać? Usypiam dosłownie, więc gadajmy i jade do hotelu się porządnie wyspać..
Powrót do góry Go down
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Rynek Główny   Wto 18 Sie 2009 - 17:35

Kapelusznik Ci nie odwidział, przynajmniej na początku nic nie powiedział, wziął butelkę do ręki i skrzywił się... Nie miał wszak otwieracza, westchnął cicho. Chwile później ręka prawą sięgnął do kieszeni i wyciągnął z niej wysłużoną zapalniczkę piezoelektryczną, za której zresztą pomocą otworzył butelkę... Kapsel opadł na ziemie i brzdęknął cicho. Tu przyłożył szyjkę do ust, przechylił butelkę i zaczął pić... I pił tak póki nie dopił niemal połowy trunku w środku... Dopiero wtedy odsunął butelkę i zerkał na Ciebie. - Wiem z kim spotkałeś się wczoraj, to szaleniec... Ale może się okazać użyteczny. - Westchnął cicho, przyłożył rękę do ust, cicho mu się odbiło - sory młody... W ogóle, nie wróże Ci najłatwiejszych kolejnych kilku dni... Ba, wręcz przeciwnie. Chyba cie zaczną w końcu szukać

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Rynek Główny   Wto 18 Sie 2009 - 17:38

-Domyślałem się tego już dawno - Kor mówil na wpół sennie - dlatego też pytalem się Ciebie, czy masz możliwość załatwienia jakichkolwiek dokumentów bo ja powiem szczerze nie mam o tym zielonego pojęcia. O ile dwóch policjantów mogę spławić na jakiś krótki czas za pomocą oka to jednak.. Eh Wolalbym się tym tak nie przejmować- ziewnął przeciągle - wspominałeś też swego czasu o jakiejs treningowej katanie za którą nawiasem mowiąc dałem Ci piwo..
Powrót do góry Go down
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Rynek Główny   Wto 18 Sie 2009 - 19:54

- Pamiętam, namierzyłem jednego gościa... Zresztą jest mi winny przysługę, wiec gotuj 7 stówek i będziesz miał papiery młody... Wynegocjowałem Ci i tak niezłą cenę - Upił nieco piwa, później zaśmiał się cicho słysząc twoje ostanie zdanie - Wydawało mi się że to piwo za pomoc z łapką... Zresztą czy ja nie mogę dostać czegoś za darmo.. Boże ? - popatrzył w górę, oczywiście widział rondo swojego kapelusza... Zaśmiał się wesoło z jakąś nutką szaleństwa. Ty zaś stwierdziłeś że chyba zaczyna kropić deszcz - Owszem objechałem Ci ten miecz, ale dziś nie wyglądasz zbyt... żywo. Wiec to załatwimy jutro, potrenujesz sobie przy okazji - Kapelusznik wzruszył swoimi ramionami, po czym to ziewnął. - Dobra młody.. Odprowadzić cie kawałek ? I tak mam robotę w okolicy tego całego.. hotelu

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Rynek Główny   Wto 18 Sie 2009 - 20:04

-Wsiadam do taksówki, hotel jest kawałek stąd a mi się nie chce łazić. 7 stów mówisz? Dam rade uzbierac tyle w jeden dzień jak pzrejdę się po sklepach więc nie powinno być problemu.. No, to do zobaczenia staruszku - machnął mu Kor na pożegnanie - i dzięki za obandażowanie reki..
Po czym wsiadł do pobliskiej taksówki i pojechał do hotelu porządnie się wyspać. Na jutrzejszy dzień miał zaplanowaną podróz po sklepach w celu zarobienia pieniędzy + dobry posiłek w jakimś pubie i na 16.00 do dojo.
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Rynek Główny   Sob 22 Sie 2009 - 20:08

bardzo ci dziękuje Miki powiedziałem do koleżanki zanim opuściła mój pokój po czym się ubrałem i ruszyłem na spotkanie. Gdy zobaczyłem swoją nauczycielkę nie mogłem uwierzyć że można tak pięknie wyglądać a gdy się zemną przywitała od razu odpowiedziałem Cześć Kumi bardzo ładnie wyglądasz. Słowa wypowiadałem lekko nie pewnie
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Rynek Główny   Sob 22 Sie 2009 - 20:11

- Dziękuję - odpowiedziała Katsurugi, następnie ciebie złapała za rękę. Widać było, że w niej również jest niepewność.
- chodźmy - powiedziała Katsurugi nie puszczając twojej ręki.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Rynek Główny   Today at 8:25

Powrót do góry Go down

Rynek Główny
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 14 z 17Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Next