IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Rynek Główny

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next
AutorWiadomość
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Rynek Główny   Sob 22 Sie 2009 - 20:15

Naprawdę dziwnie się czułem trzymając za rękę swoją nauczycielkę ale nie chodziło tu tylko o to że jest ona nauczycielką ale tez o to że jest ona piękną kobietą. Dokąd idziemy? zapytałem spokojnie z delikatnym uśmiechem na twarzy dając się trzymać za rękę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Rynek Główny   Sob 22 Sie 2009 - 20:18

Tu raczej nie chodziło o dawanie się trzymać za rękę. Gdyż to wcale nie gryzło, a wręcz przeciwnie było przyjemne.
- Idziemy na rynek, zajdziemy do jakiejś knajpki... i zobaczy się co dalej. - powiedziała idąc przed siebie razem z tobą. Trochę się martwiłeś, bo co zrobić jeżeli zobaczą was jacyś uczniowie.
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Rynek Główny   Sob 22 Sie 2009 - 20:24

Jaką ona ma delikatną skórę myślałem idąc koło Kumi i po chwili zapytałem zarumieniony Kumi a co będzie jak nas ktoś zobaczy?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Rynek Główny   Sob 22 Sie 2009 - 20:26

- Hmm... nie wiem, zobaczy się ,zawsze można mu wmówić jakiś kit - powiedziała bardzo lekko, nie przejmujący się tym zbytnio.
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Rynek Główny   Sob 22 Sie 2009 - 20:30

Naprawdę się tym nie przejmujesz stwierdziłem idąc przy Kumi i uśmiechając się radośnie bo było mi naprawdę miło
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Rynek Główny   Sob 22 Sie 2009 - 20:41

Normalnie doszedłbyś do placu w 15 minut, jednak teraz zajęło wam to 2 godziny. Było naprawdę miło, mogłeś przyznać szczerze, że dawno się tak nie bawiłeś. A to dopiero początek waszej randki. Czy może być jeszcze ciekawej...... Tak
Chodziliście po rynku miasta ładne parę godzin. Cały czas się od siebie uśmiechaliście, acz za n-tym razem poczułeś jakby ci serce mocniej walnęło. I to już było do samego końca randki. A to ze przez cały czas ciebie trzymała za rękę zaczynało być zawstydzające. Katsurugi ubrała się tak ładnie, ze ściągała wzrok większości mężczyzn. Ich wrogie spojrzenia pod koniec lądowały zawsze na tobie. Na szczęście jeszcze nie spotkaliście żadnego ucznia z waszej szkoły. W końcu weszliście do francuskiej restauracji. Usiedliście przy stoliku dla dwójki, naprzeciwko siebie. Teraz dopiero zobaczyłeś, że miała na sobie świetny makijaż, który mógł być przygotowany przez porządny kawał czasu. Ta głęboka czerwień na ustach... długie rzęsy i koci wzrok - były mieszanka wybuchową, które powodowały u ciebie maksymalne zawstydzenie. Po chwili podszedł do was kelner i wręczył tobie menu.
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Rynek Główny   Sob 22 Sie 2009 - 20:52

Chodząc z Kumi po rynku ciągle się uśmiechałem i już po kilku chwilach zapomniałem że to moja nauczycielka. Wzrok innych ludzi też mi nie przeszkadzał a to wszystko przez to dziwne uczucie. Serce waliło jak zwariowane wszystko przy mojej towarzyszce wydawało się blade a ona wyróżniała się z tego obrazka. Gdy doszliśmy do restauracji od razu odsunąłem krzesło pięknej nauczycielce po czym dopiero sam usiadłem. Zanim kelner podał menu wpatrywałem się w Kumi. Patrzyłem na jej usta przypominając się że już raz mogłem ją pocałować ale wtedy spanikowałem. Mój wzrok utknął na jej pięknych oczach aż do momentu przyniesienia menu gdy już je dostaliśmy zapytałem Na co masz ochotę m...? chciałem dodać moja ty piękna ale nie starczyło mi pewności siebie
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Rynek Główny   Sob 22 Sie 2009 - 20:59

- Weźmy spaghetti - zaproponowała Kumi, tobie też to odpowiadało. po chwili Kumi spojrzała na kelnera. On podszedł do was.
- Co dla państwa ? - zapytał się ciebie.
- Spaghetti duże i czerwone wino - szybko przejęła inicjatywę Katsurugi, podkreślając słowo duże.
- Dziękuję - powiedział i odszedł uprzednio spisując coś na kartce.
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Rynek Główny   Sob 22 Sie 2009 - 21:04

Ciągle patrzyłem na moją towarzyszkę a gdy usłyszałem o czerwonym winie od razu przeszło mi przez myśl że nie jestem jeszcze pełnoletni i gdy kelner odszedł od razu przypomniałem nauczycielce Czerwone wino? Ale Kumi ja jeszcze mam siedemnaście lat
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Rynek Główny   Sob 22 Sie 2009 - 21:09

- Cóż czas na twój pierwszy kieliszek, ze mną - powiedziała Kumi - Poza tym wyglądasz na pełnoletniego. Biorę na siebie odpowiedzialność, i nie przesadź z alkoholem - szybko dodała Kumi. Nie uspokoiło to ciebie. Po chwili poczułeś jak coś bardzo delikatnego jeździ po twojej nodze i z zbliża się ku udom. Zobaczyłeś również mały uśmieszek Kumi, która ciągle była wpatrzona w ciebie.
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Rynek Główny   Sob 22 Sie 2009 - 21:12

nie przesadzę ale będziesz musiała mnie przypilnować powiedziałem po czym dyskretnie spojrzałem w dół chcąc zobaczyć co dokładniej dzieje się pod stołem
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Rynek Główny   Sob 22 Sie 2009 - 21:14

Spojrzałeś pod stół i zobaczyłeś coś przypominającego kształtem nóżkę Kumi.... trafiłes to było właśnie to.
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Rynek Główny   Sob 22 Sie 2009 - 21:18

Spojrzałem na uśmiechniętą Kumi po czym cichutko zapytałem delikatnie pochylając się nad stołem Kumi co robisz?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Rynek Główny   Sob 22 Sie 2009 - 21:21

- Nudzę się i jestem głodna, a co - spytała się twoja partnerka.
- A te nogi.... przepraszam ale ciężko mi nimi nie ruszać, stół ma duży obrus, nikt nie zobaczy - rzuciła Katsurugi.
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Rynek Główny   Sob 22 Sie 2009 - 21:25

Nic nie odpowiedziałem tylko się uśmiechnąłem do mojego anioła a nogi zsunąłem do siebie
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Rynek Główny   Sob 22 Sie 2009 - 21:40

- ej nie ma takich chwytów - powiedziała z dużym uśmieszkiem. Bawiliście się tak przez 10 minut. Właśnie wtedy dostaliście dwie duże porcje, na oddzielnych talerzach i całą butelkę czerwonego wina. Kelner wam nalał i odszedł zostawiając was samych. Napiłeś się pierwszy, robiłeś to bardzo nieśmiele, jednak w końcu napiłeś się i musiałeś przyznać się że było smaczne. Zjedliście wszystko szybko i po cichaczu wyszliście z restauracji. Zapłaciliście 100 ryo. Niestety wydatki spadły na ciebie. Stanęliście przed restauracją, przy fontannie na środku rynku. Spojrzałeś na zegarek, była północ..... Jak pięknie powiedziała Katsurugi spoglądając na księżyc.
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Rynek Główny   Sob 22 Sie 2009 - 21:45

Stanąłem obok niej i też spojrzałem w niebo po czym nieśmiele ją objąłem jedną ręką i przyznałem jej racje słowami Masz rację naprawdę piękna noc
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Rynek Główny   Sob 22 Sie 2009 - 21:49

- Agito - powiedziała bardzo czule. Nie wiedziałeś się gdzie się patrzeć na księżyc czy na anioła, który pięknością dorównywał niebu.
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Rynek Główny   Sob 22 Sie 2009 - 21:53

Gdy usłyszałem swoje imię spojrzałem w oczy swojej towarzyszce i przez chwile milczałem aż w końcu cichutko powiedziałem Tak Kumi? a w głowię miałem już tysiące myśli jak to wszystko się zakończy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Rynek Główny   Sob 22 Sie 2009 - 21:57

- Nic - powiedziała wkładając w to więcej uczucia niż zwykle.
- Chciałabym tu jeszcze zostać, ale już musimy wracać. - powiedziała lekko smutna. I nagle ci się przypomniał jeden mały nieznaczny szkopuł. Mianowicie nie miałeś kluczy do domu, a Sante zamyka drzwi na noc.
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Rynek Główny   Sob 22 Sie 2009 - 22:05

Więc wracajmy powiedziałem łapiąc ją za rękę i póki co nie przypominając nic o tym że nie mam klucza do domu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Rynek Główny   Sob 22 Sie 2009 - 22:08

- Powoli ruszyliście w stronę fontanny gdzie się spotkaliście. Tym razem dojście zajęło wam 3 godziny. Niemożliwe a jednak. Stoicie obok fontanny, pod lampa która ledwo co dawała światło.
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Rynek Główny   Sob 22 Sie 2009 - 22:13

Wiedziałem że ten dzień trafi do moich najmilszych wspomnień i oczywiście do pamiętnika, więc tylko jeszcze musiałem go jakoś ładnie zakończyć by był to naprawdę ładny wpis. Przez minutkę lub dwie byłem nieobecny bo myślałem o różnych rzeczach oczywiście wszystkie kręciły się wokół pięknej nauczycielki ale gdy już wróciłem do siebie spojrzałem Kumi w oczy i delikatnie się uśmiechnąłem
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Rynek Główny   Sob 22 Sie 2009 - 22:19

Kumi również odleciała. Spojrzeliście sobie prosto w oczy. Kumi przymknęła oczy i zbliżyła się do ciebie. Prawie sie pocałowaliście wystarczyłby tylko jeden twój ruch, a już by wasze usta się zetknęły.
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Rynek Główny   Sob 22 Sie 2009 - 22:27

Tym razem nie miałem zamiaru się wykręcać od pocałunku w końcu czemu miałbym jej nie pocałować. Lekko przymknąłem oczy po czym złączyłem swoje usta z ustami Kumi. Był to mój pierwszy pocałunek od naprawdę dawna i na początku przeleciało mi przez myśl że coś zrobię źle ale postanowiłem oddać się tej magicznej chwili
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Rynek Główny   Sob 22 Sie 2009 - 22:32

Pocałowaliście się..... nie był to jakiś specjalnie ługi pocałunek, był w nim coś specyficznego.
Chyba musisz jej to powiedzieć..... Zaprzestaliście się całować, spojrzeliście sobie na twarze. Katsurugi coś wyjątkowo chciała na niej ukryć. Wiedziałeś jak ją rozbroić, jednak to będzie do czegoś ciebie zobowiązywało....
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Rynek Główny   Sob 22 Sie 2009 - 22:37

Pocałunek był naprawdę piękny chciałbym aby trwał wieczność. Jej piękne oczy namiętne usta i piękne ciało gdy tylko o tym myślę serce bije mi szybciej. Chyba się zakochałem pomyślałem po czy szczerze powiedziałem Kumi kocham cię
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Rynek Główny   Sob 22 Sie 2009 - 22:41

Na twarzy Kumi pojawiły się rumieńce. po chwili rzuciła się na ciebie, mocno przytuliła i wyszeptała do ucha z trudem Ja też. Po jej poliku spłynęła, niewielka łza.

Piszemy tutaj

Ostatnio zmieniony przez Kyu Yasushiro dnia Pią 28 Sie 2009 - 19:51, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Rynek Główny   Sob 22 Sie 2009 - 22:47

Gdy Kumi się do mnie przytuliła ja ją objąłem i wyszeptałem do uszka Nie płacz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Rynek Główny   Pon 16 Lis 2009 - 19:21

Korim

Obrobiłeś kilka sklepów w ten swój sposób, zyskałeś przy tym 54 ryo. Wyszedłeś na zewnątrz... Było już dosyć ciemno, no i znów zdawało się iż zbierają się deszczowe, ciemne chmury. - No, no jeszcze się nie dałeś złapać - Dosłyszałeś znajomy Ci głos... Szybko zerknąłeś na bok, o ścianę sklepu opierał się kapelusznik - Musisz uważać niedługo zorientują się że znikają pieniądza - Wyszczerzył się lekko przenosząc wzrok, oczy jego były dziwnie... Dzikie - Mam prezent... Ale to później

Odkleił plecy od ściany, zrobił krok w twoim kierunku - Jak leci co młody ?

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Rynek Główny   Today at 12:29

Powrót do góry Go down

Rynek Główny
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 15 z 17Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next