IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Rynek Główny

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Rynek Główny   Pią 23 Kwi 2010 - 19:57

*Nie dziwę się jej przerażeniu i niechęci do mojej osoby*
- Wiem, że się boisz, ale nie chcesz być znowu napadnięta przez te potwory. Prawdopodobnie znowu zostaniesz przez nie napadnięta, jestem po twojej stronie. - powiedziałem od niej z namacalnym spokojem w głosie, tak naprawdę to byłem przerażony - ona jest duszą, jej łańcuch będzie przez cały czas pożerany, aż stanie się bestią, jednak nie mogę jej tutaj zostawić samej pożarcie tym bestiom. Wiem że kiedyś nadejdzie ten dzień, kiedy ona przemieni się w pustego, a wtedy ja będę musiał ją zabić... Czy jest jakaś możliwość, aby nie stała się tą bestią, cokolwiek ? Niech ktoś mi odpowie, ktokolwiek? - w mojej duszy krzyczał zrozpaczony głos, pełen beznadziejności.
- Proszę pójdź ze mną, nie chcę ciebie zostawiać na pewną śmierć - powiedziałem sobie cicho, tak żebym tylko ja to usłyszał, chociaż nie zdziwiłoby mnie to gdy owa dziewczyna usłyszała. Nawet jeżeli przełamie się i pójdzie ze mną to będzie ucieczka przed nieuniknionym - śmiercią, przemianą w potwora. Nasze przeznaczenie jest niezmienne... Nie możemy go złamać bez względu na to co zrobimy. jest w beznadziejnej sytuacji i podejmuję jeszcze beznadziejnesze decyzje - jestem do niczego.
Powrót do góry Go down
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Rynek Główny   Wto 11 Maj 2010 - 22:22

Dziewczyna nie bardzo wiedziała co ma zrobić, najpewniej na niej to wszytko wywołało większe wrażenie niż na tobie. Ty przynajmniej mogłeś mieć jakieś tam pojęcie o tym co się działo, ona raczej nie. Przytaknęła lekko, na znak że zgadza się udać z tobą... Tylko gdzie ? Do domu ? tam gdzie jest ojciec ? Nie miałeś w sumie innego miejsca aby się podziać.

Pogoda była niezła, do zapadnięcia nocy miałeś jeszcze zapewne sporo czasu, tylko pozostawało wciąż jedno i to samo pytanie - co robić ?

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Rynek Główny   Sob 15 Maj 2010 - 18:32

Tej dziewczynie na pewno przydałoby się trochę wytłumaczyć. To co zrobią z nią później może poczekać. Najlepiej będzie z nią porozmawiać w jakimś spokojnym miejscu – na przykład na polance przed lasem na północy od Karakury, zajście tam na pewno zajmie nam trochę czasu – ale mamy go teraz, aż za dużo.
- Chodźmy w jedno miejsce, chcę tobie kila rzeczy wytłumaczysz – powiedziałem do dziewczyny ze spokojem. Po czym wyruszyłem na wcześniej ustalone miejsce. W czasie drogi starałem się z nią nie rozmawiać, miałem nadzieje że zrozumie dlaczego.
Powrót do góry Go down
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Rynek Główny   Pon 24 Maj 2010 - 18:03

Dziewczyna nie wyglądała na taką co Ci ufa, miała jednak nadzieje że oświecisz ją choć trochę ją oświecisz, i chyba tylko dla tego ruszyła za tobą. Sama nie mówiła nic, miast tego rozglądała się czujnie i nasłuchiwała, jak by się bała że gdzieś za raz może zaatakować jakiś potwór, lub coś podobnego do twojego ojca.

Szliście przez miasto, pogoda jako tako umilała spacer, który jak by nie patrzeć trochę trwał... Zdołaliście jednak dotrzeć na miejsce.
http://bleach.iowoi.org/obrzea-miasta-f58/las-przy-starym-strumyku-t953-60.htm

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Rynek Główny   Today at 19:44

Powrót do góry Go down

Rynek Główny
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 17 z 17Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17