IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Dom rodziny Karube

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next
AutorWiadomość
Watanabe no Tsuna

Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
83037/262144  (83037/262144)

PisanieTemat: Re: Dom rodziny Karube   Sro 18 Maj 2011 - 13:09

Koryusai-san #01 #0112

Biegnac zamachala reka nie odwracajac sie. Ruszyla zdecydowanie za szybko i sekunde pozniej zatrzymala sie z piskiem obok Ciebie. Wlasciwie to nawet nie do konca zatrzymala. Uniosla tylne kolo i balansujac na przednim zmienila kierunek o sto osiemdziesiat stopni. W trakcie wlozyla Ci kartonik w kieszen, po czym odjechala zdecydowanie za szybko. W kieszeni miales wizytowke. Zapewne taka sama, jak w klaserze Ariel.
_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Koryusai Karube

Mistrz Gry : Tsuna-sensei

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
200/200  (200/200)

PisanieTemat: Re: Dom rodziny Karube   Pią 20 Maj 2011 - 20:28

Na początku sądziłem, że dziewczyna mnie zignorowała. Nie można się temu dziwić, w końcu z tamtą trójką, póki co, nie mam najlepszych stosunków, nawet jeśli Hayate-san jeszcze nie podpadłem. ~Cóż, wygląda na to, że nic nie można...~ Wtedy właśnie dostrzegam, że znajduje się prawie obok mnie. Kiedy ją zobaczyłem, to naprawdę przeraziłem się, myślałem, że chce mnie przejechać. Jako że nie było czasu na unik, po prostu stałem i gapiłem się jak paralityk... Jednak ona tylko wykonała jakiś trik na kole, po czym odjechała... Spoglądam na nią tępo, nie za bardzo rozumiejąc, o co chodzi w tym wszystkim... I wtedy poczułem, że w mojej kieszeni pojawiła się rzecz... Która ma znajomy kształt. ~To jest...~ Na wszelki wypadek szybko ją wyjmuje i sprawdzam, czy naprawdę należy do dziewczyny... Po tym wzdycham lekko. ~Strasznie roztrzepana... W sumie, ciekawe, po co tutaj przyjechała?~ Teraz, kiedy o tym pomyślę, to dziwne... Zaczęła się bawić ze mną w berka, po czym, po właściwie kilku minutach, zadzwonił ktoś po nią i zniknęła. ~... Jakby na to nie spojrzeć, najbardziej enigmatyczna postać.... Z tej trójki o niej wiem najmniej.~ Prawie jej nie widuję... W dodatku, znika po telefonie... ~Czym jesteś taka zajęta, Kawaii-san?~ Póki co na te pytania nie ma prostej odpowiedzi... ~A może prościej byłoby się zapytać? Przy najbliższej okazji... Skoro mam numer telefonu, to mogę się z nią umówić raz czy dwa.~ Wzruszam ramionami. W każdym wypadku nic tutaj już nie mam do roboty... Tak więc wracam do domu, wykonując standardowy plan dnia... Jednak, pod wieczór, kiedy mi się wydaje, że dziewczyna powinna wrócić, dzwonię pod numer podany na wizytówce (o ile to jest wizytówka).

Porządek musi być!!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:

PisanieTemat: Re: Dom rodziny Karube   Nie 22 Maj 2011 - 23:43

Koryusai-san #01 #0113

Droga do domu przebiegla bez niespodzianek. Po powrocie uslyszales z kuchni kawalek rozmowy, z ktorej wynikalo, iz Minako chyba znalazla sobie chlopaka. Duzo czasu spedza ostatnio poza domem i spojrzenie ma jakies nawiedzone. Niewatpliwie ktos, albo cos mysli jej zaprzata, ale nie chce sie do niczego przyznac. Samej wspomianej jeszcze nie bylo i faktycznie wrocila pozno. Telefonu nikt nie odbieral. W koncu uslyszales grobowy glos - Abonent nie zyje, po sygnale prosze zostawic kondolencje...
_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Koryusai Karube

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
200/200  (200/200)

PisanieTemat: Re: Dom rodziny Karube   Czw 26 Maj 2011 - 19:11

~... Sigh.~ Kręcę głową. Nie dość, że moje myśli zaprząta mi moja siostra, to jeszcze taki głos w sekretarce. Przez chwilę i może byłem zaniepokojony, serce zgubiło mi uderzenie, ale.... nawet gdyby w jakiś sposób Hayate-san zginęła od mojego spotkania, to nie ma szans, aby tak szybko zmienili wiadomość. Zanim wszystkie formalności związane ze śmiercią byłyby rozwiązane, to minęłoby kilka dni. ~Chyba, że jest to jeden z jej kolejnych żartów... Na przykład, dała mi wizytówkę kogoś innego.~ Mimo wszystko stawiam na opcję żartu, dlatego odpowiadam spokojnym tonem:
- Tu mówi Koryusai Karube. Wygląda na to, Kawaii-san, że nie ma cię w domu, ale oddzwoń, kiedy będziesz. Ja jestem w domu normalnie w godzinach wieczornych. Teraz kończę! Do zobaczenia!
Po tych słowach odkładam słuchawkę i, wzdychając, wracam do tego samego, kameralnego wieczoru... Czyli przygotowuje się odrobinę na kolejne zajęcia, wykonuję parę ćwiczeń, sprawdzam wiadomości oraz maila, po czym idę spać, zapamiętując sobie, żeby odwiedzić księgarnię jutro. W końcu trzeba kolejną książkę fantasy wypożyczyć.

Porządek musi być!!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:

PisanieTemat: Re: Dom rodziny Karube   Czw 26 Maj 2011 - 22:03

Koryusai-san #01 #0114

- Piiiii... dą... pstrink...
Mnie nigdy nie ma w domu, zakladajac ze ktores miejsce uznam kiedys za swoj dom. Pewnie bylby bardzo daleko stad. Zbyt daleko, by w nim bywac. Poza tym szkoda czasu na przesiadywanie w fotelu, kiedy tyle rzeczy do zrobienia. Juz sie steskniles?
_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Koryusai Karube

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
200/200  (200/200)

PisanieTemat: Re: Dom rodziny Karube   Nie 29 Maj 2011 - 20:11

-... Postaram się to zapamiętać. Jeśli możesz, to następnym razem daj mi numer komórkowy. - Rzucam z "łzą potu" na czole. No tak, ktoś taki jak Hayate-san rzadko chyba bywa w domu. ~Sigh... Powinienem następnym razem dokładniej wyjaśniać, co chcę.~ No ale cóż, na razie nic na to nie poradzę. Ważne jest to, że dziewczyna odebrała. Na jej ostatnie pytanie lekko się mieszam. - W-wcale tak nie tęskniłem! Po prostu znikasz zawsze, kiedy dzwoni ten telefon... Tak! Niepokoiłem się trochę... Tak, niepokoiłem!
Kiwam głową, jakby na potwierdzenie swoich słów, lecz nagle zdaje sobie sprawę, że teraz jeszcze bardziej wszystko kręcę. ~Argh!~ Zaciskam zęby... Pora na ostateczną broń!
- W każdym razie, Kawaii-san... Chciałbym się znowu spotkać, żeby omówić kilka rzeczy.- Zmiana tematu. To czasami pomaga. - Wolę nie polegać na przypadkowych spotkaniach. Więc jak, jesteś wolna w najbliższe dni?
Pytam się, mając nadzieję, że nie zwróciła uwagi na wcześniejsze słowa. ~To jest wystarczający powód, aby siostry się ze mnie śmiały.~

Porządek musi być!!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:

PisanieTemat: Re: Dom rodziny Karube   Pon 30 Maj 2011 - 11:14

Koryusai-san #01 #0115

- A myslisz, ze co za numer jest na wizytowce? Na co komu telefon w domu, w ktorym sie nie bywa? Ktos mi kiedys ustawil takie powiadomienie, a mnie sie nie chce grzebac, by to zmienic na co innego. Niepokoiles sie mowisz, bo znikam. Juz pewnie to slyszales, ze rzadko przebywam dlugo w jednym miejscu. Taka natura. Oh, Ty ciagle wierzysz w przypadki. Nie jestem wolna, jestem szybka. Nawet bardzo. Spotkamy sie zreszta wczesniej, niz sadzisz, ale nie patrz za okno, bo mnie tam nie ma. To tak na wypadek, jakbys jednak sadzil, ze mialam w planach nawiedzic Cie o swicie. Coz to za rzeczy chcesz omawiac?
_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Koryusai Karube

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
200/200  (200/200)

PisanieTemat: Re: Dom rodziny Karube   Pią 3 Cze 2011 - 8:24

- Hmmm... Trzeba było tak od razu. - Wzdycham. Cóż, ta wiadomość automatycznej sekretarki może nieco zaskakiwać, ale to jest Hayate-san, w końcu. Pewnie nie przejmuje się takimi rzeczami. - Tak, nieco się niepokoję, bo nawet jeśli zostajesz w jednym miejscu, to niektóre twoje przygody mogą sprawić, że "wiadomość" stanie się faktem... Poza tym, zawsze wtedy, kiedy jest telefon, to uciekasz. Zaskakujący przypadek, no nie? - Kręcę głową. - Przypadki... Sam nie wiem, czy istnieją. Czy problemy, które się wplątałem, są dziełem przypadku, czy raczej przeznaczenia... Norman zapewne odwołałby się do przepowiedni.- Wzdycham. - A omówić... Różne rzeczy. Szczerzę, lubię twoje towarzystwo, działa na mnie uspokajająco. I ciekawisz mnie, mimo, że znam cię od dłuższego czasu, praktycznie nic o tobie nie wiem. Dlatego chciałbym po prostu porozmawiać o różnych rzeczach... O mnie, o tobie... O wszystkim. Więc kiedy nie sądzę, że cię spotkam, nie wyjąwszy tej pory.
Na wszelki wypadek spoglądam przez okno, na przekór słowom dziewczyny... Ot, sprawdzić nie zaszkodzi.

Porządek musi być!!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:

PisanieTemat: Re: Dom rodziny Karube   Pią 3 Cze 2011 - 13:13

Koryusai-san #01 #0116

- Smierc jest czescia naturalnego cyklu i nie ma co sie tym specjalnie przejmowac. Chodzi o to, zeby nie zalowac sposobu, w jaki sie wykorzystalo swoj czas. Czyli mowiac wprost chcesz zaprosic mnie na radke, tak? Szczerze mowiac do rozmawiania bardziej nadaje sie Ariel. Lubi to i potrafi sluchac w przeciwienstwie do mnie. Tak, czy inaczej zobaczymy sie niedlugo. Przypadkiem, jak wolisz, albo gdy przyjdzie na to pora.
Za oknem nic szczegolnego. Spozniony przechodzien i kot syjamski, ktory ostatnio Cie przesladuje. Ani sladu motocykla i jego wlascicielki.
_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Koryusai Karube

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
200/200  (200/200)

PisanieTemat: Re: Dom rodziny Karube   Pią 3 Cze 2011 - 14:16

-...
Słowa o śmierci Hayate-san niekoniecznie mi się podobają. Może dobrze wiem, że z tym nie ma żartów. W końcu, już raz umarłem. Wciąż pamiętam ten dreszcz, kiedy patrzyłem na swoje martwe, nieruchome ciało. Nie wiem, jak Tsukasie udało się to naprawić... ale można powiedzieć, że nieźle mi się poszczęściło, przeżywając. ~Może do niej napisze dzisiaj, niezobowiązującego e-maila.~ Ostatnio pisałem jej o ważnych sprawach, może teraz coś dla odmiany innego. Zapytać się, jak u niej, jak jej się powodzi. Uratowała mi tyłek kilka razy, więc jestem jej wdzięczny. ~Ale nie czas o tym myśleć.~ Zamykam oczy, kiwając głową.
- Czy to ważne? Dla mnie z tobą lepiej mi się przebywa. Mogę przynajmniej zapomnieć o wszelkich męczących mój umysł sprawach...- Przerywam, na chwilę się zastanawiając. - A gdybyś mogła podać jakąś przybliżony czas i miejsce... Chyba, że mnie potrafisz znaleźć.
~Cóż, z pewnością mam szczęście co do niezwykłych kobiet... Tsukasa, Misukasu-san, Ariel-san, Hayate-san... Vayu-san.~ Wielu pewnie by mi zazdrościło... Gdyby nie wiedziało, jakie wiążą się z tym konsekwencje. ~Dlaczego zawsze pakuję się w problemy, kiedy spotykam taką kobietę...~ Jedynie modlić się, żeby nie powtórzyło się to z motocyklistką... Spoglądam jeszcze na kota. ~... Czy on polubił tutaj przebywać?~ Musiał znaleźć tutaj kryjówkę gdzieś.... Nie wiem dlaczego, ale jego spojrzenie mnie irytuje... Mimo, że nic mi jeszcze nie zrobił... ~... Przesadzam.~

Porządek musi być!!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:

PisanieTemat: Re: Dom rodziny Karube   Pią 3 Cze 2011 - 15:33

Koryusai-san #01 #0117

- Meczace sprawy nalezy rozwiazywac, a nie uciekac od nich w zapomnienie. Niewazne dokad pojdziesz, przed soba samym nie uciekniesz. Chyba malo spostrzegawczy jestes. Wylaczajac historie z kaluza, ani razu nie bylo zadnego przypadku, wiec chyba owszem, potrafie. Niedlugo znaczy niedlugo. Nie robie planow na lata, jesli to jest dla Ciebie jakas podpowiedzia. Choc moze nie lubie tego przyznawac glosno, nawet w moich dzialaniach jest, bywa jakas logika. Musze konczyc, bo niewygodnie prowadzi sie jedna reka.
Kot nic sobie nie robil z Twojej irytacji i siedzial dalej.
_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Koryusai Karube

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
200/200  (200/200)

PisanieTemat: Re: Dom rodziny Karube   Nie 5 Cze 2011 - 8:57

-...
Oczywiście, dziewczyna dostarczyła mi wszelkich teraz informacji potrzebnych do jakiegoś logicznego wniosku. ~... Czyżby się okazało, że ten niewinny charakter to ostatecznie przykrywka?~ No w sumie, Ariel-san, Misukasu-san, Hayate-san...Ta trójka coś knuje, jakkolwiek bym na to nie spojrzał. ~Pytanie tylko, jaką ja w tym przedstawieniu gram rolę...~ Kręcę znowu głową, odwracając się od okna. Kot mi obecnie w niczym nie pomoże...
- ... Rozumiem. Jeszcze jedno pytanie, jeśli pozwolisz... Jaki był więc cel dzisiejszego spotkania?
Raczej ciężko mi w to uwierzyć, że przyjechała tylko po to, aby się ze mną pobawić w berka. Czy coś więcej było w tym wszystkim? Czy za dużo po prostu o tym wszystkim myślę?

Porządek musi być!!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:

PisanieTemat: Re: Dom rodziny Karube   Pon 6 Cze 2011 - 12:24

Koryusai-san #01 #0118

- Slowa, slowa... tak wiele mozna nimi opisac, a i tak tego, co najwazniejsze trzeba nauczyc sie samemu. Moze nie bylo zadnego, moze byl i sam zgadniesz, albo dowiesz sie kiedys. Tym optymistycznym akcentem czas bys poszedl spac, zebys nie zaspal na zajecia.
Przez ulamek sekundy uslyszales jeszcze dzwiek silnika zwiekszajacego obroty, a pozniej sygnal konca polaczenia.
_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Koryusai Karube

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
200/200  (200/200)

PisanieTemat: Re: Dom rodziny Karube   Pon 6 Cze 2011 - 15:10

-... Sigh.
Wzdycham, kręcąc głową. Charakter charakterem, wszystkie kobiety są takie same. Owijają w bawełnę, zamiast powiedzieć coś prosto z mostu. ~Musiałem podchwycić ten zwyczaj.~ Chwytam się za głowę... Kobiety to problemy... Żadna dziewczyna, z którą miałem więcej niż "dzień dobry", przynosiła mi problemy. Problemy najczęściej nadnaturalnej przyczyny. ~Naprawdę, zaczynam wierzyć, mimo słów Hayate-san, że incydent z kałużą to coś więcej niż przypadek... Tak, przypadkowo na mnie wpadła, przypadkowo poszliśmy do kawiarenki, której właścicielka to Ariel-san, która przypadkowo zna Vayu-san, którą przypadkowo doprowadziłem do kiepskiego stanu... No cóż, wątpię, czy to ostatnie było zaaranżowane.~ Drapię się za głową. ~... Whatever.... Po prostu zacznę działać, kiedy coś będzie się stało.~ Wzruszam ramionami, a następnie wracam do swojego pokoju, gdzie zaczynam pisać planowanego maila do Tsukasy, tym razem luźnego, po tym idę się trochę pouczyć... Ot, zwykły, szary wieczór...

Porządek musi być!!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:

PisanieTemat: Re: Dom rodziny Karube   Pią 10 Cze 2011 - 16:13

Koryusai-san #01 #0119

Minelo kilka zwyklych dni. Ktos skomentowal, ze masz ladna dziewczyne, ale nie drazyl tematu, wiec obylo sie bez pokretnego tlumaczenia. Raz, czy dwa zlapales sie na rozgladaniu, czy nie wyskoczy gdzies nagle, jak do tej pory, ale przeciez to bez sensu. Przeciez jesli jest gdzies w okolicy, to na pewno tam, gdzie nie patrzysz. Wieczorem nawiedzila Cie Twoja siostra.
- No no... - zaczela z podejrzana mina - masz goscia...
Przed drzwiami czekala Kawasaki rozgladajac sie po fasadzie domu i okolicy.
- Chciales sie spotkac, to zbieraj sie. Jedziemy.
_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Koryusai Karube

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
200/200  (200/200)

PisanieTemat: Re: Dom rodziny Karube   Sob 11 Cze 2011 - 20:51

I znów zanurzyłem się w szary, normalny świat, w którym byłem nikim więcej niż studentem Akademii, i nie mogłem zrobić nic więcej niż uczyć się na policjanta. ~Jestem jeszcze zbyt słaby... Zarówno na zwykłych przestępców, jak i Hollowy.~ Niestety, niewiele mogę na to poradzić, jak ciągle trenować. Chociażby mnie to kosztowało dużo, to nie przestanę, póki nie osiągnę wystarczającej mocy!... I wreszcie nadszedł ten dzień. Z początku nieco się zdziwiłem na słowa siostry, jako że nikt mnie normalnie o tej porze nie odwiedza. Nawet moi kumple ze studiów przychodzą wcześniej... Dlatego z pewnym zainteresowaniem poszedłem ku wyjściu... Moim oczom ukazał się znajomy kształt. To nie był nikt inny jak Hayate-san! ~... Wow... skąd ona wiedziała, że tutaj mieszkam?~ To było moja pierwsza myśl... Ale znając życie, to Ariel-san i Misukasu-san wiedzą więcej pewnie niż mówią, a ta tutaj zna ich... Poza tym, mogła się zawsze spytać jakiegoś kumpla, który mnie odwiedzał... Nevermind!
- Dobry wieczór, Kawaii-san! Tak, chciałem się z tobą spotkać... Już idę!
Wkładam tylko na siebie swój płaszcz, buty, po czym podchodzę do dziewczyny.
- Dobra, jestem gotowy!... Jeśli mogę się jeszcze zapytać, to gdzie jedziemy?
Pytam się w drodze, przekrzywiając głowę. Wolałbym pierwsze wiedzieć, dokąd ścieżka prowadzi.

Porządek musi być!!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:

PisanieTemat: Re: Dom rodziny Karube   Czw 7 Lip 2011 - 12:05

Koryusai-san #01 #0120

- Sprawiasz wrazenie spietego, wiec pojedziemy sie pobawic.
Ruszyla jak zwykle o wiele za szybko. Swiatla latarni rozciagnely sie w jasne linie. Zatrzymala sie przed kilkupietrowym budynkiem, z ktorego dochodzilo basowe dudnienie. Po wygladzie klienteli w ogonku przed wejsciem powinien byc to klub techno. Hayate ominela kolejke i zamachala kawalkiem plastiku ochroniarzowi. Weszliscie do mrocznego korytarza z pulsujacymi pomaranczowym swiatlem lampami. Natezenie dzwieku roslo z kazdym krokiem. Na koncu stala dziewczyna z paroma puszkami czegos, co wygladalo na spray, ale nie zauwazyles plam na opryskanych przed wami osobach, wiec musialo to byc cos bezbarwnego. Emi kiwnela glowa i ominela was ta przyjemnosc. Wielopoziomowe wnetrze, swiatla stroboskopow i laserow, glosniki dudniace pelna moca, rozkolysany tlum w centrum pokreslony ultrafioletem w fantazyjne wzorki - byc moze to byla funkcja spray'u.
- Po drugiej stronie jest bar i miejsce, gdzie mozna usiasc, chociaz glosno jest rzecz jasna wszedzie. Tam sie spotkamy. Postaraj sie nikogo nie potracic, bo sie pobrudzisz.
W tym scisku? Niemozliwe. Kawasaki wyszczerzyla sie radosnie i zaczela ruszac w rytm muzyki, by chwile pozniej zniknac w oceanie fanow techno.
Spoiler:

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Koryusai Karube

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
200/200  (200/200)

PisanieTemat: Re: Dom rodziny Karube   Pon 18 Lip 2011 - 14:39

-...
Uśmiecham się lekko, słysząc odpowiedź dziewczyny... No tak, nie spodziewałem się niczego poważniejszego z jej strony. Jeśli jej dziecinna strona jest tylko przykrywką, to bardzo dobrze to ukrywa... Mimo to, na motorze przypomina bardziej demona aniżeli kogokolwiek innego, przy prędkości, przy której nawet mnie robi się nieco niedobrze... W końcu jednak się zatrzymujemy, a moim oczom ukazuje się dobrze znajome mi miejsce. Tak... Kiedy byłem członkiem Komitetu Dyscyplinarnego... W takich "obiektach" można było często znaleźć wagarowiczów, palących, ćpunów, pijących i inne, ciekawe towarzystwo. Przez co jestem nieco zdziwiony, widząc, jak Hayate wchodzi bez problemu dzięki jakiejś karcie, co pewnie świadczy, że nieobce są jej takie kluby. ~No ale cóż... Nic o niej nie wiem.~ Jeszcze sądzę, że wieloma rzeczami mnie zaskoczy. Tamtej podejrzanej substancji, na szczęście, mi oszczędzono. No i trafiłem w sam środek Sądu Bożego, Apokalipsy. Głośno prawie tak, że nic nie słychać, wokół ludu pełno, który kręci się i kręci, przez to moja głowa strasznie mi wiruje... Naprawdę, preferuję ciszę i spokój a nie klub z taką muzyką. ~Techno... Dlaczego ze wszystkich możliwości musiało być to techno?~ Chwytam się za głowę, lekko nią kręcąc. Na słowa dziewczyny jedynie lekko kiwam głową, a następnie kieruję się w stronę owego baru. ~Przydałyby się słuchawki, żeby ten jazgot trochę ucichł... No, ale skoro Kawaii-san się podoba...~ Chociaż jedynie mam nadzieję, że nie zażywa tutaj niczego "mocniejszego". Kto wie, jacy dilerzy się tutaj kręcą... Jednak porozglądać się po jakiś podejrzanych osobach też nie jest najgorzej.... Dilerzy, szykujcie się!... Jednak najpierw kombinuje, jak przecisnąć się przez tą ciżbę. Szukam więc albo odsłonięć w tej ciżbie, przez które można byłoby przejść, albo jakiegoś górnego przejścia, albo po prostu, jeśli niczego nie będzie, przeciskam się pod ścianą. Tam do baru, po czym czekam na Hayate-san.

Porządek musi być!!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:

PisanieTemat: Re: Dom rodziny Karube   Wto 26 Lip 2011 - 8:46

Koryusai-san #01 #0121

Wbrew Twoim oczekiwaniom lokal wyglada na pierwszy rzut oka calkiem kulturalnie. Oczywiscie jest alkohol, ale nie zauwazyles spitych do nieprzytomnosci, czy zataczajacych sie. Moze zbyt wczesna pora. Zadnych scen publicznej rozpusty i nawet maja osobna kabine dla palaczy. Nie widac tez nikogo oferujacego cos na boku. Moze jednak zbyt wczesnie. Zanurzyles sie w falujacy tlum. Starasz sie to zrobic "niepostrzezenie", ale po prostu przeciskajac sie miedzy tanczacymi ludzmi okazuje sie to dosc trudne. Rece, biodra, ramiona. Poza tym powszechna jest interakcja w tancu z osobami obok. Chcac, nie chcac kiedy znalazles sie po drugiej stronie rowniez swiecisz w ultrafiolecie. Podswietlany bar z mnostwem technogadzetow i jeszcze wieksza iloscia butelek z zawartoscia we wszystkich kolorach teczy. Atrakcyjna barmanka z ostrym makijazem. Kolczyki niczym latarnie morskie regularnie pulsuja swiatlem sciagajac wzrok na poziom ust.
- Co podac?
_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Koryusai Karube

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
200/200  (200/200)

PisanieTemat: Re: Dom rodziny Karube   Pią 29 Lip 2011 - 21:09

~... Wygląda w porządku... Ale kto wie, jakie to jest naprawdę? Możliwe, że to ma wyglądać dobrze, a gdzieś na zapleczu dzieją się... Ach, powinienem przestać o tym myśleć!~ Kręcę głową, starając się wyzbyć tych myśli. Jestem tutaj na spotkaniu z dziewczyną, a nie w robocie w Komitecie. Żadnego znajomego nie rozpoznałem, więc mogę chyba być spokojny.... ~Wciąż jednak.... Za dużo hałasu jak dla mnie.~ Wzdycham, drapiąc się za głową, a następnie nareszcie spoglądam na ową barmankę, która ubrana jest w strój, w którym by nigdy nie dopuścili ją do żadnej szanującej się szkoły. Jednak skoro tutaj pracuje to...
- Poproszę sok pomarańczowy...
Podnoszę rękę, jednocześnie zaczynając się rozglądać za Kawaii-san. Powinna tutaj być...

Porządek musi być!!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:

PisanieTemat: Re: Dom rodziny Karube   Pon 1 Sie 2011 - 12:38

Koryusai-san #01 #0122

- Ach tak...
Nalala cos do shakera i zaczela nim obracac w palcach w tempie, ktore upodobnilo go niemal do wirujacego dysku. W cyrku moglaby zrobic ciekawa kariere. W koncu pojemnik powedrowal gdzies miedzy swiatla powieszone pod sufitem. Przed Toba pojawila sie szklanka, a za nia hipnotyzujacy wzrok dziewczyny. Chwile przed tym, nim shaker roztrzaskal sie o blat przechwycila go i krzyzujac rece przelala zawartosc do szklanki.
- Sok pomaranczowy. Bez procentow, konserwantow, dodatkow ekstra. Czysciutki, niczym dziewica prosto z kapieli.
Usmiechnela sie zagadkowo.
- Juz sie zaprzyjazniliscie? - stwierdzila Hayate pojawiajac z nikad - Swietnie. Jak sie bawisz?
_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Koryusai Karube

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
200/200  (200/200)

PisanieTemat: Re: Dom rodziny Karube   Sro 3 Sie 2011 - 10:27

~... Wow!~ Gwiżdżę cicho z podziwem, widząc wyczyny dziewczyny. Co jak co, ale zna się na swojej robocie. Pewnie pracuje tutaj dość dawno albo jest po prostu utalentowana. Albo jedno i drugie... W każdym razie, kiedy nareszcie dostaję swój napój, to ledwo się powstrzymuje, aby zaklaskać. Kiwam tylko głową.
- Dziękuję?
Rzucam, kiwając głową, po czym chwytam za szklankę i upijam łyk, ignorując na razie komentarz dziewczyny. Sok pomarańczowy ma to do tego, że jego smak jest dość charakterystyczny. Łatwo wyczułbym, że coś do niego zostało wsypane. Oczywiście, nie podejrzewam barmanki o jakieś niecne zamiary, ale strzeżonego i tak dalej.
- Och, Kawaii-san... Nie zauważyłem cię.- Uśmiecham się do mojej znajomej. Na jej kolejne pytanie wzruszam lekko ramionami. - Dopiero co tutaj przybyłem, więc nie mogę powiedzieć od razu... Z reguły jednak nawiedzałem takie miejsca w innych interesach.
Odpowiadam cicho, mając na myśli oczywiście najazdy antynarkotykowe, antyalkoholowe i takie inne, przyjemne imprezy.

Porządek musi być!!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:

PisanieTemat: Re: Dom rodziny Karube   Sro 3 Sie 2011 - 12:29

Koryusai-san #01 #0123

Smak nie zdradzal zadnych dodatkow. Kawasaki w odroznieniu od Ciebie nie swiecila sie w ultrafiolecie. Albo przebrala sie po kryjomu, albo udalo jej sie uniknac tlumu ospray'owanych ludzi.
- Slabo klamiesz. Nie trzeba spedzic calego tygodnia w lokalu, zeby miec jakies zdanie, a ja nie jestem az tak glupia, zeby nie zauwazyc, ze wybralbys inne miejsce, gdybys to Ty je wybieral. Interesach? Jakich? Zabrzmialo... bardzo powaznie. No i zdaje ise rozmawiac chciales. Co zatem masz nadzieje ode mnie uslyszec?
_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Koryusai Karube

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
200/200  (200/200)

PisanieTemat: Re: Dom rodziny Karube   Pią 19 Sie 2011 - 21:47

Widząc, że Hayate-san bezbłędnie moją wymówkę przejrzała wzdycham lekko, wzruszając ramionami.
- Nie przeczę, wolę ciche miejsca, gdzie mogę w spokoju zastanowić się, co robić. Interesy... Prościej mówiąc, przychodziłem na dyskoteki, aby łapać uczniów mojego liceum, kiedy jeszcze pracowałem w Komitecie Dyscyplinarnym. Wiesz, papierosy, alkohol, narkotyki.... Na dyskotekach można te rzeczy najłatwiej zdobyć. Dlatego my, Komitet Dyscyplinarny, musimy temu przeciwdziałać... Przynajmniej tak było kiedyś.
Na chwilę zanurzam się we wspomnieniach... Tak, chyba jeszcze mam zakaz wstępu na kilka z nich, jako że rujnowałem im reputację. Ale taka była moja praca i mój obowiązek. Nic więcej...
- A co od ciebie chciałem usłyszeć... Cóż... - Na mojej twarzy pojawia się niewielki uśmiech. - Spotykamy się wiele razy, ale, Kawaii-san, prawie nic o tobie nie wiem. Tylko tyle, że nie można cię zastać w jednym miejscu oraz zajmujesz się jazdą wyczynową na motorze. Aha, i lubisz bajki. Jednocześnie - tutaj znów mam bardziej poważny wyraz twarzy - mam wrażenie, że za tym kryje się więcej. Ariel-san, Misukasu-san oraz ty... Waszą trójkę łączy znacznie więcej, niż się spodziewałem. Włączając to, że podobno nigdy nie było przypadku w naszych spotkaniach, pomijając tą kałużę... Po prostu, Kawaii-san, chcę się dowiedzieć więcej rzeczy o tobie.
W sumie, chyba wcześniejszą przemowę mogłem sobie darować. Mam wrażenie, że Hayate-san z natury woli wykładać rzeczy bezpośrednio.

Porządek musi być!!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:

PisanieTemat: Re: Dom rodziny Karube   Pon 22 Sie 2011 - 12:02

Koryusai-san #01 #0124

- Czy ja wiem, czy tak wiele? Pare razy w sumie. Spotykajac roznych ludzi nigdy nie bedziesz wiedzial kto kogo zna i jak dobrze. I wcale nie musi kryc sie za tym straszna tajemnica. Czy Ty aby na pewno wiesz czego chcesz? Ariel powiedzialaby, ze jestes malo spostrzegawczy, Misukasu uzylaby bardziej dosadnych slow. Tak, czy inaczej nie brzmi to dobrze dla przyszlego sledczego. Ciche miejsca wolisz? A myslisz, ze dlaczego jestes akurat tutaj? Wystarczy drobna obserwacja i polaczenie faktow. Chcesz sie pomeczyc, czy mam podpowiedziec?
Glosniki dudnily, towarzystwo na parkiecie falowalo, lasery omiataly wszystko wokol, a Tobie zadano kolejna zagadke.
_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Koryusai Karube

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
200/200  (200/200)

PisanieTemat: Re: Dom rodziny Karube   Nie 28 Sie 2011 - 20:35

- Cóż... - Rzucam, robiąc kółka palcem na blacie. Nie żebym się nad tym kompletnie nie zastanawiał, ale nigdy głębiej. Lecz teraz na szali jest mój honor śledczego. Nie mogę się wycofać. - Przyjmując, że to, co powiedziałaś, było prawdą... To przychodzi mi na myśl jedna teoria. Niech będzie tak, że pierwsze spotkanie było przypadkowe. Po prostu niechcący ochlapałaś mnie błotem. Dalej jednak pojawia się pytanie: Jeśli kolejne spotkania były nieprzypadkowe, to jaki był ich powód? Pierwszy raz po tym zdarzeniu łatwo się było domyślić. Szukałem Ariel-san, więc mnie do niej dostarczyłaś. Drugi raz... Hmmmm, żeby pokazać, jak wiele mi jeszcze brakuje? Nie przeczę, że moje umiejętności ścigania i łapania są wysokie, wytrenowane długimi praktykami w Komitecie, ale ty mi zawsze umykałaś, mimo że miałaś ograniczone pole. Trzeci raz, to właśnie teraz... Wolę ciche miejsca, zaś ty mnie wzięłaś tam, gdzie mi się raczej nie podoba, mimo że nie widzę tutaj żadnych podejrzanych rzeczy. Ma to być jakiś symbol, że nie wszystko ma być tak jak po mojej myśli? Czy coś w tym rodzaju? W każdym razie, w ogóle skąd takie pytania... Wiesz o mnie dużo, Kawaii-san. Gdzie mieszkam, gdzie studiuję, a nie przypominam sobie, żebym komukolwiek z waszej trójki to podawał. Co prawda, nie mam twardych dowodów, czy naprawdę istnieje jakiś głębszy związek pomiędzy wami... Ale, jak mówiłaś, drobna obserwacja faktów. W końcu, ty jesteś ogniwem, które mnie do nich doprowadziło. Brakuje mi jeszcze tylko jednego: twardego dowodu. Dlatego nie mogę potwierdzić swoich teorii.
Wzdycham, po czym biorę łyk soku pomarańczowego.

Porządek musi być!!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:

PisanieTemat: Re: Dom rodziny Karube   Pon 29 Sie 2011 - 11:18

Koryusai-san #01 #0125

Kawasaki zasmiala sie.
- Symbol mowisz? Przeceniasz zdecydowanie metafizyczne znaczenie tego spotkania. Chociaz lubie bajki, to jestem przy okazji dosc praktyczna. Dopoki nie bedziesz w stanie przejsc przez te sale nie swiecac na drugim koncu, nigdy nie zlapiesz mnie w berka. Takie laczenie faktow mialam na mysli. Rozni nas percepcja. Tam gdzie Ty widzisz halasliwy tlum, ja widze okazje do podnoszenia swoich umiejetnosci i dobrej zabawy przy okazji. To, o co chodzi Ariel, to umiejetnosc samodzielnego znajdywania wlasnej drogi. Mozna opowiedziec wiele, ale naistotniejsze wymyka sie slownikom. Moge opisac na plaszczyznie fizjologii, chemii i fizyki, jak wykonuje sie kopniak w krocze i dlaczego dzwignia boli, ale to nie sprawi, ze bedziesz umial to wykonac. Rzecz w tym, by nie popasc od poczatku w pulapke myslenia, ze mistrz mnie wszystkiego nauczy.
Przeciagnela sie przeciagle.
- Teraz juz rozumiesz nasz spisek?
_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Koryusai Karube

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
200/200  (200/200)

PisanieTemat: Re: Dom rodziny Karube   Wto 30 Sie 2011 - 20:13

-... Muszę powiedzieć, że nie wpadłbym na to. - Przyznaję szczerzę. - Nie przeczę, trochę ciężko byłoby się przedostać przez tą ciżbę...
Odwracam się, patrząc na tańczący tłum. Już raz musiałem przebijać się przez ten tłum. I teraz świecę się jak reszta. ~I pomyśleć, że Hayate-san udało się to zrobić... Ech, jak ona to zrobiła?~ Nie powiem, nieco cierpi moja duma jako byłego przewodniczącego Komitetu. Nie ma się co pocieszać, że jest mniejsza, że jeździ na motorze, że jest szybka i zwinna... ~Pewnie ona by się tamtym draniom bez problemu wymknęła.~ Zamykam oczy, kiedy przypominam sobie ostatni mój, kompletnie nieudany "patrol". Cóż, ile to minęło czasu... ~Czy jestem wystarczająco silny...~ Spoglądam na swoją dłoń. Tyle już głów nią zdzieliłem, tyle wagarowiczów łapałem, a wciąż tyle jeszcze mi brakuje.
- Kiedy w takim świetle to przedstawiłaś, to rozumiem, o co ci chodzi. Ech...- I pomyśleć, że wszystko to z powodu nadinterpretacji. - Poza jednym... Czemu użyłaś słowa "spisek"? Czyżby... to wszystko było zaplanowane od początku?
Pytam się niepewnie, przekrzywiając głowę. Co prawda, spodziewałem się, że kiedyś konsekwencje wypadku z Vayu-san kiedyś mnie dopadną, ale nigdy nie przypuszczałem, że zanurzę się tak głęboko. ~Nie, chwila, Misukasu-san nie wiedziała o Vayu-san, póki nie odczytała mojej pamięci... W takim razie od kiedy?~ Zastanawiam się.

Porządek musi być!!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:

PisanieTemat: Re: Dom rodziny Karube   Sro 31 Sie 2011 - 9:40

Koryusai-san #01 #0126

- Bo tak mi podyktowala fantazja. Nie popadasz czasem w paranoje? W zaleznosci od tego, gdzie go umiejscowisz, moze byc od poczatku, albo i nie. Nie bylo wrozek nad Twoja kolyska decydujacych o Twoim losie. W kazdym razie mnie przy tym nie bylo. Chciales sie czegos nauczyc ponoc, wiec sie ucz. Myslales, ze Misukasu bedzie Ci pokazywac, jak wrozyc z fusow, albo przyjdzie mistrz karate uczyc wymachiwac skutecznie konczynami? Nie ma tak latwo. Sa sciezki, na ktorych przetrwaja tylko dysponujacy dostateczna determinacja i odpowiednia dawka talentu. W tej bajce nikt nie bedzie inwestowal, jesli nie okaze sie, ze warto. Tak, swiat to czasem bardzo brutalne miejsce.
_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Koryusai Karube

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
200/200  (200/200)

PisanieTemat: Re: Dom rodziny Karube   Pią 2 Wrz 2011 - 18:55

-... Akurat nic nowego nie powiedziałaś, Kawaii-san. To, że trzeba trenować, to jest jasne. I nie zaniedbuję swoich ćwiczeń. Nie bez powodu byłem przewodniczącym Komitetu Porządkowego. Drab czy dwóch nie stanowią dla mnie żadnego wyzwania... Ach, ale co będę się żalił. Więc jak mi się uda przejść na drugi koniec klubu i nie będzie na mnie żadnej, świecącej plamy, to wtedy mam szansę cię złapać? Więc... Jak to zmyć?
Pytam się dziewdczyny, pokazując świecący się rękaw. Nie mam kilku koszul na zmianę. ~Zobaczysz, Hayate-san, Ariel-san, Misukasu-san... Dorównam wam, nie polegając na niczyjej pomocy. Jak zawsze to robiłem!~ W sumie, to dopiero niedawno zacząłem się rozglądać za pomocą. Wcześniej moja maksyma brzmiała "Jeśli chcesz, żeby coś dobrze było zrobione, zrób to sam". Nie zawsze wszystko grało... Ale może teraz ta droga jest dobra? Zobaczymy! ~Yosh! Otskare!~

Porządek musi być!!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Dom rodziny Karube   Today at 5:47

Powrót do góry Go down

Dom rodziny Karube
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 15 z 16Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next