IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Dom Sanate/Pokój Agito Katakura

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Next
AutorWiadomość
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Sob 14 Lut 2009 - 10:14

Dom znajduję się na obrzeżach miasta jest on bardzo zadbany. Z zewnątrz widać że mieszkańcy o niego dbają ale po wejściu do środka można się naprawdę zdziwić. Wszystko się błyszczy z czystości jak by domownicy nie mieli co robić tylko sprzątać. Nie ma tu jakiś kosztownych rzeczy nie licząc czarnego fortepianu w salonie i jest on wyposażony jak każdy normalny dom jednak wszystko jest naprawdę czyste. Na lewo od wejścia jest średniej wielkości kuchnia na przeciwko której jest salonik w którym przeważnie jemy obiady. Po za tym na parterze jest łazienka i ubikacja oraz pokój Pani Sanate. Pierwszy pokój na piętrze jest największy z całego domu i oczywiście zajęty przez Miki po za tym jest to jedyne miejsce gdzie na wejście od razu można zobaczyć dziesiątki ciuchów po rozrzucanych po całym pokoju. Na przeciwko jej pokoju jest łazienka a zarz obok niej niewielka ubikacja. Mój pokój znajduję się w głębi korytarza. Samo pomieszczenie nie jest duże i mimo że jest jeszcze kilka wolnych i dużo większych pokojów które oferowała mi Sanate postanowiłem zostać tu. W pokoju przeważnie panuję pół mrok bo rzadko kiedy odsłaniał żaluzje. N naprzeciwko drzwi jest biurko na której stoi lampka a przy biurku rzecz jasna krzesło. Zaraz obok wzdłuż ściany jest komoda gdzie chowam swoje rzeczy a po lewej od wejścia jest pojedyncze łóżko a przy nim szafeczka nocna na której budzik
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Sob 14 Lut 2009 - 13:26

Obudził mnie budzik który od razu został zepchnięty na ziemie i jeszcze chwile leżałem w łóżku po czym wstałem aby się ubrać i pójść do łazienki w celu umycia twarzy i zębów.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Sob 14 Lut 2009 - 13:32

Budzik odbił się od ziemi i wydał dźwięk odbijającego się metalu miałeś nadziej że w końcu się zniszczy jednak jak zwykle to była to zwykła nadzieja . Wstałeś z łóżka i smętnym krokiem poszedłeś do łazienki gdzie była już jakaś osoba więc musiałeś czekać . Po 15 min wyszła stamtąd pani Sante witając się z tobą słowami
-Witaj Agito
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Sob 14 Lut 2009 - 13:36

Dzień dobry odparłem tylko i powoli wszedłem do łazienki po czym podszedłem do umywalki i odkręciłem kran. Nabrałem trochę wody w dłonie i przemyłem twarz aby się obudzić po czym zacząłem myć zęby. Po tym wszystkim schodzę na dół aby sprawdzić czy jest już śniadanie jeśli nie to sam zaczynam przyrządzać coś dla całego domu
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Sob 14 Lut 2009 - 13:59

Staruszka poszła do swojego pokoju a ty miałeś spokoju podczas siedzenia w łazience . Wyszedłeś z niej po 5min i zacząłeś robić śniadanie dal wszystkich bo jeszcze nikogo nie było.
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Sob 14 Lut 2009 - 14:05

Pokroiłem chleb który ułożyłem później na talerzyku po tym pokroiłem ogórki i pomidory położyłem jeszcze na talerzyki ser i jakąś wędlinę. Gdy wszystko było przygotowane położyłem wszystko na stoliku w kuchni bo przeważnie tutaj jedliśmy śniadanie. Zrobiłem sobie dwie kanapeczki ze składników które przygotowałem i zacząłem powoli jeść
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Sob 14 Lut 2009 - 14:06

Jadłeś jednak spokoju ci nie był dany tego poranka do kuchni wbiegła Miki i powiedziała
-znowu się obżerasz bez nas-następnie podeszła do twojego talerza i zabrał ci kanapkę i ją zjadła
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Nie 15 Lut 2009 - 8:20

Pokiwałem tylko delikatnie głową dając jej do zrozumienia że się nie przejąłem tym że mi zabrała kanapkę. A gdy zrobiła pierwszy kęs dodałem jak by formalnie smacznego i sam sobie zacząłem robić następną kanapeczkę aby ją zjeść
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Nie 15 Lut 2009 - 10:04

Gdy zacząłeś robić kanapkę ona podeszła do ciebie i zaczęła ci na siłę ją wpychać do buzi(to nadjedzoną przez ciebie i ją)
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Nie 15 Lut 2009 - 10:12

Najpierw starałem się ją zjeść jednak jeśli nie dałem rady łapie Miki za nadgarstki ale nie zbyt mocno i staram ją się ode mnie odsunąć przynajmniej na chwile wtedy też mówię Miki co ty robisz? po czym staram się mieć ją na oko bo wiem że jest ona nie przewidywalna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Nie 15 Lut 2009 - 21:41

-Jak to co wkurzam cię to chyba jest normalne-odpowiedziała dziewczynka zrywając uchwyt poprzez wykręcenie tobie ręki i założyła tobie dźwignię na nadgarstek
-wow to działa-powiedziała dziewczynka zdziwiona
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Pon 16 Lut 2009 - 15:03

Ała pomyślałem i po czym od razu mi przyszło do głowy na kursy samoobrony chodzi czy jak po tym jako że nigdy nie byłem jakoś specjalnie silny wiedziałem że szarpanie się nie ma sensu nawet jeśli Miki jest dziewczyną a po za tym jeszcze przez przypadek mogła by mi coś połamać, więc aby tego uniknąć nachylał się lekko do przodu aby zniwelowąć chodź troche ból ręki
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Pon 16 Lut 2009 - 16:58

Miki ciebie puściła i powiedziała
-już cię puszczam bo nie będzie miał kto robić nam jedzenia-powiedziała puszczając ciebie następnie dodała łapiąc się za podbródek
-w końcu trzeba kogoś wykorzystać-po tym usiadła na swoim miejscu i zaczynała jeść kanapki zrobione przez ciebie
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Pon 16 Lut 2009 - 17:18

Wisz co nie zachowujesz się jak dziewczyna powiedziałem wstając od stołu i idąc do przedpokoju aby wziąć teczkę i już powoli zbierać się do szkoły
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Wto 17 Lut 2009 - 12:41

-gadasz głupoty-krzyknęła tobie zanim wyszedłeś. po drodze do szkoły nikt tobie nie przeszkadzał. Po 25 minutach byłeś pod szkolnym budynkiem
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Wto 17 Lut 2009 - 14:23

Szedłem spokojnie do szkoły nigdzie się nie śpiesząc. Gdy już byłem przy budynku spokojnie udałem się pod klasę mając nadzieję że nikogo jeszcze nie będzie i będę sobie mógł siedzieć w spokoju
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Wto 17 Lut 2009 - 15:49

Twoje przypuszczenia nie były błędne w klasie byłeś pierwszy z całej klasy , a po za tym było jeszcze 20 min do rozpoczęcia lekcji.
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Wto 17 Lut 2009 - 16:02

Zająłem swoje miejsce i patrzyłem przed siebie w ciszy, nie wiem czemu po chwili przypomniała mi się moja dawna szkoła jednak długo sobie tym nie zaprzątałem głowy po prostu patrzyłem przed siebie nie myśląc
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Wto 17 Lut 2009 - 16:28

nie udało ci się oczyści głowy z twoich myśli o dawnej szkole. Zaczynałeś wszystko przerywać od nowa wszystkie miłe chwile i te przepełnione smutkiem. jednak do klasy zaczęli zjawiać się kolejni uczniowie i powoli zaczynała się lekcja.
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Wto 17 Lut 2009 - 16:57

Kokoro-chan... powiedziałem cicho przypominając sobie o dziewczynie z którą chodziłem ale gdy zobaczyłem że zbierają się uczniowie przetarłem policzek i wyciągnąłem zeszyt oraz długopis aby móc notować jak już zacznie się lekcja
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Wto 17 Lut 2009 - 20:29

Nauczyciel strasznie się ociągał i raczej nie miał zamiaru przyjść na lekcję , ale diabeł się zjawił na lekcji i walnął o stół dziennikiem zaczynając lekcję donośnym głosem
-otworzyć zeszyty i notować temat lekcji obleńce nicieni i pierścienice-
lekcja była strasznie nużąca i byś na niej zasnął gdyby nauczyciel nie włączył filmu. Przerwa właśnie się zaczyna.
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Sro 18 Lut 2009 - 15:13

Nie zrobiło mi to różnicy czy była lekcja czy przerwa po prostu dalej siedziałem w ławce patrząc przed siebie
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Sro 18 Lut 2009 - 20:57

Siedziałeś zapatrzony i w pewnym momencie odleciałeś to środka siebie. Zobaczyłeś wielką pustynię z górami w oddali ,na pustyni było tornado. Krajobraz wydawał się tobie bardzo podobny. Wydawało ci się że to wszystko już kiedyś widziałeś .Nagle z cienia wyszedł jakiś ludzki cień i się ciebie zapytał
-żałujesz?-
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Czw 19 Lut 2009 - 6:22

Gdzie ja jestem? Czy ja tu już byłe? to były pierwsze z wielu pytań które sobie zadawałem obserwując całe to miejsce a gdy zobaczyłem to coś które do mnie mówiło odpowiedziałem głośno z nutką przerażenia Kim jesteś i o co ci chodzi?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Czw 19 Lut 2009 - 6:30

-jestem twoim odzwierciedleniem duszy...a teraz odpowiadaj bo nie jesteś w warunkach do zadawania pytań-oodpowiedział cień głosem który wywołał w tobie jeszcze większy niepokój
Powrót do góry Go down
Mai

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/60  (50/60)
Punkty Reiatsu:
100/100  (100/100)

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Pią 20 Lut 2009 - 13:17

Czego ode mnie chcesz? krzyknąłem przerażony do niego robiąc jeden krok w tył
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Sob 21 Lut 2009 - 9:47

(nie nic)
-odpowiedzi na moje pytania-usłyszałeś głos cienia który była coraz bardziej przerażający
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Sob 21 Lut 2009 - 9:50

Przerażony tym wszystkim złapałem się za głowę i zamknąłem oczy ciągle się nie odzywając
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Sob 21 Lut 2009 - 9:52

-chyba jednak tak się nie dogadamy-powiedział cień ,a ty otworzyłeś oczy i znalazłeś się znowu w klasie
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Sob 21 Lut 2009 - 9:54

Jeszce chwile się trząsłem jednak wiedziałem że musiałem wrócić do normalnego stanu by nie zwracać na siebie uwagi uspokój się, uspokój mówiłem do siebie w głowię
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Today at 21:51

Powrót do góry Go down

Dom Sanate/Pokój Agito Katakura
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 20Idź do strony : 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Next