IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Dom Sanate/Pokój Agito Katakura

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next
AutorWiadomość
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Nie 10 Maj 2009 - 14:51

Wyglądasz jak pół naga dziewczynka w męskiej koszulce która jest ciut za krótka zażartowałem po czym po chwili dodałem ciszej Naprawde ładnie wyglądasz po tych słowach wziąłem to co miałem wziąść i wyszedłem do łazienki aby się przebrać i wrócić
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Nie 10 Maj 2009 - 15:07

Półnaga dziewczynka dała ci spokój, a ty poszedłeś do łazienki się przebrać. I wróciłeś, właśnie miała się zacząć ta najgorsza chwila... mieliście się razem przespać. Chwilę tak popatrzyłeś na Yukihime i stwierdziłeś Tej nocy naprawdę dużo może się stać.
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Nie 10 Maj 2009 - 15:11

Wszedłem do pokoju i spojżałem na Aobe nie wiedziałem czy poprostu się położyć w łóżku czy co jednak po chwili wpadłem na pomysł i po prostu zgasilem światło i zapiliłem lampke nocą mowiąc Aobe jak chcesz idź juz spać ja jeszcze poczytam notatki Miki aby się na jutro przygotować po tych słowach usiadłem przy biurku i spojżałem na zeszyt Miki.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Nie 10 Maj 2009 - 15:16

Nagle zadzwonił telefon na zewnątrz. Dziwne o tej porze telefon...no cóż nie pozostało mi nic innego jak odebrać.
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Nie 10 Maj 2009 - 15:20

Nie obrazisz się jak cię na chwile opuszczę powiedziałem patrząc na leżącą Aobę która wyglądała naprawdę ślicznie jednak wiedziałem że muszę odebrać bo się zaraz wszyscy pobudza więc wyszedłem z pokoju i poszedłem odebrać telefon. Tak? powiedział krótko podnosząc słuchawkę
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Nie 10 Maj 2009 - 15:24

- O Agito myślałem że już śpisz - powiedział głos w telefonie i byłeś pewien że to była twoja matka.
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Nie 10 Maj 2009 - 15:28

Mama? zapytałem jak bym chciał się upewnić i po chwili dodałem czemu dzwonisz o takiej porze? coś się stało?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Nie 10 Maj 2009 - 15:40

- Tak to ja...chciałam powiedzieć, że planuję do ciebie przyjechać w najbliższym czasie -
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Nie 10 Maj 2009 - 15:44

będzie okazja do pokazania że nic mi nie jest pomyślałem po czym od razu powiedziałem radośnie To fajnie a kiedy przyjedziecie? miałem zamiar was odwiedzić ale jakoś brakło czasu a po za tym mamo czemu tak późno dzwonisz?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Nie 10 Maj 2009 - 15:46

- Bo chciałam zadzwonić do koleżanki, ale pomyliłam numer i dodzwoniłam się do ciebie... i tak przy okazji to powiedziałam że wpadnę - Jej wersja brzmiał dosyć prawdopodobnie i w to uwierzyłeś.
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Nie 10 Maj 2009 - 15:52

Trochę późno jak na telefon do koleżanki ale mniejsza oto ja będę kończył bo koleżanka czeka więc dobranoc mamo porozmawiamy gdy się spotkamy powiedziałem i po ostatnich słowach mamy odłożyłem słuchawkę i wróciłem do pokoju jednak po cichu by nikogo nie obudzić i by przyokazji zobaczyć czy Aobe śpi
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Nie 10 Maj 2009 - 15:57

- Koleżanka ?!?! - powiedziała cicho twoja mama, jednak ty się rozłączyłeś. Wróciłeś do pokoju Aobe leżała spokojnie na łóżku. Czekała na ciebie. Miała lekko rozszerzone nogi i zobaczyłeś jej biale majtki z czarnym kotem. (Clannad Another Story, cześć druga... zobacz :P)
- Kto to by? - spytała się Yukihime
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Nie 10 Maj 2009 - 16:02

Gdy zobczyłem majteczki mojej koleżanki zamknąłem oczy i obruciłem głowę przy tym odpowiadając na pytanie Moja mama, pomyliła numer i zamiast do kleżanki zadzowniła tutaj a skoro odebrałem to przyokzji porozmawialiśmy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Nie 10 Maj 2009 - 16:04

- aha - odpowiedziała obojętnie
- Czemu odwracasz głowę? - spytała się Aobe
Byłeś bardzo zmęczony i nie chciałeś już się uczyć wolałeś po prostu pójść spać ze swoja damą.
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Nie 10 Maj 2009 - 16:06

Ciągle nie patrząc pokazałem palcem mniej więcej w stronę jej nóg i powiedziałem Może się przykryj
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Nie 10 Maj 2009 - 16:09

- AAa - krzyknęła i gwałtownie się przykryła. Była tak przez chwilę, jednak zaraz po tym lekko odsłoniła pościel. Jakby chciała powiedzieć "Chodź do mnie"
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Nie 10 Maj 2009 - 16:12

Po krzyku domysliłem się że juz moge patrzeć bo wiedzialem że dziewczyna szybko się przykryję. Gdy Aobe pokazała mi żebym się koło niej położył spokojnie podszedłem do łóżka i położyłem się obok koleżanki. Byłem lekko skrępowany więc leżałem tak aby nasze ciała się nie stykały i tylko powiedziałem Dobranoc Aobe
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Nie 10 Maj 2009 - 16:22

Położyłeś się i zasnąłeś. Łóżko było za małe i wasze ciała musiały się stykać.
Był ranek wcześnie, a ty leżałeś spokojnie odwrócony na boku do ściany. Na twoje ciało naciskała jedna osoba. Była to Aobe czułeś jak przedłużenie jej klatki piersiowej(Piersi) dotyka twoich pleców. Jedna z twoich nóg była zaplatana pomiędzy jej dwoma. Był ci tak bardzo miło i nie chciało ci się wstawać. Postanowiłeś tka jeszcze trochę poleżeć. Spojrzałeś na kalendarz.... Sobota jest dzisiaj...wolne możesz tak się lenić z Aobe do południa. Nie możesz...chcesz nie...musisz.
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Nie 10 Maj 2009 - 16:27

Jej dotyk był naprawdę miły i naprawdę mi się to podobało i mimo tego że jakaś cześć mnie chciała wstać po cichu aby jej nie obudzić to zostałem w tej pozycji i tylko patrzyłem przed siebie rozmyslając na róznymi rzeczami i wtedy tez przez glowę przeleciała mi nauczycielka matematyki Skoro dzisiaj sobota to może odwiedze ją i przeproszę za wszystko pomyslałem
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Nie 10 Maj 2009 - 16:30

W pewnym momencie pościel została brutalnie zerwana. Nie widziałeś kto to i nie chciałeś wiedzieć w każdym razie nie wróżyło to niczego dobrego.
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Nie 10 Maj 2009 - 16:34

Powoli odwróciłem głowę by zobaczyc kto to jesr ale od razu przez myśl mi przeszlo Jeśli to Miki to zaraz będzie hałas
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Nie 10 Maj 2009 - 16:36

Powolnym krokiem odwróciłeś głowę była to...to gorsza istota od Miki przynajmniej w tej sytuacji... to była twoja matka.
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Nie 10 Maj 2009 - 16:41

Gdy zobaczyłem mame uśmiechnałem się i wiedziałem że nie będzie aż tak źle w końcu moja mama jest dosyć młoda a nawet bardzo młoda a po za tym jeśli źle zinterpretowała to co tu zauwarzyła to i tak tylko mnie okrzyczy a Miki pewnie nie zostawiła by suchej nitki ani na mnie ani na Aobe. Cześć szepnałem do mamy po czym pokazalem aby była cicho by nie obudzić dziewczyny
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Nie 10 Maj 2009 - 16:49

Już chciała coś powiedzieć, lecz się powstrzymała, widząc że nie chcesz obudzić dziewczyny. Mama lekko pochyliła się nad twoją głową.
- Dzieńdobry - powiedziała
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Nie 10 Maj 2009 - 16:54

Uśmiechałem się do mamy i pomyślalem nie wiedziałem że dzisaj przyjdą, jestem ciekawy czy tata też jest po czym dalej leżałem czekając aż Aobe sama się obudzi
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Nie 10 Maj 2009 - 16:58

Twoja mama wyszła i nakryła was kołdrą. Mogliście dalej oddać w błogi sen. Leżałeś tak jeszcze 1 godzinę.... Aobe wstała i trochę mocniej ciebie ścisnęła.
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Nie 10 Maj 2009 - 17:00

Dzięn Dobry Aobe jak się spało? zapytałem cichym głosem by mogła spokojnie się przebudzić a oczywiście na mojej twarzy widniał uśmiech jak zawsze od zmiany charakteru
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Nie 10 Maj 2009 - 17:05

- A no dobrze - odpowiedziała z uśmiechem nie odklejając się od ciebie. Przybliżyła lekko swoją głowę do twoje i lekko wyszeptała
- Kocham cię -
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Nie 10 Maj 2009 - 17:07

co?!! od razu mi przyszło do głowy i zaraz spojżałem na nia pytająco nie wiedzac co powiedzieć - dosłownie mnie zatkalo
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Pon 11 Maj 2009 - 19:24

Miałeś głowę cały czas odwrócony w stronę ściany, lekko się odwróciłeś i zobaczyłeś, że dziewczyna jeszcze sobie słodko śpi. Z jednej strony sprawiło to tobie ulgę, a z drugiej nie zadowalało to ciebie w pełni. Chyba musisz sam obudzić Aobe, bo może jeszcze tak długo ciebie dusić swoim piersiami...jeszcze się udusisz albo znowu powie coś dziwnego. Ale czy Yukihime nie obrazi się za to, ze ją obudziłeś. Rób co uważasz budzisz czy dajesz się dusić a bardzo wymyślny i miły sposób i czekasz, aż przyjdzie zbawienie w postaci kolejnej osoby, która zrobi krzyk widząc was w jednym łóżku.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Today at 8:29

Powrót do góry Go down

Dom Sanate/Pokój Agito Katakura
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 17 z 20Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next