IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Dom Sanate/Pokój Agito Katakura

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20
AutorWiadomość
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Wto 11 Sie 2009 - 13:16

Akurat mi o te szczegóły chodzi ale co tam zapomnijmy może kiedyś sama powiesz co cię trapi powiedziałem po czym jeszcze raz spojrzałem na szafkę i zaraz dodałem Masz może jakiś pomysł by się nie nudzić
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Wto 11 Sie 2009 - 13:28

- Nie - odrzekła krótko, można się było spodziewać.
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Wto 11 Sie 2009 - 13:31

Siedziałem na jej łóżku nie odzywając się i patrząc na nią z lekkim zaniepokojeniem. Mimo żę mówiła że nic jej nie jest to trochę mnie trapiło to że Miki jakoś dziwnie się zachowuję w końcu przeważnie żartowała i śmiała się w najlepsze i to najczęściej ze mnie,
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Wto 11 Sie 2009 - 13:48

- Co tak zamilkłeś ? - spytała się Miki. Niestety nie mogliście dalej prowadzić konwersacji ze sobą, ponieważ zostałeś ściągnięty na dół krzykiem twojej matki.
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Wto 11 Sie 2009 - 13:54

a tak jakoś nie mam co powiedzieć powiedziałem po czym po chwili dodałem Przepraszam ale mnie wołają i po tych słowach poszedłem na dół sprawdzić o co chodzi mamie
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Wto 11 Sie 2009 - 13:56

Od razu gdy zbiegłeś zostałeś poinformowany przez mamę o co chodzi.
- jacyś koledzy i koleżanki do ciebie - powiedziała krótko i wskazała palcem drzwi.
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Wto 11 Sie 2009 - 14:11

Koledzy, koleżanki, kto to może być? zastanawiałem się w końcu nie utrzymywałem z nikim kontaktu. Moi jedyni znajomi to Miki, Aobe pani Sanate rodzice i Kumi pomyślałem idąc do drzwi a gdy tam byłem powoli je otworzyłem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Wto 11 Sie 2009 - 15:06

Otworzyłeś drzwi i zobaczyłeś trójkę ludzi. Od lewej tajemnicza kobieta w czarnym płaszczu, na głowie miała czarny kapelusz. Twarz była zasłonięta chustą, a z tyłu wylatywały jej długie ciemne włosy.
Na środku stał jakiś mężczyzna wyglądający na osobę bliską twojemu wiekowi.
http://c.wrzuta.pl/wi15539/54dec20c000e12b148943f8c/0/anime%20boy - wygląd mężczyzny
Natomiast po prawej stała dziewczyna.
http://media.photobucket.com/image/anime%20bandit/desert_lily/anime/shining%20tears/largeAnimePaperscans_Shining-Tea-3.jpg

- Witaj Agito - powiedzieli wszyscy naraz, nisko się kłaniając tobie.
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Wto 11 Sie 2009 - 15:13

o cześć powiedziałem głośno po czym wyszedłem przed dom zamykając za sobą drzwi i zdziwiony stwierdziłem Przepraszam ale nie pamiętam byśmy się znali
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Wto 11 Sie 2009 - 15:16

- Bo nigdy się nie spotkaliśmy - powiedziała dziewczyna w czarny płaszczu.
- Chodź mamy do ciebie sprawę.... chodzi o Katsurugi - powiedział mężczyzna.
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Wto 11 Sie 2009 - 15:23

O Panią Katsurugi? coś się stało? zapytałem zdenerwowany po czym po chwili otworzyłem drzwi i poinformowałem rodziców Wychodzę się przejść nie długo wrócę a po tym zamknąłem drzwi i czekałem co zrobią ci ludzie
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Wto 11 Sie 2009 - 15:26

Na ich twarzach pojawiły się nieznaczne uśmiechy. Widać chcieli je ukryć.
Wszyscy się odwrócili i powoli ruszyli przed siebie.
- Nie ale może się coś jej stać - powiedział mężczyzna w czasie obrotu.
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Wto 11 Sie 2009 - 15:28

Ruszyłem za nimi wkładając rękę do kieszeni by sprawdzić czy wziąłem komórkę po czym mówię do niech skąd znacie moje imię?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Wto 11 Sie 2009 - 15:32

- Jednak nie jest taki tępy na jakiego wygląda - rzuciła dziewczyna w płaszczu. Reszta osób z owej grupki nie skomentowała.
- Skąd ? ..... - powiedziała mężczyzna nie mogąc znaleźć odpowiedzi na twoje pytanie.
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Wto 11 Sie 2009 - 15:34

Zatrzymałem się i spojrzałem na nich po czym powiedziałem wypadało by się przedstawić
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Wto 11 Sie 2009 - 15:45

- To może poczekać - stwierdziła kobieta po prawej.
- Przygotowałaś portal ? - spytał się mężczyzna po środku kobiety w płaszczu.
- Tak.... - powiedziała bezceremonialnie kobieta
- No to jazda - powiedziała, kobieta wyjęła spod płaszcza dłonie, wykonała serię dziwnych znaków. Poczułeś jak zaczynasz się unosić. Czułeś się coraz bardziej lekko.
Świat tracił barwy, wszystko stało się białe, z nieba zaczęły spadać łańcuchy, omijając ciebie.
Pod stopami zmaterializowała ci się szachownica, a wszystkie łańcuchy ciebie pochwyciły ściskając coraz mocniej. Brakowało tobie tchu. W oddali widziałeś jakieś dziwne krzyże. I Nagle wszystko ustąpiło łańcuchy rozłamały się, a przestrzeń zaczęła pękać jak szkło. Przymknąłeś oczy... jak je otworzyłeś Zobaczyłeś jakaś jaskinie oświetlana za pomocą pochodni. Zakaszlałeś. Leżałeś na ziemi i miałeś całe przemoczone ciuchy, a na głowę kapały tobie kropelki wody.

( piszemy teraz tutaj http://bleach.iowoi.org/centrum-f57/piwnice-stranikow-t836.htm#25417 )

Ostatnio zmieniony przez Kyu Yasushiro dnia Wto 11 Sie 2009 - 16:16, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Nie 16 Sie 2009 - 20:24

mamo coś się stało? zapytałem zdziwiony ale ciągle miałem uśmiech na twarzy i patrzyłem przez ramie na resztę rodzinki, jeśli ktoś stał za mamą
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Nie 16 Sie 2009 - 20:27

- Nie było ciebie przez 6 godzin, a mówiłeś ze wychodzisz na parę godzin. Tak się bałam .....
- powiedziała twoja mama, niesetny nikogo nie widziałeś przez jej ramię.
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Nie 16 Sie 2009 - 20:31

przepraszam ale odwiedziłem swoją nauczycielkę i tak jakoś się zasiedziałem powiedziałem z uśmiechem po czym jak już mama się odczepiła zobaczyłem kto jest w kuchni i powoli skierowałem się do swojego pokoju.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Pon 17 Sie 2009 - 9:23

- Nauczycielkę ?.... Co ona od ciebie chciała, nie mów że masz problemy z nauką - zaczęła się zamartwiać twoja mama. Widziałeś że w pokoju, obok siedział twój tata i Miki, zażarcie o czymś gadali. Nie miałeś zamiaru podsłuchiwać.
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Pon 17 Sie 2009 - 14:37

nie, poszedłem jej podziękować za pomoc w lekcjach bo miałem zaległości więc pani mi pomogła je nadrobić powiedziałem uspokajając mamę w końcu nie jest u mnie źle z naukom przynajmniej narazie
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Wto 18 Sie 2009 - 10:46

- aha - powiedziała ze spokojem - Jesteś głodny ? - spytała się ciebie mam, twój brzuch zaburczał i skręcał ci się z głodu. Od razu rzuciłeś 'tak'.
Do jedzenia był ramen i dużo ryżu, niby nic wielkiego ale się najadłeś. Poszedłeś do swojego pokoju. Rzuciłeś się na łóżko i od razu zasnąłeś, Następnego dnia obudziłeś się o dwunastej.
Zrobiłeś pracę domową i całą masę innych rzeczy od sprzątania przez gotowanie do leniuchowania. Twoi rodzice pojechali wieczorem. Znowu śpisz, nastawiłeś budzik i obudziłeś się. Wstałeś i szybko pobiegłeś do szkoły w ciekaw co się dzisiaj wydarzy. Wpadłeś do klasy na dzwonek, zająłeś miejsce i spokojnie. Pierwszy był japoński. Jakoś wytrwałeś ten ostrzał. Pod koniec lekcji odezwał się głośnik.
" ogłoszenie rady uczniowskiej . Uczeń Agito Katakura proszony do pokoju Pierwszej rady uczniowskiej na przerwie. "
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Wto 18 Sie 2009 - 10:49

Na lekcji siedziałem dosyć rozpogodzony i notowałem tylko co ważniejsze a gdy usłyszałem że jestem wołany do rady od razu się zacząłem zastanawiać o co chodzi ale analizując cały rok szkolny to raczej nic złego nie zrobiłem więc od razu po dzwonku ruszyłem do odpowiedniej sali. Zapukałem i powoli wszedłem patrząc kto jest w środku.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Wto 18 Sie 2009 - 19:05

Otworzyłeś drzwi, w sali panował straszny mrok. Nie widziałeś nikogo. Byłeś pewien że ktoś tu jest.
~Światło~ usłyszałeś kobiecy głos.
Po chwili ujrzałeś 6 osób w sali.
Niestety jedyne co widziałeś to były ich kontury, gdyż światłą było naprawdę mało. Jedyne co było widać w pełnej okazałości to ty. Stojący na środku pomieszczenia.
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Wto 18 Sie 2009 - 19:58

dziwne... po co zasłaniali okna? może chcą mnie nastraszyć pomyślałem po czym stojąc w miejscu zapytałem Przybyłem na wezwanie o co chodzi?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Sro 19 Sie 2009 - 15:53

- Chodzi o ciebie i dzień wczorajszy. Wyczuliśmy wczoraj duży wybuch reiatsu w centrum miasta. Owe reiatsu należała do ciebie, a nie przepraszam twojego strażnika. Na miejscu byłeś ty i nauczycielka matematyki Kumi Katsurugi. Wiemy, że ona również posiada strażnika. Mam dla ciebie propozycję : Przyłącz się do i nieś świtało temu miastu. Chroń ludzi przed złem. Bądź światłem tego świata. - powiedziała Kobieta podnosząc swoje ciało i wykonując masę niepotrzebnych ruchów, które miały pomóc tobie zrozumieć jej przekaz.
- Masz dzień na odpowiedz - powiedziała wracając na miejsce. "wyjdź" - rzuciła do ciebie
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Sro 19 Sie 2009 - 18:19

Po usłyszeniu słów tej dziewczyny zacząłem się śmiać po czym po chwili zasłoniłem buzie mówiąc przepraszam że się śmieje ale to wszystko trochę dziwne. Używacie słów których nie rozumiem chowacie się w cieniu i do tego bez większych wyjaśnień chcecie abym się do was przyłączył. Najpierw wypadało się przedstawić chociaż tego nie wymagam wystarczyło by pokazać swoje twarze i normalnie porozmawiać mówiąc ostatnie słowa zacząłem zbliżać się do okien aby podnieś żaluzje i wpuścić tu trochę światła a pomyśleć że Aobe mnie przekonała aby żyć jak normalny człowiek a tu nici z normalności powiedziałem do siebie z uśmiechem na twarzy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Sro 19 Sie 2009 - 19:54

- A wiec nie wierzysz nam.... Więc jednak dołączasz do mroku. Byliśmy przegotowani na tą opcję... Musisz umrzeć, aby nie móc plugawić tego świata. - Powiedziała dosłownie ciebie zamurowało, mówiła bardzo przekonująco.
- Wyjdź z mroku.... Kurogashi !!! - wykrzyczała. Już znowu chciałeś się z niej śmiać - Za zniewagę musi być Kara - Powiedziała, a słowo "kara" zabrzmiało tutaj bardzo specyficznie.
Nagle poczułeś zimny chłód żelaza, Coś złapało ciebie za ramię, a nie z dwa ramiona naraz. Bałeś się odwrócić.
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Sro 19 Sie 2009 - 20:03

Cała ta sytuacja była naprawdę była naprawdę dziwna i lekko przerażająca jednak starałem się być spokojny i najpierw powiedziałem do siebie Chyba o to chodziło pani Katsurugi gdy mnie przepraszała za wplątanie w to wszystko po czym nie obracając się odpowiedziałem zgromadzonym nie odrzuciłem waszej oferty a po za tym trudno ufać osoba których się nie widziało i w rzeczywistości nie wiadomo czego chcą
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Sro 19 Sie 2009 - 20:13

- Wyjdź póki jeszcze żyjesz - powiedziała do ciebie kobieta. Chyba musisz się zgodzić jeżeli życie tobie jeszcze miłe. <kap> <kap>.... Upadłeś na ziemię i splunąłeś krwią. Poczułeś jakby twoje ciało było cięte katana od środka. Już kiedyś czułeś podobny ból, tak to było wczoraj kiedy wracałeś od Kumi. Zobaczyłeś że twoja koszula jest lekko zakrwawiona na wysokości klatki piersiowej. Z każdą chwilą krwi było coraz więcej. Czułeś jak zbiera ci się na wymioty. i W pewnym momencie zobaczyłeś jak z twej piersi wyłania się miecz. Było najpierw sam czubek, jednak wychodził ona cały czas, aż już wyszedł w połowie. Nagle się wsunął do środka, a z twojej klatki poleciało dużo krwi. Czas wtedy dla ciebie się zatrzymał. I teraz właśnie powrócił. Owy miecz już kiedyś widziałeś tak to było kiedy ratowałeś Kumi.
- 60 HP

( piszemy tutaj http://bleach.iowoi.org/inne-f59/szkoa-pokoj-i-rady-uczniowskiej-t870.htm#26099 )
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Dom Sanate/Pokój Agito Katakura   Today at 2:55

Powrót do góry Go down

Dom Sanate/Pokój Agito Katakura
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 20 z 20Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20