IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Dom Tagaro Noichiego

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Dom Tagaro Noichiego   Sro 25 Lut 2009 - 7:49

Niewielki domek. Posiada trzy pomieszczenia: łazienkę, kuchnię i sypialnię. W tym ostatnim większość mebli jest pokryta sporą warstwą kurzu. Zanpakutou w pochwie leży oparte przy łóżku, zaś szata shinigami leży niedbale rzucona na krzesło, stojące przy niewielkim biurku.

W tej chwili Tagaro leży na łóżku, czytając książkę, którą wyciągnął ze swojej skromnej biblioteczki, która z nieznanych przyczyn, stoi w kuchni. Przy okazji stara sobie przypomnieć, czy miał dzisiaj coś do zrobienia.
Powrót do góry Go down
Tasuki

Oddział : Dywizjon 8

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
170/170  (170/170)

PisanieTemat: Re: Dom Tagaro Noichiego   Sro 25 Lut 2009 - 13:24

Czytałeś książkę, odprężony. Dzisiejszy dzień miał być jedynie przerwany popołudniową wizytą w akademii, na zajęciach walki mieczem. Jednak jeszcze miałeś czas. Kiedy tak odpoczywałeś, zadowolony z życia usłyszałeś delikatne pukanie e framugę drzwi.

All you hear in this country is: Children, help the children, what about a children, save the children. I say: f*ck the children -George Carlin
I think it was shakespear who said "The world is my scene". I say - You're all crap! - Colin Mochrie
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.zielonawieza.pl
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Tagaro Noichiego   Sro 25 Lut 2009 - 13:27

Słysząc pukanie wstał i spytał się Kto tam?, przy okazji wkładając na siebie ubiór shinigami, nie wiedząc do końca kogo się spodziewać.

Ostatnio zmieniony przez Tagaro Noichi dnia Sro 25 Lut 2009 - 13:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Tasuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
170/170  (170/170)

PisanieTemat: Re: Dom Tagaro Noichiego   Sro 25 Lut 2009 - 13:30

Sumimasen, Shinigami-sama. - usłyszałeś za drzwi głos jakiegoś starszego mężczyzny. Czekał przed drzwiami, zapewne aż je otworzysz.
-Czy mogłbym prosić o krótką rozmowę?

All you hear in this country is: Children, help the children, what about a children, save the children. I say: f*ck the children -George Carlin
I think it was shakespear who said "The world is my scene". I say - You're all crap! - Colin Mochrie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Tagaro Noichiego   Sro 25 Lut 2009 - 13:32

- Ah, tak oczywiście. - odpowiedziałem wciągając na siebie ubranie. Po czym, już ubrany, otworzyłem drzwi, ciekaw kto do mnie przyszedł.
Powrót do góry Go down
Tasuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
170/170  (170/170)

PisanieTemat: Re: Dom Tagaro Noichiego   Sro 25 Lut 2009 - 13:35

Zobaczyłeś starego człowieka, zarządcę tej dzielnicy. Spotkałeś go kilkukrotnie na ulicy, aczkolwiek, nie zwracałeś uwagę.
-Miałbym do Ciebie prośbę, Shinigami-sama. Mieszkańcy zaczęli znikać..i nie chodzi tu o przenoszenie się do innych miejsc. Znikają, dosłownie. Zniknął również mój syn..ostatnio widziałem go jak szedł do lasu u podnóży góry. Czy możesz sprawdzić co z nim się stało? - zapytał z łzami w oczach.

Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Tagaro Noichiego   Sro 25 Lut 2009 - 13:41

- Hmm. Ludzie znikają zazwyczaj ne bez powodu... - powiedziałem raczej sam do siebie, niż do staruszka. Poszedłem szybko z powrotem do sypialni i przypasałem zanpakutou, po czym wróciłem do zarządcy.
- Cóż, skoro pan prosi, to chętnie się tym zajmę. Ale - dodałem szybko - Niczego nie obiecuję. Nie wiem, czy dam radę cokolwiek zrobić, aczkolwiek jeśli dam radę, to to zrobię.
Zastanowiłem się chwilę.
- Czyli w lesie u podnóża góry, był widziany ostatnio? - spytałem by się upewnić.
Powrót do góry Go down
Tasuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
170/170  (170/170)

PisanieTemat: Re: Dom Tagaro Noichiego   Sro 25 Lut 2009 - 13:45

Hai, shinigami-sama. Arigato gozaimasu, hontoni, arigato gozaimasu! - powiedział kłaniając się nisko kilkukrotnie.

Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Tagaro Noichiego   Sro 25 Lut 2009 - 13:47

A więc ruszyłem w stronę lasów u podnóża góry.
Powrót do góry Go down
Tasuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
170/170  (170/170)

PisanieTemat: Re: Dom Tagaro Noichiego   Sro 25 Lut 2009 - 15:09

Podróż nie trwała długo, po jakichś czterdziestu minutach przemierzania wpierw zatłoczonych uliczek, a później pól dotarłeś do wspominanego przez starca lasu. Nagle, poczułeś jakąś złowrogą energię dochodzącą z tamtego kierunku. Energię, jakiej wcześniej nie czułeś.

Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Tagaro Noichiego   Sro 25 Lut 2009 - 15:14

" Co to jest? Czegoś takiego jeszcze nie czułem... - Pomyślał Tagaro - "Spokojnie, trzeba zachować spokój i może jeszcze na wszelki wypadek ciszę. Tak."
Tagaro zachowując ciszę oraz względny spokój, podążył w stronę źródła energii. W razie dostrzeżenia jej źródła, chowa się za najbliższym drzewem lub w krzakach.
Powrót do góry Go down
Tasuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
170/170  (170/170)

PisanieTemat: Re: Dom Tagaro Noichiego   Sro 25 Lut 2009 - 15:17

Czułeś że energia ta wydobywa się mniej więcej ze środka lasu, gdzie jak się orientujesz jest również wejścia do wnętrza góry. I owszem, zaraz po dojściu do wyżej wspomnianego miejsca energia zwielokrotniała, zwiększając natężenie. Wydobywa się z jaskini.

Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Tagaro Noichiego   Sro 25 Lut 2009 - 15:21

"Dobra... To coś, cokolwiek to jest, znajduje się w środku jaskini. Teoretycznie, to może być wszystko..."
Po chwili wpatrywania się w jaskinię, wyciągnął na wszelki wypadek zanpakutou i maskując reiatsu ostrożnie zaczął wchodzić do środka.
Powrót do góry Go down
Tasuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
170/170  (170/170)

PisanieTemat: Re: Dom Tagaro Noichiego   Sro 25 Lut 2009 - 15:24

Skradałeś się ciemną jaskinią, czując jak kamienie chrzęszczą pod Twoimi stopami. Po kilku minutach znalazłeś się w wielkiej pieczarze i szybko skryłeś za potężnym stalagmitem. Zobaczyłeś w środku jakiegoś wielkiego, modliszkowatego hollowa, pożerającego właśnie jakiegoś człowieka.

Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Tagaro Noichiego   Sro 25 Lut 2009 - 15:27

"Niech to. Dobrze, że przezornie zamaskowałem reiatsu. Mało brakowało. Tak czy inaczej muszę coś zrobić, a tym czymś nie będzie raczej stanie i patrzenie jak pożera ludzi...."
Wychylił się lekko zza stalagmintu, starając się przyjrzeć dokładniej temu hollowowi, odnaleźć jego słabe punkty i w miarę możliwości wyczuć siłę jego reiatsu.
Powrót do góry Go down
Tasuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
170/170  (170/170)

PisanieTemat: Re: Dom Tagaro Noichiego   Sro 25 Lut 2009 - 15:40

Czułeś że jest tak samo, jeśli nie odrobinę silniejszy od Ciebie. Jeżeli chodzi o jakieś słabe punkty, to zauważyłeś, że w walce w bliskim dystansie nie będzie mógł używać swoich potężnych ramion. Tylko tyle.

Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Tagaro Noichiego   Sro 25 Lut 2009 - 15:44

"No cóż... Więc będzie trzeba raczej podejść na bliski dystans. W porządku."
Wciąż maskując swoje reiatsu, oczekuję na dogodny moment, czyli taki, w którym będzie on odemnie odwrócony, albo będzie czymś zajęty. Wtedy podkradam się do niego, doskakuję i wykonuję cięcie w maskę, po czym na wrazie czego szykuję się do obrony.
Jeśli mnie dostrzeże wczesniej, staram się jak najszybciej do niego dobiec, unikając ataków, w miarę możliwości i ciąć go w maskę.
Powrót do góry Go down
Tasuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
170/170  (170/170)

PisanieTemat: Re: Dom Tagaro Noichiego   Sro 25 Lut 2009 - 16:17

Ruszyłeś biegiem w stronę pustego, jednakże ten zauważył Ciebie. Potężne, ostre jak brzytwa odnóża przeszyły powietrze, uderzając ziemię tuż przed Tobą. Pusty zaryczał i rzucił się za Tobą, tnąc odnóżami.

Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Tagaro Noichiego   Sro 25 Lut 2009 - 16:19

Starałem się unikać jego odnóży, jednocześnie starając zbliżyć się do niego coraz bardziej, a gdy bedę wystarczająco blisko, spróbować zniszczyć mu maskę.
Powrót do góry Go down
Tasuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
170/170  (170/170)

PisanieTemat: Re: Dom Tagaro Noichiego   Sro 25 Lut 2009 - 16:28

Byłeś, jak się okazało, za wolny. W efekcie, miast uniknąć odnóży jedno z nich trafiło Cię w ramię i Twoja krew chlusnęła na podłogę. Frontalny atak jednak nie jest tak dobrym pomysłem jakby się zdawało.

Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Tagaro Noichiego   Sro 25 Lut 2009 - 16:39

Trzymając się za krwawiące ramię wycofałem się poza jego zasięg. "To nie był dobry pomysł. Jest szybszy, niż oczekiwałem. Cóż... Spróbuję inaczej."
Jeśli się do mnie przybliży, to odskakuję i mówiąc Zaklęcie wiążące numer jeden - blokada! wykorzystuję Sai. "Teoretycznie powinno mu to chyba te jego odnóża związać chociaż na chwilę za plecami..." i tuż po wykonaniu tego, jak najszybciej do niego doskakuję, żeby wykonać cięcie.
Powrót do góry Go down
Tasuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
170/170  (170/170)

PisanieTemat: Re: Dom Tagaro Noichiego   Sro 25 Lut 2009 - 20:23

I to był, jak się okazało świetny pomysł. Ramiona hollowa powędrowały do góry i nie dość że zostały związane, to jeszcze zablokowały się o strop. Zaryczał on z wściekłości w nim panującej, ale Ciebie to się nie imało. Doskoczyłeś bowiem do pustego i jednym szybkim cięciem rozłupałeś jego czaszkę i maskę na pół. Opadłeś na posadzkę, zmęczony i poraniony, jednak szczęśliwy.

Zwiększone Statystyki
Kontrola Reiatsu +1
Siła +1
Zręczność +1

Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Tagaro Noichiego   Czw 26 Lut 2009 - 7:17

Wsparłem się o miecz i siedziałem chwilę w milczeniu. Wyrównywałem oddech i uśmiechnięty delektowałem się zwycięstwem.
"Całkiem nieźle. Bałem się, że będzie zbyt silny, żeby wziąść go na podstawowe Bakodou, ale jak widać strop był po mojej stronie. Dobra, dosyć siedzenia, jeszcze coś trzeba tu zrobić."
Powoli zacząłem zagłębiać się w jaskinię, by sprawdzić, czy nie ma tu jakichś zaginionych dusz. Zachowuję ostrożność, na wypadek gdyby jakiś hollow się tu ukrywał.
Powrót do góry Go down
Tasuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
170/170  (170/170)

PisanieTemat: Re: Dom Tagaro Noichiego   Czw 26 Lut 2009 - 16:53

Przeszukałeś dogłębnie całą jaskinię, lecz nie znalazłeś żadnych dusz. Jedynie postrzępione kawałki ubrań, walające się po podłodze. Widać pusty zdołał pożreć ich wszystkich. Nic więcej, nic mniej. Kiedy wyszedłeś z jaskini, ku swemu zdziwieniu zauważyłeś że słońce jest w najwyższym punkcie, co oznaczało że masz niecałą godzinę na dotarcie do akademii!

Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Tagaro Noichiego   Czw 26 Lut 2009 - 17:58

Przeciągnąłem się.
"Ech, zeżarł wszystkich. Na razie muszę iść do akademi."
Więc ruszam w stronę akademi, a jeśli po drodze spotkam zarządcę, to szybko opowiadam mu w skrócie co się wydarzyło.
Powrót do góry Go down
Tasuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
170/170  (170/170)

PisanieTemat: Re: Dom Tagaro Noichiego   Sob 28 Lut 2009 - 11:18

Niestety nie miałeś czasu na spotkanie z zarządcą dzielnicy. Biegłeś tak szybko jak tylko mogłeś by znaleźć się na zajęciach. Kiedy wbiegłeś do środka zaraz z przeciwnej strony otworzyły się drzwi i wszedł sensei. Zdążyłeś.

Przenosimy się do: Seireitei-Akademia Shinigami-Sala numer 6

Powrót do góry Go down
Tasuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
170/170  (170/170)

PisanieTemat: Re: Dom Tagaro Noichiego   Czw 12 Mar 2009 - 20:20

Wróciłeś do domu i zasnąłeś jak kamień. Obudziło Cię słońce, padające przez okiennicę prosto na Twoją twarz. Niezadowolony przetarłeś oczy i usłyszałeś pukanie do drzwi frontowych. Zastanawiałeś się, kto to może być z samego rana i chcąc, nie chcąc otworzyłeś. Okazało się, że był to staruszek, będący zarządcą dzielnicy.
Ohayou gozaimasu shinigami-sama. - powiedział kłaniając się nisko -Czy dowiedziałeś się, Panie, czegoś o moim synu i tych zniknięciach ?

Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Tagaro Noichiego   Pią 13 Mar 2009 - 15:00

Spojrzałem tępo na staruszka, próbując sobie przypomnieć o co właściwie biega. Po chwili powiedziałem:
- Hmm? O co...a tak. Niestety, mam złe wieści. Zdaje się, że owe zniknięcia spowodował zlikwidowany już przeze mnie hollow. Niestety, znalazłem w jego leżu tylko strzępki ubrań, żadnej żywej duszy.-powiedziałem smutno.
Powrót do góry Go down
Tasuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
170/170  (170/170)

PisanieTemat: Re: Dom Tagaro Noichiego   Pią 13 Mar 2009 - 22:04

Staruszek pochylił głowę, w jego steranych oczach zalśniły łzy. Widać, że był załamany. Wymamrotał podziękowanie i wyszedł, ukradkiem wycierając łzy, zbierające się w kącikach oczu. Nie podobał CI się ten widok, a nawet rozbudził w Tobie złość. Kolejny który stracił najbliższą swemu sercu osobą, kolejny którego świat został zburzony...

Gdy tak dumałeś, nad tym co się stało usłyszałeś kolejne pukanie do drzwi. Tym razem nikt się nie pojawił, zobaczyłeś tylko przybitą nożem do framugi kartkę. Napisane na niej było Jeśli chcesz wiedzieć więcej, przyjdź do domu hazardu w 62 dzielnicy, dziś po zachodzie słońca.

Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Tagaro Noichiego   Pią 13 Mar 2009 - 22:20

Czytając kartkę obróciłem ją kilka razy, sprawdzając, czy nie ma żadnego dopisku. Wzruszyłem ramionami. Byłem zdenerwowany niesprawiedliwością tego świata, ale dochodząc do wniosku, że raczej tego nie potrafię zmienić, schowałem kartkę do kieszeni. Zacząłem ubierać się w strój shinigami i spoglądam na zegar sprawdzając, która godzina, pamiętając, że przed zajęciami jestem umówiony na spotkanie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Dom Tagaro Noichiego   Today at 16:13

Powrót do góry Go down

Dom Tagaro Noichiego
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next