IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Dom Tagaro Noichiego

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Tasuki

Oddział : Dywizjon 8

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
170/170  (170/170)

PisanieTemat: Re: Dom Tagaro Noichiego   Sob 14 Mar 2009 - 9:29

Miałeś do zajęć jeszcze całkiem sporo czasu, ale musisz już wyjść, jeżeli nie chcesz spóźnić się na spotkanie.

All you hear in this country is: Children, help the children, what about a children, save the children. I say: f*ck the children -George Carlin
I think it was shakespear who said "The world is my scene". I say - You're all crap! - Colin Mochrie
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.zielonawieza.pl
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Tagaro Noichiego   Sob 14 Mar 2009 - 11:03

Więc zabrałem zanpakutou ze sobą i ruszyłem na spotkanie.
Powrót do góry Go down
Tasuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
170/170  (170/170)

PisanieTemat: Re: Dom Tagaro Noichiego   Nie 15 Mar 2009 - 12:08

Ruszyłeś spokojnie w stronę akademii, wiedząc że takim tempem spokojnie zdążysz na spotkanie. I faktycznie, do głównej sali akademii dotarłeś akurat na czas. Profesor podszedł do Ciebie i rzucił krótkie -Chodź za mną. - i ruszył w stronę Placu Głównego (przenosimy się tam)

All you hear in this country is: Children, help the children, what about a children, save the children. I say: f*ck the children -George Carlin
I think it was shakespear who said "The world is my scene". I say - You're all crap! - Colin Mochrie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Tagaro Noichiego   Sro 15 Kwi 2009 - 19:47

Wróciłem do swojego mieszkania. Zastanowiłem się, czy coś przyda mi się w podróży, po czym zająłem się czymś(czytałem coś, bądź wybrałem się na mały spacer). A następnie zasnąłem.
Powrót do góry Go down
Tasuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
170/170  (170/170)

PisanieTemat: Re: Dom Tagaro Noichiego   Sro 15 Kwi 2009 - 19:50

Dzień upłynął Ci niesamowicie wolno i spokojnie. Dzięki temu Twój umysł mógł odnaleźć spokój, co miało się okazać bardzo ważne w nadchodzącej przyszłości...

Psychika +1

Rankiem wstałeś skoro świt i pognałeś do bramy senkai. Tam, profesor stał spokojnie i czekał. Kiedy Cię ujrzał skinął jedynie głową i machnął ręką.
Idź. I powodzenia, mój uczniu.

Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Tagaro Noichiego   Czw 16 Kwi 2009 - 15:30

Podekscytowany wstałem rano. Przypasałem swój Zanpakutou i ruszyłem w stronę bramy Senkai. Po krótkiej "odprawie" profesora, przekroczyłem bramę senkai. *Zapowiada się ciekawie.*-pomyślałem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Dom Tagaro Noichiego   Today at 11:38

Powrót do góry Go down

Dom Tagaro Noichiego
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2