IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy

Share | 

Kain Hougaku

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Kain Hougaku   Pon 2 Mar 2009 - 21:50

Imię:Kain
Nazwisko:Hougaku
Profesja: Człowiek
Płeć: Mężczyzna otrzymuje: +1 Wytrzymałość, +1 Siła, -2 Zręczność.
Waga:65kg
Wzrost:179cm
Wygląd:
Charakter: Kain jest człowiekiem szczęśliwym {na pozór} , nie załamał się po stracie rodziców. Jego największym skarbem jest Nao jego młodsza siostra. Jest bardzo inteligentny i sprytny . Potrafi rozgryźć każdą sprawę i zagadkę. Jest towarzyski i przyjacielski przez co nikt nie podejrzewa istnienia jego drugiej strony [ Nie drugiej jaźni tylko strony ] . Normalny Kain jest bezwzględny dla przestępców i konsekwentny w ich pojmaniu i zamknięciu , lecz ten drugi woli raczej zabić albo okaleczyć przed oddaniem w ręce władz .
Sentencje którymi się chłopak kieruje :
-"Czasem trzeba wybrać mniejsze zło żeby zapobiec większemu"
-"Czasem potrzebne są ofiary, nawet jeśli trzeba poświęcić coś najbliższe sercu"
Ten dział się będzie powiększał
Ekwipunek:

Historia: Jest godzina 19:00, na ekranie telewizora pojawia się ładna czarnowłosa spikerka .
-Ogłoszono wyniki egzaminów wstępnych na tokijską akademię nauk . Następujące osoby są proszone o zjawienie się w ciągu 4 dni do komisji wyróżnien owej akademii :
Cytat :

Mitsuko Atanawa
Yoku Awarimo
Thomas Smith
Kain Hougaku
Chłopak to usłyszał. Zbiegł radośnie na dół, żeby powiedzieć rodzicom o tym. Jednak siostra mu w tym przeszkodziła, rzuciła mu się na szyje i krzyknęła :
-Onii-chan się dostał ! Łiiiiii
Zaczęła piszczeć, ściskała go z całych sił, których mimo swojego młodego wieku miała sporo. Kain wyrwał się z jej objęć i powiedział spokojnym głosem do niej :
Spokojnie Nao. Nie piszcz tak bo się rodzicę przestraszą i zje cię potwór
Dziewczynka była przestraszona, choć i obrażona na swojego starszego brata . Zrobiła napuszoną mine i zamknęła się w swoim pokoju. Chłopak zszedl na sam dół dwu piętrowego domu i spotkał uradowanych rodziców .Pierwsza odezwała się matka , tłumiąc łzy :
-Wiedzieliśmy . Ty... (Pochlipywanie) . Jesteś naszym skarbem
Na co z góry krzyknęła Nao:
-A co ja nie ?
Ojciec chłopaka odkrzyknął:
-Ależ oczywiście mój skarbie
Spytała się matka swojego męża:
-No może cię czegoś napijemy ?
Ryu{ojciec} podszedł do barku i wyjął jedną butelkę sake. Kain spojrzał na nią z odrazą .
-Ja nie pije , pamiętacie co się stało jak wróciłem rok temu z tej zakrapianej imprezy ?Nie chce przez to znowu przechodzić .
Zadzwonił telefon. Ojciec szybko podszedł żeby odebrać.
-Halo , Kto mówi ? A to pan . Coooo!? Jak to możliwe ? Przecież brałem wolne. No dobrze. Nie chcę stracić pracy. Tak już jade. Nie musi się pan tak gorączkować. Już jade.
Ojciec znowu musiał jechać . Znowu , jak zwykle .

2 godziny później .
Dzwoni telefon , matki nie ma w domu . Kain jest sam z Nao .
-Moshi Moshi . Tak słucham ? Co (zaczął płakać)... Jak.... , czemu ... Nie...
Dłuższa chwila ciszy. Nao się pyta
-Braciszku co się stało ?
Chłopak upuszcza słuchawkę .
- Twoi rodzice zmarli podczas napadu na posterunek policji. Bandyci chcieli odbić swoich ziomków. Twój ojciec uratował zakładników, lecz nie udało mu się uratować siebie. Matka w furii rzuciła się na przestępców i zostła śmiertelnie postrzelona. Prosze przyjmij nasze kondolencje
Chłopak się załamał. Targały nim emocje, położył Nao spać i zaczął czytać kodeks prawa.
Ale dlaczego ? Dlaczego musieli umrzeć ? Zabije wszystkich , zabije wszystkich którzy , zabije wszystkich którzy są źli , teraz zapanuje nowy porządek

Od śmierci rodziców minęły 3 lata. Chłopakowi zostały 2 lata studiów , choć już dorywczo pracuje w wydziale śledczym policji . Nao zaczęła chodzić do gimnazjum.
Od śmierci rodziców chłopak widywał duchy.

Pieniądze: 500 Ryo.

STATYSTYKI
(Do rozdania na wszystko 10 pkt. Dodatkowo za każde 5 lat wieku postaci +1 punkt na statystyki. Początkowa wartość każdej statystyki = 5.)
Atrybuty:
Siła: 5 + 1 = 6
Szybkość: 5
Zręczność: 5 - 2 = 3
Wytrzymałość: 5 + 1 = 6
Inteligencja: 5 + 10 = 15
Psychika: 5 + 7 = 12
Reiatsu: 5 + 3 = 8
Kontrola Reiatsu: 5

OGÓLNE

Udźwig: 60 kg
Prędkość(śr.): 5 km/h
Prędkość(max.):20km/h

Umiejętności:
Pojętność
Specjalne: Łapiesz wszystko szybciej niż inni. Jesteś kumaty.
Premie: Łatwość w nauce hadou oraz bakudou i nie tylko.
Wymagania: Inteligencja: 14, wrodzone.

Fotograficzna pamięć
Specjalne: Nauczyłeś się zapamiętywać wszystko, co zobaczysz. Umiejętność tą można wybrać tylko na starcie, nie można nabyć jej w trakcie gry.
Premie: Fotograficzna pamięć.
Wymagania: Psychika: 12, wrodzone.

Retoryka
Specjalne: Niektórzy mówią wiele i nic z tego nie wynika. Ci ludzie właśnie umieją używać retoryki. Ta umiejętność pozwala nawijać godzinami o tym, jakie to cudowne, że trawa jest zielona lub podobnie mało znaczącymi rzeczami. Retoryka przydaje się często w grze na czas.
Premie: Możliwość sprawniejszej gry na czas(ułatwienie MG).
Wymagania: Inteligencja: 12, Psychika: 6.

Urodzony Lider
Specjalne: Lubisz dowodzić. Wiesz jak postępować w czasie bitwy, kto do czego się nadaje, często znajdujesz zastosowanie jego umiejętności w połączeniu z twoimi lub innego członka drużyny.
Premie: Osoby walczące pod dowództwem gracza z tym atutem otrzymują bonus do siły, szybkości i wytrzymałości o wartości [(inteligencji+psychiki)/2] dowódcy, który często wpada na błyskotliwy pomysł, jak wybrnąć z trudnej sytuacji wykorzystując umiejętności każdego lub części drużyny (Ułatwienia - podpowiedzi MG).
Wymagania: Inteligencja: 9, Psychika: 6, wrodzone.

Wyczucie Zamiarów
Specjalne: Bardzo przydatne podczas prowadzenia śledztwa. Potrafisz idealnie wyczuć gdy ktoś kłamie lub mówi prawdę. Czasami nawet gdy coś ukrywa.
Premie: Możesz rozpoznawać kłamstwo od prawdy.
Wymagania: Inteligencja: 10, Psychika: 10.

Wady:

Wrażliwość na alkohol
Specjalne: Łyk słabego piwa powoduje, że natychmiastowo zasypiasz, zaś sam jego zapach sprawia, że jesteś pijany.
Premie: Pod wpływem alkoholu nawet w skrajnie małych ilościach tracisz przytomność.
Wymagnia: Nadzwyczajna wrażliwość na alkohol opisana w charakterze/historii.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kain Hougaku   Wto 3 Mar 2009 - 16:12

Wszystko dobrze jedyne czego można by się czepiać to historii bo za dużo w niej dialogów.
Akcept
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kain Hougaku   Wto 3 Mar 2009 - 16:14

Historia jest w tym stylu . Nie chciałem pisać jakiegoś wywodu w stylu :

-Urodziłem się w takiej i takiej rodzine , żyłem tak i tak .

Wolałem poprostu dać wydarzenie które wprowadziło mnie w uniwersum duchów .
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Kain Hougaku   

Powrót do góry Go down

Kain Hougaku
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1