IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Główna sala

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Rezoshi Maouro

Karta Postaci
Punkty Życia:
10/50  (10/50)
Punkty Reiatsu:
140/140  (140/140)

PisanieTemat: Główna sala   Sro 4 Mar 2009 - 12:27

Witaj tasuki właśnie odeszedł oficer 8 dywizjonu ... zgłosiło się na jego miejsce 3 innnych shinigami z twojego dywizjonu ....
Pomyślałem że i ty możesz wziać w tym teście na oficera...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tasuki

Oddział : Dywizjon 8

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
170/170  (170/170)

PisanieTemat: Re: Główna sala   Czw 5 Mar 2009 - 19:46

Tasuki Shiroshi

Uśmiechnął się i skłonił.
Z najwyższą przyjemnością! Arigato gozaimasu! - powiedział głośno, z wyraźnym zadowoleniem dźwięczącym w jego głosie. Wszak taka okazja często się nie zdarzała. Czekał na dalsze informacje,

All you hear in this country is: Children, help the children, what about a children, save the children. I say: f*ck the children -George Carlin
I think it was shakespear who said "The world is my scene". I say - You're all crap! - Colin Mochrie
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.zielonawieza.pl
Rezoshi Maouro

Karta Postaci
Punkty Życia:
10/50  (10/50)
Punkty Reiatsu:
140/140  (140/140)

PisanieTemat: Re: Główna sala   Pią 6 Mar 2009 - 7:29

Zjaw się jutro rano o 8 na test w kwaterze 8 dywizjonu
a teraz żegnaj mam dużo pracy...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tasuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
170/170  (170/170)

PisanieTemat: Re: Główna sala   Pią 6 Mar 2009 - 20:50

Tasuki Shiroshi

Skłonił się nisko i wymamrotał słowa pożegnania. Ruszył czym prędzej do domu, pamiętając że miał się jeszcze wybrać na targ wraz z jego służącą.

All you hear in this country is: Children, help the children, what about a children, save the children. I say: f*ck the children -George Carlin
I think it was shakespear who said "The world is my scene". I say - You're all crap! - Colin Mochrie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Główna sala   Pią 13 Mar 2009 - 14:53

Podchodzę do starszego Shinigami i zwracam się do niego: Konichiwa, Nutsumata-sensei, wzywałeś mnie, więc przybyłem tak szybko jak to mozliwe. W czym mogę pomóc? Coś się stało? - kłaniając się przed nim. Ciekawe o co chodzi? - zadaje sobie pytanie.
Powrót do góry Go down
Tasuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
170/170  (170/170)

PisanieTemat: Re: Główna sala   Sro 18 Mar 2009 - 15:33

Witaj, Shihouin-kun. - powiedział Nutsumata, lekko skłoniwszy się i kontynuował Widzę że przejawiasz spory talent w Kidou. Chciałbym zaproponować Ci prywatne lekcje. Co o tym sądzisz?

Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Główna sala   Sro 18 Mar 2009 - 16:48

Byłbym zaszczycony, Nutsumata-sensei! I masz rację, Kidou to moja ulubiona dziedzina. Gdyby tylko się mi to udało, chciałbym dostać do Korpusu Kidou. - odpowiadam. Łał! Prywatne lekcje! Byłoby świetnie, wręcz genialnie! - przewija mi się przez myśl.
Nagle jednak coś sobie uświadomiłem i posmutniałem.
Sensei, mógłbym mieć prośbę? Proszę mnie nauczyć walczyć! Moją jedyną siłą jest demoniczna magia, a ja... chciałbym umieć także umieć coś ponadto, walkę wręcz... - patrzę na niego ze smutkiem.
Powrót do góry Go down
Tasuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
170/170  (170/170)

PisanieTemat: Re: Główna sala   Czw 19 Mar 2009 - 18:37

Oczywiście, Shihouin-kun. Oczywiście, pomogę Ci w tym. A teraz, chodź za mną, pokażę Ci miejsce gdzie będziemy ćwiczyli z dala od wszystkich. - powiedział Sensei i ruszył przed siebie, w stronę lasu.

Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Główna sala   Czw 19 Mar 2009 - 19:52

Przytakuję nauczycielowi kiwnięciem głowy i w ciszy podążam za nim. Ciekawe, gdzie mniema zamiar zaprowadzić? - zastanawiam się... Mam tylko nadzieję, że spotkam wyzwaniom, jakie postawi przede mną sensei...
Powrót do góry Go down
Tasuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
170/170  (170/170)

PisanieTemat: Re: Główna sala   Pon 13 Kwi 2009 - 8:46

Sensei przedzierał się przez liście bez żadnego problemu, jakby otaczała go niewidzialna bańka, odpychająca wszystkie gałęzie, podczas gdy Ty, cierpiałeś z powodu stale drapiących szaty gałęzi. Kiedy wreszcie wyszliście na polankę sensei obrócił się i spojrzał na Ciebie z delikatnym uśmieszkiem.
-To tu. Skoro jesteśmy, nie ma sensu marnować ani chwili. Dobądź miecza i atakuj! - rzucił Nutsumata, zakładając ręce na piersi.

Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Główna sala   Pon 13 Kwi 2009 - 11:15

Tak jest! - mówię, wyciągając miecz.

Skupiam się, i swoje reiatsu, starając się przy jego pomocy jak najbardziej się da zwiększyć własną szybkość... Jeżeli mam w ogóle do niego dojść, czy go trafić, to muszę być szybki... - myślę.
Zaraz po tym, biegnę w stronę Nutsumaty i tnę go z po prawej przekątnej z góry i jak tylko to możliwe zaraz po tym kopnąć...
Powrót do góry Go down
Tasuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
170/170  (170/170)

PisanieTemat: Re: Główna sala   Pon 13 Kwi 2009 - 15:05

Nutsumata spokojnie czekał, aż zbliżysz się z mieczem. Kiedy Twoje ostrze cięło spokojnie strącił je ręką i uderzył raz, w klatkę piersiową. Zabrakło Ci tchu i odrzuciło Cię dobre kilka metrów w tył.
-Źle. Musisz skupić się na cięciu. Nie myśl o tym jak o treningu, myśl o prawdziwej walce, myśl o tym by ciąć! - krzyknął sensei wydobywając swój miecz.

Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Główna sala   Pon 13 Kwi 2009 - 15:33

Jasna cholera, nawet nie chciało mu się unikać... eech... - kołacze mi się w głowie. A zatem postarajmy się, dobrze? - mówię w myślach do miecza.
Tym razem jednocześnie przy pomocy reitasu staram się podnieść znowu swoją szybkość, ale także przelać jego część na miecz, żeby siła uderzenia była nie tylko czystą siłą fizyczną, lecz w większej części siła ataku pochodziła od reiatsu.
Znów zbieram się do ataku, biegnę w stronę nauczyciela.
Gdy jestem tuż przy nim robię fintę jakbym atakował od góry, lecz tak naprawdę staram się uderzyć na odlew od lewej. Spodziewam się jednak, że to sparuje, więc w takim wypadku wykorzystuję siłę jego parowania, podążam za mieczem w obrót, starając się dostać za jego plecy i ciąć z góry po lewej przekątnej.
Powrót do góry Go down
Tasuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
170/170  (170/170)

PisanieTemat: Re: Główna sala   Pon 13 Kwi 2009 - 16:01

Kiedy Twój miecz już miał uderzyć w nauczyciela ten uśmiechnął się tylko. Zamachnął się mieczem, nie tylko zbijając Twój miecz, ale i rozdzierając Twoje ciało. Zdawało Ci się, że jego twarz na chwilę zrobiła się biała... (-10hp)

Dotknąłeś rany i wszystkie włosy stanęły Ci dęba. Reiatsu jakie w niej pulsowało, było identyczne jak reiatsu hollowa z którym walczyłeś niedawno!

Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Główna sala   Pon 13 Kwi 2009 - 19:08

Że co? KIM TY JESTEŚ? - wołam zdumiony. A raczej CZYM? Przez moment stoję całkowicie zdumiony.
Jak tylko otrząsnę się z chwilowego zdumienia...
Bakudou no kyu, Geki!
Mam tylko nadzieję, że poskutkuje...
Powrót do góry Go down
Tasuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
170/170  (170/170)

PisanieTemat: Re: Główna sala   Sro 15 Kwi 2009 - 19:43

Ch. warknął i ruchem reki rozproszył zaklęcie, jakie miało go spętać -Widzę, że nie ma sensu dalej się ukrywać. - rzucił i spokojnie przejechał dłonią po "twarzy" zdzierając maskę i uwalniając przypominającą ludzką czaszkę maskę hollowa.
Jestem, jak pewnie zauważyłeś, hollowem. Zaś ma ranga to adjuchas. Mam pewną ciekawą zdolność, mianowicie mogę pożerać ciała pokonanych i przybierac ich formy, a także - korzystać z ich broni. Czas umierać, chłopcze. - warknął hollowa i złapał oburącz katanę.
Kuikorosu, Yamainu. - warknął. Ujrzałeś jak miecz momentalnie zaczął się zniekształcać, jego ostrze uległo skróceniu, a zamiast tego pojawiły się trzy długie wstęgi opadające na ziemię.

Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Główna sala   Czw 16 Kwi 2009 - 10:04

Korzystać z ich broni?! No cóż... niestety chyba mówi prawdę... Nigdy nie słyszałem o hollowie, który byłby w stanie uwolnić zanpakutou. - zaczynam myśleć intensywnie - Heh, najpierw trzeba ocenić możliwości jego Shikai... muszę znaleźć lukę w jego obronie.
Następnie wyciągam przed siebie miecz, stając w pozycji gotowości, trzymam go oburącz... Na moment zatrzymuje wzrok na moim zanpakutou i w myślach mówię do niego: Stary, wiem, że ciągle nie znam twojego imienia oraz, że choć usilnie próbuję je poznać, jeszcze nigdy nie przemówiłeś... Tym razem nie będę cię prosił o to, byś mi wyjawił swoje imię, proszę tylko o jedno - pomóż mi wygrać.

Spoglądam na przeciwnika zimno, panując nad nerwami.
A tak przy okazji pytanie do ciebie, adjuchasie, masz jakieś imię? - mówię spokojnie.

Czekam na atak, w przypadku tak owego, odskakuję w bok lub w tył. Staram się na razie unikać jego ciosów, gdyż muszę się na początku nauczyć jego sekwencji ataków.
Powrót do góry Go down
Rezoshi Maouro

Karta Postaci
Punkty Życia:
10/50  (10/50)
Punkty Reiatsu:
140/140  (140/140)

PisanieTemat: Re: Główna sala   Pią 10 Lip 2009 - 16:03

Wszedłeś do sali po czym , zobaczyłeś około 30 osób ustawionych na linii .
I gadającego staruszka , ciągle chodzącego wokół nich .

TY! usłyszałeś głos staruszka skierowany był w twoją stronę

Spóźniłeś się! A co jak by była to misja a hollowy, zjadały bym ludzkie duszę?!
200 pompek wszyscy podziękujcie koledze !!

Przeszył cię morderczy wzrok uczestników tego marnego przedstawienia.
Zrobiliście pompki jednego grubszego shinigami , prawie co nie złapał atak serca

Dobrze podchodzić i zapisywać się !
Najwidoczniej przemowa się kończyła jak wchodziłeś

Gdy poszedłeś ,teraz była twoja kolei dziadek podał ci papier i kazał się podpisać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
K-roll

Karta Postaci
Punkty Życia:
64/100  (64/100)
Punkty Reiatsu:
54/64  (54/64)

PisanieTemat: Re: Główna sala   Pią 10 Lip 2009 - 16:07

myślę Sobie

widać zrobiłem dobre wrażenie, teraz będę musiał po unikać niektórych ludzi

Podpisuje się na Kartce Yosuke Oni
wcześniej przepraszając za spoźnienie dziadka
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.anime-no-sekai.pl
Rezoshi Maouro

Karta Postaci
Punkty Życia:
10/50  (10/50)
Punkty Reiatsu:
140/140  (140/140)

PisanieTemat: Re: Główna sala   Pią 10 Lip 2009 - 16:15

Po usłyszeniu przeprosin dziadek popatrzał na ciebie z pod łba i nic nie odpowiedział usłyszałeś

Następny!

Gdy wszyscy już się zapisali wszyscy, biegiem wyszedłeś poszedłeś się zapisać na jeden dodatkowy przedmiot
jest to zaawansowane kidou albo kendo
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Główna sala   Czw 17 Gru 2009 - 17:43

Weszliście w trójkę do sali głównej, jak miało się okazać znajdowała się tu zalewie niewielka część waszej klasy, wszyscy zgromadzeni byli w sowich trójkach, gdzieś dalej stał Zori, rozmawiał z kobietą którą już kiedyś widziałeś - była to ta sama shinigami która przygotowywała test w świecie żywych... Kobieta klasnęła w dłonie, po czym to wskazała na was i rzekła coś do Zoriego, nie słyszeliście jednak coś. Mężczyzna westchnął cicho i pokuśtykał do was... - Zbierajcie się gówniarze, idziemy po wasze kosy - Wyminął was i ruszył do wyjścia z sali.

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Główna sala   Czw 17 Gru 2009 - 18:10

No no no ciekawe co tym razem się stanie. Aki myślał gorączkowo nad tym co ma być. Z odpowiedzenia rudzielcowi zrezygnował, bo lubił swoje zdolności więc na przekór wszystkim częściowo potraktował to jako komplement, w końcu próbujące obrazić chłopaka słowa, świadczyły, że jest już na poziomie lekarzyka dla szlachcic, czyli w zasadzie już zna się na rzeczy. Tak co z większego oczywiście, jednak praca nad tą dziedziną okazała się przydatna i owocna.

Kiedy Zori wspomniał o kosach Daichi był jeszcze bardziej zdezorientowany, dlaczego właśnie kosy, a nie patyki czy coś. Jakoś zastanawiał się nad tym, ale szybko zrezygnował na rzecz krótkiego "Tak jest" wypowiedzianego chyba z nieco przesadnym zapałem. Chłopak skorcił się w duchu za nieopanowanie, ale po chwili namysłu stwierdził, że ten jeden dzień może sobie darować. Tak więc pełny nienazwanego uczucia postanowił zdać się na resztę, jako iż w tej chwili miał drobne problemy z trzeźwym myśleniem, a wolał nie popełnić gafy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Główna sala   Pią 18 Gru 2009 - 14:57

Zori prowadził was w milczeniu przez akademię, szliście dobre kilka minut mijając znane wam i nie nade sale wykładowe... W końcu doszliście do schodów prowadzących do podziemia, uczniowie raczej tam nie chadzali, wiec nie wiedzieliście co się tam znajduje. Wykładowca siegnał po klucze, otworzył drzwi po czym mruknął - Włazić - Jak zawsze jego głosowi towarzyszyła swoista wściekłość. Zroi ruszył za wami... Szliście na dół przez chwile, później zaszeleścicie się w sporej słabo oświetlonej sali wypełnionej stojakami na miecze i zbroje, była to stara zbrojownia.

Mężczyzna zawołał na początku Rei, wskazał jej jeden stojak na którym było czerwone wakizashi, później zawołał rudzielca, wykazał mu stojak z długa kataną w czerwonej pochwie, miecz był nieco dłuższy od standardowych... Na koniec zawołał Ciebie i wskazał Ci dłonią stojak na którym znajdowała się katana standardowej długości

Zori nie dał się wam nawet nacieszyć tą chwilą, mruknął tylko - Bierzcie i spadajcie na dalsze zajęcia...

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Główna sala   Pią 18 Gru 2009 - 15:13

- Tak jest. - powiedziałem podchodząc do wskazanego stojaka i nieco nabożnie traktując miecz wziąłem go i ruszyłem do wyjścia. Hmmm nawet ładny, ale może przynajmniej w shi kai nie będzie tak jasny. Oczywiście jak uda mi się je osiągnąć, bo to nie jest pewne, ba nawet wątpliwe. Złapałem miecz pewnie, pochwa wydawała mi się strasznie chłodna, ale może to tylko złudzenie. Przyjrzałem się reszcie uśmiechnięty, no to teraz będzie czas na treningi w domu wraz z zanpaktou, miałem tylko nadzieję, że nie trzeba go aż tak strasznie konserwować, bo moje środki należały do ograniczonych, a i za bardzo nie znałem się na tym. Katanę nadal trzymałem w ręce, nie zatykałem za pas, gdyż osobiście stwierdziłem, że pochwa również jest elementem, którym powinno się walczyć, gdyż wtedy ma się szerszy zakres działań. W każdym bądź razie uśmiechnięty parłem na przód i kiedy tylko znalazłem się już koło Rei wyszeptałem ciche "Gratuluję".
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Główna sala   Pią 18 Gru 2009 - 17:42

Pogonieni przez Zoriego wyszliście (albo raczej zostaliście wywali), w szybkim tempie, po drodze na schodach rzuciłeś słowa do swojej przyjaciółki, która uśmiechnęła się tylko do Ciebie słabo, i powedziała cichutko - Dziękuje, wzajemnie - zmrużyła lekko oczy.

- Jak by było jeszcze czego sobie gratulować - rzucił szlachcic, szedł za wami i szczerzył się wesoło. Sam trzymał pochwę z mieczem w prawicy. Zachowywał się jak by otrzymanie zanpaktou nie zrobiło na nim największego wrażenia.

Wyszliście, za wami wyszedł wasz "ukochany" wykładowca, burknął tylko coś czego żadne z was nie było w stanie zrozumieć... Szlachcic zwrócił się przodem do Ciebie - Jak już mamy kosy trzeba by to wykorzystać co ? Wyzywam Cie na pojedynek Aki... - Cóz młodzian czekał chyba na ten moment, końcu za pomocą prawdziwych broni mogliście się porządnie pochlastać.

Rei skrzywiła się lekko, niemal automatycznie weszła między was - Przestańcie... Po co macie walczyć i się krzywdzić ? - Szlachcic odpowiedział jej jednak na twe słowa jedynie cichym chichotem, spojrzał na Ciebie.

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Główna sala   Pią 18 Gru 2009 - 18:04

- Hmm, zależy Ci na tym aż tak bardzo? Czyżbyś stwierdził, że warto sobie zawrócić tym głowę? Jeżeli tak to dziękuje za komplement. Naprawdę sądzisz, że tak po prostu dam się pochlastać, znam Twoje możliwości i jeśli chcesz być w całości, to radzę się zastanowić, w końcu wątpię, czy ktoś z nas chciałby pełnić służbę w raczej wątpliwej kondycji, nie sądzisz? - Aki nie lubił walk tak bardzo, że nie chciał tego robić już z ostrą bronią. Wolał kidou, ale wiedział, że nie jest w najlepszej kondycji, ale jeśli temu czemuś zależy na tym tak bardzo, to Daichi nie miał zamiaru uciekać i przyjmie wyzwanie. już postanowił.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Główna sala   Pią 18 Gru 2009 - 18:16

- Komplement ? Jak myślisz czy robala jest komplementem to jak go zdepczesz kiedy wydaje Ci się być denerwujący ? - Szlachcic uśmiechał się wesoło, wciąż był w wyśmienitym humorze - Chce Cie w końcu rozwalić, ostatnio sobie pozwoliłeś na zbyt wiele - Wymruczał owe słowa, po czym to wsunął pochwę z mieczem za obi - Po lekcjach za akademią, Tam gdzie nie będzie nam nikt przeszkadzał... Przyłazisz albo jesteś tchórz.. Nie czekał aż coś odpwesz , ruszył do wyjścia na zewnątrz.

Rei zwróciła się do Ciebie - Nie zamierzasz walczyć... Prawda ?

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Główna sala   Pią 18 Gru 2009 - 18:30

- Sam nie wiem, z jednej strony chętnie w końcu bym dał nauczkę temu zarozumialcowi, ale z drugiej nie mam nastroju i nie lubię walczyć przeciw innym ludziom, szczególnie, że sytuacja tego nie wymaga. To wszystko jest jakieś dziwne dzisiaj. - Aki wyraźnie nie wiedział co zrobić z całą tą sytuacją. Opinia niewiele go obchodziła, bo każdy mógł go tak nazwać, a podczas prawdziwej walki pokazałby jaki naprawdę jest, poza tym po świecie chodzi jeszcze tylko kilka osób, których opinia miała dla chłopaka jakiekolwiek znaczenie. Z drugiej strony była to okazja do pokazaniu rudzielcowi, że nie tylko krew jest wyznacznikiem siły i pozycji, jeśli jest się czegoś godnym to samemu należy do tego dojść swoją pracą. - A co Ty o tym myślisz? Jego opinia nie jest dla mnie ważna, ale z drugiej strony w sposób bolesny mógłby doświadczyć życia. - Uczniak zwrócił się do swojej przyjaciółki, bo sam nie mógł się zdecydować na żadne z tych działań.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Główna sala   Nie 20 Gru 2009 - 21:49

- Wiesz dobrze że nie chce żebyś walczył - dziewczyna spuściła wzrok, znów zacisnęła lekko dłonie na swojej lasce. - Nie chce żebyś zrobił sobie krzywdę... I żebyś skrzywdził go.. - Rzekła cicho, cóż wiedziałeś przynajmniej że masz oddaną przyjaciółkę, która chciała aby twoje ciało nie zaznało cierpienia, najpewniej sama nie pojmowała ewentualnego słowa "duma", które jak by nie patrzeć targało młodym szlachcicem. - Chodźmy dalej na lekcje Aki... - Rzekła Cichutko.

No i ruszyliście, dzień mijał raczej powoli, zajęcia z walki bronią były jak zawsze bolesne.. Zyskałeś kilka kolejnych siniaków, od twojego partnera do walki, oaz od nauczycielki. Miałeś okazję też przyjrzeć się rudzielcowi na zajęciach z miecza... I musiałeś przyznać że jego finezyjne ruchy pełne były pewności, siły i kunsztu. Szlachcic najpewniej trenował walkę mieczem wcześniej w jakimś dojo.

Po lekcjach miałeś wolny wybór co chcesz robić dalej, Rei stała obok Ciebie i patrzyła na Ciebie za lekko przymrożonych oczu.

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Główna sala   Sro 23 Gru 2009 - 23:29

- Wybacz Rei, ale czuje, że niestety muszę się zmierzyć z nim, ale nie martw się, znam się na łataniu, więc nawet jakby komuś coś się stało to mogę to naprawić. Nie miej mi tego za złe, ale po prostu to jest szansa na pokazania, że to nie urodzenie ustawia naszą pozycję, lecz praca, jaką wkładamy w to by ją osiągnąć.- Aki czuł się podle gdyż nie chciał zrażać do siebie przyjaciółki, jednakże czuł w głębi siebie, że powinien tak postąpić, próbował jeszcze wejść na chwilę do swojego wewnętrznego świata, jeżeliby mu się to udało chciał krzyczeć, aby uzyskać opinie potężnego ducha - zanpaktou, co prawda nie liczył na odpowiedź, ale zawsze warto spróbować. Jeśli by się to nie udało skierował się w kierunku miejsca pojedynku. Miał nadzieje, że zdąży o coś zapytać przed pojedynkiem, jednocześnie pozostając czujnym, gdyż mogło się okazać, że walka nie będzie z tych stricte honorowych, lecz walk o życie. Całym sobą jednak pragnął jednego. Poznać tego potężnego ducha, który mógłby zostać jedną z tych nielicznych osób, które wiedziałyby o wielu sprawach i mogłyby przedstawiać swój punkt widzenia, co niewątpliwie ułatwiłoby sprawę młodzieńcowi, którym zapewne już nie był...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Główna sala   Today at 5:41

Powrót do góry Go down

Główna sala
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next