IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy
Forumowy Discord

Share | 

Główna sala

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Aoto

Mistrz Gry : CZaras

Karta Postaci
Punkty Życia:
70/70  (70/70)
Punkty Reiatsu:
112/112  (112/112)

PisanieTemat: Re: Główna sala   2018-04-06, 07:18

*Test psychologiczny, ciekawe, po co to, czyżby od wyniku zależy podział na grupy a może, chcą wyłapać ten sposób tych, którzy się nie nadają na Shinigamich.* Przez krótką chwilę, zanim obrócił kartkę, zastanawiał się jak może, wyglądać ten test.
*Spójrzmy pierwsze pytanie. Heee, za co to za dziwne pytanie... czy te odpowiedzi mają sprawdzić, kto przekłada, przyjaźń na obowiązki. A może sprawdza kto, jest gotowy poświęcić przyjaciół dla własnej kariery. Skoro chcieli szczerość, to ją dostaną* Chłopak nie zastanawiał się i zaznaczył jedną z odpowiedzi, która była mu najbliższa, przeszedł od razu do kolejnego pytania.
*Drugie pytanie. Słowo, które najlepiej określa mój charakter ciężko określić swój cały charakter jednym słowem. To tak jakby próbować zmieścić cały dom w plecaku. Skoro muszę wybrać*
Podkreślił kolejną, odpowiedz i zmierza teraz do pytania numer trzy.
* Moim największym atutem mogłoby być możliwość spania gdzie kol wiek, Ale niestety nie widzę tu takiej odpowiedzi. Zatem co tu wybrać, już wiem. Czwarte pytanie. O co tu chodzi, najpierw pytają o charakter, później o największy atut, a teraz oto kim tak jakby chcieli znać nasze mocne i słabe strony. Pytanie piąte. W moim przypadku nie przejmuje się zbytnio problemami zwłaszcza jak nie, mam na nie wpływu. Pytanie szóste. Czemu akurat na moje zmianie podczas święta miałby płonić dwór, Nie byłby w stanie porzucić ludzi w potrzebie, a tym bardziej decydować kto ma żyć, a kto nie. Uratowałbym wszystkich. Siódme pytanie. Teraz obowiązki chyba najważniejszym obowiązkiem jest ochrona dusz przed pustymi. Ale nie widzę tu takiego wyboru wszystko, jest rozbite na pojedyncze czynności.* Kiedy skończył, obrócił kartę na drugą stronę i czekał aż egzamin się, skończy.
Spoiler:

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora Online
CZaras

Oddział : Dywizjon 5
Mistrz Gry : Don Imperatore

Karta Postaci
Punkty Życia:
160/160  (160/160)
Punkty Reiatsu:
320/560  (320/560)

PisanieTemat: Re: Główna sala   2018-04-06, 10:09

Przemowa dobiegła końca, a rozpoczęło się wypełnianie kwestionariusza. Momentalnie gwar na sali ucichł, a rozległ się dźwięk skrobania dziesiątek piór o dziesiątki kartek papieru. Kisuke, również nie pokpił sprawy tylko podszedł do niej poważnie, nad każdym pytaniem zastanawiając się i starając się nie wybielać odpowiadał tak jak podpowiadało mu to sumienie. Podejście szlachetne i mądre, bo przecież nie wiedział w jaki sposób użyte będą te testy psychologiczne. Po pewnym czasie skończył, nie był w tym ani pierwszy ani ostatni. Przeto poczekał jeszcze trochę, a gdy ostatnia osoba przestała skrobać piórem dyrektor skinął na kulawego Shinigami, który nakazał, aby każdy po kolei, rzędami przyszedł do biurka kadry pedagogicznej ze swoim testem, w zamian za który otrzyma kopertę z przydziałem do grupy oraz planem zajęć na najbliższy rok. Nim przyszedł czas na rząd, w którym siedział minęło kilka chwil, ale w końcu się doczekał. Dał kwestionariusz, podał imię i nazwisko, a Bogowie Śmierci szybko wyszukali odpowiednią kopertę, wręczyli mu, pospiesznie pożyczyli powodzenia i przywołali kolejnego ucznia. Gdy wyszedł na korytarz i otworzył pismo mógł doczytać, iż znalazł się w grupie pierwszej. Zresztą nic dziwnego, gdyby ktoś z tak znamienitym nazwiskiem dostał się do innej byłaby to pewna sensacja. Druga kartka natomiast zawierała plan zajęć. Każdego dnia zajęcia zaczynały się o dziewiątej rano a kończyły o dziewiętnastej, z wyjątkiem piątku i soboty, gdzie wychodzili półtorej godziny wcześniej. Zawierało to potwierdzenie słów z przemowy dyrektora Fugunagi, iż zajęć będzie dużo, a do tego będzie ciężko. Dzięki temu, jednak że nowy Kuchiki otrzymał plan nie będąc ostatnim to miał jeszcze jakieś pół godzinki przed rozpoczęciem pierwszych zajęć na odnalezienie sali oraz może drugą próbę zawarcia z kimś przyjaźni.

Plan lekcji na rok pierwszy:
Spoiler:

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Aoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
70/70  (70/70)
Punkty Reiatsu:
112/112  (112/112)

PisanieTemat: Re: Główna sala   2018-04-06, 17:12

*Ciekawe, jaki wynik miałem na teście. Mam nadzieje, że nie odeślą mnie z kwitkiem, muszę pokazać Wujowi, iż jestem coś warty. Renataro też włoży masę wysiłku, żeby przygotować mnie. Nie mogę ich zawieść.* Wpadł w zadumę
*Dobrze teraz spójrzmy na plan* Chłopak był w szoku, tyle zajęć i jeszcze sześć dni w tygodniu od bladego świtu do wieczora.
-Historia Soul Society to pierwsza lekcja. Tylko teraz w której sali odbędzie się wykład.- Mruczał do siebie pod nosem, niezadowolony z przebiegu sytuacji.
Zaczął rozglądać się dookoła, próbując zauważyć kogoś znajomego. *Może Sho też ma taki sam plan zajęć albo Kana, Reika i Megumi. Oby tylko ten napakowany gbur nie trafił mi się jako kolega z klasy, ciężko będzie mi nim współpracować. Na samą myśl o nim, nie chce mi się iść na zajęcia.*
Powrót do góry Go down
CZaras

Karta Postaci
Punkty Życia:
160/160  (160/160)
Punkty Reiatsu:
320/560  (320/560)

PisanieTemat: Re: Główna sala   2018-04-08, 13:40

Gandalf powiadał, że mówienie do siebie jest zwyczajem mędrców, bowiem zwyczajnie chcąc porozmawiać z najmądrzejszym w towarzystwie, czy w przypadku Kisuke też tak było, to ciężko powiedzieć. Chłopak wyszedł z sali wykładowej otrzymując plan, który ubódł go w samo serce jego leniwej duszy. No cóż, wyglądało na to, że będzie ciężko, ale za to jeśli młodzieniec się postara to dzięki temu (i piciu mleka) wyrośnie na dużego i silnego Shinigami. Jak się okazało szukanie sali wykładowej nie należało do zadań trudnych, bowiem ta znajdowała się na przeciwko głównej sali, więc wystarczyło przejść kilkanaście metrów holem i pierwsze zwycięstwo w akademii odnotowane, udało się dotrzeć na pierwszą lekcje. Wyglądało na to, że śpiący Rukończyk, również tu zmierzał, tak samo jak Sho, ku zawodowi młodzieńca przy sali zauważył już olbrzymią posturę Omaedy. Na pocieszenie rozmawiała z nim Kana, która chyba jako jedyna z trójki psiapsiółek dostała się do pierwszej, najbardziej elitarnej grupy. Znalazło się tu jeszcze kilkanaście osób, które również różniły się od siebie właściwie wszystkim, a łączył je jedynie potencjał, który dojrzała w nich Akademia, na tyle duży aby skierować ich do flagowej grupy na pierwszym roku. Kisuke miał do zajęć jeszcze pół godziny, więc mógł robić co mu się żywnie podobało.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Aoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
70/70  (70/70)
Punkty Reiatsu:
112/112  (112/112)

PisanieTemat: Re: Główna sala   2018-04-08, 14:12

Kiedy najgorszy koszmar Kisuke stał się prawdą. Poczuł się tak jakby to los, splunął mu w twarz i jeszcze na dodatek Kana rozmawiała z nim, wisienka na torcie nieszczęścia. *Najwidoczniej kana woli napakowanych gburów. A wydawała się taka mądra.*Przez głowę przeleciała mu taka myśl. Chłopak nie ma ochoty jak na razie na zawiązywanie przyjaźni, czuje się lekko zdradzony, mimo że to on zraził do siebie szlachciankę. Nie chęć, jaką darzy Omeade nie ustanie rosła. Postanawia uciąc sobie krótką przerwę na zielonej trawce. Pochodzi do Sho.
-Wybacz, że Cię znowu nachodzę, ale mam prośbę. Mógłbyś mnie powiadomić, kiedy otworzą sale? Zamierzam pójść na chwile na zewnątrz zaczerpnąć świeżego powietrza.- Wskazuje przez okno palcem, w który miejscu będę siedział.
-Liczę na Ciebie Sho-san.- Z lekkim uśmiechem kryjącym grymas niezadowolenia.
Kieruj się na zewnątrz, żeby przysiąść na trawniku i przewietrzyć umysł.
Powrót do góry Go down
CZaras

Karta Postaci
Punkty Życia:
160/160  (160/160)
Punkty Reiatsu:
320/560  (320/560)

PisanieTemat: Re: Główna sala   2018-04-08, 16:23

Kisuke zawiedziony niepowodzeniem w relacjach z koleżankami oraz kolegami postanowił przerwę spędzić sam korzystając z terenów zielonych akademii. Poprosił Sho o pomoc i... sobie poszedł nim ten zdążył cokolwiek powiedzieć. Pogoda dzisiejszego dnia była bardzo dobra i pomimo iż lato było już jakiś czas temu za pasem to na niebie próżno było szukać choćby jednej chmury, a słońce przyjemnie ogrzewało skórę. W końcu przez okno zawołał do niego członek rodu Fon, iż zaraz się zacznie spełniając prośbę najnowszego z Kuchikich na co ten zebrał się i grzecznie udał do sali wykładowej. Pierwszy wykład nie był na temat. Na zajęcia wgramolił się stary Shinigami, którego widzieli podczas rozpoczęcia roku akademickiego, ten oznajmił, że iż jego zajęcia są pierwsze to zamiast opowiadać o historii Soul Society tak jak powinien, to ma w obowiązku przekazać im zasady panujące w tej oto placówce. No i tak przez półtorej godziny słuchali przeróżnych regulaminów, za równo zachowania na zajęciach jak i w bibliotece, akademiku oraz obozów poza Seiretei. Jako, że Bóg Śmierci mówił dość monotonnym tonem, a do tego często gubił wątek to zajęcia były dość nudne. Początek kolejnych, jednak ich ożywił. Ten wykład, bowiem miał prowadzić niejaki Zori Sensei, w okół którego roznosiła się zła sława. Raczej nie należało się spóźniać na jego lekcje, bo to doprowadzała go do pasji, niestety jednemu chłopakowi się ta sztuka nie powiodła. Faktycznie wówczas kulejący Shinigami zwyzywał go konkretnie, a następnie przy pomocy jakiegoś Bakudou linami przywiązał go do ściany i w ten sposób biedny młodzieniec spędził trzy godziny obu wykładów, traktujących o najpodlejszych istotach we trzech światach oraz zaprzysiężonych wrogach Bogów Śmierci, czyli Hollow, oraz piętnaście minut przerwy. Biedak, potem miał na nadgarstkach oraz kostkach obtarte pręgi stworzone przez sznur, które intensywnie rozmasowywał. Po tej solidnej dawce wrażeń nadszedł czas na długą przerwę obiadową, w której to stołówka akademicka wydawała adeptom posiłki.

Piszemy tutaj
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Główna sala   

Powrót do góry Go down

Główna sala
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3