IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Sport

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Kitsune

Oddział : Dywizjon 10
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Sport   Sro 4 Mar 2009 - 18:42

Temat uniwersalny właściwie

Jaka jest wasza przygoda ze sportem, od czego się zaczęła? Uprawia ktoś bardziej niż rekreacyjnie?

Zacznę od siebie: tak sensownie zacząłem ćwiczyć lekkoatletykę, głównie biegi - chodziłem do klasy o specjalnym profilu sportowym(12h WF w tygodniu). W tym samym czasie zaczął mnie interesować boks, a że jeden z WFistów miał specjalizację z AWF to ćwiczyłem rok u niego.
Po gim przerzuciłem się na kick-boxing, miał na to wpływ oglądanie K-1 ;D. Po dwóch latach zrobiłem przerwę ćwicząc jedynie w domu z workiem oraz bratem, a ostatnie dwa lata spędziłem na submission fighting(odmiana zapasów). Od kilku miesięcy nie ćwiczę, jedynie trening domowy, ale to w celu podtrzymania formy, progresu nie zrobię.

Oczywiście lubię inne sporty: badminton, siatkówka, ping-pong, koszykówka. Nie przepadam za piłką nożną. Lubię też biegać, jak jest cieplej to regularnie biegam.

PS: śledzicie jakieś wydarzenia sportowe?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Sport   Pon 19 Paź 2009 - 15:38

Lubię grać w siatkę, a jak mam z kim, to i w badmintona. Trzy lata z rzędu na pływalnię chodziłam.
W zeszłym roku zapisałam się na karate (serio) - żółty pas już jest.
Osobiście, jak mi się nawinie, to siatkówkę (z reprezentacją) oglądam.

Ale najlepszym sportem jest spanie . . .
Powrót do góry Go down
Kitsune

Oddział : Dywizjon 10
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Sport   Czw 22 Paź 2009 - 14:30

Cytat :
Najlepiej jeszcze jak ma się kogoś do towarzystwa ;D

Ja tam jakoś nigdy nie mogłem się przekonać do pasów. Sensowny masz w BJJ: biały, a potem jak pokaże się w walce odpowiednio duży i dobrze wykonany wachlarz technik+jakaś aktywność turniejowa to niebieski, potem ew za technikę można dostać jeszcze purpurę, brąz i czarny są tylko za wyniki sportowe.

Dlatego jest różnica pomiędzy sportem walki, a sztuką walki. Ja osobiście wolę te pierwsze:]
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Sport   Czw 5 Lis 2009 - 22:38

Moja przygoda ze sportem zaczęła się w chwili, gdzie bodajże w piątej klasie podstawówki popierdzielałem do UKS "Orlik" Elbląg. Taaa... Pięciobój nowoczesny lekkoatletyczny.
Jako dzieciak z dość sporym skrzywieniem kręgosłupa musiałem uprawiać sport, gdzie basen był najlepszym rozwiązaniem. Tak w pakiecie dostałem: bieganie, pływanie, strzelanie(śrutówki - pistolety i karabiny), szermierka oraz jazda konno.
Z pierwszy trzech miałem bardzo dobre rezultaty, gdzie dwóch ostatnich nie lubiłem - bałem się, że zrobię komuś krzywdę(a zwłaszcza dziewczynom...), a za jazdą konną zwyczajnie nie przepadałem i do tej pory nie przepadam.

Przestałem trenować w pierwszej klasie gimnazjum. Brakowało czasu, a do tego w klubie się źle działo - machinacje, przekręty i zgrzyty. Mimo to srebrny medal za biegi przełajowe się znalazł.

Mniej więcej dwa lata temu wciągnąłem się w odtwórstwo historyczne średniowiecza. Zwyczaje, obyczaje, kultura, wiedza, walka... Może nie jest to sport, ale na swoim turnieju łuczniczym byłem. Walczyć półtorką, mieczem i tarczą lub kosturem też dam radę. Na treningach były zapasy, więc coś się złapało.
Nie chodziłem na żadne kursy samoobrony, treningi sportów walki, ani sztuk walki(planowałem Aikido). W większości uczyłem się sam lub z osobami trenującymi różne style walki.

Jak koleżanka wyżej się wypowiedziała - spaaaaać...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Sport   Pią 6 Lis 2009 - 8:23

Cytat :
Najlepiej jeszcze jak ma się kogoś do towarzystwa ;D
Muszę się w tym momencie z wami zgodzić

Ja tam sport uprawiam tyle o ile na W-Fie albo jak już wyjdę na dwór to trochę pobiegać albo jak rower i pogoda są w stanie zadowalającym to jeszcze to dochodzi...
Jednakże generalnie nie jestem stworzony do sportu fizycznego, żeby go uprawiać "do upadłego", staram się poprostu na tyle byleby dla zdrowia było
Pomijając, że ostatnio sala jest ciągle zajęta (kto układał ten plan =_=) i są tylko dwie opcje...albo idziemy da siłownię (T_T) albo gramy w Ping Pong'a prawie, że na korytarzu możnaby rzec...litości jak będę chciał sobie pograć w tenis stołowy albo ziemny to pomacham Wiilotem w Wii Sports a na W-Fie moglibyśmy chociaż w siatkówkę T_T
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Sport   Today at 11:36

Powrót do góry Go down

Sport
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1