IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Shiga Kai

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Shiga Kai   Sro 11 Mar 2009 - 13:04

Imię: Kai
Nazwisko: Shiga
Profesja: Shinigami
Mężczyzna otrzymuje: +1 Wytrzymałość, +1 Siła, -2 Zręczność.
Waga: 90 kg
Wzrost: 200cm
Wygląd:
Charakter: spokojny dorosły mężczyzna wie na czym stoi. Nie ma cierpliwości do wszystkiego co zrobi. Potrafi oddać wie kiedy jest zagrożony, nie lubi walki raczej jej unika
Ekwipunek:. Zanpakutou, Gikongan("cukierek duszy")x5, Gigai(zastępcze ciało), strój Shinigami, odznaka shinigami

Historia: Kai gdy miał 5 lat już się wyróżniał nieprzeciętną inteligencją. Lubił się bawić wszystkim. Uwielbiał szachy. Do 10 roku życia szachy były jego hobby w wieku 8 lat zdobył mistrzostwo Japonii, wszyscy byli zdziwieni wynikiem. Wygrał z prawie 2 razy starszym od siebie młodzieńcem. A wygrał niepozorny, ruchem gdy już miał przegrać. I właśnie po zwycięstwie jak wrócił do domu wszyscy się cieszyli każdy z nim był po za.. właśnie.. poza jego trenerem a zarazem ojcem. Wtedy zamkną się w pokoju i wypłakał do poduszki. Jego marzeniem było pochwalić się ojcu zwycięstwa w szachy. Shiga zdenerwowany zaczął ćwiczyć nie obchodził już go intelekt przez tamto wydarzenie, ideałowi, któremu kiedyś tak chciał zaimponować, tym razem chciał zrobić na przekór zawieść go tak jak on zawiódł Kaia. Przez 2 lata trudnych ćwiczeń Shiga wyrósł na prawdziwego mężczyznę. Jego siła pewność siebie sprawiły że nawet starsi się go bali. Gdy koledzy się bawili w Nina on zawsze dowodził. On był ostatnim który mógł innych „ocalić”. Nauczyciel historii, któremu się zdarzało myśleć na głos, na lekcji z Kaiem powiedział wrócił Napoleon w jeszcze piękniejszej postaci. Wszyscy wyśmiali nauczyciela po za nim poza Shigą, mimo iż wiedział że to nie prawda wziął sobie do serca te słowa. W wieku11 lat Kai domyślił się że jego ojciec nie jest zwykłym mężczyzną. Wtedy jeszcze myślał że pracuje gdzieś dla bandytów. Gdy ukończył 18 lat zaczął śledzić ojca, ale zawsze on potrafił uciec swojemu synowi. 3 miesiące po ukończeniu 20-tki Shigi i za razem skończeniu szkoły ojciec poprosił swą żonę do kuchni, Kai podsłuchiwał. Usłyszał że ojciec musi pojechać w dłuższą trasę (jego oficjalny zawód to kierowca ciężarówki) syn nie uwierzył. Nie spał całą noc, a gdzieś około 2-giej w nocy usłyszał jak otwierają się tylne drzwi. Wstał ubrał się i pobiegł za postacią w czarnym stroju. Po 10 minutach drogi chłopak go dogonił, złapał za ramię i zobaczył twarz ojca. Schiga spytał się czemu nas oszukujesz? Czy masz kogoś? Nie kochasz już naszej rodziny. Ojciec nie wiedział co powiedzieć i uciekł przez ulicę w stronę ciężarówek, gdy syn ruszył w pogoń, potrąciła go ciężarówka. Śmierć na miejscu. Ojciec poczuł obowiązek i wyprawił duszę do Soul Society. Na następny dzień Shiga obudził się na pustyni. Nie pamiętał co robił wczoraj i jak się tu znalazł. Czuł coś w podobnego do uczucia jak mu się pierwszy raz „urwał film” 5 dni szukał dorgi do wydostania się z tej „pustyni” zauważył że nie odczuwa głodu i pragnienia. I wtedy przypomniała mu się noc z ciężarówką. *czy ja jestem po drugiej stronie?* *może tak może nie.* (wtedy pierwszy raz pojawiła się u niego druga jaźń) lekko przestraszony Kai nerwowo podsnuł się, rozejrzał się do okoła i doszedł do wniosku że nikogo tu nie ma. Wtedy znów powiedział sam do siebie *tracę rozum? Czy ja wpadłem w schizofrenię* *ooo.. co to, to nie. Nie wpadłeś w schizofrenie, nie musisz się o to bać.* *kim jesteś?* tym razem mocno przestraszony Kai zaczął uciekać z tamtego miejsca, myślał że ucieknie od tego „głosu” *po co biegniesz nie zmęczysz się?* *kim jesteś? Co Ty ode mnie chcesz?* *jestem… hm.. domyślisz się w swoim czasie. zobacz znaleźliśmy jakiś dom* Shiga po woli wszedł do niego ostrożnie, otworzył drzwi i spytał się czy ktoś tu jest. Nagle dostał czymś w głowę. Upadł na podłogę odwrócił się na plecy i zobaczył starą babcię która miała koło 80-ki.
- czego tu szukasz łotrze!!! Zboczeńcu!!!- i babcia zaczęła okładać tym czymś, po przyjrzeniu to miało kształt patelni.
-pro.. pro.. proszę przestać okładać mnie patelnią.- chłopak stracił nad sobą panowanie wyrwał babci patelnie z rąk wstał i policzył od 10 w duł.
- proszę pani, zgubiłem się niech się pani nie boi tylko dopowie na parę jakże prostych pytań. Ale najpierw kilka wyjaśnień. Nie jestem łotrem, zboczeńcem i niczym podobnym, po drugie przyszedłem tu bo od 5 dni wędruje po pustyni a dziś pojawił mi się w głowie jakiś dziwny głos. To tyle na wyjaśnienia czas na pytania. Zadam od razu wszystkie a pani odpowie na nie pełnym zdaniem. Dobrze?
- tak, zgadzam się.
- a teraz, czy pani wie gdzie…- babcia przerwała mi w połowie zdania, zabrała patelnie i powiedziała
- koniec pytań. Miały być wszystkie za jednym razem a teraz zmykaj zanim przez twoje reiatsu przylecą to jacyś pości. I wypchnęła Shige przez drzwi
Keiowi przez to zwykłe spotkanie namnożyło się pytań. Z ciekawości czy jeszcze towarzyszy mu drugi głos spytał *a Ty co o tym sądzisz?* *o czym? O staruszce czy tych dwuch dziwnych słowach?* *ale Ty jesteś dziwny oczywiście że o tych słowach. Wisz coś o nich?* *może tak może nie* *mów, nie mam czasu na zgadywanki* *musiałbym troche pomyśleć poszukać w pamięci* Shiga zrobił to co nasunął mu „on” skoro nie miał co robić a na horyzoncie nic nie widać, zaczął rozmowę z „nim” mającą na celu poznania się. *skoro nie chcesz mi powiedzieć kim jesteś to przynajmniej powiedz gdzie jesteś.* *jestem blisko i daleko, przed tobą i za tobą, może nawet i tobą* * denerwujesz mnie tą swoją gatką i zaraz wyjdę z siebie* *hahaha., i co mi zrobisz? Pobijesz mnie? Ciekawe tylko jak w końcu nie wiesz gdzie jestem, hahaha* * nabijasz się z mojej nie mocy* *twoja nie moc jest również moją. Zobacz coś jest przed nami* Kai zmotywowany tym że znajdzie sobie zajęcie leprze niż rozmowa z kimś kogo nawet nie widzi, podbiegł do tego czegoś i w jednym Momocie zrobił w tył zwrot i zaczął uciekać. Uciekał tak przez 10 minut, już padał z sił, a w dodatku „on” denerwował go jeszcze swoją gadatliwością. Przez całe 10 minut nawijał o tym jak blisko są te potwory, i że czuje ich oddech na plecach. Nagle coś mignęło przed nim spojrzał się za siebie a tam jakaś postać ,ubrana w to samo kimono co jego ojciec tamtej nocy, wyjęła miecz z pochwy i pociachała na kawałki, gdy skończyła z tamtymi odwróciła się do Shigi i wtedy on stracił przytomność. Obudził się dopiero 4 godziny później w domku tej babci, która okładała go patelnią. Tym razem zatroszczyła się o Kaia. Gdy Shiga się obudził i zobaczył babcie. Poderwał się. Po chwili „on” powiedział szczęśliwym głosem *już wiem z kąd znam te słowa* *no skąd?* *pamiętasz jak ojciec opowiedział nam na wieczór po twoich piątych urodzinach pewną bajkę. O potworach i herosach? To tam były takie słowa jak reiatsu i pusty.* * no rzeczywiście teraz sobie przypominam. Ale to była tylko bajka.* po chwili zastanowienia i milczenia Kai zdziwiony wykrzyknął w swoich myślach *co? NAM? Jak to nam czy Ty byłeś od początku mojego życia koło mnie?* *może tak może nie* po tych słowach z ciekawości znów spróbował spytać.
-Przepraszam, czy powiem mi pani *nam* „odezwał się „on””… reiatsu i puści?
-To Ty niewiesz? Widać że jesteś nowy. Reiatsu to taka energia duchowa którą emanują i władają shinigami..
-shinigami?- przerwał jej Kai- mówi pani o bogach śmierci tych co zazwyczaj występują w bajkach dla dzieci?
- nie przerywaj mi!!!!! Tak o nich właśnie mówie. A teraz słuchaj dalej bo to nie tylko bajka i nie przerywaj mi już więcej bo Ci nic już nie powiem!!!. A puści to są potwory które zjadają bezbronne ludzkie dusze takie jak ja czy Ty. Po tej rozmowie napadli na dom puści 2-3 takie słabe. Babcia kazała Shidze schować się do kryjówki. Kai wszedł. Po chwili weszła babcia. Od tamtej pory Shiga za pomoc babci chciał się jej odwdzięczyć. I przez 5 lat pomagał jej w pracach domowych.. po tych 5 latach babcia wysłała Shige do akademii widziała że tam będzie pasował. Po drodze do wschodniej bramy spotkał starca który się go spytał gdzie się wybiera. Kai na todo akademii. Dziadek ni stąd ni zowąd zaatakował Shige, i od razu go powalił.
-auu to bolało.
- i ty chcesz iść do akademii? Lepiej chodź ze mną nauczę Cię czegoś zanim wejdziesz do akademii i Cię od razu wyleją.- Kai nie szepnął ani słówka i poszedł za dziadkiem
*będziemy go nazywać mistrzem* spytał „on” *nie wiem chyba tak. Skoro chce nas nauczyć czegoś* po trzech latach ciężkiego treningu dziadek powiedział że teraz możesz już iść do akademii. Dumny Shiga poszedł. I przez 2 lata trenował w akademii wszystkiego czego się dało. Po 2 latach główny kapitan uznał że shiga już jest gotów do dojścia do dywizji. Teraz czeka już tylko na to do której dywizji ma dołączyć

Pieniądze: 500 Ryo.

STATYSTYKI
(Do rozdania na wszystko 10 pkt. Dodatkowo za każde 5 lat wieku postaci +1 punkt na statystyki. Początkowa wartość każdej statystyki = 5.)
Atrybuty:
Siła: 5+1(płeć)+1(shinigami)=7
Szybkość: 5+2(shinigami)=7
Zręczność: 5-2=3
Wytrzymałość: 5+1(płeć)+4(wolne)=10
Inteligencja: 5+7(wolne)+3(premia shinigami)=15
Psychika: 5+4(wolne)-3 (shinigami)=6
Reiatsu: 5+4(wolne)+1(shinigami)=10
Kontrola Reiatsu: 5

OGÓLNE

Udźwig: 70kg
Prędkość(śr.): 7[km/h].
Prędkość(max.): 24[km/h].

Techniki
Magia: Można na początek wybrać tyle zaklęć ile posiada się inteligencji/3(w przyszłej grze to już się nie liczy). Musimy spełniać ich wymagania. Maksymalny poziom zaklęcia, które jesteśmy w stanie poznać = inteligencja*2.

Poznane Hadou:
#30 - Senkou saikoro (Błysk śmierci)
Inkantacja: Panie snów i światła, najwyższa i najjaskrawsza gwiazdo. Ukaż tym nędznikom swój blask. Zaklęcie destruktywne numer trzydzieści - błysk!
Opis: Używający zamyka oczy i rozpościera ręce jakby chciał złożyć się w ofierze, następnie przez jego ciało przebiega jasny biały blask powodujący w zależności od umiejętności i poziomu reiatsu używającego paraliż, poparzenia, omamy(przeciwnikowi się zdaje że walczy z kilkoma przeciwnikami lub że jego przeciwnikiem stała się nagle jego najukochańsza osoba). Czasem też u słabszego przeciwnika spowoduje utratę przytomności na skutek snów sprowadzonych na postać.

#26 - Koujoujisshuu (Więzienie Reiatsu)
Inkantacja: Zaklęcie destrukcyjne numer dwadzieścia sześć - Zamknięcie!
Opis: Po wykonaniu odpowiednich znaków, przeciwnik w parę setnych sekundy - zależy od wytrenowania osoby - jest zamknięty w więzieniu w kształcie kopca kreta, jest ono z ziemi. Wchłania Reiatsu przeciwnika, a wykonawca wchłania je. Można ją zniszczyć od środka mocnym uderzeniem albo dobrym zaklęciem - powyżej 30 numeru.

#29 - Aisu Yari (Lodowa strzała)
Inkantacja: O Władco! Który nosisz imię Człowieka! Delikatnie drapiąc ścianę marzeń przyzwij lód z otchłani lodowca!
Zaklęcie destrukcyjne numer dwadzieścia dziewięć - Lodowa strzała!
Opis: Przed wypowiadającym pojawia się lodowa strzała którą może sterować ruchami ręki, po trafieniu w przeciwnika zamraża daną część ciała. Wielkość strzały zależy od umiejętności rzucającego zaklęcie.

Poznane Bakudou:
#25 - Hea (Uścisk)
Inkantacja: Wyleć! Rozbij wazon przeznaczenia, zwiąż wroga mego cienia!
Opis: Z palca shinigami wylatuje pnącze, które owija się wokół przeciwnika związując go umiejętnie za ręce, następnie nogi, a na końcu szyję, którą ściska mocno dusząc go.

#30 - Shitotsusansen (Dziobiący potrójny rozbłysk)
Inkantacja: Zaklęcie wiążące numer trzydzieści - dziobiący potrójny rozbłysk!
Opis: Zaklęcie tworzy trzy trójkątne "dzioby", które w trzech miejscach przytrzymują przeciwnika do ściany.

Umiejętności:
Regeneracja
Specjalne: Jesteś o wiele wytrzymalszy od naszych rówieśników. Twoje obrażenia goją się o wiele szybciej, siły powracają wielokrotnie szybciej. Twój organizm jest wytrzymalszy, więc byle przeziębienie Ci nie zagraża. Nawet jeżeli twój stan zdrowia jest krytyczny, to potrafimy wytrzymać parę godzin w oczekiwaniu na oddział medyczny.
Premie: Zwiększona wytrzymałość. Szybciej powracasz do zdrowia.
Wymagania: Wytrzymałość: 10, Reiatsu: 10, wrodzone.

Urodzony Lider
Specjalne: Lubisz dowodzić. Wiesz jak postępować w czasie bitwy, kto do czego się nadaje, często znajdujesz zastosowanie jego umiejętności w połączeniu z twoimi lub innego członka drużyny.
Premie: Osoby walczące pod dowództwem gracza z tym atutem otrzymują bonus do siły, szybkości i wytrzymałości o wartości [(inteligencji+psychiki)/2] dowódcy, który często wpada na błyskotliwy pomysł, jak wybrnąć z trudnej sytuacji wykorzystując umiejętności każdego lub części drużyny (Ułatwienia - podpowiedzi MG).
Wymagania: Inteligencja: 9, Psychika: 6, wrodzone.

Pojętność
Specjalne: Łapiesz wszystko szybciej niż inni. Jesteś kumaty.
Premie: Łatwość w nauce hadou oraz bakudou i nie tylko.
Wymagania: Inteligencja: 14, wrodzone.

Wady:
Rozdwojenie Jaźni
Specjalne: Twoje ciało raz kontrolujesz TY, a raz TY. Ty i ty różnicie się ze sobą. Często też prowadzisz kłótnie ze sobą, ponieważ wasze charaktery są całkiem przeciwne(utrudnienia MG). MG steruje drugim TY, a więc ty jesteś tylko połową siebie. W wypadku stania się vaizardem powstaje coś w rodzaju "trzech jaźni"(Ty, Ty i Vaizard w jednym).
Wymagania: Brak.

Ostatnio zmieniony przez skrzyniu122 dnia Czw 12 Mar 2009 - 16:44, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Shiga Kai   Sro 11 Mar 2009 - 19:07

tak długo czytacie czy sie zastanawiacie?
Powrót do góry Go down
Koryusai Karube

Mistrz Gry : Tsuna-sensei

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
200/200  (200/200)

PisanieTemat: Re: Shiga Kai   Sro 11 Mar 2009 - 19:19

Historyja niezła, kilka błędów, jednak da się przeżyć. Chociaż... nie sądzę, żeby Hollowy zaatakowały SS, ale to już nie moja głowa o tym decydować. W każdym razie masz jeszcze jeden pkt nierozdany (kolejny z problemami z algebrą) i dwie umiejętności.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Shiga Kai   Sro 11 Mar 2009 - 20:06

punkt za wade.. gdzieś przeczytałem że wade można zamienić i na punkt i na umiejętność wybrałem to drugie:)
Powrót do góry Go down
Koryusai Karube

Mistrz Gry : Tsuna-sensei

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
200/200  (200/200)

PisanieTemat: Re: Shiga Kai   Sro 11 Mar 2009 - 20:08

No to i tak masz za mało Konkretniej, jeszcze nie masz 4 pkt za wiek... w końcu 40 lat... Ilość przeżytych lat na Ziemi też się liczy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zabor

Karta Postaci
Punkty Życia:
70/70  (70/70)
Punkty Reiatsu:
90/90  (90/90)

PisanieTemat: Re: Shiga Kai   Czw 12 Mar 2009 - 16:18

Tak dwie rzeczy.
NR1. "Sorka że takie długie" ma zniknąć.
NR2. Akcept

A i jeszcze jedno bo bym zapomniał biorę cię o więcej informacji na gg.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Shiga Kai   Today at 19:44

Powrót do góry Go down

Shiga Kai
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1