IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

pałac Shigi Kaia

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: pałac Shigi Kaia   Czw 12 Mar 2009 - 17:09

Jest to spory dwupiętrowy dom w którym mieszczą się 2 sypialnie, 2 łazienki jedna na parterze. Na nim jeszcze jest wielki salon oraz jadalnia i kuchnia. Na piętrze natomiast jest osobno dojo i osobno sala gimnastyczna. Jedno do treningu siły drugi natomiast do zręczności. Za domem jest piękny ogród na który można popatrzeć z tarasu wychodzącego z salonu. Z drugiej natomiast strony jest dróżka z "kocich łbów" która rozdziela dwa rzędy żywopłotów które oddzielają ten dom od innych. Wokół dróżki jest pięknie zadbana trawa.
Powrót do góry Go down
Zabor

Karta Postaci
Punkty Życia:
70/70  (70/70)
Punkty Reiatsu:
90/90  (90/90)

PisanieTemat: Re: pałac Shigi Kaia   Czw 12 Mar 2009 - 17:22

Poranek, słońce wchodziło do twojego pokoju przez okno padało ci na twarz lecz ty tylko odwróciłeś się do niego plecami i spałeś dalej. Po pewnej chwili usłyszałeś głos ani nie blisko ani daleko od siebie.
-*wstawaj leniu ile można spać*
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: pałac Shigi Kaia   Czw 12 Mar 2009 - 17:31

Co, co? Kto to powiedział? Odpowiedział zmęczony i jeszcze nie obudzony Shiga. po chwili namysły Kai doszedł do wniosku że to "tamten". Więc żeby dał mu spokój wstał poszedł do łazienki wziął zimny i orzeźwiający prysznic zrobił sobie śniadanie. podczas śniadania zobaczył która godzina krzyknął O kurwa!!!
Powrót do góry Go down
Zabor

Karta Postaci
Punkty Życia:
70/70  (70/70)
Punkty Reiatsu:
90/90  (90/90)

PisanieTemat: Re: pałac Shigi Kaia   Czw 12 Mar 2009 - 19:48

Zdałeś sobie sprawę że już 3 raz w tym tygodniu spózniłeś się na zajęcia. Wybiegłeś szybko z domu, po chwili usłyszałeś głos.
*Ty niedojdo...*- po czym głos się urwał, stanąłeś w miejscu a po chwili usłyszałeś-* Znowu nie zamknąłeś drzwi*
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: pałac Shigi Kaia   Czw 12 Mar 2009 - 19:56

*wiedziałeś o tym* powiedziałem do niego czemu mi nie powiedziałeś wcześniej... Schiga wrócił do domu i jeszcze szybciej pobiegł an zajęcia.. zatrzymał się przy jakimś straganie z owocami.. przykuło jego uwagę mandarynka.,. taka soczysta
Powrót do góry Go down
Zabor

Karta Postaci
Punkty Życia:
70/70  (70/70)
Punkty Reiatsu:
90/90  (90/90)

PisanieTemat: Re: pałac Shigi Kaia   Czw 12 Mar 2009 - 20:03

*Teraz mandarynki do niczego się nie nadajesz to już 3 raz może ty jesteś leniem ale nie ja... Kiedyś to ja będę tobą władał*- po czym poczułeś że coś jest nie tak że nie kontrolujesz swojego ciała, zacząłeś się poruszać w stronę akademii z początku powoli a z czasem ciało przeszło do biegu * A chwilowo zadowolę się tą chwilo kontroli * Przed samą bramą akademii zobaczyłeś dziewczynę dobrze ci znaną. Miała ona na imię Inoe Hari, wysoka brunetka o krótkich włosach, hojnie obdarzona przez boga.
Twoje ciało podbiegło do niej i twoja ręka złapała ją za jej jędrne pośladki. Co spowodowało automatyczny ruch jej ręki w kierunku twojej twarzy, po uderzeniu znalazłeś się na ziemi, ale poczułeś iż odzyskałeś kontrolę nad swoim ciałem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: pałac Shigi Kaia   Czw 12 Mar 2009 - 20:08

przepraszam bardzo.. naprawdę nie chciałem.. *idioto przez Ciebie jest na mnie zła*.. coś mnie kontrolowało.. Kai wstał pochylił głowę po czym pobiegł do akademii.. już nic nie zwróciło uwagi Shigi z wyjątkiem "jego"
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: pałac Shigi Kaia   Pią 13 Mar 2009 - 17:04

Wróciłem do domu wypoczęty a zarazem lekko obolały.. Może nie tak bardzo jak na początku ale trochę. Irytujący głos który przez całą drogę truł że w ogóle go nie słucham i że jest bardzo zły na mnie w 100% olałem i mimo że mi przeszkadzał to potrafiłem sobie z tym poradzić i nic do niego nie mówić. Pod samym domem "on" przestał mówić.. *zmęczył się* pomyślałem. i poszedłem na siłownie trochę potrenować, i wyżyć się przy okazji. Po godzinie bicia w worek robienia pompek i unikania patyków wziąłem prysznic i poszedłem spać. Śniłem o pani trener o jej ciele i wszystkim co z nią związane. Na następny dzień bezwzględne promienie słoneczne i jeszcze bardziej bez względny i uparty do bólu "on" w parze obudziły mnie z tego pięknego snu. * jeśli chcesz żebym Cię słuchał czasem to lepiej mi się przedstaw bo mama mnie uczyła ze z obcymi się nie rozmawia*.Zjadłem śniadanie znów zobaczyłem na zegarek i * ja pierdole!!!!!!* i wybiegłem z domu łapiąc po drodze co się da
Powrót do góry Go down
Zabor

Karta Postaci
Punkty Życia:
70/70  (70/70)
Punkty Reiatsu:
90/90  (90/90)

PisanieTemat: Re: pałac Shigi Kaia   Pią 13 Mar 2009 - 17:30

Biegłeś ile sił w nogach "on" tak go nazywałeś cały czas gadał ci do ucha. w pewnym momencie po drodze do miejsca, twoje ciało się zatrzymało przed tobą pojawił się chłopak podobnego wzrostu co ty twarzy nie było widać na głowie miał kaptur. Aura która od niego biła była chłodna, można było wyczuć iż jest on dość samotny.
Podszedł do ciebie i wyciągnął w twoim kierunku rękę. Stałeś z paraliżowany, nie wiedziałeś co zrobić z ta cała sytuacja cię przeraziła nic się nie ruszałeś tylko patrzyłeś na postać.
- Czego się boisz - usłyszałeś znajomy głos - przecież tyle razem przeszliśmy... udajesz że mnie nie znasz- stał patrzył się na ciebie nie widziałeś jego oczu ale wiedziałeś, że to robi po chwili powiedział.
- Nazywam się hmm... pomyślmy... czy ja miałem imię... nie.. chyba nie... ale chciałeś je poznać... Tak!! TAK!! - cieszył się i powtarzał- chciałeś poznać moje imię więc od dziś mów mi Ichiru tak a nazwisko w końcu jestem tobą.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: pałac Shigi Kaia   Pią 13 Mar 2009 - 17:33

Ty jesteś mną?? widzi Cie ktoś po za mną? i czy Ty się zmaterializowałeś czy tylko to moja wyobraźnia? jeśli Ty to "on" to odpowiesz mi na pytania po drodze bo i tak już jestem spóźniony. i znów pobiegłem ile sie dało. stanąłem przed bramą akademii zastanawijąc się co mnie tymr azem czeka po drugiej stronie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: pałac Shigi Kaia   Nie 15 Mar 2009 - 11:30

obudziłem się po pewnym czasie. Nie wiedziałem ile spałem. straciłem rachubę czasu. ciekawy byłem co chciał ode mnie ichiru. to na pewno nie było złudzenie. a może to nie ichiru może to.. to głupie dla pewności spytałem się *ichiru co chciałeś ode mnie przed tym jak zemdlałem*
Powrót do góry Go down
Zabor

Karta Postaci
Punkty Życia:
70/70  (70/70)
Punkty Reiatsu:
90/90  (90/90)

PisanieTemat: Re: pałac Shigi Kaia   Nie 15 Mar 2009 - 11:33

*CO ja... może... nie wiem... nie przeszkadzaj... zajęty jestem*
Zignorowałeś go ale czym on może być zajęty... cuż nieważne na łóżku leżała kartka "o 11 na polu treningowym będziemy trenować walkę mieczem"
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: pałac Shigi Kaia   Nie 15 Mar 2009 - 11:36

szybko pobiegłem do kuchni sprawdzić która godzina. Odetchnąłem z ulgą jeszcze nie było 11 była dopiero 10:50 o kurwa!!!! nie zdążę tym razem zostawiłem wszystko po za mieczem i pobiegłem na pole treningowe po drodze się zapytałem * a czym Ty tka bardzo jesteś zajęty ze nawet nie chcesz mi przeszkadzać?
Powrót do góry Go down
Zabor

Karta Postaci
Punkty Życia:
70/70  (70/70)
Punkty Reiatsu:
90/90  (90/90)

PisanieTemat: Re: pałac Shigi Kaia   Nie 15 Mar 2009 - 11:42

* Nie interesuj się rozmawiam z kumplem*
Dobiegłeś na miejsce...
Znowu spozniony, Inoe spojrzała na ciebie zła.
-100 pompek i 50 przysiadów RAZ!!! - krzyknęła
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: pałac Shigi Kaia   Pon 16 Mar 2009 - 19:45

wróciłem do domu było około 20 to miałem jeszcze 4 godzinki treningu by się wyspać. poszedłem na siłownie i zacząłem ćwiczyć. na początek rozgrzanie mięśni 150 pompeczek, 150 przysiadów. podszedłem do dużego "pieńka", który był z tworzony z 4 pierścieni. one obracały się tylko jeśli ruszyło się je reiatsu. każdy z tych pierścieni miał wystające 4 "gałęzie" które były dość długie. podszedłem do tego sprzętu. Na początek ciężko mi było poruszać tym sprzętem, ale po pół godziny prób nauczyłem się już tym obracać. podszedłem obróciłem pierwszy najwyższy pierścień i zacząłem odpierać ciosy otwartą dłonią. czasem nawet złapałem jedną z tych "gałęzi. Po kolejnych pół godziny chciałem sprawdzić moje wyczucie i podwyższyłem szczebelek trudności. Zamknąłem oczy i zacząłem ruszać najwyższym i najniższym pierścieniem. początek był trudny przez 10 minut nie odparłem żadnego z cisów lecz po tym czasie zaczęło mi się udawać. Po kolejnych 30 minutach otworzyłem oczy i zacząłem ruszać wszystkimi czterema pierścieniami. odpierałem atak od strony maszyny. po godzinie wychodziło mi to perfekcyjnie więc wziąłem miecz, i zacząłem odpierać je mieczem i pochwą na miecz odpierałem co drugi atak. po godzinie takiego treningu byłem zmęczony. nie patrzyłem już na godzinę wziąłem prysznic i poszedłem spać. wstałem na następny dzień o świcie byłem obolały i miałem zakwasy *chyba wczoraj dałem sobie zbyt duży wycisk* poszedłem zrobić śniadanie. Było paskudne. Albo muszę się nauczyć gotować albo kobiecą rękę sobie znaleźć.
*co sądzisz o tym pomyśle?* spojrzałem na zegarek była jeszcze 9:20 więc zrobiłem małą rozgrzewkę. 40 pompek z ledwością zrobiłem wszystko mnie bolało *jak dobrze że dziś mam tylko wykład* wykąpałem się i powoli poszedłem na zajęcia
Powrót do góry Go down
Zabor

Karta Postaci
Punkty Życia:
70/70  (70/70)
Punkty Reiatsu:
90/90  (90/90)

PisanieTemat: Re: pałac Shigi Kaia   Pon 16 Mar 2009 - 20:15

+1 do zręczności, i 1 do wytrzymałości.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: pałac Shigi Kaia   Wto 17 Mar 2009 - 15:11

wróciłem do domu zobaczyłem na zegar *3 nad ranem, o w dupę* pomyślałem że już nie opłaca mi się spać więc zrobiłem sobie kawę i poszedłem do dojo wziąłem drewniany miecz i zacząłem praktykować to czego nauczyłem się w bibliotece. Moje ruchy były tak wolne i tak nie zręczne że po krótkim treningu kendo poszedłem do sali obok by wyćwiczyć zręczność. *Ciekawe tylko jak* pomyślałem i wpadłem na pomysł żeby się rozluźnić i trochę pomedytować. Medytowałem z pół godzinki, nudziło mnie to. Teraz podszedłem do tego samego sprzętu co ostatnio. Postanowiłem że "gałęzie które wystają będę łapał. *muszę trenować zręczność bo jestem drewno* trenowałem to do białego rana. Tak mnie ręce bolały że nie mogłem wytrzymać z bólu. Zmęczony poszedłem wziąć prysznic i później wypić kawę a następnie opatrzyłem sobie dłonie i na zajęcia.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: pałac Shigi Kaia   Sro 18 Mar 2009 - 12:36

poszedłem na zajęcia za akademie. Miałem przeczucie że pani trener zrobi mi pewną nie spodziankę
Powrót do góry Go down
Zabor

Karta Postaci
Punkty Życia:
70/70  (70/70)
Punkty Reiatsu:
90/90  (90/90)

PisanieTemat: Re: pałac Shigi Kaia   Sro 18 Mar 2009 - 12:53

Niespodzianki nie było. Od tego momentu przez całe 3 miesiące, dni były bez zmian.
O 7 na zajęcia, po zajęciach na trening na którym uczyłeś się różnych sztuk walki i posługiwania Demoniczną magią.

Opisz przejrzyście i długo, podkreślam DŁUGO, ten czas 3 miesięcy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: pałac Shigi Kaia   Sro 18 Mar 2009 - 15:07

3 miesiące podzielone były na treningi 3 różnych rzeczy. W pierwszym miesiącu ćwiczyłem siłę kondycję prędkość i ilość mego reiatsu. Treningi były strasznie trudne. Na początku od razu była niesamowita liczba pompek. Przez cały dzień męczyłem się z 3000 pompek. Myślałem że nie dam rady ale jakoś wyszło. Na drugi dzień 6000 przysiadów. A na trzeci dzień 1500 brzuszków. Przez cały miesiąc to powtarzałem jeśli udało mi się zrobić coś szybciej niż cały dzień dokładane były kolejne 150 za godzinę. Na ostatni tydzień pierwszego miesiąca przenosiłem na sobie ciężary, a raczej biegałem z nimi na początku było 100 kilo a później co każde 10kilometrów kolejne 50kilogramów. Czasem nie wierzyłem sobie że type przenoszę. Następnego miesiąca było samo kidou z rozgrzewkami 250 pompek 150 brzuszków i 350 przysiadów, i 5 kilometrów szybkim biegiem. Rozgrzewka trwała około 1 godziny reszte czasu poświęcałem zmiennie na hadou bakkudou i gromadzenie reiatsu w kulach. Przez cały drugi miesiąc nie słyszałem żadnego głosu w szczególności głosu Ichiro, a to dzięki temu że na sam początek drugiego miesiąca byłem zmuszony do całodniowej medytacji i stuprocentowego wyciszenia. Pierwszy tydzień było douczenie się do perfekcji poznanych przeze mnie kidou. Na drugi tydzień nauka kidou bez inkantacji. Na trzeci tydzień nauka nowych kidou a na ostatni tydzień strzelanie do celu, które było podładowane raiatsu, z zamkniętymi oczami. Ostatniego miesiąca było samo kendo. Na ostatni tydzień nie wracałem do domu. Spałem za akademią. Przed zajęciami sam sobie robiłem rozgrzewkę i ćwiczyłem poznane techniki kendo z poprzedniego dnia oraz pod koniec dnia zawsze utrwalałem sobie teoretyczne kendo. W ostatnim tygodniu wyostrzałem zmysły. Ale i tak przed treningiem i po ćwiczyłem sztukę władania mieczem. A na ostatnie 2 dni uczyłem się shunpo bo wiedziałem że mi się przyda. Gdy poprosiłem trenerkę żeby mi pokazała jak robić shunpo nie zgodziła się i kazała dalej wyostrzać zmysły. ale ja ją olałem i poszedłem do biblioteki by dowiedzieć się co nieco o shunpo. po przesiedzeniu 4 godzin i uczeniu się teorii shunpo przeszedłem do praktyk
Powrót do góry Go down
Zabor

Karta Postaci
Punkty Życia:
70/70  (70/70)
Punkty Reiatsu:
90/90  (90/90)

PisanieTemat: Re: pałac Shigi Kaia   Sro 18 Mar 2009 - 15:41

+4 do wytrzymałość, +3 do siła, +2 Do szybkość, +3 do zręczność , +4 do inteligęcja.
Umiejętności: Shunpo "3 metry",
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: pałac Shigi Kaia   Sro 18 Mar 2009 - 15:57

po takim treningu Shiga spał przez cały dzień. nic go nie było w stanie obudzić. dopiero rano następnego dnia obudziły go promienie słońca
Powrót do góry Go down
Zabor

Karta Postaci
Punkty Życia:
70/70  (70/70)
Punkty Reiatsu:
90/90  (90/90)

PisanieTemat: Re: pałac Shigi Kaia   Czw 19 Mar 2009 - 13:26

- Wstaj leniu Kurwa mac... do roboty a nie spać- Darł się Ichiru od rana
Ubrałeś się i poszedłeś do głównego budynku akademii gdzie czekała na ciebie pani trener
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: pałac Shigi Kaia   Czw 19 Mar 2009 - 16:41

obudziłem się i spytałem Ty kurwa poetom powinieneś zostać takie rymy sadzisz że szok a teraz się zamknij miałeś swój czas, teraz właśnie minął
Powrót do góry Go down
Zabor

Karta Postaci
Punkty Życia:
70/70  (70/70)
Punkty Reiatsu:
90/90  (90/90)

PisanieTemat: Re: pałac Shigi Kaia   Czw 19 Mar 2009 - 16:47

- W tym problem że ja sam decyduje kiedy mam swój czas - powiedział po czym twoja własna ręka palnęła cię w twarz- A teraz raz na zajęcia dzieki mnie masz jeszcze 1,5h to zjesz i po ćwiczymy jeszcze.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: pałac Shigi Kaia   Pią 27 Mar 2009 - 17:37

Od momentu pierwszej walki z pustym Shiga przebywał prawie cały czas ze swoim nowym przyjacielem Hitsugom. Dowiedział się że razem zdziałają więcej. Na początku czuł do niego nie chęć ale od kiedy pomógł mu zabić Adiuchasa bardziej zaufał swojemu towarzyszowi treningów. Początkowo wiedza Shigi ogromnie przekraczała wiedze Hitsugiego. Więc postanowił że zacznie on od treningu umysłu. Pani trener przez dwa lata gdzieś zniknęła, przez to Shiga i Hitsuga musieli sobie radzić sami. Sami musieli się uczyć i dowiadywać nowych osób. Shiga początkowo musiał się zapoznać z tym co lubi Hitsuga. Dla tego przebywał często w jego otoczeniu. Im częściej Shiga przebywał s Hitsugą, to coraz bardziej był przekonany do jego osoby i coraz bardziej lubił przebywać w jego otoczeniu. Po pewnym czasie zorientował że jest uzależniony od hitsugiego. Początkowo Shiga i Hitsugi często przebywali w bibliotece. Mieli wspólne hobby czytanie, lubili dowiadywać się nowych informacji. W każdym wolnym czasie szli do biblioteki. W otoczeniu wykazywali się wysoką inteligencją. Gdy zobaczyli że oni są naprawdę mądrzy chcieli to jakoś wykorzystać. Wszędzie gdzie się dało wykorzystywali tą wiedzę. Shiga zaproponował Hitsudze żeby nauczyli się kidou. Przy tak wysokim iq mogli naprawdę dużo się nauczyć. Shiga i Hitsuga mimo że stali się przyjaciółmi to stali się również rywalami. Chcieli być od siebie lepsi to był ich cel. Kiedy jeden się poddawał drugi go wspierał. Gdy uczyli się kidou wiedzieli ze one nie będą pożyteczne w walce jeśli nie nauczy się ich bez inkantacji. Więc wzięli się do roboty, przez 3 miesiące uczyli się 20 kidou piątego poziomu, po 10 na bakudou i hadou. Codziennie po około 4 godzinach treningu na manekinach walczyli ze sobą treningowymi katanami. W walce używali tylko bakudou. Po 3 miesiącach doszli do wniosku że starczy już tego kidou. Wtedy znów na około miesiąc wrócili do książek. Ale zawsze, w każdą sobotę przychodzili na otwarty teren za akademią i walczyli do upadłego. Nie używali samej magii po prostu walczyli na pięści i katany. Miesiąc przed tym jak pani trener wróciła Shiga i Hitsuga mogli walczyć tak przez dzień i noc. Po tym skupili się na sile i zmysłach. Ich trening fizyczny był bardzo ciężki czasem gdy przeważał ich ciężar kamieni które podnosili pomagali sobie reiatsu. Gdy przychodzili do akademii zawsze każdy mówił im że już dawno powinni wstąpić do dywizji bo ich umiejętności są wyższe od oficera, lecz oni ignorowali takich ludzi i ćwiczyli dalej. Chcieli żeby dywizje przydzieliła im ich pani trener. Po pierwszym roku zaczęły się wypady na ziemie, chcieli sprawdzić co już potrafią. Na zwykłych pustych wystarczyły zwykłe zaklęcia. Ale jak mieli fart, trafił im się adiuchas lub coś tego typu. Wtedy mieli frajdę. Bawili się jak nigdy, Shiga zawsze dowodził. Czasem Hitsuga nie słuchał się przywódcy i wtedy został powalony przez ogon lub łapę adiuchasa. Czasem Shidze udało się uratować Hitsuge od ciosu ale nie zawsze, czasem nawet specjalnie patrzył się jak hitsuga dostaje od pustego, wtedy Shiga kładł się na ziemie i zaczął się śmiać. Najczęściej przez to Shiga również dostawał od adjuchasa. Gdy jakiś adiuchas zaczął uciekać wtedy Shiga i Hitsuga zaczeli strzelać hadou w monstrum. Gdy Shiga i Hitsuga bawili się z pustymi również nie zapominali o treningach siłowych. Czasem treningi siłowe zostały wyparte przez kendo które doszlifowywali aż nie wróciła ich pani trener. Wtedy uszczęśliwiony Shiga znów spróbował swoich sił u niej i zaczął ją podrywać. Po tym jak wróciła pani trener na następny dzień kazała im z nią zejść na ziemie by sprawdzić czego się nauczyli przez te dwa lata.
Powrót do góry Go down
Zabor

Karta Postaci
Punkty Życia:
70/70  (70/70)
Punkty Reiatsu:
90/90  (90/90)

PisanieTemat: Re: pałac Shigi Kaia   Sob 28 Mar 2009 - 17:13

Dziś nadszedł dzień na który już długo czekałeś.... przydziały do Gotei 13.
////////////////////////\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\///////////////////////////////\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\/////////////\\\\\\\\\\

+5 do zręczność, siła, +2 do wytrzymałość, +4 do reiatsu +5 do kontrola reiatsu.
Znane Hakodu:#1-2,5(bez inkantacji) 16
Znane Bakodu:#1-3(bez unkantaci)20

Umiejętności Mistrz miecza, Mistrz pięści.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: pałac Shigi Kaia   Pon 30 Mar 2009 - 11:12

wstałem rano, wszedłem na taras obejrzałem mój ogród zdziwiony zobaczyłem że był niezadbany. Olałem ogród. Poszedłem do kuchni zjadłem śniadanie wziąłem prysznic, podrapałem się pogłowie nie wiedząc gdzie powinienem być. Zobaczyłem na zegarek była...
Powrót do góry Go down
Zabor

Karta Postaci
Punkty Życia:
70/70  (70/70)
Punkty Reiatsu:
90/90  (90/90)

PisanieTemat: Re: pałac Shigi Kaia   Pon 30 Mar 2009 - 11:44

Jak zwykle byłeś spuzniony ale nie wiedziałeś gdzie.
*Dziś zapisy do gotei 13, debilu biegnij bo cie wywalą z akademii*
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: pałac Shigi Kaia   Pon 30 Mar 2009 - 11:52

pobielem do akademii ale jak juz tam wszedlem to nie wiedzialem gdzie teraz isc

///////////////\\\\\\\\\\\\\\\

przejsc do akademii
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: pałac Shigi Kaia   Today at 21:52