IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Dom Sousuke

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Sousuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
104/120  (104/120)

PisanieTemat: Re: Dom Sousuke   Pią 13 Mar 2009 - 20:56

Aha. Odpowiedziałem uśmiechnięty podchodząc bliżej nauczyciela demonicznej magi. Mam teraz za panem iść?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Sousuke   Pią 13 Mar 2009 - 21:06

Tak choć Przeszliście spory kawałek aż usłyszałeś jak nauczyciel otwiera drzwi i słyszałeś uczniów a po chwili poczułeś jak nauczyciel karze się im ustawić w rzędzie wzdłuż filaru
Powrót do góry Go down
Sousuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
104/120  (104/120)

PisanieTemat: Re: Dom Sousuke   Pią 13 Mar 2009 - 21:09

Idę przez chwilę w bok, aby dojść do ściany bądź tego filaru. Jeśli dojdę do ściany to idę przy niej trzymając na niej dłoń póki nie dojdę do filaru. Jak wyczuję jakie kol wiek reisatsu, i staję obok tej osoby, mając nadzieję na to, że dobrze się ustawiłem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Sousuke   Pią 13 Mar 2009 - 21:20

Wyczułeś bardzo słabe reiatsu prawie go nie wyczuwałeś ustawiłeś się obok niego a nauczyciel odpowiedział Dobrze nie przedłużając ja jestem Jshin a teraz zobaczymy co potraficie wyciągnijcie rękę i spróbujcie użyć zaklęcia jakiego kol wiek
Powrót do góry Go down
Sousuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
104/120  (104/120)

PisanieTemat: Re: Dom Sousuke   Pią 13 Mar 2009 - 21:23

Staram się wyciszyć umysł zapomnieć o prawie dosłownie wszystkim i także próbuję się skoncentrować najbardziej jak to tylko możliwe. Zaklęcie destrukcyjne numer cztery - Biała Błyskawica! Podczas wypowiadania inkantacji ustawiam odpowiednio ręce z nadzieją, że uda się wystrzelić błyskawicę i nikogo nie trafić.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Sousuke   Pią 13 Mar 2009 - 21:29

Widziałeś błyskawicę jakbyś odzyskał wzrok ale widziałeś tylko błyskawice nic więcej udało ci się ją wystrzelić z taką mocą z jaką nigdy nie myślałeś że ją wystrzelisz
Powrót do góry Go down
Sousuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
104/120  (104/120)

PisanieTemat: Re: Dom Sousuke   Pią 13 Mar 2009 - 21:31

Jedną ręką złapałem się za tył głowy. Mam nadzieję, że nic nie zniszczyłem. Powiedziałem do nauczycie z uśmiechem. A jeśli coś się zniszczyło to mam nadzieję, że kłopotów nie będę miał.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Sousuke   Pią 13 Mar 2009 - 21:36

Nagle poczułeś ,że uczniowi zorientowali się że jesteś ślepy a nauczyciel odparł że Nic nie zniszczyłeś
Powrót do góry Go down
Sousuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
104/120  (104/120)

PisanieTemat: Re: Dom Sousuke   Sob 14 Mar 2009 - 11:19

To dobrze. Nie chciałbym mieć kłopotów pierwszego dnia. Zachichotałem pod nosem. Obróciłem głowę w bok, w tą stronę z której wyczuwałem jakieś małe reisatsu mając nadzieję, że obróciłem się w stronę reszty uczniów. Kilka sekund trzymałem głowę w tej pozycji a następnie ustawiłem ją tak jak była ustawiona poprzednio. Coś jeszcze mamy zrobić? Zapytałem się nauczyciela.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Sousuke   Sob 14 Mar 2009 - 13:29

Nie mniej więcej znacie praktykę a musicie znać podstawy Do końca lekcji słuchaliście o podstawach zanudziliście się po lekcji rozpoczęła się dłuższa przerwa.
Powrót do góry Go down
Sousuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
104/120  (104/120)

PisanieTemat: Re: Dom Sousuke   Sob 14 Mar 2009 - 13:32

Podszedłem do ściany i szedłem przy niej do wyjścia. Gdy już doszedłem do tego miejsca starałem się wyjść na świeże powietrze. Jeśli się udało to opieram się o ścianę i czekam na koniec przerwy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Sousuke   Sob 14 Mar 2009 - 13:58

oparłeś się przy ścianie podeszła do ciebie dziewczyna i powiedziała Chej jestem z twojej klasy mam ci powiedzieć że następna lekcja to walka mieczem jak chcesz mogę cię zaprowadzić
Powrót do góry Go down
Sousuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
104/120  (104/120)

PisanieTemat: Re: Dom Sousuke   Sob 14 Mar 2009 - 14:03

Dobrze. Powiedziałem do dziewczyny. A tak w ogóle to jak się nazywasz? Zapytał z uśmiechem, Ja nazywam się Sousuke. Dodałem po chwili, ponieważ najpierw wypada się przedstawić. Stanąłem w normalnej pozycji i wyciągając dłoń w tym kierunku z którego dobiegał jej głos.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Sousuke   Sob 14 Mar 2009 - 19:48

Jestem Kainea badzo miło cię poznać Poczułeś ciepłą dłoń kiedy cię uścisneła .
Powrót do góry Go down
Sousuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
104/120  (104/120)

PisanieTemat: Re: Dom Sousuke   Sob 14 Mar 2009 - 19:58

Przyjemna jest jej dłoń w dotyku. Pomyślałem puszczając jej dłoń. Kainea, a więc prowadź. Uśmiechnąłem się w kierunku... no mając nadzieję, że w kierunku twarzy Kainei(Nie wiem jak odmienić).
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Sousuke   Nie 15 Mar 2009 - 9:25

Odmiana Kaineji. Złapała cię za rękę i poprowadziła idąc słyszałeś szepty To jest ten ślepy nie powinno go tu być nie jest z Rukongaj słyszałeś o tym ,że ludzie w Rukongaj nie pozwalają przyjmować do akademii ludzi z poza bram.
Powrót do góry Go down
Sousuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
104/120  (104/120)

PisanieTemat: Re: Dom Sousuke   Nie 15 Mar 2009 - 12:48

Starałem się nie zwracać na to co mówili uwagi, lecz nie udawało się to za bardzo. Ale wolałem nic im nie odpowiadać, bo to tylko mogło by ich sprowokować do czegoś nie zbyt dobrego. Po chwili powiedziałem do Kaineji Mam nadzieję, że ty tak nie myślisz.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Sousuke   Pon 16 Mar 2009 - 13:25

Nie słuchaj ich ja też jestem z poza rukongaj Odparła
Powrót do góry Go down
Sousuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
104/120  (104/120)

PisanieTemat: Re: Dom Sousuke   Pon 16 Mar 2009 - 14:41

Nie wiem czy powiedzieć, że to dobrze czy źle. Więc nic nie powiem. Chociaż miło jest wiedzieć, że nie jestem jedyny. Powiedziałem z uśmiechem. A daleko jeszcze do miejsca w którym odbędzie się druga lekcja? Dodałem po chwili.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Sousuke   Pon 16 Mar 2009 - 16:20

Nie zaraz będziemy na miejscu powiedziała Zostałam przydzielona do tego by ci pomagać więc jak czegoś nie będziesz wiedzieć to daj znać odpowiedziała radośnie.
Powrót do góry Go down
Sousuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
104/120  (104/120)

PisanieTemat: Re: Dom Sousuke   Pon 16 Mar 2009 - 16:35

Dziwnie się trochę czuje... Powiedziałem z opuszczoną głową. Ale tylko przez krótką chwilę. Dosłownie po kilku sekundach podniosłem głowę i dalej szedłem za Kaineją.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Sousuke   Pon 16 Mar 2009 - 16:59

Już jesteśmy powiedziała Weszliście do klasy i usiedliście .
Powrót do góry Go down
Sousuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
104/120  (104/120)

PisanieTemat: Re: Dom Sousuke   Pon 16 Mar 2009 - 17:02

Nic nie odpowiedziałem tylko usiadłem na miejscu i bez celu roglądałem się po sali. Bez celu, ponieważ nic nie widziałem. Następnie czekałem na początek lekcji.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Sousuke   Pon 16 Mar 2009 - 17:06

Zaraz potem ktoś wszedł do klasy No to zobaczymy co potraficie robaki jestem nauczycielem walki mieczem hej ty rozdaj miecze Po chwili dostałeś drewniany miecz dobieżcie się w pary i zacznijcie walczyć twoja koleżanka podniosła cię i powiedziała Walcz nie dam ci forów
Powrót do góry Go down
Sousuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
104/120  (104/120)

PisanieTemat: Re: Dom Sousuke   Pon 16 Mar 2009 - 17:10

Hę? No dobra. Ciekawe jak mi pójdzie. Trzymam miecz w prawej ręce a jego drewniane ostrze ja skierowane w przeciwnym kierunku do tego w który patrze. Staram się wyciszyć i skoncentrować, aby usłyszeć jak będzie chciała mnie zaatakować. Oczywiście oczekuję jej ruchu. Jeśli usłyszę, że na mnie biegnie to staram się odskoczyć przed jej uderzeniem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Sousuke   Pon 16 Mar 2009 - 19:33

Zacząłeś nasłuchiwać z której strony zaatakuje .Naglę usłyszałeś leki szmer z góry z prawej strony jeśli atakujesz to jak jeśli się bronisz to jak czyli jak miecz.
Powrót do góry Go down
Sousuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
104/120  (104/120)

PisanieTemat: Re: Dom Sousuke   Pon 16 Mar 2009 - 21:03

Starałem się szybkim ruchem odskoczyć na bok. Tak aby ostrze miecza przeleciało tuż przed moją klatką piersiową. Następnie robię szybki obrót o 360 stopni z wysuniętym mieczem. Tak aby końcówka ostrza przeleciała dosłownie milimetry przed szyją dziewczyny.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Sousuke   Wto 17 Mar 2009 - 13:37

Dziewczyna odskoczyła od ciebie i usłyszałeś jak biegnie w twoją strone z niewiarygodną prędkością
Powrót do góry Go down
Sousuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
104/120  (104/120)

PisanieTemat: Re: Dom Sousuke   Wto 17 Mar 2009 - 14:17

Przykucnąłem szybko i machnąłem mieczem na wysokość mniej więcej 5metrów. Mając nadzieję, że nie odskoczy, ani nie uniknie ostrza miecza w ten sam sposób w który ja atakuje.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Sousuke   Wto 17 Mar 2009 - 15:04

Zatrzymała twój miecz swoim a zaraz potem znów ktoś biegł w twoją stronę
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Dom Sousuke   Today at 0:07

Powrót do góry Go down

Dom Sousuke
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry