IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Izdurbal Tenshi - 3/4 | Imperator Kuchiki - 4/3
Kovacs - 1/3 Ekkusu - 3/3
Watanabe no Tsuna - 4/4
Benorn - 1/2

Share | 

Kaito Aoitsuna [HOLLOW]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Kaito Aoitsuna [HOLLOW]   Nie 15 Mar 2009 - 14:19

Imię: Kaito
Nazwisko: Aoitsuna
Profesja: Hollow
Kobieta otrzymuje: -1 Wytrzymałość, -1 Siła, +2 Zręczność.
Mężczyzna otrzymuje: +1 Wytrzymałość, +1 Siła, -2 Zręczność.
Wiek: Hollowem jest od 5 roku a jako człowiek miał 25 więc ma 30 lat
Waga: 160kg
Wzrost: 3 metry
Wygląd: Kaito wygląda jak smok połączony z człowiekiem, jego ciało pokrywają płaty kościanych łusek. Ma długi na 2 metry ogon z którego wystają kościane kolce, ogon służy do ataku i obrony. Ma długie pazury którymi tnie skórę przeciwnika, ma również silnie umięśnione tylne nogi, dzięki nim potrafi skakać naprawdę wysoko. Ma wydłużony pysk z masą białych kłów, maska znajduje się na górnej szczęce, maska nachodzi również na oczy więc znajdują się na niej dwie dziury.
Charakter: Już kiedy zobaczy się Aoitsunę przypomina on głodnego wilka który za wszelką cenę zdobędzie jedzenie. Jest sprytny i inteligentny jak na hollowa, kiedy coś chce zrobić, to raczej nigdy się nie poddaje.
Ekwipunek: Chyba nie mam co nie?
Historia:
Gdy Kaito jeszcze żył, morderca zabił jego rodziców. Aoitsuna miał wtedy 20 lat, został mordercą. W takim stopniu chciał się zemścić na Mordercy jego rodziców, że nie dostrzegał zła jakie czynił. Wielu niewinnych ludzi zginęło z jego ręki. Niestety, Kaito mordercy nie zabił, nie udało mu się go znaleźć. Zawiedziony ceną jaką zapłacił próbując zabić mordercę, spróbował popełnić samobójstwo, był bardzo mądrym człowiekiem lecz straszliwe rzeczy jakie robił zaślepiły jego duszę. Kiedy nóż zbliżał się do jego serca do domu „wbiła” policja, musieli wiedzieć że jest mordercą. Aoitsuna uciekł przez okno, policja go goniła, dobiegli do autostrady, Kaito chciał ją przebiec, lecz…. Nie udało mu się to, przejechała go ciężarówka.
Aoitsuna siedział na środku autostrady, co chwila auta przejeżdżały przez niego jakby nie istniał. Dawno by stąd odszedł ale przeszkadzał mu w tym łańcuch przyczepiony do asfaltu, na jego piersi rozrosłą się dziura, skóra twardniała i stwarzała kościane łuski. Jego krzyki cierpienia przykuły uwagę jednego z zastępczych shinigami, ten natychmiast spróbował mu pomóc, nie zauważył jednak że Hollow już przejął nad nim władzę. Gdy chciał przyłożyć mu koniec rękojeści miecza do czoła, Kaito zaczął się szarpać i wyrwał łańcuch który po chwili znikł. Na jego twarzy zaczęła powstawać maska a kość ogonowa wydłużyła się tworząc ogon. Po chwili Hollow całkiem przejął ciało tego zdesperowanego człowieczka. Zachowując reszkę wdzięczności do shinigami, Hollow po prostu odszedł… Rządza krwi jaka wypełniła Aoitsunę kazała mu zabijać i jeść ludzi, na pierwszy obiad obrał mordercę - „jak nie za życia to po śmierci go zabiję” - Myślał. Po roku poszukiwań Aoitsuna znalazł go i zabił, konsumował go powoli aby zniszczyć go doszczętni. Gdy już strawił ostatni palec zobaczył jakieś zamieszanie trochę dalej. To 3 innych takich jak on robiło masakrę na dziedzińcu.
Pomogłem im po czym razem znaleźliśmy drogę do świata pustych…

Pieniądze: 000 Ryo.– Hollow zaczyna bez podobno xD

STATYSTYKI
(Do rozdania na wszystko 10 pkt. Dodatkowo za każde 5 lat wieku postaci +1 punkt na statystyki. Początkowa wartość każdej statystyki = 5.)
Atrybuty:
Siła: 7 [+1 wolne][+1 do mężczyzny]
Szybkość: 8 [+3 wolne]
Zręczność: 6 [+3 wolne][-2 do mężczyzny]
Wytrzymałość: 7 [+1 wolne][+1 do mężczyzny]
Inteligencja: 10 [+5 za wiek]
Psychika: 6 [+1 za wiek]
Reiatsu: 6 [+1 wolne]
Kontrola Reiatsu: 7 [+1 wolne][+1 za wadę]

OGÓLNE

Udźwig: 70kg
Prędkość(śr.): 8 km/h
Prędkość(max.): 26 km/h

Techniki
Magia: Można na początek wybrać tyle zaklęć ile posiada się inteligencji/3(w przyszłej grze to już się nie liczy). Musimy spełniać ich wymagania. Maksymalny poziom zaklęcia, które jesteśmy w stanie poznać = inteligencja*2.
Poznane Hadou: nie wiem czy mogę znać jako Hollow, proszę mi odpowiedzieć xD
Poznane Bakudou: nie wiem czy mogę znać jako Hollow, proszę mi odpowiedzieć xD

Umiejętności:
Sprawny Pożeracz
Dominator

.Wady:
Fobia – Aoitsuna panicznie boi się quinci ponieważ atakują na dystans

Ostatnio zmieniony przez Aoitsuna dnia Nie 15 Mar 2009 - 20:37, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba

Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
210/220  (210/220)
Punkty Reiatsu:
2225/2250  (2225/2250)

PisanieTemat: Re: Kaito Aoitsuna [HOLLOW]   Nie 15 Mar 2009 - 14:41

Nie oceniam całej KP, bo nie chce mi się chwilowo czytać, w każdym razie ta twoja wada jest do bani. To nie jest fobia, fobia to strach, a nie chęć dokopania komuś.

Poza tym prędkość śr masz źle, tam nie ma żadnego przedziału w podanym wzorze.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://bleach.iowoi.org
Zabor

Karta Postaci
Punkty Życia:
70/70  (70/70)
Punkty Reiatsu:
90/90  (90/90)

PisanieTemat: Re: Kaito Aoitsuna [HOLLOW]   Nie 15 Mar 2009 - 17:42

Tak jeszcze Histori nie czytałem przeczytam na wieczór zmień fobie na Np. boi się pająków albo coś takiego bo Arracarnów tak dobra fobia ale sam możesz kiedyś stać się arracarnem i będziesz się bał spojżeć w lustro w końcu to mażenie każdego Hallowa.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kaito Aoitsuna [HOLLOW]   Nie 15 Mar 2009 - 17:45

Edit xD
Powrót do góry Go down
Zabor

Karta Postaci
Punkty Życia:
70/70  (70/70)
Punkty Reiatsu:
90/90  (90/90)

PisanieTemat: Re: Kaito Aoitsuna [HOLLOW]   Nie 15 Mar 2009 - 20:02

Napisz jeszcze za co bonusy do statystyk i masz AKcept
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kaito Aoitsuna [HOLLOW]   Nie 15 Mar 2009 - 20:08

Edit
Powrót do góry Go down
Zabor

Karta Postaci
Punkty Życia:
70/70  (70/70)
Punkty Reiatsu:
90/90  (90/90)

PisanieTemat: Re: Kaito Aoitsuna [HOLLOW]   Nie 15 Mar 2009 - 20:30

Dodaj sobie + 1 do statystyk za Wadę bo masz za mało ogólnie AKCEPT. Napisz mi na gg o więcej informacji
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Kaito Aoitsuna [HOLLOW]   

Powrót do góry Go down

Kaito Aoitsuna [HOLLOW]
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1