IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Izdurbal Tenshi - 3/4 | Imperator Kuchiki - 6/3
Kovacs - 0/3 Ekkusu - 3/3
Watanabe no Tsuna - 4/4
Rose Nevermore - 3/5
Haruaki Kuchiki - 1/2
Yuzuru Tanaka - 0/1

Share | 

Biblioteka

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Reikashi

Mistrz Gry : Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
70/70  (70/70)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Biblioteka   Pią 2 Lip - 10:00

[Kocham tą sztuczkę :P]
-No naprawdę !-powiedział Reikashi wstając, jego wesoły cały czas głos pozwalał na ogłupianie przeciwnika z każdą chwilą. Musiał jednak kontynuować w odpowiedni sposób i dać sobie okazje do dalszego życia.- W dodatku wciągnęli swoimi koneksjami w tą walkę całe Seiretei. - kiedy używał słowa koneksje chciał wytrącić giganta z jakichkolwiek torów myślenia agresywnego i odciągnąć go od próby mszczenia się na Kuroseishim, w sumie chłopak nie chciał zostać zabity przez giganta z piekła rodem. Czekał teraz na odpowiedź pana ucznia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Izdurbal Tenshi

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Biblioteka   Sob 3 Lip - 15:24

- Ta, mocno żeś się pierdyknął... - Gigant uniósł brwi jeszcze wyżej i najwyraźniej sądząc iż chłopak przynajmniej miał wstrząs mózgu, choć nie był pewny w jaki sposób mogło by się to stać podczas uderzenia mięśniem gluteus maksimus o posadzkę. Niemniej postanowił najzwyczajniej w świecie odepchnąć Reikashiego i ruszyć dalej. Co prawda chłopak ledwie utrzymał się na nogach, jednakże udało mu się jakoś utrzymać. Następnie zaś gigant mamrocząc pod nosem coś o głupkach wszedł spokojnie do środka biblioteki.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Reikashi

Mistrz Gry : Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
70/70  (70/70)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Biblioteka   Nie 4 Lip - 13:18

Reikashi pomyślał tylko, że ten chłopaczyna to dureń, z wielu powodów. Nie miał już nic do roboty tu, więc udał się w stronę wyjścia po raz kolejny, mając nadzieję, że już nic go nie zatrzyma. W między czasie myślał o tym gdzie by tu pójść i na sam koniec strzelił mu do głowy jeden pomysł - po prostu do domu. Jak pomyślał tak spróbował zrobić.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Izdurbal Tenshi

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Biblioteka   Sro 7 Lip - 20:07

Dureń lub nie, w każdym razie chłopak musiał przyznać iż wolał by nie musieć z nim walczyć. Najpewniej bowiem oberwał by porządnie. Upiekło mu się jednak a to właśnie się liczyło. W końcu dzięki temu na jutrzejszych zajęciach nie będzie musiał nosić na twarzy opatrunków ani siniaków, a pierwsze wrażenie zawsze było bardzo ważne. Poza tym bójka pierwszego dnia w akademii, kiedy nawet nie było jeszcze zajęć, zapewne została by dziwacznie odebrana przez nauczycieli. Chłopak mógł więc z czystym sercem wrócić do domu.

<piszemy w http://bleach.iowoi.org/tereny-mieszkalne-f54/dom-reikashiego-t1288.htm >
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Haruaki Kuchiki

Mistrz Gry : Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
70/70  (70/70)
Punkty Reiatsu:
48/48  (48/48)

PisanieTemat: Re: Biblioteka   Nie 18 Cze - 22:39

Toshi ~1~

Wystarczyło przesunąć jedną połowę drzwi, żeby zajrzeć do środka. Wewnątrz panował swego rodzaju pół mrok. W końcu nadchodził wieczór i uczniowie woleli spędzać ostatnie chwile wewnątrz swoich pokoi. Poza tym mogłeś poczuć zapach starego papieru oraz tuszu. Właściwie było tutaj cieplej niż na podwórku, więc ktoś życzliwy uchylił lekko okno. Oczywiście zaraz obok drzwi dostrzegłeś biurko, jak również siedzącą za nim starszą kobietę. Najwyraźniej pełniła funkcję bibliotekarki oraz pilnowała ogólnego porządku. No cóż... Wokoło stało mnóstwo regałów, które kryły pokaźną kolekcję najróżniejszego rodzaju literatury. Obecnie potrzebowałeś odszukać tytuły, które ciebie interesowały. Należało jednak pamiętać o godzinach ciszy nocnej, bo inaczej za przebywanie poza pokojem dostaniesz szlaban...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Toshi Tanaka

Mistrz Gry : Haruaki Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Biblioteka   Wto 20 Cze - 11:55

Kiedy tylko zdołał uchylić jedną połówki drzwi i wszedł do środka zaparło mu dech w piersi na krótką chwilę. Musiał przyznać, że klimat jak tam zastał zrobił na nim ogromne wrażenie. Przez parę chwil szedł jak najciszej z szeroko otwartymi oczami rozglądając się po wnętrzu. Nic dziwnego, że dopiero po paru minutach przypomniał sobie, po co właściwie tutaj przyszedł i z niemałym trudem udało mu się powrócić do rzeczywistości. Po uważniejszym rozejrzeniu się zauważył starszą kobietę zapewne pełniącą funkcję bibliotekarki. Od razu swe kroki skierował w tamtą stronę.
- Przepraszam bardzo, czy biblioteka jest jeszcze otwarta? Jestem studentem pierwszego roku i to moja pierwsza wizyta w tym miejscu. Muszę przyznać, że widok, jaki tu zastałem nieco mnie onieśmielił. Musi być Pani kimś niesamowitym skoro potrafi połapać się w tym wszystkim.
Paplał jak najęty ponownie zapominając celu swej wizyty. W jego oczach bez problemu dało zauważyć się zachwyt, onieśmielenia, a także uznanie i podziw dla kobiety.
- Och przepraszam najmocniej. Rozgadałem się jak najęty, a nie wspomniałem o najważniejszym. Poszukuję literatury odnoszącej się do obecnej sytuacji społecznej i politycznej panującej w Akademii. Szukam czegoś, co mogłoby mi przybliżyć panujące tutaj zasady i normy. Chciałbym nieco lepiej zrozumieć, czemu co poniektórzy zachowują się tak jak się zachowują.
Wreszcie udało mu się składnie przedstawić, po co tu w ogóle znalazł się.
- Och, jeśli to możliwe to potrzebowałbym też pomocy w znalezieniu książek mówiących o walce dwoma broniami naraz. Zechciałaby Pani mi coś polecić w tej materii dla początkującego, dopiero zaczynającego i poznającego ten styl walki i związane z tym techniki? Mam też pytania odnośnie samej biblioteki. Czy z lekturą można zapoznawać się tylko tutaj na miejscu czy też można brać ją ze sobą, aby poczytać np. w swoim pokoju? Jeśli tak to na jak długi czas można wypożyczać takie książki? Och i przepraszam za moje pytanie, ale czy nie wie Pani przypadkiem, która jest godzina? Nie chciałbym spóźnić się i nie zdążyć powrócić do pokoju zanim nastanie cisza nocna.
Znowu chłopak rozgadał się na dobre. Wypowiadając ostatnie kwestie lekko zarumienił się, a rękoma wykrzywiał swe palce gdyż nie wiedział jak ma się zachować. Od razu dało się poznać, że jest mu wstyd i głupio za zadawanie tak bezmyślnych pytań. Jednak robiło się już całkiem ciemno, co oznaczało, że jest całkiem późna pora. Dobrze, że przynajmniej teraz sobie przypomniał tę kwestie. W przyszłości będzie musiał lepiej rozplanowywać sobie dzień, aby nie spóźnić się i nie wpakować w jakieś niepotrzebne kłopoty.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora Online
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Biblioteka   

Powrót do góry Go down

Biblioteka
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4