IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Posiadłość Arutsuki

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27, 28  Next
AutorWiadomość
Yuuki Morimoto

Oddział : Dywizjon 13

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Nie 12 Lip 2009 - 13:05

Gdy byłam gotowa spojrzałam się na nich i powiedziałam:
Zaczynajcie!
Dałam im znak ręką aby zaczynali a ja przed każdym ich atakiem lub próbą odebrania odznaki musiałam się bronić.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=Yuuki_Cross
Izdurbal Tenshi

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Nie 12 Lip 2009 - 13:26

- Yyyyyy... zasady? Od kiedy na wojnie obowiązują zasady? - Iz spokojnie podrapał się po skroni nie spoglądając nawet na starszą Shinigami. Niemniej miał już w głowie pewien plan, plan o tyle dziwny, że mógł by się być może udać - Poza tym.. mam wojować z kimś kto jest starszy niż moja prababcia? To było by nieuczciwe.... Stare osoby trzeba traktować z szacunkiem... prawda? - podrapał się po raz kolejny, tym razem po brodzie. Chmury na które się patrzył były zdecydowanie ciekawym widokiem, zdawało mu się ze jedna ma kształt zbliżony do konia z kotem na plecach, i rolkami na kopytach. Oczywiście miał zamiar nieco zirytować Yuuki. W końcu jeśli dobrze pamiętał niebyt jej odpowiadało nazywanie ją osobą starszą. Plan swój uprzednio przedstawił członkom zespołu poprzez krótki tekst "wykorzystajcie emocje", wyszeptany cicho. Miał nadzieję iż Kenji i Yoriko zrozumieją, że mają zaatakować w momencie gdy zdenerwowana Yuuki będzie chciała dotrzymać swojej "obietnicy" zabicia Tenshiego w razie nazwania "babciu".
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Oddział : Dywizjon 10
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Nie 12 Lip 2009 - 13:36

Yuuki i Kenji chyba niespecjalnie spodobał się pomysł sprowokowania Yuuki i powoli zaczęli obchodzić ją z boków, a Tenshi pozostał z przodu.

Yuuki rzuciła dwa kunai w stronę Yuuki, która je uniknęła, lecz jej uwaga była zajęta. Kenji chciał to wykorzystać i zaatakował ją, miecz trzymał w pochwie - wszak to był trening...

<Yuuki, Tenshi>
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Nie 12 Lip 2009 - 13:47

Zauważyłam w ostatniej chwili jak Kenji mnie atakuję. Koncentruję szybko reiatsu i szybko unikam owego ataku podskakując na gałąź najbliższego drzewa.
Dobrze sobie radzą... współpracują jakoś z sobą... natomiast Tenshi... hmm... nie wiem co mu chodzi po głowie ale sam na pewno mu się nie uda zabrać moją odznakę.

(+3 do szybkości)
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Nie 12 Lip 2009 - 13:53

Tenshi zaś wzruszył jedynie lekko ramionami. Był zbyt zmęczony by miotać zaklęciami, o czym wiedział na tyle dobrze by nie próbować. W zasięgu jego umiejętności nie było w związku z czym nic przydatnego. Ziewnął więc po raz kolejny przeciągle - To ja pójdę zaparzyć herbatę czy coś... ma ktoś ochotę się napić? - Powiedział w zasadzie do świata jako całości. Odwrócił się spokojnie i skierował w stronę domu. - Proponuję specjalną mieszankę ziół mojej mamy... ponoć wygładza zmarszczki... przydało by się pewnej kobiecie tutaj.. - Nie spieszył się, oddalał zupełnie nie przejmując całością zadania. Miał godzinę, akurat godzinę by napić się herbaty i pomyśleć o pięknie nieba.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Nie 12 Lip 2009 - 14:17

Tenshiemu zatarasował drogę Kaichi, który lekko ironicznie, choć chyba na serio powiedział:
- Ah, zapomniałem ci wspomnieć, w tej chwili jesteś pod rozkazami oficerami, który wydał ci rozkaz, tak więc jeżeli nie wrócisz do zadania będzie to równe niesubordynacji, a chyba nie chcesz wylecieć z Akademii

Odsunął się bok i dodał:
- Wybór jest twój: herbatka czy powrót do Rukongai?

Gdy się zastanowiłeś nawet zacząłeś traktować to jak nie pytanie retoryczne...

Natomiast Yuuki musiała sobie poradzić z Yoriko, która okazała się dobra w walce wręcz, ilość ciosów zadawanych była tak duża, że jedynie parowanie ich i blokowanie wchodziło w grę. Kenji natomiast powoli krążył czekając na dobry moment...

<Tenshi, Yuuki>
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Nie 12 Lip 2009 - 14:36

- To brzmi kusząco.. - Iz westchnął cicho. W sumie zastawiał się nad tym co by się stało gdyby go wyrzucono. Być może pomogło by odkryć działania owej tajemniczej siły która sprawiła iż w ogóle go zapisano - Pod rozkazami? Strasznie kłopotliwe.. ale Babcia nie kazała mi ganiać za sobą.. powiedziała jedynie "zaczynajcie" jeśli mnie pamięć nie myli....- Podrapał się po raz kolejny, tym razem po potylicy - Słuchaj... mam w takim razie prośbę, przynieś mi herbaty... - Odwrócił się powoli i ruszył anemicznym krokiem w stronę Yuuki. Miał zdobyć jakąś odznakę... po co mu jakaś odznaka, zwykle przynosiły one tylko kłopoty nad głowę. Przyglądał się znudzonym wzrokiem staraniom Yoriko i Kenji'ego. Czemu krzyżyk nie spróbuje tej swojej sztuczki ze znikaniem i pojawianiem się? W sumie Iz nie był tego pewny, może czekał na odpowiedni moment. Sam Iz miał w planach zwyczajnie podejść do Yuuki i spróbować złapać za odznakę w swoim powolnym tempie... po co to robił... hmmm... trudno zgadnąć, niemniej istniała możliwość że dziewczyna nie wpadnie na to, iż ktoś podejmie tak beznadziejnie nieskuteczny plan. Poza tym wciąż mogło to odwrócić jej uwagę - Same kłopoty człowiekowi na łeb zrzucać... Nikt nie pomyśli o zdaniu człowieka... nawet nie zjadłem śniadania.... w sumie kolacji też nie zjadłem.. - Marudził pod nosem powoli maszerując z chęcią wykonania swojego planu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Nie 12 Lip 2009 - 14:46

Widząc że Yoriko ciągle ze mną walczy w wręcz i jest w tym dobra, a ja nic z tym nie mogłam za bardzo zrobić, postanowiłam odskoczyć lekko od niej po czym się odwróciłam i zaczęłam uciekać w kierunku ogrodu.
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Nie 12 Lip 2009 - 19:59

Yoriko i Kenji zaczęli za Yuuki biec, ale zdołała się ukryć. Schowana ma nieco więcej pola do manewru. Tenshi natomiast wszedł do ogrodu i patrzył jak Kenji i Yoriko ostrożnie chodzą między drzewa i rozglądają się... w końcu nikt nie mówił, że Yuuki dla ułatwienia nie może któregoś z nich obezwładnić.

<Yuuki, Tenshi>
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Nie 12 Lip 2009 - 20:34

Zachowuję czujność, staram się żeby mnie nie zauważyli. Gdy niestety to nadejdzie strzelam zaklęciem Reidou Yoriko lub Kenjiego, próbując tym samym obezwładnić przeciwnika... wiem też że będę musiała po raz kolejny uciec i się ukryć.
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Nie 12 Lip 2009 - 20:41

Iz postanowił zaś przyspieszyć kroku. Bacznie obserwował okolice i sam zamaskował całkowicie swoje marne ilości Reiatsu. Zamierzał przyczaić się między drzewami, bądź innymi formacjami ogrodowymi. W razie gdyby zauważył jakiekolwiek ślady Yuuki, spróbował by nie spuszczać jej z oczy by wykryć jej obecność. Może nie był najlepszy w skradaniu się, jednak na zewnątrz i tak wiał wiatr, zaś kroki mogły należeć do każdego z zespołu, a nawet do Kaichiego. Jego marsz skradankowy miał być powolny, ale nieubłagany. Jeśli udało by mu się zbliżyć do Yuuki, zamierzał ułożyć dłoń na odznace. Żałował coraz bardziej, ze wczoraj tak postanowił popisać się zaklęciem. Teraz z marną ilością energii nie był w stanie korzystać z jedynej rzeczy, w jakiej był dobry.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Pon 13 Lip 2009 - 12:21

Yuuki zauważyła w końcu Yoriko i Kenjiego, stali od siebie parę metrów. Dwie osoby naraz nie da rady obezwładnić, obaj są za szybcy, ale obezwładnicie jednej osoby poprawi szansę z drugim. Nie mogła jednak wyczuć reiatsu Iz.

Tenshi obserwował uważnie dwójkę swoich towarzyszy oraz próbując wyszukać Yuuki.

<Yuuki, Tenshi>
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Wto 14 Lip 2009 - 8:55

Odsłoniłam się na chwilkę aby strzelić zakleciem obezwładniającym Reidou. Później próbują ją przywiązać za pomocą owego zaklęcia do drzewa aby było jej trudniej się uwolnić. Dałam teraz szanse Kenjiemu. Jak mnie atakuję, próbuję blokować jego ciosy fizyczne, jak mnie zaatakuję zaklęciem próbuję go uniknąć.
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Wto 14 Lip 2009 - 10:13

Cóż, rzucenie zaklęcia raczej na pewno ukazało by z której strony rzucone zostało zaklęcie. W razie gdyby w jakiś sposób udało mu się to stwierdzić, postanowił skierować się w tamtą stronę przyglądając się uważnie, by w miarę możliwości odnaleźć Yuuki. Nie poruszał się szybko, jednak starał się skradać. W czasie swojego istnienia ukrywał się wielokrotnie, gdyż w Rukongai musiał to robić by unikać walki. Jeszcze raz sprawdził czy jego Reiatsu jest odpowiednio wyciszone, po czym przyspieszył niemal niezauważanie. Jego planem było podkradnięcie się do Yuuki i zwyczajne złapanie odznaki. Wątpił by mu się to udało, w końcu nie był zbyt szybki, jednak gdy dziewczyna ostatni raz go widziała akurat "rezygnował" z tego wyzwania. Dość prostym efektem było wiec dodatkowe zaskoczenie. To właśnie to iż poczynania Iza mogły być niespodziewane, dawało mu jedyną szansę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Wto 14 Lip 2009 - 12:06

Gdy Yoriko została obezwładniona Kenji zniknął. Poczułaś w ułamku sekundy jego obecność za plecami, lecz zbyt łapczywie chciał złapać i jego niewyćwiczone shunpo sprawiło tylko, że zahaczył o konar i się wywrócił.

Iz natomiast czaił się za drzewem, był parę metrów od Yuuki, nadal niezauważony.

<Yuuki, Tenshi>
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Wto 14 Lip 2009 - 12:37

Odskoczyłam szybko od niego, cofnęłam się kilka kroków. Nie traciłam czujności, rozejrzałam się dookoła i zauważyłam że nie ma wśród nich Tenshiego.
Gdzie on jest?? pomyślałam po czym zaczęłam rozmyślać czy on coś przypadkiem nie knuje.
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Wto 14 Lip 2009 - 13:19

Tenshi zaś zamierzał przesunąć się za plecy Yuuki wykonując przy tym łuk. Nie chciał znaleźć się w zasięgu wzroku dziewczyny, w końcu to oznaczało by koniec planu. Miał również nadzieję ze Kenji zajmie przez chwile "babcie" co ułatwi mu skradanie. Dopiero po wykonaniu ewentualnego łuku zamierzał nieco zbliżyć się do kobiety z odznaką. Iz był w coraz gorszym humorze. Głodny, niewyspany, zmęczony i do tego zmuszany do bezsensownego pościgu. Trzeba było dzisiaj nie wstawać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Wto 14 Lip 2009 - 20:07

Kenji znów rzucił się ataku, zaatakował mieczem schowanym w pochwie - ataki były parowane z trudem, choć nie był to poziom przytłaczający dla oficera, natomiast Tenshi podszedł na odległość zaledwie 2m, Yuuki był tuż obok niego, ale akurat stała nie tym bokiem.

<Tenshi, Yuuki>
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Wto 14 Lip 2009 - 20:13

Sprawę dało rozwiązać się z pozoru bardzo łatwo. Skoro akurat walczyła z kenjim, zapewne wszelakie przeszkody utrudniły by obronę. Iz miał więc prosty plan złapania dziewczyny za najbliższy punkt kimona, po czym (o ile by złapać ten punkt nie musiał się kłaść) objęcie jej po to by unieruchomić choć na sekundę dziewczynę. Kenji był szybki, zaś jego szybkość zapewne pozwoliła by mu szybko zareagować. Poza tym oczywiście Iz pozostawił sobie pewna lukę. Gdyby udało mu się ją nijako objąć, mógł by sięgnąć po odznakę. Głupia sprawa, tak więc trzeba było ją rozwiązać tak szybko, jak tylko było to możliwe. Później zaś zjeść śniadanie i wypić herbatę... tak... Iz zdecydowanie miał ochotę na herbatę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Wto 14 Lip 2009 - 20:39

Na chwilkę obróciłam głowę i zauważyłam Tenshiego który był tóż obok mnie...
Cholera... pomyślałam po czym jedną ręką próbowałam zrobić zaklęcie takie same jak w przypadku Yoriko, by unieruchomić Teshiego. A co do Kenjiego zwyczajnie odskakuję od niego na parę metrów żeby mieć przestrzeń...
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Sro 15 Lip 2009 - 10:20

Zaklęcie się udaje, choć nie nie do końca - strugi mocy owijają rękę i nogę Tenshiego dookoła drzewa. Kenji chciał wykorzystać moment i uderzył schowaną kataną w odznakę, lecz jej nie strącił. Yuuki uciekła parę metrów dalej. Zaczęliście gnać, mimo że Yuuki nadała szybkie tempo to Kenji nie odstępował jej na krok. Natomiast Tenshi musiał się pomęczyć i wyszarpać z zaklęcia. Teraz albo pozostało iść za Yuuki i Kenjim albo podejść do Yoriko i jakoś ją uwolnić.

<Yuuki, Tenshi>
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Sro 15 Lip 2009 - 12:40

Starałam się coraz szybciej to biec aby jakoś uciec Kenjiemu...

(+5 Szybkość)
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Sro 15 Lip 2009 - 22:24

Gonienie za kimś, kto zdołał rzucić kidou i uniknąć ataku w ciągu około 2 sekund było zupełnie bezsensowne. W związku z tym Iz postanowił spokojnym krokiem ruszyć w stronę miejsca, gdzie była Yoriko. Gdyby dotarł do celu, a dziewczyna wciąż była unieruchomiona, zamierzał przykucnąć nad nią ze znudzonym miną. miał już dość tego zadania, swoim zdaniem zrobił i tak zbyt wiele. - No i co... tyle wystarczy żeby cię załatwić kobieto? - Spojrzał na Yoriko wciąż całkowicie znudzony.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Czw 16 Lip 2009 - 10:20

Yoriko zaczęła się drzeć na Ciebie:
- A co ty zrobiłeś? Jesteś bezużyteczny, zamiast nam pomóc obmyślić plan żeby wykorzystać to, że na jest trzech a ona jedna to ty wolałeś spacerek. Jesteś beznadziejny, lepiej pomóż mi z tym zaklęciem - wyjmij kunai i próbuj przeciąć.

Yuuki natomiast cały czas biegła, a Kenji trzymał się jej ogona, miała jeszcze 15 minut, a powoli zaczynały ją piec płuca i boleć nogi od tego biegu w terenie. Musiała albo się zatrzymać i walczyć albo zgubić go jakoś.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Czw 16 Lip 2009 - 10:33

- Miałem plan, nie podobał się, wasza sprawa. I pomyśl.. kto teraz jest bardziej bezużyteczny? Ehhh.... - Z mozołem zabrał się za uwalnianie dziewczyny, przy użyciu kunai. Nie spieszył się ani trochę. Skoro zostało, jak mniemał, już niewiele czasu, to mógł odpuścić. Przecinał papier powoli także z innego powodu. Nie chciał uszkodzić obwiązanej dziewczyny, zdawał sobie sprawę iż pewnie nigdy by sobie podobnej nieuwagi nie wybaczył. Zapewne martwił by się bardziej, jako iż nie miał wprawy z takimi dziwnymi ostrzami, jednakże dzięki gotowaniu miał całkiem spore doświadczenie z nożami.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Czw 16 Lip 2009 - 17:38

Gdy tak biegłam już coraz to większym trudem, w końcu się odwróciłam do Kenjiego i zaczęłam biec w jego kierunku (to miało wywrzeć zaskoczenie u Kenjiego) Próbowałam go uderzyć pięścią w brzuch prawą później lewą ręką, później ukucnąć i jedną nogą podciąć go tak że się wywali, gdy się wywali to próbowałam znów użyć zaklęcia co na Tenshiego aby móc go unieruchomić, później szybko się ukryć i przy okazji trochę odpocząć.
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Czw 16 Lip 2009 - 18:49

Element zaskoczenia się udał, cały plan właściwie wypalił i Kenji leżał nieruchomo. W końcu minął was czas i spotkaliście się tam gdzie zaczęliście. Kaichi was powitał:
- Hoho, tego się właśnie spodziewałem - musicie być znacznie mocniejsi dzieciaki, przygotowałem dla was coś do picia. Upał jest więc dałem zimną herbatę.

Kenji, Yuuki i Yoriko usiedli tworząc półkrąg, Tenshi jeszcze nie doczłapał się:
- A więc, jak wyszło? - zapytał Kaichi.

<Yuuki, Tenshi>
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Czw 16 Lip 2009 - 19:07

No na szczęście mi jakoś nie odebrali odznaki... chociaż ciężko było... dobrzy jesteście... powiedziałam Kaichiemu spokojnie wypijając przy tym zimną herbatkę...
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Pią 17 Lip 2009 - 11:48

Krok... krok.. krok... Iz narzekał na bogów wszelakich, w których nie wierzył ani trochę. Oczywiście narzekał w myślach, patrząc w niebo. W cale mu się nigdzie nie spieszyło. Do tego musiał jeszcze pogadać z Kenjim albo Yoriko. W końcu sam nie mógł zgłosić pomysłu rzuconego przez Sensei'a Inahare. To zepsuło by mu odgrywaną przez całe życie rolę całkowicie stroniącego od wszelakich wyzwań. Zaś polowanie na pustych, o których Tenshi nie wiedział prawie nic, brzmiało jak potwornie głupie i bezsensowne wyzwanie. Jak by tego było mało, Iz nie mógł dzisiaj rzucać zaklęć. Jego przydatność została wiec ustawiona na poziomie niezwykle kruchej, żywej tarczy. Niezbyt piękna perspektywa. Całe te rozmyślenia były męczące... tak, to zbyt wiele kłopotów by się tym teraz przejmować. Teraz ważna była herbata. Odkąd się obudził miał ochotę napić się herbaty. Zbliżył się więc bez słowa do reszty starając się otrzymać ów tradycyjny trunek. Tradycyjnie zamierzał również pić go wolno, delektując się smakiem. Oczywiście w jego czerepie zaświtał przez ten czas kolejny pomysł, który zamierzał wykorzystać w najbliższym czasie. Chwilowo jednak liczyła się herbata, i chmury nad głową. Poruszały się z taką gracją i swobodą.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Pią 17 Lip 2009 - 17:13

Trochę rozmawialiście o przebiegu całej treningu, w końcu Yoriko wypaliła: