IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Posiadłość Arutsuki

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28  Next
AutorWiadomość
Yuuki Morimoto

Oddział : Dywizjon 13

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Pią 17 Lip 2009 - 18:24

Hmm... myślę że brakuję wam tylko doświadczenia... bo reszta to jest bardzo dobra moim zdaniem... powiedziałam spokojnie popijając herbatę. Lecz po chwili dodałam lekko zdenerwowanym tonem:
Nie przepraszam... zapomniałam o czymś... Tenshi był beznadziejny... nic mu się nie chce... beznadziejny jest...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=Yuuki_Cross
Kitsune

Oddział : Dywizjon 10
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Pią 17 Lip 2009 - 19:29

Yoriko zaśmiała się, Kaichi i Kenji byli nieco zmieszani - rozumieli o co chodzi, ale chyba im wydawało się, że nieco za mocna reakcja i w sumie nie zabrali głosu. Yoriko natomiast nie zostawiała suchej nitki:
- Aaa widzisz Iz, tak to jest - chęci to podstawa, jakby ci ktoś rzucił wyzwanie ty byś poszedł w kąt spać, nie masz w sobie dumy ani honoru...

<Tenshi, Yuuki>
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Izdurbal Tenshi

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Pią 17 Lip 2009 - 19:47

- Duma? Honor? Jedno i drugie prowadzi jedynie do walki - Izdurbal wzruszył obojętnie ramionami spoglądając do wnętrza swojego naczynia z herbatą. Niezbyt szczęśliwa egzystencja, jaką w Rukongai wiódł, jeszcze całkiem niedawno temu, była w dużym stopniu spowodowana przez dumę i honor. W końcu buntownicy chcieli pokazać że są dumnymi duszami, nie gorszymi niż shinigami, bogowie smierci zaś poprzez dumę i honor nie chcieli w żaden sposób pokazać, iż ludność z Rukongai jest im równa.- i to do walki pozbawionej sensu - wypił niewielki łyk napoju i zamknął przy tym znudzone, zmęczone oczy. Co prawda Tenshi nigdy nie uważał siebie za kogoś szczególnie dobrego, ale czasem uważał, iż gdyby wszyscy byli leniwi jak on, nie było by wojen. Po chłopaku nie było rzecz jasna widać jakiejkolwiek reakcji na obraźliwe słowa, którymi obdarowała go Yuuki. Często go tak nazywano. Był bardzo blisko całkowitego przyzwyczajenia się do nich. Bardzo blisko nie oznacza jednak iż nie zwrócił na nie uwagi. Gdzieś w głębi duszy i umysłu ukłuło go to zdanie. Szybko jednak udało mu się oddzielić ten fragment osobowości od części funkcjonalnej.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Sob 18 Lip 2009 - 9:36

Zdenerwowana tym co powiedział palnęłam go w głowę i zwróciłam się do Tenshiego złośliwie i z wrednym uśmieszkiem:
A więc... będzie u ciebie bardzo dużo pracy...
Po tych słowach znów łyknęłam sobie herbatki... był upał... więc bardzo mi się chciało pić, niestety cały napój już wypiłam.
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Sob 18 Lip 2009 - 13:13

Prze chwilę wszyscy zajęli się tylko sączeniem herbaty. W końcu Kaichi odezwał się:
- Może niech każdy z was powie do czego dąży, do czego jest wam potrzebna siła i czemu jesteście w Akademii, dzięki temu na pewno łatwiej Yuuki będzie do was dotrzeć, może zaczniesz Yoriko?
- Jaa... zawsze chciałam pójść w ślady brata, jest w II oddziale, tutaj mogę osiągnąć więcej niż żyjąc w rodzinnej wiosce w Rukongai gdzie miałabym pracować na polu albo cerować skarpetki. - Yoriko było nieco zmieszana, jakby wstydziła się swego pochodzenia.

Wszyscy skierowali wzrok na Kenjiego:
- Honor, bronić bliskich, tam gdzie można trzeba rozwiązywać spory rozmową, czasem inaczej się nie da i dlatego by nie narażać innych chce być silny.

Wzrok utkwił na Tenshim...

<Tenshi, Yuuki>
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Sob 18 Lip 2009 - 13:21

Tenshi zaś nie lubił takich rozmów. Otwieranie się na ludzi zdecydowanie nie leżało w jego talentach. Poza ty,... on sam nie był pewny czemu to wszystko robi. Podczas gdy inni odpowiadali zwyczajnie udał więc iż śpi, zamknął oczy i zaczął chrapać cicho. Zadbał nawet o to by nieco śliny wyciekło z brzegu ust. Wszystko musiało wygalać tak by zmienić temat, czyli najlepiej wkurzyć którąś z kobiet. Postanowił wiec dodatkowo przechylić naczynie z herbata by nieco wylało się na coś, co mogło znajdować się po prawej nieopodal samego chłopaka. Ehhh... kłopotliwi Ci ludzie. Ciekawe kiedy w końcu przestana doszukiwać się czegokolwiek pozytywnego w osobie Tenshiego. To zapewne wiele by ułatwiło.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Sob 18 Lip 2009 - 16:20

Tenshi także dobrze się postarał, że naprawdę zasnął. Kaichi stwierdził, że nie ma co go budzić, Weszliście do środka, a Tenshi spał do wieczora pod drzewem. Reszta zaczęła wspólnymi siłami, a Yuuki musiała wymyślić coś na jutro, jakiś zwiad czy co innego, pokazać nieznane im miejsca.

<Yuuki, tylko>
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Sob 18 Lip 2009 - 17:12

Jakoś mi się nie chciało robić kolacji... usiadłam przy stole i zaczęłam rozmyślać nad jutrzejszym dniem ale i też nad tym jak zacząć rozmowę z Kaichim... trzeba poważnie z nim porozmawiać...
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Sob 18 Lip 2009 - 18:06

Kaichi, Yoriko i Kenji robili coś w kuchni, w końcu przygotowali na wieczór jakieś danie, razem zjedliście, było dość miło, Kaichi traktował studentów jak młodsze rodzeństwo trochę. W końcu był już wieczór, studenci udali się do pokoi, a Ty i Kaichi zostaliście sami w kuchni...

Natomiast Izdurbal obudził się, zobaczył na niebie wiele gwiazd i zauważył, że w domu pali się światło tylko w kuchni, z jednej strony poczuł głód który towarzyszył mu cały dzień, z drugiej nie chciał narażać się na spotkanie z kimś z drużyny...

<Yuuki, Tenshi>
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Sob 18 Lip 2009 - 18:17

Spojrzałam się nieśmiało na Kaichiego, po czym odwróciłam wzrok szybko od niego. Odwróciłam się w stronę okna i tam właśnie podeszłam. Patrzyłam na księżyc...
Kaichi m-musimy porozmawiać... powiedziałam poważnie, ciężko mi było jakoś o tym rozmawiać ale jeśli nic nie zrobię to będzie co raz gorzej...
Chodzi o nas... powiedziałam cicho i niestety już traciłam swój spokój, zaszkliły mi się oczy
Czy... czy pomiędzy nami jeszcze coś jest?? Czy ty jeszcze choć trochę mnie lubisz??... Przepraszam że o tym mówię... wiem że przez to okazuję słabość... ale ostatnio czuję się taka samotna... nie wiem dlaczego ale bardzo mi jest z tym źle... powiedziałam drżącym głosem nadal patrząc na księżyc, po moich policzkach spływały łzy... zamknęłam na chwilę oczy, przetarłam owe łzy szybko
Kocham Cię Kaichi i nie chce Cię stracić... nie wiem co bym zrobiła gdyby tak się stało... pomyślałam
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Nie 19 Lip 2009 - 0:16

Cóż... jedno światło.. głupia sprawa. Jedno światło oznaczać mogło iż jedynie gospodarz /gospodarze pozostali aktywni. Niemniej dom był wielki, zaś wieczór nie wydawał się być jakoś strasznie chłodny (jeśli jest chłodno, daj znać kitsu, zrobię edita) co pozostawiało wolną furtkę pozostania na dworze. Tenshi spojrzał więc do góry przyglądając się nocnemu niebu. Wolał patrzeć na chmury niż w gwiazdy, jednakże niepoliczalna liczba świecących kulek miała swój urok. Średnio obudzony Iz popadł dość szybko w przemyślenia. Musiał się dowiedzieć, czemu chce zostać shinigami. Wiedział już od jakiegoś czasu iż bycie bogiem śmierci jest jego celem. Nie chciał jednak przyjąć do wiadomości czemu takowy cel sobie obrał. Jakoś kretyńskim wytłumaczeniem dla niego samego była chęć pomagania innym. To zdecydowanie nie miało wiele sensu. Umysł był zdecydowanie głupią "rzeczą". W końcu jak można być kierowanym przez coś, czego się w cale nie rozumie. W efekcie Iz zamyślił się dość poważnie, i zapewne nie ruszy się za bardzo przez kolejna godzinę. Po upływie tego czasu, pod wpływem rosnącego głodu, ruszył do środka za cel obierając kuchnię. Musiał coś zjeść, i najlepiej napić się. Nawet gdyby światło wciaż się świeciło, Iz domyślał się iż godzina to dość czasu na załatwienie spraw ważnych.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Nie 19 Lip 2009 - 11:09

Kaichi słysząc te słowa podszedł do Yuuki, podniósł ją za ramiona, przytulił i bez ogródek namiętnie pocałował, przez parę minut nie odrywali od siebie ust. W końcu przestali, Yuuki aż musiała zaczerpnąć powietrza, Kaichi natomiast wyszeptał jej cicho:
- Zawsze będę przy Tobie, Yuuki.
Położyliście się na blacie stołu, zrzuciliście wszystkie stamtąd rzeczy i zaczęliście namiętnie całować. Czułaś jego dłonie na całym ciele.

Tenshi, stanąłeś w drzwiach do kuchni, nie widziałeś co się tam dokładnie dzieje(to były takie papierowe drzwi rozsuwane na boku) i nagle słyszałeś odgłosy szamotaniny, coś spadło z brzękiem na podłogę.

<Yuuki, Tenshi>
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Nie 19 Lip 2009 - 12:23

Właśnie to chciałam usłyszeć. A więc jednak Kaichi mnie kocha... pomyślałam
Byłam cała rozpromieniona i szczęśliwa. Chciałam aby ta chwila trwała wiecznie.
Czułam jak jego dłonie wędrowały po moim ciele, doprowadzały mnie do podniecenia. Zaczęłam go całować w okolicy ucha, później schodziłam do szyi. Przy tym jeszcze pieściłam swoimi dłońmi lekko jego plecy, tak żeby się zrobiła gęsia skórka i go to podnieciło.
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Nie 19 Lip 2009 - 12:32

Chwila ta trwała wiecznie, o ile te wymagania spełniać może kilka minut. Iz zaintrygowany oraz przestraszony uchylił lekko drzwi z zamiarem wejścia do środka. Miał nadzieję, iż w razie czego będzie mógł używać zaklęć. Odpoczywał już dość długo i od ostatniego rzucenia zaklęcia minęło koło 36 godzin, o ile nie pomylił się w rachubie. Spodziewał się iż wewnątrz zobaczy jakiegoś zabójce, ninja albo inne stworzenie zajmujące się wybijaniem oficerów po nocach. Jego plan był więc nieco oklepany, ale w filmach zawsze działał. Chciał wpaść do środka i w razie zauważenia jakiegoś antagonisty miotnąć w jego stronę zaklęciem unieruchamiającym 6 - Reidou. Zapewne nie powstrzymało by go to na długo, jednakże uzyskał by możliwość rzucenia czegoś nieco silniejszego. Ofiara zaś mogła by się odsunąć. Poza tym zwykle skrytobójca któremu przerwie się misję zwija się tak szybko jak może... taką przynajmniej nadzieje miał Iz. Nie wyciągnął od razu miecza, gdyż nie umiał nim walczyć. Nie zmienił miny na inną, niż znudzona, gdyż to wymagało by sporego wysiłku umysłu. Na to nie miał czasu ani chęci.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Nie 19 Lip 2009 - 12:40

Izdurbal ostrożnie wszedł do środka, a to co zobaczył zaskoczyło go bardziej niż gdyby na miejscu spotkał ninję, gdy to zobaczył był cały czerwony(a teraz zobacz co jest napisane w moim i Yuuki poście, zaznacz je całe i wtedy ci się pokaże bo tekst jest ukryty).

Yuuki i Kaichi, mimo że byli zajęci też Cię zobaczyli.

<Tenshi, Yuuki. Tenshi odpisz biorąc pod uwagę że później odpiszesz, ok?>
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Nie 19 Lip 2009 - 12:45

Tenshi zareagował nader szybko i gwałtownie. Spłonął rumieńcem od góry do dołu, po czym zamknął nagle drzwi opierając się o nie. Gest taki często spotykany jest u osób, które nie chcą by coś co znajduje się w pomieszczeniu w jakikolwiek sposób ze środka się wydostało. Szlag by trafił dziwaczne ludzkie obyczaje. Jako całkowity laik w sferze wiedzy seksualnej Iz nie do końca wiedział o co chodzi, wiedział jednak że woli w tym nie uczestniczyć. Z dziwnego powodu opanował go strach, zaś oddychanie stało się niezwykle ciężkie. Utrudniało je dodatkowo delikatne kłucie wewnątrz klatki piersiowej.

(Kitsuu.. mogę odzyskać chociaż 5 rei?xDD)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Nie 19 Lip 2009 - 12:50

Spojrzałam się na chwilę na Tenshiego... lekko się wkurzyłam że nam przeszkodził, ale dobrze że sobie poszedł... w końcu zostaliśmy znów sami w kuchni...
Rozpalona pieszczotami Kaichiego, moja ręka bezwładnie powędrowała do jego członka, delikatnie zaczęłam go masować.
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Nie 19 Lip 2009 - 12:58

Co to miało być niby? Na wszelakie niewinne przekleństwa świata! Tenshi zaczął powoli odsuwać się od drzwi wciąż tryzmając się lewą ręka za klatkę piersiową. Ci ludzie na prawdę chcą go zabić czy jak?! Dodatkowo zrobili coś niewybaczalnego - oddzielili Iza od jedzenia. Jedzenie jest ważne! Dla Tenshiego jedzenie jest wręcz bardzo ważne! Niech to motyla noga, sajgonki i ramen przywalą! Sam Iz jednak skierował się w stronę ogrodu. Po tak traumatycznym przeżyciu najpewniej zostanie trwały ślad w psychice. Tenshi zastanawiał się kiedy w końcu uda mu się wejść do kuchni w tym domu, i czy w ogóle kiedyś przełamie strach. Teraz szedł do ogrodu.. taaak.. ogród! Sanktuarium!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Nie 19 Lip 2009 - 13:06

Tenshi stał oparty i ciężko oddychał. Pierwszy raz spotkał się w takiej sytuacji i nie potrafił się skupić, najgorsze było to, że nijak można było obejść dom i wrócić do siebie... chyba, że głodny wspinać się na dach i po drodze zahaczając albo o balkon Yoriko bądź Kenjiego, długo tam stałeś bezczynnie starając się coś wymyślić....

Natomiast z kuchni zaczęły się wydobywać odgłosy miłości. Kaichi zdjął nie do końca jej bluzę od stroju shinigami tak, że zwisała z paska, Yuuki natomiast zdjęła mu zupełnie spodnie, położył ją brzuchem o blat stołu przez co była wypięta. Ruchy Kaichiego były pełne energii, mocne i szybkie, sięgały głęboko we wnętrze Yuuki, pierwszy raz robili to tak... dziko.

<Yuuki tylko, Tenshi dopisz +30pkt rei>
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Nie 19 Lip 2009 - 13:15

Owe odgłosy były coraz to głośniejsze.
Nasze ruchy były coraz szybsze, a ja coraz głośniej krzyczałam z podniecenia... Robiliśmy to tak intensywnie że powoli krople potu zaczęły spływać po ciele. Tą dzikością Kaichi mnie doprowadzał do szału.
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Nie 19 Lip 2009 - 13:27

Ledwo zdołaliście się powstrzymywać od krzyków, które zapewne obudziłyby uczniów.

Kaichi nie zwalniał, do tego jeszcze złapał cię za piersi i zaczął je miętosić, oboje odchodziliście od zmysłów, aż w końcu obaj naraz doszliście do szczytu. Kaichi znalazł jakieś pobliskie krzesło, miał na sobie jedynie rozwianą bluzę shinigami, od pasa w dół nagi. Ty natomiast nie spocona i zmęczona musiałaś chwilę leżeć na stole.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Nie 19 Lip 2009 - 13:38

Odgłosy na chwilę ucichły.
Dyszałam dość ciężko i czułam jak z wysiłku łomotało mi serce. Gdy chwilę odpoczęłam, usiadłam na blacie i popatrzyłam na Kaichiego który usiadł na krześle. Uśmiechnęłam się do niego promiennie po czy zeszłam z stołu i podeszłam do niego.
Mam nadzieje że jeszcze nie skończyliśmy... powiedziałam cicho
Ukucnęłam przed nim i rozchyliłam lekko jego nogi... nachyliłam swoją twarz do jego członka i po chwili wzięłam go do ust, sprawiając przyjemność Kaichiemu.
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Nie 19 Lip 2009 - 16:07

Cała noc była przed wami.

Robiłaś mu dobrze, aż znów był gotów kontynuować. Usiadłaś na nim i zaczęłaś skakać. Trwaliście w tej pozycji, w pewnym momencie podskoczyłaś zbytnio, a gdy opuściłaś się gwałtownie... wszedł gdzie indziej. Poczułaś ostry ból aż zgięłaś się i krzyknęłaś. Kaichi szybko to zauważył, delikatnie podniósł cię. Nie mogłaś siedzieć, położyłaś się ostrożnie na posadzce kuchennej i dochodziłaś do siebie - zdecydowanie odechciało ci się już dalszych zabaw, ciągle bolało. Kaichi ubrał coś na siebie a także przykrył twoim ubraniem. Wziął cię na ręce i powiedział:
- Oj chyba zagalopowaliśmy się nieco, na dziś wystarczy, chodźmy spać. Będzie jeszcze kiedy to dokończyć.

i pocałować cię w czoło.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Nie 19 Lip 2009 - 16:14

Taak na dzisiaj już koniec... powiedziałam cicho, oparłam głowę na torsie Kaichiego.
Chodźmy do sypialni spać...
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Nie 19 Lip 2009 - 16:33

Kaichi zaniósł Cię do sypialni gdzie położył na łóżku, ułożyłaś się tak żeby najmniej bolało, a obok Ciebie Kaichi, zmęczeni dość szybko zasnęliście. Pierwszy raz od długiego czasu jednak spałaś spokojnie.

Tenshi natomiast ciągle stał pod domem, usłyszał kroki na górę oraz zgaszone światło.

<Tenshi tylko>
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Pon 20 Lip 2009 - 14:44

Chłopak długi czas próbował złapać oddech, oraz przede wszystkim równowagę psychiczną. Gdy tylko poczuł że w jakikolwiek sposób jest w stanie zbliżyć się do domku zaczął się niemal po nim skradać. Być może bał się iż kolejna taka scena zaskoczy go na środku korytarza, w drzwiach, za oknem - po prostu po drodze. Ostatecznie zatrzymał się przed drzwiami do kuchni i zaczął uważnie nasłuchiwać. Gdy upewnił się że wewnątrz nie ma nikogo, ani niczego co mogło by go przerazić/zabić/skrzywdzić/okaleczyć psychicznie czy też fizycznie rozsunął delikatnie drzwi. Bał się tam wchodzić, ale był głodny, a to znaczyło że zdesperowany. W myślach przeklinał dziwaczne zwyczaje gospodarzy, których za cholerę nie rozumiał. Do tego te głupie zwyczaje wychodzą na jaw akurat w tedy kiedy Iz jest głodny.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Pon 20 Lip 2009 - 16:10

W kuchni było ciemno, ale na tyle widocznie że nikogo nie widziałeś. Poszedłeś na palcach do kuchni, czułeś się coraz pewniej, zacząłeś grzebać po szafkach w końcu udało ci się znaleźć coś do jedzenia. Na szybko przyrządziłeś sobie proste danie i powoli zacząłeś iść w stronę drzwi frontowych i choć ciągle nie przeszła do końca trauma to już nieco swobodniej poruszałeś.

Przy schodach zamarłeś, słyszałeś jakieś kroki jednej osoby które idą na dół, nie wiedziałeś kto to. W rękach miałeś półmisek z potrawą.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Pon 20 Lip 2009 - 16:31

Chłopak zaniepokoił się nie na żarty. Ten dom w cale mu się nie podobał. Był zdecydowanie za duży, i zbyt głośny. Niemal odruchowo ukrył całkowicie swoje reiatsu, jednakże nie mógł ukryć całkiem swojej obecności. Lekko drżąca reka sprawiała iż miseczka lekko stukotała o pałeczki. Iz postanowił więc powoli się pochylić i ułożyć pokarm na podłodze. Następnie, sam nie wiedząc do końca czemu, (bądź raczej nie zgadzając się z wewnętrzną argumentacją) skierował się maksymalnie cicho i szybko w stronę miejsca, z którego dochodził dźwięk. Prawą dłoń ułożył na rękojeści swojego miecza, w końcu kiedyś tam może się przydać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Pon 20 Lip 2009 - 17:40

Czekałeś, czekałeś, twoje ręce zaczęły drżeć i wszystko zdawało się trwać wieki, a kroki były coraz głośniejsze. Krople potu spływały po twej skroni. W końcu nie wytrzymałeś, twoja psychika była na to za słaba.

Wszedłeś na schody niemal z okrzykiem bojowym chcąc zaatakować przeciwnika niezgrabnym machnięciem z góry. Nagle poczułeś się dziwnie lekko... bo przez moment znajdowałeś się w powietrzu, a następnie poczułeś twarde lądowanie. Nad tobą stała Yoriko w koszuli nocnej:
- Co ty wyprawiasz idioto! Słyszałam jakiś krzyk, zaniepokoiłam się i widzę Ciebie w furii z mieczem, koszmary masz czy...
Dopiero teraz zorientowała się, że będąc nad tobą ma też odkryte to co pod koszulą nocną, mimo że nic nie widziałeś w ciemności i będąc oszołomiony rzutem Yoriko zdawała się być jeszcze bardziej wściekła:
- Ty zboczeńcuuuu!

Kilka kopów poleciało na twoje żebra i dziewczyna poszła na górę. Tym razem miałeś tą dziwną pewność, że jesteś sam.

<Tenshi tylko>
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Pon 20 Lip 2009 - 18:05

- Au... tutaj... musi im brakować.... jakiś psychoterapeutów.. - wyszeptał cicho mówiąc z niemałym trudem. W końcu został jak by nie patrzeć, po raz kolejny pobity. Tym razem jednak gorzej niż zwykle. Zasadniczo odczuwał więc ból, ból zaś utrudniał wymożenie na sobie wielu rzeczy, takich jak przykładowo wstawanie z ziemi. Powoli wsunął jedynie miecz na swoje miejsce. Nie miał bladego pojęcia o co chodziło dziewczynie i czemu go kopała, ale miał dziwna obawę iż może się to zacząć powtarzać z tego właśnie nieznanego mu powodu. Nie wróżyło to niczego, absolutnie niczego dobrego. Dopiero po kilkunastu minutach leżenia zebrał się w sobie na tyle by usiąść pod ścianą i zabrać się do jedzenia. Odnosił jednak dziwne wrażenie iż coś zaraz się stanie, i będzie to coś niezbyt przyjemnego. Głupie przekonanie zapewne pochodziło z faktu, iż póki co każdy krok w stronę zjedzenia czegoś kończył się katastrofalnie dla zdrowia fizycznego czy też psychicznego.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Today at 18:22

Powrót do góry Go down

Posiadłość Arutsuki
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 26 z 28Idź do strony : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28  Next