IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Posiadłość Arutsuki

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28  Next
AutorWiadomość
Kitsune

Oddział : Dywizjon 10
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Pon 20 Lip 2009 - 18:55

Gdy się zebrałeś, co trwało kilka minut, zjadłeś swoje danie. Czułeś się obolały, śpiący a nade wszystko potwornie zmęczony. Ledwo kontaktowałeś, spojrzałeś i zauważyłeś pufy, które służyły jako udogodnienie dla pozycji siedzącej, dla Ciebie posłużyły jako poduszka i zasnąłeś kamiennym snem.

Rankiem, Yuuki, nadal czująca lekki ból wstała i zeszła na dół, gdyż sprowadził ją tam głód. Gdy podeszła do blatu zobaczyła Tenshiego, który spał, a na podłogę kapała mu ślina.

<Yuuki, Tenshi>
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Oddział : Dywizjon 13

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Wto 21 Lip 2009 - 11:17

Stanąłem na chwilkę i się jemu przyglądałam. Podeszłam do niego i pacnęłam go w twarz aby się obudził. Potem bez słowa podeszłam do lodówki i ją otworzyłam. Wyjęłam z niej prawie wszystko to co się nadawało do jedzenia. Byłam bardzo głodna.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=Yuuki_Cross
Izdurbal Tenshi

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Wto 21 Lip 2009 - 11:43

Tenshi zareagował na pacnięcie, tak samo jak zwykle reaguje się an obecność komara, który usiadł na policzku. Machnął więc dłonią chcąc się go pozbyć, i przy tym pacnął sam. Dopiero drugi "cios" obudził go an tyle iż chłopak otworzył oczy. Usiadł powoli, ziewnął rozdziawiając przy tym szeroko usta, i przeciągając się z całych sił. Zesztywniałe od spania w dość, niecodziennym miesiącu, stawy strzeliły głośno przypominając odgłos łamanych kości. - Dobry... - Wyjęczał cicho rozcierając siniaki. Bądź co bądź został wczoraj pobity fizycznie, a co gorsza zaatakowano także jego psychikę. Nie patrząc za bardzo an to co robi Yuuki zaczął wybierać odpowiednie rzeczy z tego, co wyjmowała z lodówki. Przygotowanie śniadania było dla Tenshiego świetnym pomysłem, przynajmniej się naje porządnie. Śniadanie to w końcu najważniejszy posiłek dnia. Porcja jaką miał zamiar przygotować zapewne starczyła by dla wszystkich mieszkańców domu, jednak nie wiele go to obchodziło. Warzywa duszone z ryżem i podsmażone kawałki mięsa miały zaspokoić przede wszystkim jego własne potrzeby - Zrób herbatę co babciu? - odezwał się w końcu zaspanym głosem. Oczywiście krojenie warzyw w półśnie mogło się skończyć średnim sukcexsem, ale Iz jeszcze nie był w stanie o tmy myśleć.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Wto 21 Lip 2009 - 14:41

<Yuuki, Tenshi, właściwie nie ma co dopisywać teraz ode mnie, prowadzicie dialog dalej, opisujcie co robicie>
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Sro 22 Lip 2009 - 9:33

Nie zwracałam zbytnio uwagi na Tenshiego, nie chciałam się denerwować z samego rana. Wzięłam się do robienia śniadania, dla siebie i dla Kaichiego. A więc wzięłam (10) całe jaja, dobrze rozbiłam widelcem, dodałam wodę, sól i pieprz. Później suchą patelnię postawiłam na bardzo małym ogniu na kuchence, potem zwiększyłam płomień, rozgrzałam masło, wlałam masę jajeczną. Smażyłam bez przykrycia na dużym ogniu. Później podważałam jajecznicę łopatką kolejno ze wszystkich stron, aby płynna masa jajeczna znalazła się na dnie patelni. Omlet smażyłam 10 minut. Ponieważ to dla dwóch osób a dla mnie dość spora porcja bo byłam głodna. Dodatki przygotowane przeze mnie oddzielnie rozłożyłam na jednej połowie omletu. Omlet zsunęłam z patelni od strony dodatków gdy jedna połowa omletu będzie już na talerzu. Energicznym ruchem patelni przykryłam ją drugą połową, z nadzieniem znajdującym się w środku omletu. Gdy omlety już były na talerzu szybko jeszcze udekorowałam je i z szafki wzięłam 2 szklanki- nalałam do nich sok pomarańczowy i wszystko ułożyłam na dość dużej tacy żeby móc zabrać śniadanie do sypialni. Na patelni było jeszcze trochę resztek po omlecie dlatego to gdy już miałam wychodzić z kuchni ledwo co trzymając tacę zwróciłam się złośliwie do Tenshiego:
Jak chcesz to jeszcze coś tam zostało... to możesz sobie zjeść...
Po tych słowach wyszłam z kuchni kierując się do sypialni.
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Sro 22 Lip 2009 - 10:54

- Nie dzięki... nie spożywam rzeczy które sprawiają iż ludzie umierają w wieku 20 lat ze względu na niewydolność wątroby, nerek i serca - Tenshi zaś ziewnął przeciągle i spojrzał krytycznym okiem na omlet. Zapewne miał by ze kilkanaście praktycznych rad jak ulepszyć nieudane w jego oczach danie, jednakże nie był specjalistą od tych zagranicznych dań. W końcu uczony był gotować dania raczej tradycyjnie japońskie. Nie smakowały mu też w większości udziwnione i smażone na zdecydowanie zbyt dużej ilości tłuszczu wariacje zza granicy. Zwyczajnie więc skończył gotować i zabrał się za przygotowanie herbaty. Zdecydowanie musiał napić się czegoś porządnego.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Sro 22 Lip 2009 - 13:15

Yuuki poszła z jedzeniem na górę lekceważąc słowa Iza, na górze jadła razem z Kaichim, obaj zajmowali się tylko jedzeniem i mimo milczenia panowała miła atmosfera. Natomiast na dole Tenshi zrobił sobie herbatę i pił podczas gdy zdążyli już zejść ubrani Kenji i Yoriko, która nadal była nadąsana za wczoraj. Kenji się przywitał i zapytał Tenshiego:
- Gdzie jest sensei? Sądziłem, że zje z nami.

<Tenshi, Yuuki>
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Sro 22 Lip 2009 - 14:00

- A co ja jestem jej niańka? - Sam usiadł powoli kompletnie się nie spiesząc. W końcu danie najpewniej wystygło na tyle żeby można było je jeść bez groźby poparzenia. Duszone warzywa, ryż i podsmażone mięso ułożone były na stole. Tenshi złapał spokojnie za pałeczki i rozpoczął spożywanie. Co jakiś czas zerkał na Yoriko wciąż nieco zaniepokojony. Nie wiedział czemu wczoraj mu się oberwało, dla tego też wolał zachowywać ostrożność i czujność. Nigdy nie wiadomo kiedy którejś z kobiet nagle wpadnie pomysł, by pobić Iza za kolejny powód, którego nie rozumie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Sro 22 Lip 2009 - 14:08

Dokończyłam jedzenie i uśmiechnęłam się do Kaichiego, pocałowałam w policzek po czym poszłam do łazienki się doprowadzić do porządku- umyć się i ubrać w strój shinigami. Gdy już byłam gotowa wyszłam z Kaichim lub bez niego z pokoju, wzięłam ze sobą brudne naczynia i skierowałam się do kuchni.
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Sro 22 Lip 2009 - 17:00

Yoriko nadal patrzyła na Ciebie wilkiem:
- Mógłbyś okazać nieco szacunku osobie starszej wiekiem, stopniem i silniejszej, zboczeńcu.
- Oro*, coś się stało? Chyba nie spaliście razem w pokoju?
Na to pytanie jeszcze bardziej Yoriko go spiorunowała.

Tymczasem zeszła Yuuki już w służbowym ubraniu z brudnymi naczyniami, Yoriko bardzo energicznie się przywitała z Sensei, Kenji natomiast pełen z sympatią i spokojem powiedział po prostu "dzień dobry".

<Yuuki, Tenshi?

*Oro to taki zwrot bez znaczenia, oznacza zdziwienie i zakłopotanie, przykład
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Sro 22 Lip 2009 - 17:07

Dzień dobry wszystkim... powiedziałam mile i położyłam brudne naczynia do umywalki. Zwróciłam się do Tenshiego:
Jak skończysz jeść to pozmywasz naczynia...
Po tych słowach spokojnie usiadłam koło moich uczniów i popatrzyłam się na Yoriko
Czy coś się stało? spytałam się.
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Sro 22 Lip 2009 - 18:29

Iz zaś spokojnie ziewnął na słowa Yuuki. Ziewnięcie najpewniej nie miało okazywać żadnych emocji, a jedynie wymsknęło się ze względu na wczesną jak dla chłopaka godzinę poranną. Nie spieszył się z jedzeniem, nigdy się nie spieszył. Przynajmniej jeśli nie musiał. Wizja zmywania naczyń była w tym względzie kompletnie obojętna. Mruknął jedynie pod nosem - Babcia widzę nadmiernie gościnna i darzy zaufaniem garkotłuka siedzącego w jej domy - Po czym to zabrał się do zmywania. Był raczej najedzony, i jak się okazało miał syndrom węża. Innymi słowy gdy był najedzony poruszał się nawet wolniej niż zwyczajnie. - Swoją drogą.. wiecie ze już dwa zespoły wybrały się na wycieczkę? Głupki polują na pustych w oddalonych okolicach Rukongai i takich tam. Głupi pomysł oj głupi - Oczywiście tekst Iza miał delikatnie podsunąć pomysł, by i jego drużyna zrobiła to samo. W końcu sensei Inahara musiał to w jakiś sposób wcześniej przemyśleć. Co z tego że tak na prawdę Tenshi w cale nie wiedział nic o innych zespołach? W końcu mogło się zdarzyć iż rzeczywiście poszli polować na słabszych Pustych. W związku z tym zaklasyfikował to jako "dezinformację selektywną z 35% prawdopodobieństwem prawdziwości".
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Sro 22 Lip 2009 - 18:58

Kenji obejrzał się na Ciebie:
- Nam by się to przydało. Między innymi takie jest zadanie shinigami, walka z Pustymi. Tylko, że ciężko trafić na odpowiednich Pustych, raz trafią się słabi, raz mocni.

- Ja wiem! - odezwała się Yoriko - Spróbujmy w oddziale XII, mają tam specjalne tereny gdzie trzymana jest masa różnych Pustych lub też tworzy się je jak zmodyfikowane dusze.

Ostateczna decyzja należała do Yuuki, wszystko byłoby pod kontrolą.

<Yuuki, Tenshi, Tenshi dopisz sobie resztę reiatsu>
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Sro 22 Lip 2009 - 19:20

Znów zirytowało mnie to że wszyscy już zdecydowali co dzisiaj robić. A również wkurzyłam się na Kaichiego że znów się wtrąca nie w swoje sprawy, w końcu to moi uczniowie nie jego.
Wstałam gwałtownie od stołu i zła powiedziałam tylko:
A róbcie co chcecie... moje zdanie i tak już by się nie liczyło... nawet nie pomyśleliście że może mam coś już zaplanowane dla was...
Gdy to powiedziałam wkurzona już totalnie wyszłam z kuchni, żeby ochłonąć wyszłam z domu do ogrodu i usiadłam na ławeczce koło małej fontanny...
Co się dzieje ze mną... dlaczego tak łatwo się daję wyprowadzać z równowagi? pomyślałam i zaczęłam myśleć nad tą całą sytuacją która właśnie miała miejsce.
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Sro 22 Lip 2009 - 19:34

Cóż... kobiety... kto w ogóle potrafi zrozumieć te dziwaczne istoty. Chwilowo przerwał zmywanie, i po chwili ruszył do wyjścia. Nie odezwał się nawet, po co w ogóle miał by się z czegokolwiek tłumaczyć. Zabrał jedynie ze stołu dzbanek herbaty i czarkę. Po drodze zresztą nalał sobie owego napoju i wypił niewielki łyk. Skierował się oczywiście do ogrodu. Zamaskował swoje reiatsu, tak dobrze jak tylko umiał, po czym to miał zamiar podkraść się za plecy Yuuki. Gdyby mu się udało najpewniej ustawił by się za ławką i spokojnym, znudzonym głosem powiedział - Wstałaś lewą nogą co? - W stronę Yuuki wyciągnął czarkę z herbatą samemu patrząc raczej na niebo i chmury. Uwielbiał chmury, zawsze powodowały uspokojenie zmartwień u Iza.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Sro 22 Lip 2009 - 21:24

Uczniowie byli zdziwieni, zwłaszcza Kenji i Yuuki. W końcu była tylko sugestia, jednak zostali tam gdzie byli natomiast Tenshi przysiadł się i zagaił<jak w poście wyżej>.

<Yuuki, Tenshi>
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Czw 23 Lip 2009 - 9:32

Zdziwiona trochę spojrzałam się na Tenshiego. Posmutniałam...
Nie... tylko... jakoś ostatnio mam straszne wahania nastrojów... nie wiem dlaczego... powiedziałam, wzrok miałam utkwiony w ziemię.
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Czw 23 Lip 2009 - 10:59

Chłopak zaś spokojnie usiadł na brzegu ławki, i rozwalił się na niej przerzucając ramiona przez oparcie. Nadal patrzył w niebo szukając jedynych stworzeń które w pełni naturalny sposób wznosiły się tak wysoko - ptaków. - Ptaki... - Powiedział w końcu znudzonym głosem nie poruszając się niemal w ogóle (oczywiście nie licząc organów niezbędnych do mowy). - ...latają wysoko, a tam wysoko wiatr wieje znacznie silniej. Wielu pewnie powie że ptaki latają tak jak wiatr im każe, to jednak nie jest prawda. Każdy z nich decyduje czy kierunek wiatru jest odpowiedni, a w razie czego wybierają własny tor bądź siadają na gałęzi. - Wywód rzecz jasna zdawał się raczej nie mieć sensu. Pseudofilozofia zdawała się jednak w jakiś sposób odpowiadać samemu Izowi, który rozumiał o co chodzi jemu samemu. - Ludzie nie różnią się tak bardzo od ptaków, tyle ze wiatr może wiać w wiele więcej stron. Najważniejsze jest jednak gdzie polecisz. - podsumował w końcu najwyraźniej chcąc wyjaśnić choć mgliście o co może chodzić. - Ale, niektóre wiatry pomagają ptakom w lataniu, i ważne jest to aby je rozpoznać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Czw 23 Lip 2009 - 14:08

Wszyscy nadal byli w domu i nadal siedzieliście sami.

<Yuuki, Tenshi>
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Czw 23 Lip 2009 - 16:23

To co powiedział Tenshi trochę mi poprawiło humor i się uśmiechnęłam lekko:
Chyba wiem co chcesz mi powiedzieć... dziękuję... powiedziałam ciepło do tenshiego po czym wstałam z ławki i skierowałam się sama znów w kierunku domu.
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Czw 23 Lip 2009 - 22:52

- Hm? - Tenshi wyraźnie starał się udawać iż swoją dygresję wysłał prosto w nicość, jakoby nie zwracając uwagi na obecność Yuuki - A Ty Babciu to skąd się tutaj wzięłaś? Nie zauważyłem Cie wcześniej... - Spojrzał jedynie na krótki moment w stronę Yuuki. Niemalże zaraz po tym znów spojrzał w niebo. Następnie uniósł dzbanek herbaty, który przyniósł ze sobą i dopił jego niezbyt wielka zawartość prosto z dzióbka. Nie miał najmniejszego zamiaru się ruszać, w końcu właśnie udawał iż nie zauważył Yuuki, zwyczajnie usiadł na ławce i wygłosił do niebios pseudofilozoficzną pogadankę o ptakach. W końcu było to jedyne wyjście by zachować swoja osobowość.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Pią 24 Lip 2009 - 13:02

Kaichi zawołał was do środka, niespiesznie, zwłaszcza Tenshi, udaliście się. W środku przy stole siedzieli Kenji i Yoriko:
- Przepraszamy Sensei.
Młoda dziewczyna była bardzo przejęta. Kenji milczał, natomiast Kaichi udawał, że jest zajęty podlewaniem roślin w pokoju... atmosfera przez moment zrobiła się ciężka, z jednej strony Yuuki powinna jasno dać do zrozumienia, że jest ich obecnie mistrzem i nie dać sobie w kaszę dmuchać, z drugiej to dopiero uczniowie...

<Yuuki>
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Sob 25 Lip 2009 - 9:10

Na te słowa tylko westchnęłam, pomyślałam:
Chyba się nie nadaje na nauczyciela...
Oparłam się na blacie, założyłam ręce na biodrach i powiedziałam trochę zrezygnowanym tonem:
No dobra... to... ja popieram pomysł Yoriko... idziemy na te tereny oddziału XII
Po tych słowach wyszłam z kuchni i skierowałam się do drzwi wyjściowych.
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Sob 25 Lip 2009 - 11:20

Cała trójka poszła za Yuuki, która przed wejściem zdążyła pożegnać się całusem, Yoriko westchnęła widząc w tym bardzo romantyczną scenę, Tenshiemu natomiast przeszedł dreszcz kojarząc to z nocnymi wybrykami. Idąc doszliście do w końcu do XII oddziału, a konkretniej do [Only admins are allowed to see this link]
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Wto 4 Sie 2009 - 11:16

Rozmyślając nad tym wszystkim nawet nie zauważyłam że jestem już u progu domu. Otworzyłam drzwi i pierwsze co zrobiłam to zaczęłam szukać Kaichiego, jak go nie było idę do sypialni, zdejmuję ciuchy i idę się wykąpać, po kąpieli zakładam białą tunikę i długie luźne spodnie. Chowam strój shinigami do szafy, a swój zanpaktou odkładam na komodzie. Potem idę do kuchni coś zjeść.
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Wto 4 Sie 2009 - 12:45

Zastałaś dom pusty, dzień mijał spokojnie, wykąpałaś się, zjadłaś. Pod wieczór pojawił się Kaichi, w stroju akademicznym, chyba jeszcze nic nie wie:
- Cześć Yuuki, jak minął dzień? powiedział beztroskim głosem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Wto 4 Sie 2009 - 12:48

A dobrze... bardzo dobrze... powiedziałam, zarumieniłam się lekko... podeszłam do Kaichiego i pocałowałam go lekko po czym założyłam swoje ręce na jego szyi obejmując go, moje usta były tuż przy jego uchu, uśmiechnęłam się lekko i szepnęłam do ucha:
Będziesz tatusiem...
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Wto 4 Sie 2009 - 13:54

Kaichi zdecydowanie był zaskoczony, przez moment był po prostu wryty. Potem otrząsnął się i zaczął Cię przytulać cały ucieszony. Nie wiedział za bardzo co chyba powiedzieć, jedynie urywane zdania "to cudowne", "syn czy córka?", "będę ojcem". Po chwili ochłonął i zapytał się:
- a co z twoimi obowiązkami?

Wyjaśniłaś mu, że teraz przejmie on twoje obowiązki. Też był zadowolony, bo długo starał się na powrót do służby. Potem powiedział:
- Może gdzieś pójdziemy, zjemy coś jakiś spacer?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Wto 4 Sie 2009 - 13:58

Uśmiechnęłam się do niego promiennie, to jest dobry pomysł aby gdzieś wyjść:
Hmm... dobrze, chodźmy coś zjeść bo jestem głodna i maleństwo pewnie też... powiedziałam dotykając lekko mojego brzucha.
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Wto 4 Sie 2009 - 16:29

Wybraliście się do pobliskiej knajpy gdzie byli głównie shinigami. Kaichi wszystkim oczywiście się chwalił, ze będzie ojcem. Była tam też Karin:
- Cześć, gratulacje, macie już imiona dla dziecka?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Posiadłość Arutsuki   Today at 11:38

Powrót do góry Go down

Posiadłość Arutsuki
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 27 z 28Idź do strony : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28  Next