IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Mieszkanie Gonkuro

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15
AutorWiadomość
Roten Yaiba

Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
210/220  (210/220)
Punkty Reiatsu:
2225/2250  (2225/2250)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Gonkuro   Wto 18 Sie 2009 - 13:59

*Skoro go tu nie ma i nie było od dłuższego czasu, to raczej się tu nie pojawi w najbliższych dniach. W takim razie - gdzie mam go szukać? Może być wszędzie. Muszę znaleźć jakieś wskazówki...* Roten usiadł na jakiejś kanapie nie przejmując się brudem, począł patrzeć się na ściany i myśleć, gdzie kontynuować poszukiwania. *Póki co mój trop kończy się tutaj. Mogę wyruszyć do Soul Society, tam na pewno będę w stanie zebrać więcej informacji, dowiem się kim jest i tak dalej, ale czy warto aż tam się wybierać? Poza tym potrzebowałbym do tego pomocy Katriny... Na razie muszę jeszcze spróbować na ziemii.*

Po krótkich przemyśleniach decyduje się przeszukać ruderę jeszcze raz, przegląda czasopisma i gazety, by czegoś więcej dowiedzieć się o shinigami, którego poszukuje i o jego stylu życia.

Kiedy skończy poszukiwania i nie dowie się niczego szczególnego - co zaprowadziłoby go gdzieś indziej - postanawia wrócić do sklepu Katriny i spytać się, czy może ona coś słyszała o owym Gonkuro.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://bleach.iowoi.org
Kitsune

Oddział : Dywizjon 10
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Gonkuro   Wto 18 Sie 2009 - 20:59

Wymięte ubrania były opróżnione. Sądziłeś, że to już koniec i wychodziłeś... wtedy zobaczyłeś przypięte pinezką do futryny zdjęcie: młody, czarnowłosy chłopak w białym żakiecie ze złotymi zdobieniami, obok niego jakaś dziewczyna o europejskim typie urody: blondynka, niebieskie oczy, ładna.

Wziąłeś je, z tyłu nic nie było. Przyjrzałeś się zdjęciu, było zrobione w plenerze, za nimi była plaża i morze.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Roten Yaiba

Karta Postaci
Punkty Życia:
210/220  (210/220)
Punkty Reiatsu:
2225/2250  (2225/2250)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Gonkuro   Wto 18 Sie 2009 - 21:08

Roten uśmiechnął się sam do siebie szeroko, gdy ujrzał zdjęcie. *Ten chłopak to z pewnością on - sam Gonkuro, a ta kobieta - pewnie narzeczona.* pomyślał przyglądając im się dobre kilka minut. Schował jego zdjęcie i skierował się do Katriny. *Ona dużo wie i trochę przeżyła, może widziała go kiedyś bądź słyszała coś o nim, albo rozpozna choć jedną osobę ze zdjęcia.* zastanawia się w drodze powrotnej skacząc po dachach.

Po dotarciu na miejsce, jeśli Katrina jest w sklepie - od razu po przywitaniu się pokazuje jej zdjęcie i zadaje proste pytanie.
- Oi, Katrina, widziałaś może ostatnio któreś z nich?
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Gonkuro   Sro 19 Sie 2009 - 8:14

Na przedzie przywitała Cię Kiyoko i powiedziała, że Katrina śpi. Nie bardzo się tym przejąłeś, wparowałeś do środka, Katrina leżała spokojnie. Pokazałeś jej zdjęcie i zadałeś pytanie. Katrina podniosła się i spojrzała:
- Wiem, że ten shinigami pracuje dla Accretii, nie wiem czym się zajmował dokładnie, ale z tego co wiem jest na poziomie oficera. Dziewczyny nie znam, nigdy nie widziałam. Tak w ogóle czemu pytasz?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Roten Yaiba

Karta Postaci
Punkty Życia:
210/220  (210/220)
Punkty Reiatsu:
2225/2250  (2225/2250)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Gonkuro   Sro 19 Sie 2009 - 8:28

W pierwszej kolejności Roten podziękował Katrinie za informacje, a potem krótko wyjaśnił.
- Dzięki. Szukam go, ponieważ w ten sposób dowiemy się wszystkiego czego chcemy o Korimie. A czym tak w ogóle jest Accretia?
Spytał zaciekawiony i spojrzał za okno. *Poziom oficera... Kapitan jest raczej wyżej od oficera, a znam ich siłę, ale jaka jest różnica między kapitanem, a oficerem?* zastanawiał się.
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Gonkuro   Sro 19 Sie 2009 - 15:19

Katrina kazała ci usiąść i coś zjeść.