IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

akademia Hyorimaru

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: akademia Hyorimaru   Sro 18 Mar 2009 - 14:37

Weszliście na górę twoja koleżanka zaczęła biegać i pytać się czy ktoś będzie z wami w grupię
Powrót do góry Go down
Zabor

Karta Postaci
Punkty Życia:
70/70  (70/70)
Punkty Reiatsu:
90/90  (90/90)

PisanieTemat: Re: akademia Hyorimaru   Sro 18 Mar 2009 - 15:04

Schyliłem głowę i podążyłem za nią.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: akademia Hyorimaru   Pią 20 Mar 2009 - 12:27

Twoja koleżanka namówiła jakiegoś gościa by był z wami nie znałęś go
Powrót do góry Go down
Zabor

Karta Postaci
Punkty Życia:
70/70  (70/70)
Punkty Reiatsu:
90/90  (90/90)

PisanieTemat: Re: akademia Hyorimaru   Pią 20 Mar 2009 - 17:04

Nie znałem "więc równie dobrze mogło by go nie być" pomyślałem, udawałem że nic nie widzę. Nie miałem ochoty nawiązywać bliższych kontaktów.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: akademia Hyorimaru   Pią 27 Mar 2009 - 21:04

powiedzieli A więc idziemy nagle zauważyłeś ,że twój miecz jest przy pasku mimo że go nie zakładałeś. Twoja koleżanka poszła przed do wejścia
Powrót do góry Go down
Zabor

Karta Postaci
Punkty Życia:
70/70  (70/70)
Punkty Reiatsu:
90/90  (90/90)

PisanieTemat: Re: akademia Hyorimaru   Sob 28 Mar 2009 - 10:24

Zdziwiony zastanawiałem się z kąt się tam wziął ale po chwili dałem sobie z tym spokój i poszedłem za wszystkimi.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: akademia Hyorimaru   Sob 28 Mar 2009 - 10:39

Otworzyły się wielkie wrota i wszyscy zaczeli tam wchodzić
Powrót do góry Go down
Zabor

Karta Postaci
Punkty Życia:
70/70  (70/70)
Punkty Reiatsu:
90/90  (90/90)

PisanieTemat: Re: akademia Hyorimaru   Sob 28 Mar 2009 - 13:16

Podeszłem do koleżanki i przeszedłem przez wrota...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: akademia Hyorimaru   Sob 28 Mar 2009 - 13:39

Gdy przeszłeś przez brame zobaczyłeś mnustwo hellow
Powrót do góry Go down
Zabor

Karta Postaci
Punkty Życia:
70/70  (70/70)
Punkty Reiatsu:
90/90  (90/90)

PisanieTemat: Re: akademia Hyorimaru   Sob 28 Mar 2009 - 13:47

Zdziwiony spojrzałem na naszego dowódcę, rozejrzałem się i stwierdziłem iż koleżanka trzyma się kurczowo ręki trzeciego członka naszej drużyny.
*Ahh...Zakochani* pomyślałem i wyszedłem na czołówkę wszystkich osób przybyłych przez bramę. Wyjąłem miecz i zobaczyłem przed sobą obrazy z mojej przeszłości. Stałem sztywno na ziemi mocno trzymając miecz.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: akademia Hyorimaru   Sob 28 Mar 2009 - 13:58

Nagle usłyszałeś jakiś dzwięk od opiekuna pomyślałeś zaczyna się twoja dryżyna ryszyła.
Powrót do góry Go down
Zabor

Karta Postaci
Punkty Życia:
70/70  (70/70)
Punkty Reiatsu:
90/90  (90/90)

PisanieTemat: Re: akademia Hyorimaru   Sob 28 Mar 2009 - 14:05

Trzymałem sie trochę z tyłu nie lubiłem być w centrum uwagi.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: akademia Hyorimaru   Sob 28 Mar 2009 - 18:18

Nagle zobaczyłeś pustego był mały
Powrót do góry Go down
Zabor

Karta Postaci
Punkty Życia:
70/70  (70/70)
Punkty Reiatsu:
90/90  (90/90)

PisanieTemat: Re: akademia Hyorimaru   Sob 28 Mar 2009 - 18:34

Podbiegłem do niego szybko nie zwracając uwagi na towarzyszy...
Uderzam go mieczem jeśli wychodzi używam Hadou : #30
jeśli nie udeże mieczem używam Bakudou : #25 ?
Następnie odskakuje do tyłu
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: akademia Hyorimaru   Sob 28 Mar 2009 - 18:36

Nieużywałeś demonicznej magi bo udeżenie miecza go zabiło
Powrót do góry Go down
Zabor

Karta Postaci
Punkty Życia:
70/70  (70/70)
Punkty Reiatsu:
90/90  (90/90)

PisanieTemat: Re: akademia Hyorimaru   Sob 28 Mar 2009 - 21:27

Spojrzałem na siebie zdziwiony, uśmiechnąłem i ruszyłem w stronę drużyny...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: akademia Hyorimaru   Pon 30 Mar 2009 - 11:21

Wszędie rojiło się od pustych zobaczyłeś ,że twoja drużyna ma kłopoty
Powrót do góry Go down
Zabor

Karta Postaci
Punkty Życia:
70/70  (70/70)
Punkty Reiatsu:
90/90  (90/90)

PisanieTemat: Re: akademia Hyorimaru   Pon 30 Mar 2009 - 11:46

Pobiegłem w ich kierunku atakując pierwszego lepszego po drodze potwora, przedzierałem sie aż dotarłem od nich
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Izdurbal Tenshi

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: akademia Hyorimaru   Sro 21 Paź 2009 - 22:13

Sala w której rozgrywa miał się egzamin była na prawdę wielka, zaś wewnątrz znajdowało się coś co przypominało nieco poligon do paintballu. Liczne ścianki, kłody a nawet imitacje niewielkich budynków stanowiły teren doskonały do ćwiczeń strzeleckich dla policji czy sił specjalnych, dziewczyna jednak nie była pewna co ma z tym wszystkim zrobić.

Pomieszczenie nie miało jako takiego dachu, a jedynie wąskie kładki oparte gdzieniegdzie na głównych ścianach zasłaniały czasem słońce. Po owych kładkach przechadzało się kilku shinigami, których nigdy wcześniej Kamys nie widziała. Pośród nich wyróżniała się dwójka stojąca chwilowo obok siebie. Rozmawiali ze sobą żywo, cop można było wywnioskować po gestykulacji. Kamys nie słyszała bowiem ani słowa.

Konwersacja toczona była pomiędzy wielkim, barczystym i umięśnionym mężczyzną z długimi włosami związanymi w kuc, a piękną kobietą o włosach barwie słomy, i wyjątkowo wydatnym dekolcie.

Do Kamys podszedł natomiast młody chłopak w typowym uniformie shinigami. Wyglądał na raczej przestraszonego, zaś jego chude ramiona przyciskały do klatki piersiowej sporą książkę. - Panienka Kamys Tsuki?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: akademia Hyorimaru   Sro 21 Paź 2009 - 22:23

Dziewczyna na początek rozejrzała się po sali... I jak szybko uznała ktoś kto ją projektował nie miał w sobie nic z stylu (a bo kamys miała... Taa, ale tak zwykle bywa że najbardziej negatywne wypowiedzi dochodziły od tych co się najmniej znali). W ogóle co raz większą ochotę miała stąd wyjść - nie z nerwów, nie denerwowała się niemal w ogóle... Wcale nie obchodziło czy zda czy zawali, zamierzała tylko dać z siebie wszytko albo i więcej. A więc czemu miała ochotę odejść ? Ano miała wrażenie że pakuje się w coś w co nie chciała by pakować się tak szybko. Ale trudno... Zerknęła na kobietę, którą zresztą zwyzywała w myślach z wygląd i na mężczyznę którego też zwyzywała za wygląd - i też w myślach.

Wtedy dostrzegła chłopaka, przeniosła na niego swoje wyraźnie wściekłe spojrzenie, skrzywiła się lekko.. Wcale nie podobało się jej słowo "Panienko", ale co ona miała poradzić ? Głupi za dobrze wychowani ludzie. - Taaaa... a ty to niby kto ?

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: akademia Hyorimaru   Czw 22 Paź 2009 - 19:05

- Ummm... Jestem Kasahara Kumanosuke. Młodszy sekretarz w V oddziale obronnym. Jestem tu po to by objaśnić Panience mechanizmy rządzące egzaminem praktycznym. Zechce Panienka ich wysłuchać czy też zna Panienka zasady? - Chłopak podrapał się po nosie gdy tylko skończył mówić. Mówił zresztą, co dało się łatwo stwierdzić, właśnie przez nos. Spoglądał na Kamys wzrokiem zupełnie pozbawionym reakcji na agresje, jaka Kamys rozprzestrzeniała, czy nawet na jej bliznę. To już wydawało się być raczej niezwykłe. Wyraźnie zawsze wyglądał jak by był przestraszony, i to zapewne jedynie póki nie spojrzy się w jego oczy. Te pozbawione były jakichkolwiek śladów odczuć związanych ze światem zewnętrznym.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: akademia Hyorimaru   Czw 22 Paź 2009 - 19:24

- Aha... - Podrapała się po głowie, zupełnie bez celu, w końcu nie swędziała jej. Zmarszczyła lekko brwi - nie znam ich... Możesz mi je BARDZO streścić... chce jak najszybciej skończyć - właściwe to zastanawiała się czy by nie olać całych tych zasad, ale nie uznała że wysłucha... W końcu nie chciała oblać przez łamanie ich (chodź pewnie i tak za raz zapomni), być może przez to musiała by tu kiedyś wracać żeby znów próbować... A w cale się jej tu nie podobało. Dziewczyna przeniosła swoje spojrzenie na oczy chłopaka, zmarszczyła brwi nieco silniej... Szkoda że na niego urok blizny nie działa, bardzo lubiła patrzeć na reakcje person na nia.

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: akademia Hyorimaru   Czw 22 Paź 2009 - 19:41

- Wyłożę je więc zwięźle. Panienki zadaniem będzie zdobycie przedmiotu znajdującego się w zielonej skrzynce ukrytej gdzieś w tym pomieszczeniu. Ów przedmiot musi Panienka dotransportować do czerwonej strefy w stanie nienaruszonym. Czerwona strefa znajduje się o tam. - Chłopak wskazał na niewielki "budyneczek" składający się z 3 ścian i niewielkiego daszku. Przypominał nieco budkę telefoniczną, tyle ze taką sprzed kilkuset lat. Środek budki wymalowany był na czerwono. - Ma Panienka prawo stosować wszelakie fortele oraz kidou i ostrą broń. Pani poczynania będą oceniać członkowie zespołu egzaminującego, to tamci Shinigami którzy chodzą nad Panienką. Rozpoczęcie egzaminu obwieszcza panienka poprzez uniesienie dłoni do góry. Powodzenia. - wyraźnie chłopak nie bardzo umiał streszczać informacje, które podawał innym, niemniej na pewno starał się jak mógł.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: akademia Hyorimaru   Czw 22 Paź 2009 - 19:54

Dziewczyna pod koniec wypowiedzi chłopaka zaczęła dłubać sobie w uchu, do dopiero po chwili zdała sobie sprawę że skończył mówić. wtedy też zerknęła na niego dosyć tępo... Później jednak westchnęła cucho - Dobra... - wymamrotała cofając się o dwa spore kroki. Dziewczyna czyniła to raczej rzadko... Jednak zaczęła się rozciągać, co oznacza że całą sytuacje najpewniej wzięła bardzo poważnie - na początek poszły nogi. Uniosła jedną złapała lekko dłońmi za kolano i przysunęła do klatki piersiowej, tak też potem zrobiła z drugą nogą... Wykonała kilka powtórzeń, później lekki rozkrok i basowanie środkiem ciężkości na lewo i prawo, później w przód i tył. Dalej był tz "taniec brzucha", skłony, później przeszła do rozciągania rąk, na koniec zostawiła rozgrzanie nadgarstków i palcy ... Dopiero gdy to zrobiła uniosła lewą rękę.

Chłopak nie mówił o czekaniu na jakiś sygnał czy coś, a więc nie czekała... Ułożyła prawicę na rękojeści katany - nie ścisnęła jej jednak, po czym to zaczęła trucht-obieg w stronę najbliższego budynku, zamierzała wybadać czy nie ma tam tej całej szkatułki, albo mordy do sprania.

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: akademia Hyorimaru   Czw 22 Paź 2009 - 20:09

Gdy tylko dziewczyna uniosła lewą rękę, niektóre ze ścian zaczęły falować jakby zrobione były zwody. Kręgi rozchodziły się po nich powoli, zupełnie tak jakby ktoś w ową wodę cisnął kamykiem. Kilka sekund później z owych kręgów dosłownie wyleciały dziwaczne istoty. Przypominały wieszaki, na które narzucono czarne płachty materiału. Jedynymi różnicami była obecność białych masek przypominających kształtem ludzkie twarze, oraz wąskich, patykowatych kończyn górnych. Owe płaszcze zdawały się dryfować w powietrzu. Prawa dłoń każdego ze stworzonek wyposażona była w ogromne szpony również czarnej barwy. Owe szpony przypominały ostrza sztyletów, i zapewne miały podobne przeznaczenie.

Bestyjek póki co było 7, jednak kręgi na ścianach wciąż pozostały na swoich miejscach. Najpewniej stworzonek mogło zjawić się więcej. Cztery stworki ruszyły powoli w stronę Kamys, podczas gdy pozostała trójka ruszyła szybko w stronę niewielkiej "wierzy" po drugiej stronie poligonu.

Kamys zerknęła za najbliższa przeszkodę, jednak nie znalazła wewnątrz niczego intrygującego. Niemniej potworki stale się zbliżały unosząc się nieco nad ziemią, i pocierając szponami o ściany, które mijały.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: akademia Hyorimaru   Czw 22 Paź 2009 - 20:15

Zmarszczyła lekko brwi, jej spojrzenie skierowało się na istoty kierujące się w stronę tej całej wierzy... Uznała że mogą mieć jakieś informacje o tym co miała znaleść, chyba ? zresztą... Wszystkie były paskudne, i szybko uznała że przysłuży się światu niszcząc te maszkary.

Bez chwili pomyślunku ruszyła pędem za trójką, wybiła się silnie z lewej stopy i szarżowała na tyle szybko na ile mogła... Jeśli trzeba zamierzała ominąć lekkim łukiem bestie które kierowały się w jej stronę. Po drodze wysunęła z pochwy miecz, ostrze od razu skierowała w bok - nie chciała się nim wszak przypadkiem zabić... Jak na razie w cale nie podobał się jej ten test, a więc klęła sobie w myślach na ojców i matki tych potworów, oraz na osoby które prowadziły tę całą głupotę.

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: akademia Hyorimaru   Czw 22 Paź 2009 - 21:00

Bestie poruszały się znacznie szybciej od Kamys. Dziewczyna musiała bowiem kluczyć pomiędzy kolejnymi przeszkodami, przeskakiwać murki, omijać ściany itp. To znacznie ją spowalniało. Dziwaczne stworzenia unosił się nad przeszkodami dążąc do swojego celu.

Kamys wykonała gwałtowny skręt, by ominąć kolejną podróbkę budynku, i niemal wpadła na cztery stworzenia które wcześniej poruszały się w jej stronę. Widziała je nieźle póki nie wbiegła w labirynt pełen przeszkód. Dziewczyna zatrzymała się ostro i jedynie cudem odskoczyła przed atakiem pierwszego z potworków. Szpony stworzenia uderzyły w ścianę pozostawiając na niej głębokie rysy. Trójka stojąca za atakującym potworkiem znikła nagle, najwyraźniej "rozbiegając" się.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: akademia Hyorimaru   Czw 22 Paź 2009 - 21:10

Heh, widać łatwo dała się zapędzić, no nic będzie musiała za to zapłacić... Trudno. Na jej twarzy ukazał się lekki, wyraźnie nieprzyjemny uśmiech, zmarszczyła silnie brwi. wyraźna dzikość wpełzła na jej twarz. Przynajmniej może przez chwilę się zabawi. Tym razie nie czekała, Cięła z dołu kataną, cięcie było szerokie zaczynało się po lewicy po stwora, i szło w górę po skosie, jeśli by odskoczył miała zamiar przesunąć ostrze i pchnąć na jego maskę, jeżeli zaś cięcie by się powidło zaś demnik dalej by jako tako "żywy" postanowiła by obrócić miecz i ciąć od boku na łeb.

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: akademia Hyorimaru   Czw 22 Paź 2009 - 21:53

Bestyjka poruszyła się dziwacznie, cofając jakby jedynie na chwile, i jedynie tą cześć ciała która akurat miała zostać przecięta. W swoim ruchu przypominał nieco czarny dym odrzucany od miejsca uderzenia jakoby poprzez wiatr. Zaraz po uniku stwór zaatakował zamachując się po raz kolejny od boku wielkimi szponami. Kamys, nieco zaskoczona szybkością z jaka stworzenie się poruszało, ledwie zdołała uniknąć, zaś ostrza delikatnie zadrapały jej lewe ramie w zasadzie pozostawiając jedynie ledwie widoczne skaleczenia, oraz uszkodzenie munduru uczennicy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: akademia Hyorimaru   Czw 22 Paź 2009 - 21:59

Przynajmniej wiedziała że żyje, potwór co prawda się jej nie podobał, jednak miło że walczył tak dobrze, wyszczerzyła się szerzej, jej brwi zmarszczyły się jeszcze silniej - Zaklęcie destrukcyjne numer cztery - Niemalże wykrzyczała, nie dokończyła jednak inkarnacji, pchnęła ostrzem na łeb bestii, jeśli ta uniknęła by ponownie, wówczas postanowiła wystawić znad borni palec wskazujący który to miał wskazywać na maskę maszkara, i wyobrażając sobie jak przekracza okrąg dokończyć zaklęcie..

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: akademia Hyorimaru   Today at 9:56

Powrót do góry Go down

akademia Hyorimaru
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next