IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Chata Shirai'a Ryusakiego

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next
AutorWiadomość
Shirai Ryusaki

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
66/66  (66/66)

PisanieTemat: Re: Chata Shirai'a Ryusakiego   Wto 7 Kwi 2009 - 17:22

...Dużo mocniejszy, ale muszę coś wymyślić, bo tym razem raczej trudno o ratunek.
Patrzę, czy w obok mnie jest jakieś drzewo, jeśli jest, to czekam na jego atak, aby odskoczyć za drzewo (aby na chwile stracił ze mną kontakt wzrokowy) i szybko wybiec zza niego aby uderzyć z całej siły siekierą, jeśli się uda to w głowę, jeśli się nie uda, to w bok.
Jeśli nie ma drzew, to czekam na jego atak, aby w ostatniej chwili uchylić się (coś jak przykucnąć) i wyprowadzić atak siekierą w brzuch.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Raito Kazuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
100/100  (100/100)

PisanieTemat: Re: Chata Shirai'a Ryusakiego   Wto 7 Kwi 2009 - 17:35

(Hollow to blisko 4 metrowa bestia, ma wielkie pięści pokryte białą, "kostną" skorupą, pięści te są wielkości polowy Ciebie. Jest to typowy olbrzym.)
Gdy hollow na Ciebie leciał odskoczyłeś szybko za drzewo, słyszałeś, że się zbliża. Miałeś już wyskakiwać, ale usłyszałeś trzask łamanego drewna i wtem wielka pięść pojawiła się za Tobą uderzając Cię potężnie w lewy bok. Odleciałeś. 8 metrów dalej leżałeś potargany, siekiera metro nad Twoją głową, a hollow już ruszał w Twoją stronę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shirai Ryusaki

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
66/66  (66/66)

PisanieTemat: Re: Chata Shirai'a Ryusakiego   Wto 7 Kwi 2009 - 17:37

Staram się wstać, jeśli zdążę to zabieram siekierę i atakuję hollowa od frontu, a na sam koniec staram się odskoczyć w bok i jeśli jest rozpędzony, to zaatakować w plecy, a jeśli się zatrzymał, to zaatakować w bok (albo w nogę bo wysoki).
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Raito Kazuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
100/100  (100/100)

PisanieTemat: Re: Chata Shirai'a Ryusakiego   Wto 7 Kwi 2009 - 17:58

Obróciłeś się w kierunku siekiery i to co zobaczyłeś całkowicie Cie zamurowało. Obok siekiery leżało zdjęcie Twojego braciszka. Zastygłeś nagle bez ruchu i poczułeś przypływ niesamowitej energii, w tym momencie nie myślałeś o niczym. Nie obchodziło Cię to, że hollow za Tobą zbliża się nieubłaganie i to że chce Cię zabić. Nagle zupełnie tak jak wtedy na liniach wysokiego napięcia poczułeś ciepło i ból całkowicie zniknął. Gdy spojrzałeś na spoją rękę, ta cała była zrobiona z ziemi, gdy spojrzałeś na drugą rękę ujrzałeś to samo, na chwile się przeraziłeś, lecz wstałeś. Znów czułeś się świetnie, jakbyś mógł wszystko zrobić. Podniosłeś głowę i zobaczyłeś, że lada moment hollow będzie przy Tobie, jednak miałeś jeszcze chwilę na zastanowienie. Spojrzałeś na ręce i pomyślałeś, że ziemia jest zbyt krucha i wtem... Twoje ręce poczerniały i stały się diabelnie twarde, w tym momencie zrozumiałeś, że nie możesz przegrać. Hollow jest 2 metry od Ciebie i atakuje prawą ręką.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shirai Ryusaki

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
66/66  (66/66)

PisanieTemat: Re: Chata Shirai'a Ryusakiego   Wto 7 Kwi 2009 - 19:33

Znowu to samo, jednak tym razem na obydwu rękach. Jeśli działają tak samo jak wtedy, to muszę się pospieszyć.
(Każdy kolejny atak wyprowadzam ze świadomością, że moje ręce mogą wrócić do normalności, więc kiedy to się stanie, odskakuje do tyłu)
Kontruję atak hollowa, wyprostowując ręce i próbując zablokować jego dłoń(jest dosyć spora więc powinienem trafić).
Jeśli uda się zablokować jego atak, to łapię go za tą rękę i staram się rzucić nim o ziemię, a następnie wyprowadzić serię uderzeń, raz lewą, raz prawą ręką w brzuch, a ostatecznie uderzam go w głowę "młotem" (obie ręce złączone nad głową). Jeśli nie uda mi się nim rzucić, to uderzam moją pięścią w jego pięść, a następnie uderzam drugą ręką w jego brzuch, a następnie uderzam go po nogach, aby uklęknął/przewrócił się, aby uderzyć go "młotem" w głowę.
Jeśli nie uda się zablokować i odrzuci mnie do tyłu, to szybko wstaje.
Jeśli nie atakuje, to biegnę do niego i po zablokowaniu ewentualnego ataku łapę go za nogę i staram się go rzucić o ziemię. Jeśli się uda, to uderzam najpierw w brzuch, a potem drugą ręką w głowę. Jeśli się nie uda nim rzucić, to staram się jak najmocniej ścisnąć jego nogę jedną ręką, aby w nią uderzyć drugą ręką. Jeśli upadnie, to uderzam go na przemian rękami w jego głowę.
Jeśli zaatakuje, to staram się zrobić unik, aby następnie uderzyć go w brzuch jedną ręką, a następnie odbić się od jego nogi i uderzyć go z wyskoku w głowę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Raito Kazuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
100/100  (100/100)

PisanieTemat: Re: Chata Shirai'a Ryusakiego   Wto 7 Kwi 2009 - 19:45

Hollow zaatakował, jednak przez swoją małą masę, odjechałeś w tył niczym na lodzie. Przeciwnik przystanął ze zdziwieniem czemu nie leżysz, a Ty wykorzystałeś chwilę zawahania i ruszyłeś na niego. Podbiegłeś do niego i złapałeś za nogę, jednak nie byłeś w stanie go podnieść więc czym prędzej uderzyłeś drugą ręką. Noga zgięła się w pół w miejscu w które uderzyłeś, jednak bestia nie padła - ciągle stała wrzeszcząc. Nagle ruszyła na Ciebie jakby ignorując ból, poruszała się wolniej i kuśtykała, ale nadal była dla Ciebie szybka. Ty - bestia 2m.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shirai Ryusaki

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
66/66  (66/66)

PisanieTemat: Re: Chata Shirai'a Ryusakiego   Wto 7 Kwi 2009 - 19:55

No cóż, przynajmniej teraz już nie jest taki twardy
Podbiegam od strony złamanej nogi i staram się uderzyć jeszcze raz, tym razem wyżej (w końcu trudno jest chodzić ze złamaniem w 2 miejscach).
Jeśli się przewróci, to uderzam go w brzuch, a następnie trafić w maskę na twarzy.
Jeśli się nie przewróci, to unikając ewentualnego ataku staram się uderzyć go w drugą nogę, bo wtedy raczej się musi przewrócić, a następnie atakuje go w brzuch i w maskę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Raito Kazuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
100/100  (100/100)

PisanieTemat: Re: Chata Shirai'a Ryusakiego   Wto 7 Kwi 2009 - 20:01

Gdy beztrosko ruszyłeś do hollowa od strony złamanej nogi, niespodziewanie hollow wyprowadził atak, którego już nie byłeś w stanie uniknąć, cudem w ostatniej chwili zasłoniłeś się rękami, dzięki czemu nie zostałeś bardzo zraniony. Wszystko byłoby dobrze, gdybyś nie uderzył o drzewo. Gdy uderzyłeś o drzewo, przez chwile Cie zamroczyło, czujesz że słabniesz. Hollow rusza w Twoim kierunku, jest 4 metry od Ciebie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shirai Ryusaki

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
66/66  (66/66)

PisanieTemat: Re: Chata Shirai'a Ryusakiego   Wto 7 Kwi 2009 - 20:08

I znowu to samo...
Staram się poczekać na atak hollowa, aby w ostatniej chwili zrobić unik w lewo/prawo (w zależności od ręki, którą zaatakuje), a następnie próbuje złapać tą rękę i uderzyć nim o ziemię, aby ostatecznie uderzyć go w maskę.
Jeśli nie uda mi się go podnieść, to staram się odbić jak najmocniej od ziemi, aby za pomocą rąk odbić się od jego ręki i uderzyć go w maskę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Raito Kazuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
100/100  (100/100)

PisanieTemat: Re: Chata Shirai'a Ryusakiego   Wto 7 Kwi 2009 - 20:20

Hollow biegł na Ciebie, a Ty miałeś plan, wiedziałeś że to Twoja ostatnia szansa. Gdy hollow był dostatecznie blisko, wymierzył prawą ręką cios, prosto w Twoją głowę, w tym momencie podskoczyłeś i w sposób niemalże piękny odbiłeś się rękami od jego ręki... Jednego nie przewidziałeś, gdy byłeś w powietrzu, hollow z impetem uderzył w Ciebie z prawego ramienia dosłownie roztrzaskując Tobą drzewo. Poczułeś, że coś w Tobie pęka, były to żebra. Gdy tak runąłeś na Ziemię zacząłeś odczuwać ból, ręce zaczęły wracać do pierwotnej formy. Hollow rusza w Twoim kierunku, masz jakieś 20 sekund nim Twoje ręce wrócą do pierwotnej postaci. Hollow jest 2 metry przed Tobą, wyraźnie osłabiony.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shirai Ryusaki

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
66/66  (66/66)

PisanieTemat: Re: Chata Shirai'a Ryusakiego   Sro 8 Kwi 2009 - 9:12

Już niewiele czasu mi zostało, muszę się pospieszyć.
Spoglądam na holllowa.
Jeśli hollow stoi w miejscu, to mimo bólu staram się wstać, następnie robię parę kroków do tyłu, aby ostatecznie rozpędzić się i z całym impetem uderzyć go pięścią w brzuch (jeśli nie dosięgnę, to w sprawną nogę), a następnie wyprowadzić atak w głowę.
Jeśli zacznie atakować, to staram się przeturlać kilka razy po ziemi, a na koniec wstać i uderzyć go z całej siły w bok/plecy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Raito Kazuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
100/100  (100/100)

PisanieTemat: Re: Chata Shirai'a Ryusakiego   Sro 8 Kwi 2009 - 9:17

Hollow ruszył na Ciebie, więc postanowiłeś się przeturlać do niego. Sukcesywnie w ostatniej chwili wyskoczyłeś uderzając go z całej siły w bok, hollow stracił równowagę i upadł. Ty-hollow 2 metry
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shirai Ryusaki

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
66/66  (66/66)

PisanieTemat: Re: Chata Shirai'a Ryusakiego   Sro 8 Kwi 2009 - 9:21

Teraz mam szanse
Podbiegam do hollowa, i starając się jedną ręką przytrzymać jego rękę (tą bliższą mnie),aby nie mógł zaatakować lub uciec, uderzam drugą ręką w jego maskę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Raito Kazuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
100/100  (100/100)

PisanieTemat: Re: Chata Shirai'a Ryusakiego   Sro 8 Kwi 2009 - 9:25

Podbiegłeś do leżącego hollowa, chwyciłeś za rękę, jednak jednego nie przewidziałeś, hollow w nagłym napadzie szału rzucił Tobą niczym lalką. Poleciałeś... w locie zauważyłeś, że ręce wracają do normalności, jednak na szczęście udało Ci się wykorzystać ich moc i zatrzymać na drzewie. Ból powrócił... Stoisz 21 metrów od hollowa, trochę kręci Ci się w głowie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shirai Ryusaki

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
66/66  (66/66)

PisanieTemat: Re: Chata Shirai'a Ryusakiego   Sro 8 Kwi 2009 - 9:31

To już koniec, nie mam już szans i jeszcze boli jak...
Chowam się za drzewem i staram się obmyślić jakiś plan, starając zachowywać się jak najciszej.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Raito Kazuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
100/100  (100/100)

PisanieTemat: Re: Chata Shirai'a Ryusakiego   Sro 8 Kwi 2009 - 9:33

Nagle czujesz rękę na ramieniu i słyszysz głos:
- Spodziewałem się po Tobie czegoś więcej... Tak czy siak już jest dobrze...
Odwracasz się w tył przestraszony i widzisz mężczyznę z chatki...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shirai Ryusaki

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
66/66  (66/66)

PisanieTemat: Re: Chata Shirai'a Ryusakiego   Sro 8 Kwi 2009 - 9:44

Skąd ON się tu wziął...?
Spoglądam na mężczyznę i mówię do niego, starając się krzyczeć
Co Pan tu robi? Pewnie jest Pan w stanie zniszczyć tego hollowa w kilka sekund, ale to moja walka i proszę się nie wtrącać. Pan mnie tu wysłał i pomoc z Pana strony jest nie na miejscu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Raito Kazuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
100/100  (100/100)

PisanieTemat: Re: Chata Shirai'a Ryusakiego   Sro 8 Kwi 2009 - 9:49

Nie dało się nie zauważyć poirytowania na Twarzy mężczyzny, po chwili mężczyzna powiedział:
- Owszem wysłałem Cie.. ale nie kazałem Ci go bić do diaska! Baka jaro!!!!!!
Mężczyzna złapał Cie za bluzę pod samą szyją i powiedział z demonicznym wyrazem twarzy:
- Skoro tak bardzo chcesz walczyć... to WALCZ!
I w tym momencie wyrzucił Cię w stronę hollowa z taką siła i precyzją, że wylądowałeś u jego stóp. Zanim jednak wylądowałeś przeturlałeś się po ziemi dodatkowo tłukąc się i podrażniając rany. Szybko wstałeś, ale tym razem musiałeś uklęknąć ze względu na nieopisany ból jakiego doznałeś.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shirai Ryusaki

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
66/66  (66/66)

PisanieTemat: Re: Chata Shirai'a Ryusakiego   Sro 8 Kwi 2009 - 10:02

Nie jest dobrze, ale przynajmniej nie będę się musiał przed nikim wstydzić, kiedy już odejdę.
Podnoszę z ziemi jakiś kamień i desperacko nacieram na hollowa.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Raito Kazuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
100/100  (100/100)

PisanieTemat: Re: Chata Shirai'a Ryusakiego   Sro 8 Kwi 2009 - 10:12

Nagle upadasz znów czując tą dziwną energię, czujesz ból i duszność... myślisz że umierasz, jednak ciągle widzisz hollowa przed sobą i nagle niebieskie światło. Nie mija chwila jak znów jest Ci lżej, jednak nie jesteś w stanie już nic zrobić oprócz patrzenia. Widzisz jak krew tryska we wszystkich kierunkach, a hollow cały zalewa się krwią po czym po chwili znika, a pojawia się mężczyzna. Mężczyzna rusza powoli w Twoją stronę i coś mówi... z całej kwestii byłeś wychwycić tylko:
- słaby... a zgrywał takiego ważnego...
Po czym tracisz przytomność.

Psychika +1
Kontrola Reiatsu +1
Siła +1

Znów budzisz się obandażowany w domu mężczyzna, jednak tym razem spoczywa on przy Tobie na krześle.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shirai Ryusaki

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
66/66  (66/66)

PisanieTemat: Re: Chata Shirai'a Ryusakiego   Sro 8 Kwi 2009 - 10:21

I znowu jestem tutaj. Muszę się dowiedzieć czegoś więcej.
Staram się spojrzeć na mężczyznę
I znowu mnie Pan uratował... dziękuje.
Po chwili dodaję
Czy mógłbym o coś zapytać?
Jeśli nie pozwoli, to leżę dalej nie zadając pytania, jeśli pozwoli to pytam
Czemu Pan to robi? Robię wszystko źle, nie słucham Pana, a jednak wciąż mi Pan pomaga i opiekuje się mną.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Raito Kazuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
100/100  (100/100)

PisanieTemat: Re: Chata Shirai'a Ryusakiego   Sro 8 Kwi 2009 - 10:29

Mężczyzna spojrzał na Ciebie wyraźnie wzruszony.
- Pomagam bo mi go przypominasz... Bardzo się cieszę, że mogę pomóc i cieszę się z tego że zaczynasz być dobrym człowiekiem.
Mężczyzna wyszedł szybko, ale to pewnie dlatego, że nie chciał abyś zobaczył jak mu łza spływa po policzku.

Minęło kilka dni i czułeś, że jesteś już zdrowy. Przez ten czas nie poruszałeś, żadnej większej rozmowy z mężczyzną. W końcu przyszedł do Ciebie i oznajmił:
- Jesteś zdrowy chłopcze, znowu możesz robić co tylko chcesz!
Mężczyzna uśmiechnął się delikatnie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shirai Ryusaki

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
66/66  (66/66)

PisanieTemat: Re: Chata Shirai'a Ryusakiego   Sro 8 Kwi 2009 - 10:38

Staram się podtrzymać rozmowę i zapytać o moje ręce
Chciałem się czegoś dowiedzieć, może Pan będzie w stanie mi pomoc... W czasie moich walk coś dziwnego dzieje się z moimi rękami. Zapewne widział to Pan, a jeśli nie, to panu wytłumaczę. Za pierwszym razem moją rękę zaczęły otaczać błyskawice, a ostatnio była to ziemia, tylko że na obu rękach. Nie wiem czemu to się dzieję i jak to kontrolować. Czy jest Pan wstanie mi pomóc kontrolować to dziwne zjawisko, albo chociaż dać mi wskazówki, co może być źródłem tych zjawisk?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Raito Kazuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
100/100  (100/100)

PisanieTemat: Re: Chata Shirai'a Ryusakiego   Sro 8 Kwi 2009 - 16:46

Mężczyzna wstał i wyprostował się, spoważniał i powiedział:
- Oczywiście, że jestem w stanie Ci pomóc... przyjdź kiedy będziesz gotowy...
Mężczyzna rusza w kierunku drzwi.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shirai Ryusaki

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
66/66  (66/66)

PisanieTemat: Re: Chata Shirai'a Ryusakiego   Sro 8 Kwi 2009 - 16:59

Staram się do Niego podejść, ale nie dotykając Go
Przepraszam, że zawracam jeszcze Panu głowę, ale czy nie ma Pan trochę pieniędzy do pożyczenia? Chciałem iść do miasta i kupić sobie jakieś nowe ubranie, a wszystkie moje pieniądze zostały w moim starym domu. Może zajrzę tam i zobaczę, czy uda mi się coś odzyskać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Raito Kazuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
100/100  (100/100)

PisanieTemat: Re: Chata Shirai'a Ryusakiego   Sro 8 Kwi 2009 - 17:04

Mężczyzna zachichotał pod nosem po czym się odwrócił i odpowiedział radośnie:
- Hehehe w sumie zapomniałem Ci to przekazać
Wyciągnął z szafki pudełko i dodał:
- To wszystko co udało mi się ocalić z Twojego domu... Jeśli potrzebujesz więcej pieniędzy to mów śmiało.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shirai Ryusaki

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
66/66  (66/66)

PisanieTemat: Re: Chata Shirai'a Ryusakiego   Sro 8 Kwi 2009 - 17:07

Biorę od Niego pudełko i mówię
Dziękuję, na razie wydam swoje, nie chcę sprawiać za dużo problemów, wystarczy, że tu mieszkam. Jestem wielkim problemem.
Wychodzę z chatki i zaglądam do pudełka żeby zobaczyć, co w nim jest.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Raito Kazuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
100/100  (100/100)

PisanieTemat: Re: Chata Shirai'a Ryusakiego   Sro 8 Kwi 2009 - 17:15

W pudełku było zdjęcie Twojego brata, pieniądze, apteczka i nóż kuchenny. Ruszyłeś przed dom po czym usłyszałeś:
- Ryusaki-kun! Poczekaj! Udajesz się może do miasta?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shirai Ryusaki

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
66/66  (66/66)

PisanieTemat: Re: Chata Shirai'a Ryusakiego   Sro 8 Kwi 2009 - 17:19

Odwróciłem się
Zgadza się
Gdziekolwiek ono jest...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Raito Kazuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
100/100  (100/100)

PisanieTemat: Re: Chata Shirai'a Ryusakiego   Sro 8 Kwi 2009 - 17:24

Mężczyzna uśmiechnął się jakby ujrzał jakąś niesamowitą okazję.
- Mógłbyś mi wyświadczyć przysługę? Bo widzisz mam tutaj taki miecz, chciałbym abyś go zaniósł do kowala, aby ten ponownie go zahartował i wyszlifował oraz naostrzył, przy okazji niech zmieni materiał na rękojeści.
Mężczyzna zza pleców wyjął długie, piękne lśniące ostrze i Ci je wręczył, po czym wyciągnął pieniądze które również wylądowały w Twoich rękach.
- Arigato!
Początkowo myślałeś że to normalna katana, ale po chwili spostrzegłeś, że wygląda znajomo... po chwili namysłu przypomniał Ci się miecz shinigami, który Ci pomógł.
Mężczyzna za Tobą uśmiechnął się chytrze.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Chata Shirai'a Ryusakiego   Today at 14:17

Powrót do góry Go down

Chata Shirai'a Ryusakiego
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 17Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next