IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Dom Honou Kenji

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Sro 1 Kwi 2009 - 13:52

Śniło mi się że zdałem akademię i miałem najlepsze wyniki. Wszyscy mnie chwalili i chcieli ze mną poćwiczyć. Każdy pytał mnie jak stałem się tak silny a ja odpowiadałem że po prostu ciężka praca jest najważniejsza i że to dzięki niej do tego doszedłem. Po tym opowiadałem wszystkim jak trenowałem i że pomagał mi mój brat i Sensej. Nagle jakiś miecz przebił mi brzuch i obudziłem się z krzykiem.
Po obudzeniu byłem przerażony i spocony.Kiedy się uspokoiłem poszedłem zerknąć na zegarek.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Pią 3 Kwi 2009 - 12:20

Była 10:30 i jeżeli chciałeś zdążyć do akademii to musiałeś już się zwijać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Pią 3 Kwi 2009 - 16:22

A więc wyszedłem na dwór rozglądając się za bratem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Pią 3 Kwi 2009 - 19:50

Twojego bratu jak i mistrza nie było na podwórku ani nigdzie w domu. Widziałeś tłum studentów idących w stroną akademii. Było to również, jedynie miejsce gdzie mógłbyś znaleźć brata.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Sob 4 Kwi 2009 - 7:34

Postanowiłem więc pójść zwyczajnie do akademii.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Czw 9 Kwi 2009 - 15:52

Po drodze widziałeś wiele nieznajomych ci twarz, jednak twojego brata nigdzie nie było. Po dłuższym marszu doszedłeś pod drzwi akademii.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Pią 10 Kwi 2009 - 8:33

Wszedłem więc do akademii i udałem się na zajęcia.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Pią 10 Kwi 2009 - 13:26

Szedłeś przez korytarz i widziałeś że każda sala jest przystosowana do ćwiczenia czegoś innego. W końcu znalazłeś się pod salą w której masz zajęcia.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Pią 10 Kwi 2009 - 13:37

Postanowiłem więc do niej wejść. Przed wejściem zapukałem. Następnie wszedłem i powiedziałem dzień dobry.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Pią 10 Kwi 2009 - 18:46

Nikt nie zwrócił na ciebie uwagi, zająłeś swoje miejsce i czekałaś na nauczyciela. Twojego brata nie było na sali.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Sob 11 Kwi 2009 - 7:51

Czekając na nauczyciela zastanawiałem się gdzie jest Sou. Rozmyślałem również nad tym gdzie mógł pójść dziś rano ale nic nie przychodziło mi do głowy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Sob 11 Kwi 2009 - 9:00

Nauczyciel przybył do klasy po 5 minutach. Nie maił ze sobą żadnych akcesorii co oznaczało że będzie teoria.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Sob 11 Kwi 2009 - 9:02

Kiedy przyszedł nauczyciel skupiłem się na lekcji i przestałem myśleć o bracie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Nie 12 Kwi 2009 - 9:49

-Dzisiaj porozmawiamy o shi-kai....o tym jak je uzyskać?...jak poznać jego imię?...jak z nim rozmawiać?...dowiecie się na dzisiejszej lekcji,a o tym zagadnieniu najlepiej opowie VII dywizja -Powiedział nauczyciel i do klasy wszedł jakiś porucznik wszyscy uczniowi wykonali tachi-rei i wrócili na miejsca.
-jestem II porucznikiem VII dywizji....Yoro Shiku...,a teraz lekcja-rzekł i zaczął wam tłumaczyć powyższe zagadnienia. Nie wchodził tobie to za bardzo do głowy, lecz jeden cytat ci rozjaśnił myśli "rozmawiajcie ze swoim znapaktou jak z przyjacielem, jednak trzymajcie ograniczenia, bo to wy jesteście panem, a one niewolnikami" były to możne ostre słowa, lecz prawdziwe. Był jeszcze jedno zdanie podsumowujące kolejne z zagadnień "próbujcie rozmawiać ze swoim zanpaktou jak najczęściej, bo przyniesie to dobre wyniki w przyszłość",a to reszta wykładu. ~Rozróżniamy dwa gatunki uwolnień shi-kai i ban-kai, shi-kai jest słabsze od ban-kai i w znaczenie dosłownym oznacza "połowicze uwolnienie", natomiast ban-kai jest wielokrotnie silniejsze od shi-kai i czasami bywa z nim powiązane, ale nie zawsze...zdarzały się też takie zdarzenia. Żeby opanować ban-kai potrzeba co najmniej 10 lat treningów i opanowanie ban-kai jest dobrym sposobem na zostanie kapitanem. Istnieją plotki o jeszcze jednym stopniu uwolnienia, jednak nie zostały one potwierdzone, a ja osobiście w nie wierzę. Prawdopodobnie przed końcem akademii uwolnicie shi-kai, a w naszym oddziale są poszukiwanie ludzie o unikalnych zanpaktou. Poznaliśmy również metodę wytwarzania Bakkotou, jednak nigdy nie próbowaliśmy użyć tego na prawdę, ponieważ ich moc jest ogromna, jednak są niebezpieczne i nie mamy zamiaru ich używać"
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Pon 13 Kwi 2009 - 8:05

Bardzo zafascynowała mnie ta lekcja. Cały czas słuchałem uważnie i starałem się na razie nie myśleć o bracie.Próbowałem wszystko zrozumieć i ogólnie zapamiętać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Pon 13 Kwi 2009 - 11:07

Porucznik skończył mówić wraz z dzwonkiem kończąc słowami ~Mam nadzieję, ze się kiedyś spotkamy jako członkowie VII oddziału...żegnam~. Wyszedł z klasy, a ty miałeś wolną przerwę. Była to dziesięciominutowa przerwa. Większość osób wyszła z klasy, tak ja i sensei.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Pon 13 Kwi 2009 - 14:18

Postanowiłem też wyjść z klasy i przejść się po akademij aby lepiej ją poznać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Pon 13 Kwi 2009 - 20:15

Zacząłeś się przechadzać po akademii, jednak było to strasznie nudne, takie łażenie bez celu. Uznałeś, ze musisz go znaleźć.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Wto 14 Kwi 2009 - 8:16

Wróciłem więc do klasy i zacząłem się rozglądać za bratem. Postanowiłem przejść w pobliżu klasy na korytarzu a potem po klasie. Kiedy zacząłem szukać brata miałem nadzieje że nikt nie weźmie mnie za dziwaka bo się tak rozglądam.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Wto 14 Kwi 2009 - 9:38

( http://media.photobucket.com/image/anime%20girl/CosmicRainbow/Anime%20Girl%20Pictures/AnimeGirl5.jpg )
Podeszła do ciebie dziewczyna.
-Szukasz czegoś ? - spytała się ciebie dziewczyna z niewielkim uśmiechem
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Wto 14 Kwi 2009 - 14:28

No tak. A właściwie kogoś, chodzi o mojego brata. Wyszedł gdzieś rano i powiedział że spotkamy się w akademii. Kiedy zobaczyłem że nie przyszedł na pierwszą lekcję zaciekawiło mnie gdzie jest. Może go znasz nazywa się Sou kenji. A tak wogule to jestem Honou Kenji.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Wto 14 Kwi 2009 - 18:15

- Niestety, ale nie kojarzę... jednak jestem pewna, że niedługo się znajdzie - powiedziała z uśmiechem.

Ostatnio zmieniony przez Akai Hi Kaeru dnia Sro 15 Kwi 2009 - 13:35, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Wto 14 Kwi 2009 - 19:55

-No trudno, dzięki za zainteresowanie. A może powiesz jak się nazywasz ?
Powiedziałem to z uśmiechem na ustach.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Sro 15 Kwi 2009 - 13:27

- Inukari Hichi - odpowiedziała krótko
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Sro 15 Kwi 2009 - 13:29

-Dzięki.
Odpowiedziałem jej krótko myśląc że dzwonek powinien już dzwonić
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Sro 15 Kwi 2009 - 13:30

Po chwili twój ukochany dzwonek zadzwonił, a dziewczyna powiedziała - do zobaczenia - i pobiegła do swojej klasy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Sro 15 Kwi 2009 - 13:35

-Do zobacznia. Odpowiedziałem i pobiegłem do klasy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Sro 15 Kwi 2009 - 16:47

Wbiegłeś do klasy, brata jak nie było tak nie ma, jednak zbytnio się tym nie przejmowałeś, przecież jest już dorosły. Do klasy wszedł nauczyciel z książką do nauki Kidou.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Sro 15 Kwi 2009 - 18:31

Kiedy zobaczyłem tą książkę bardzo się ucieszyłem ponieważ lubię demoniczną magię. Podczas lekcji starałem się zapamiętać najważniejsze rzeczy lecz nie mogłem przestać myśleć o dziewczynie którą spotkałem na przerwie a to mnie z lekka rozpraszało. Myślałem trochę o tym czy by nie spotkać się z nią po zajęciach.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Sob 18 Kwi 2009 - 10:06

(a czego nie lubisz :P)
Sensei zaczął czytać o zastosowaniu kidou w praktyce, jednak to ciebie jakoś dziwnie nudziło. W połowi lekcji zaprzestałeś słuchać nauczyciela i zacząleś myśleć o niebieskich migdałach do dzwonku. Na koniec lekcji Sensei powiedział "na dzisiaj koniec macie już wolne"
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Today at 17:53

Powrót do góry Go down

Dom Honou Kenji
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next