IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Dom Honou Kenji

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Sob 18 Kwi 2009 - 15:24

(nie lubię zajęć z rodzajów pustych, o ich zdolnościach i tym podobnych rzeczy, nie chce się rozpisywać :))
Kiedy wyszedłem z akademii zacząłem rozglądać się za jakąś znajomą twarzą.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Pon 20 Kwi 2009 - 11:46

Wyszedłeś z akademii i stałeś na dziedzińcu szukałeś jakiejś zanjomej twarzy a dokładniej Hichi. Na dworzu było duże słońce a ty widziałeś drzewo wisśni pod, którym mogłeś znaleźć trochę cieńa. Pod drzewem siedziało kilka osob nie widziałeś ich twarzy. Większośc studentów wchodziła z akademii, więc musiałeś wyrzeszczyc oczy, żeby wypatrzeć Hichi w tym tłumie. Brata jak nie była tak nie ma.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Pią 24 Kwi 2009 - 8:38

Przemieniłem się więc w orła i poleciałem na drzewo pod którym siedziały te osoby.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Pią 24 Kwi 2009 - 10:49

(Od teraz możesz się tylko przemieniać w orła gatunek: Orzeł Haasta)
Przemieniłeś się w orła co wzbudziło zaciekawienie u reszty studentów...przecież nie na co dzień studenci przemienią się w orły i to jeszcze wymarłe. Poleciałeś na drzewo i zająłeś pozycje na najwyższej gałęzi. Wyczekiwałeś ofiary w postaci Inukari Hichi. Twoja ofiar wyszła za Wrót akademii po 20 minutach, a wokół drzewa zebrało się grupka gapiów.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Pią 24 Kwi 2009 - 10:53

Kiedy zobaczyłem Inukari podleciałem do niej po czym obleciałem ją dookoła tak aby mnie widziała i usiadłem jej na ramieniu mówiąc cześć to ja Honou Kenji.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Pią 24 Kwi 2009 - 11:10

Dziewczyna zdziwiła się widząc że jakiś orzeł lata wokół jej, usiadłeś na jej ramieniu i od razu się uspokoiła gdy wyjawiłeś jej swoje imię.
-Nie strasz mnie tak Kenji-odrzekła
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Pią 24 Kwi 2009 - 11:12

-Przepraszam cię. Nudziło mi się trochę i postanowiłem sobie polatać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Pią 24 Kwi 2009 - 11:15

Dziewczyna zaśmiała się, gdy to powiedziałeś bo było dosyć absurdalne.
- ciekawa umiejętność przemiana w orła - po tym spojrzała w twoją stronę i gały wyszły jej na zewnątrz ze zdziwienia "to jest wymarły gatunek" powiedziała
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Pią 24 Kwi 2009 - 11:17

-No wiem. Nie mam pojęcia dlaczego przemieniam się akurat w to zwierzę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Pią 24 Kwi 2009 - 11:19

- ja też nie, ale kiedyś pewnie dowiesz - powiedziała i ruszyła w stronę domu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Pią 24 Kwi 2009 - 11:22

-Dzięki też tak myślę. To ja morze już polecę nie chce ci przeszkadzać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Pią 24 Kwi 2009 - 11:40

- Rób jak chcesz - powiedziała Hichi
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Pią 24 Kwi 2009 - 11:50

-No to zostanę z tobą.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Pią 24 Kwi 2009 - 20:22

- Aha to dobrze w końcu ktoś dotrzyma mi towarzystwa - powiedziała idąc do swojego domu. Przez cała drogę rozmawialiście o różnych rzeczach śmialiście się i było ogólnie miło. Straciliście całkowicie poczucie czasu, a z każdym krokiem coraz bardziej zwalnialiście. PO długim i przyjemnym marszu doszliście na miejsce.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Sob 25 Kwi 2009 - 7:17

-To jest twój dom ?
Spytałem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Sob 25 Kwi 2009 - 8:15

Byliście w jednym z pierwszych kręgów rukongai. Wszystko tutaj się różniło od tego w, którym ty mieszkałeś...zadbane ulice, bogate wille, wszędzie wszystkiego dostatek i uczciwi mieszkańcy. Szedłeś długą aleją pełną ludzi w różnych bogato zdobionych kimonach. Zaszliście w końcu an sam koniec ulicy stał tam duży dwu-piętrowym dom z balkonem i dużą ilością okien... twoje lenistwo wychodziło tutaj na zewnątrz, bo "dużo"ciebie usatysfakcjonowało.A zapomniałbym, był też dach w stylu japońskim i było słychać jakiś szum w środku dom. W głębi duszy chciałbyś tutaj zostać, a nawet zamieszkać. Hichi nic mówiąc i nie odpowiadając na żadne z twoich poprzednich pytań otworzyła wysokie wrota i przeszła przez nie razem z tobą, gdy stałeś dokładnie pomiędzy poczułeś duchotę... było tobie ciężej się ruszać. Jednak, gdy minąłeś wrota wszystko wróciło do normy. Nim się zorientowałeś przed tobą stała pokojówka i powitała was słowami "Witaj w domu, pani".
- Przestań być tak formalna Misa - odrzekła Hichi
- A zapomniałabym to jest mój przyjaciel Honou Kenji a to moja pokojówka Misa Ito - dodała Inukari
- Proszę pani, ale to jest orzeł i może nawet nie szczepiony, lepiej go będzie wyrzucić, a panience ojciec może kupić takich całe stado i nie powinno się na taki mizerne istoty nanosić imion - powiedziała Misa z przejęciem,a ty wiedziałeś że musisz dać głos, bo wyjdzie na to że twoja koleżanka ześwirowała i gada ze zwierzętami. Jednak ty nie zdążyłeś zareagować i Hichi już rzuciła odpowiedź " Ale to jest normalny student tylko się przemienił w orła". Pokojówka do niej podbiegła złapała ja za głowę i powiedział
-Ma pani rozpalone czoło lepiej będzie jak pójdziesz się położyć do łóżka. Całą sytuacja była bardzo zabawna i i zacząłeś śmiać w zwierzęcej formie. Dlatego nadal nie odzywałeś się, jednak zapanowała błoga cisza, a Inukari zaczęła się cicho śmiać co przerodziło się w głośny śmiech. Misa to usłyszała i spytała się" Co panienkę śmieszy ?", jednak odpowiedź nie padała. To był moment na twój ruch.

Ostatnio zmieniony przez Akai Hi Kaeru dnia Sob 25 Kwi 2009 - 8:25, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Sob 25 Kwi 2009 - 8:24

-Dzień dobry. Przepraszam panią że się wcześniej nie odezwałem ale Inukari mówi prawdę jestem studentem który zamienił się w orła i nie potrzebuje szczepienia.Przynajmniej mam taką nadzieję.
Po tych słowach uśmiechnąłem się.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Sob 25 Kwi 2009 - 9:03

- Gadający orzeł - powtórzyła Ito parę razy "Niech ktoś mnie uszczypnie" dodała, a Inukari podeszła i szczypnęła ja za policzek.
- ałaa to bolało - wydała z siebie dźwięk pokojówka i spojrzała na ciebie "a ten orzeł dalej tutaj jest chyba muszę uwierzyć że jest prawdziwy" stwierdziła sama do siebie.
- Misa-chan kto przyszedł - usłyszałeś krzyk za drzwi, a Ito zrobiła się czerwona za wściekłości
- Ile razy mam ci mówić żebyś się tak do mnie nie odzywaj....a poza tym do domu przybyła Inukari-dono z(dodała to ciszej) orłem-kolegą - odkrzaczyła Misa

(Misa Ito- www.zakarius.com/wp-content/uploads//2008/11/meido02.jpg )
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Sob 25 Kwi 2009 - 9:14

Obserwując sytuację nic nie robiłem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Sob 25 Kwi 2009 - 9:47

Misa zaprosiła was do środka i zobaczyłeś jakąś niezgrabną kolejna pokojówkę szła z jakimiś pościelami i potknęła się o wielką sowę. Zaliczyła glebę. Podniosła się mówiąc "ajaj"....szybko podniosła pościele....widocznie was jeszcze nie zobaczyła. Zrobiła jeden krok w przód i obróciła w bardzo mechaniczny sposób głowę w waszą stronę. Te spojrzenie trwało chwilę, po czym pokojówka zaczęła się obrcać we wszystkie strony mówiąc "przepraszam".
* * * * * *
Do pokoju wszedł kucharz, wysoki kamerdyner i jakiś pomocnik. Misa podbiegła i zaczęła ich wszystkich przedstawiać po kolei.
- Przepraszamy za naszą niesubordynację.... to jest nasz kucharz Jun Kami, a ta niezdara to Miho Mustume - Powiedziała Misa i zrobiła sobie przerwę, by złapać trochę powietrza.
- To jest nasz Kamerdyner Sebastian Kuroki, a to Takahiro Yatu - powiedziała Misa a oni się podrapali po głowie i spytali się Misy "Komu my się właściwie przedstawiamy".
Misa złamała się w połowie i trzymając rękę wyżej niż głowę wskazała ciebie.
* * * * * *
- To jest tylko ptak - oznajmił Sebastian
- Oj no przestań możne jest jakiś specjalny - Powiedziała Miho
- Ja i tak bym zrobił z niego zupę.... czy jest jakiś specjalny czy nie...to nieważne zupa lepsza - Rzekł Yuichi i wyjął z kieszeni w fartuchu dwa ostrza do krojenia sushi, zaczął nimi ocierać o siebie i robił powolne kroki w twoja stronę z mrocznym uśmiechem. Po 4 krokach został załapany przez Yatu i otrzymał uderzenie gazetą. "ał to bolało" odrzekł.
- To się chyba nigdy nie zmieni - Krótko skomentowała Hichi z głębokim westchnięciem.

( Yuichi Kami (kucharz) - http://s.bebo.com/app-image/6390644690/6390613598/PROFILE/i.idlestudios.com/img/q/u/08/04/07/anime-smart-boy.jpg

Miho Mustsume (Pokojówka 2) - http://img45.imageshack.us/img45/9995/mikuru16fo.jpg

Sebastian Kuroki (Kamerdynier) - http://th03.deviantart.com/fs36/300W/f/2008/286/d/4/Kuroshitsuji__Sebastian_by_darkywarky.png

Takahiro Yatu (Pomocnik) - http://media.photobucket.com/image/anime%20boy/BerryBlast_bucket/AnimeBoy.jpg

Misa Ito ( pokojówka 1) - www.zakarius.com/wp-content/uploads//2008/11/meido02.jpg
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Nie 26 Kwi 2009 - 9:36

-To ja lepiej nie będę się zbliżał do tego kucharza.Jeszcze mnie potnie czy coś a potem ugotuje.
Powiedziałem to z lekkim nie smakiem jak i strachem po czym podleciałem do łóżka. Po tym jak usiadłem skierowałem wzrok na kucharza.
-Przepraszam zapomniałem się przedstawić. Jestem Honou Kenji i tak jak Inukari uczęszczam do akademii shinigami i prosiłbym aby się mnie nie pytać dlaczego nalezę do wymarłego gatunku i pewnie taka zupa byłaby jedyna w swoim rodzaju ale nie mam zamiaru dać się pociapać na jakieś kawałki które później zostałyby przez kogoś zjedzone.
Kiedy to powiedziałem nie wiedzieć czemu przeszedł mnie lekki dreszczyk.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Nie 26 Kwi 2009 - 16:41

- Nie martw się kiedyś przyniosłam chomika to chciał z niego robić befsztyk i w ręku zamiast noża miał siekierę, jednak skończyło się na uderzeniu Sebastiana - powiedziała jakby to była codzienność. Na scenie Służby domowej odbywały się coraz to głupsze gadki, które ciebie zbytnio nie interesowały.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Nie 26 Kwi 2009 - 16:55

Podleciałem więc do Inukari i powiedziałem jej na ucho.
-Mogłabyś ich poprosić o wyjście bo tak to chyba nigdy nie dadzą nam spokoju.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Czw 30 Kwi 2009 - 20:34

- Za 3...2...1...0 o tobie zapomną - powiedziała spokojnie Hichi
- To co idziemy do mojego pokoju? - zapytała się dziewczyna. Służba domowa po chwili rozeszła się do swoich pokoi, a raczej miejsc gdzie byli potrzebowani. Dopiero sobie teraz uświadomiłeś w nigdy w życiu nie byłeś w pokoju dziewczyny. Słyszałeś jedynie o tym różne bajki. Zwykle takie pokoje były określane mianem czystych i zadbanych, ale kto wie może Inukari była wyjątkiem. Nie z tej krótkiej znajomości mogłeś powiedzieć, że nie należy do gatunku bałaganiar.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Pią 1 Maj 2009 - 13:00

-Chodźmy więc. Mam jedynie nadzieje że nie będzie więcej osób na naszej drodze bo nigdy tam nie dojdziemy. A tak przy okazji oprócz rodziców i tej służby którą już spotkaliśmy jest tu ktoś więcej, bo chce wiedzieć czego mam się spodziewać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Nie 3 Maj 2009 - 18:34

- Raczej nikogo - powiedziała niepewnie dziewczyna widocznie sama nie wiedziała co może się stać w tym domu. Dojście do jej pokoju można, by porównać do przejścia przez pole minowe. Ruszyliście bez wykrywacza min do jej pokoju. I... udało wam się doszliście i nikt was nie napadł....Wiwat żyjemy... mogłeś wykrzyknąć z radości.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Nie 3 Maj 2009 - 18:38

Nie wykrzyknąłem jednak tego bo odebrało mi mowę. Po chwili radości podfrunąłem na łózko i zacząłem rozglądać się po pokoju.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Sob 9 Maj 2009 - 14:38

Staliście przed jej pokojem. Chciałeś już polecieć, jednak Hichi złapała ciebie za szpony i sama weszła pierwsza. Na chwilę zamarła a potem głośno krzyknęła "Makuro". ciebie lekko odrzuciła od siebie i pobiegła do swojego pokoju zatrzaskując drzwi za sobą. Pozostałeś uwieziony przed drzwiami i przez te zajście omal nie straciłeś swojej formy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Sob 9 Maj 2009 - 15:28

Usiadłem przed drzwiami skupiając swoją energię duchową aby nie stracić swojej formy. Po chwili kiedy się ogarnąłem krzyknąłem.
-Czy wszystko w porządku !
Powiedziałem to ze zdziwieniem i niepewnością mając nadzieje na jakąś normalną odpowiedź.

Ostatnio zmieniony przez Honou Kenji dnia Nie 17 Maj 2009 - 10:35, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Nie 10 Maj 2009 - 9:13

(Zgodnie z twoja prośbę co mi dałeś przez komę krzyczysz a nie mówisz... zgłoszę twoją nieobecność)
- Tak tylko zaczekaj chwile - powiedziała Hichi, jednak nie mogła dokończyć, bo ktos jej przerwał
- O siostrzyczko od kiedy sprowadzasz kolegów do domu, czas go przeszukać - powiedziała i otworzyła drzwi jakaś małą dziewczynka w stroju shinigami. Mała mroczny uśmiech... nie wróżyło to niczego dobrego. Dziewczynce opadła gęba na ziemię.

( http://media.photobucket.com/image/little%20anime%20girl/sora_uchiha_sasuke_lover/Child2.jpg?o=51 )
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Today at 9:53

Powrót do góry Go down

Dom Honou Kenji
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next