IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Dom Honou Kenji

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Nie 10 Maj 2009 - 17:22

Podleciałem więc do niej bardzo powoli aby jej nie wystraszyć ponieważ była mała. Kiedy znalazłem się na wysokości jej głowy przyjrzałem się jej zdziwieniu po czym uśmiechnąłem się do niej w miły sposób. Po chwili postanowiłem jednak wreszcie coś powiedzieć ponieważ już się na nią napatrzyłam. Pomyślałem również że zdziwienie i szok powinny jej powoli przechodzić i że powinna już być spokojna.
-Cześć jestem Honou Kenji i jestem zwykłem studentem tak jak twoja siostra tyle że posiadam umiejętność przemiany w zwierze. Ale niestety z nie wyjaśnionych przyczyn przemieniam się w wymarły gatunek orła. A tak wo gule mam nadzieje że tan mroczny uśmiech nie oznacza niczego złego ? A tak wo gule może mogłabyś zdradzić mi jak się nazywasz ?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Pon 18 Maj 2009 - 17:52

Uśmiech jej po chwili przeszedł. Dziewczynka odpowiedziała jedynie na twoje ostatnie pytanie krótko i zwięźle.
- Ściśle tajne, nie do wyjawiania osobom postronnym - powiedziała w pełni poważnie. Co to jakiś Specnaz czy FBI, do h**** ? Chyba on talko żarty sobie stroi.
Po chwili napadła was Inukari.
- Przepraszam za zachowanie mojej siostry, ona jest zawsze taka. Mam na......- i nagle Inukari padła na ziemię oplątana bakkodou. A mianowicie Sai>1.
- No to mamy obiad - powiedziała do siebie Dziewczynka, zaczęło od niej emanować mrocznym przytłaczającym retiasu. Nie było ono jakieś duże, ale na swój sposób specyficzne. Siostrzyczka Hichi zaplotła ręce, a następnie nimi strzeliła. W jej ręce pojawił ogromny tasak zakończony haczykiem. Był chyba tak wielki jak ona w skali 1:2.Ujęła go ona w dwie ręce postawiła w w lini prostej do ciebie. To był jej zanpaktou.... "Marzenie rzeźnika".
Chyba siostra Inukari byłą naprawdę demonem. Swoim tasakiem ruszyła gwałtownie przed siebie, centralnie w twoja głowę. Musisz wyjąc swój miecz i zacząć nim walczyć, bo naprawde zginesz, z rąk siostry przyjaciółki. Niedorzeczne, ale co robić ?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Pon 18 Maj 2009 - 18:46

(Hmm dziwna sytuacja no ale co robić hyba wlecę do pokoju Inukari ponieważ na pewno zostawiła drzwi otwarte)
Zawracam szybko w locie wlatując szybko do pokoju Inukari mając nadzieje że uniknę jej ataku jej siostry. Po wleceniu od pokoju zamieniam się w swoją ludzką formę i zamykam drzwi po czym rozglądam się za czymś co mogę na siebie szybko założyć (byle co). Przecież nie będę walczył bez ubrań z siostrą mojej nowej koleżanki. Po włożeniu na siebie tego co udało mi się włożyć przygotowuje się do walki miedzy innymi przygotowuję zanpakuto oraz przygotowuje się naużywanie zaklęć jeżeli była by taka potrzeba oczywiście.(przypomnij mi jakie posiadam zaklęciaponieważ mam wszystko na tym drugim kompie i nie pamiętam.)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Pon 18 Maj 2009 - 19:37

(wyślę TWÓJ KP na PW i edytnij KP)
Uleciałeś uderzeniu taska,trafiła nim w zimie robiąc tam niemałą dziurę. Po chwili go wyjęła i przerąbała się przez drzwi(dosłownie). Akurat zdążyłeś się ubrać się w kimono Hichi. Wcale na ciebie nie pasowało, ale przynajmniej nie byłeś goły. Po chwili u twojego boku pojawiła się twoja katana. Pośpiesznie ja wyjąłeś i rzuciłeś wyzwańcze spojrzenie jej siostrze. Nie traktowałeś jej teraz jak siostrę koleżanki, lecz jak zażartego wroga.
Dziewczyna ruszyła trzymając tasak poniżej pasa, ocierał on lekko o deski robiąc w nich długi linię. Trzymała go pod katem 45 stopni, jedną ręko, o dziwo nie załamał się pod jego ciężarem. Rękę miała gotowa do uderzenia, bądź użycia jakiegoś Kidou.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Wto 19 Maj 2009 - 12:10

Przygotowuję więc te oto zaklęcie #12 - Bunorihin Hebi (Oplątanie węże)
czekając na jej atak. Kiedy zaatakuje wykonuje unik i szybki ruchem łapię jej zanpakuto po czym używam zaklęcia.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Sro 20 Maj 2009 - 18:39

Dziewczyna 2,5 m przed tobą wyskoczyła na ciebie. Szybko się obróciła i w efekcie pociągnęła tasak. Odskoczyłeś jednak kimono założone przez ciebie zostało mocno rozszarpane. Siostra Hichi wylądowała tobie na głowie, tak że miałeś ją pomiędzy jej nogami. Zdezorientowało to ciebie mocno. Wydawało się że zrobiła to całkiem przypadkowo, jednak było to w pełni celowe. Siostra złapała twoja głowę jedna ręką z mózgoczaszkę. Wymówiła sobie cicho pod nosem inktacje jakiegoś zaklęcia i wykrzyczała ostatnie słowo Shou . Wgniotło ciebie w podłogę... zrobiłeś w niej dziurę i spadłeś na dół. Spadłeś boleśnie na tyłek. Nic nie widziałeś.... Nie widziałeś były to majtki tej oto malej osóbki. NIE przyglądałeś się im zbytnio, było to zawstydzające. Po chwili z twojej głowy zeszłą czarna szata shinigami. Popatrzyłeś się w sufit.... ale dziura chbya z 3m średnicy, ej coś tu się nie zgadza tam jest sześć dziur, a ty zrobiłeś tylko jedną. OOOoo teraz jest ich pięć. A co tam robią gwiazdki. Chyba boli mnie głowa... To za mało powiedziane, głowę ci rozsadza od środka, jakby by ci tam wybuchał bomba. Również nic nie słyszałeś. O ekran robi się jakiś czerwony. Chyba za dużo czerwonego wrzucili w tym telewizorze. W jakim znowu telewizorze przecież ty patrzysz przez swoje własne oczy. To ja sobie chyba odpocznę. I tak zrobiłeś zasadziłeś w podłogę z hukiem, zaklęcie ci wyleciało z ręki. I chbya w coś trafiło.A zresztą czy to ważne... JA TU ŚPIĘ!!!!!!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Czw 21 Maj 2009 - 13:17

Zamykam więc oczy i próbuje nie zasnąć. Nasłuchuje jedynie co się dzieje o ile nie zasnę. (lub nie zemdleje czy coś takiego)

Ostatnio zmieniony przez Honou Kenji dnia Czw 21 Maj 2009 - 18:05, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Czw 21 Maj 2009 - 18:57

Nie miałeś tutaj nic do mówienia. Padłeś na ziemie jak zabity pies i oddałeś się błogiej przyjemności snu. W końcu chyba uszkodziło tobie trochę bębenki, zniszczyło czaszkę, a twoje oczy przez najbliższy okres czasu nie nadawały się do niczego. Twojego spania nie zakłócił żaden sen. Obudziłeś się o bliżej nieokreślonej porze, jedyne co wiesz to to że było jasno za oknem, zegarów nigdzie nie było. Leżałeś w jakimś pokoju- na pewno nie twoim. Ty byś nie potrafił zrobić z niego takiego burdelu. Wszędzie leżały jakiś ubrania nie wnikałeś czy damskie czy męski, bo odpowiedź leżała na tobie - był to stanik. Poza tym bajzlem widziałeś jedną szafę, roztwarto na oścież pełną bielizny i z kilkoma strojami studentów akademii shingiami.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Czw 21 Maj 2009 - 19:52

-Co się kur... stało?! A tak w ogóle gdzie ja jestem i co robi na mnie ten stanik?
Po tych słowach szybko zdjąłem ten stanik i zobaczyłem czy jestem w coś jeszcze ubrany.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Pią 22 Maj 2009 - 6:06

Byłeś w coś ubrany w swój dawny strój shinigami i majtki....chyba. Zobaczyłeś, że po twojej prawicy jest też łózko zajęte przez kogoś. Mianowicie była to Hichi, ponieważ przed chwilą odwróciła się w twoją stronę (głową). Ona spała, a do głowy przychodziły tobie różne zbereźne myśli.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Pią 22 Maj 2009 - 11:54

(Mimo tych myśli)
Szybko podniosłem się z łóżka rozglądając się i nasłuchując czy nie zbliża się tu ta dziewczynka.
-O co tu do cholery chodzi?! Co to ma być za mała dziewczynkaaa?!
Po tych słowach wybiegłem z pokoju na korytarz rozglądając się.
(Co ty Higurashi na forum odwalasz, już myślałem że ktoś wejdzie jak w Higurashi itd... wiesz o co chodzi)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Pią 22 Maj 2009 - 18:38

Chyba kogoś obudziłeś swoim krzykiem. Wybiegłeś z pokoju jak ostatni cham chciałeś otworzyć drzwi, jednak ktoś ciebie uprzedził. Oberwałeś w nos i odleciałeś.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Pią 22 Maj 2009 - 19:07

Szybko zwróciłem głowę w miejsce w którym oberwałem uspokajając się przy okazji.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Pią 22 Maj 2009 - 19:14

Zobaczyłeś małą dziewczynkę z tasakiem w ręku. Cicho wyszeptała ~Jak już się obudziłeś to możemy dalej walczyć~ Pośpiesznym krokiem poszła w twoją stronę. Tasak trzymała za głową, a to uderzenie miało być finisherem dla ciebie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Sob 23 Maj 2009 - 8:59

Szybko użyłem zaklęcia zatrutej kuli w stronę dziewczynki kiedy się tylko do niej zbliżyła odrazu spowodowałem wybuch. Zrobiłem to niezważając czy na mnie też zadziała oby ona oberwała.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Sob 23 Maj 2009 - 12:37

Dziewczynka użyła shunpo, unikajac kuli i pojaw jawiła się w odległości 3 m za tobą. Słyszałeś, że nadal szarżowała.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Nie 24 Maj 2009 - 8:16

Wykonałem szybki przewrót w przód po czym szybko się podniosłem i wyjąłem zanpakuto naprzeciwko tej dziewczyny. Byłem gotowy do zadanie ciosu.
- O co tu chodzi?! kim ty wo gule jesteś do cholery?!!! Jesteś zbyt silna jak na swój wiek!!!
(Miałem nadzieje że krzycząc przy okazji obudzę Inukari, mogła by mi wtedy trochę pomóc)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Sob 30 Maj 2009 - 17:14

Tasak ściął tobie..... kawałek włosów. Wykonałeś przewrót obróciłeś się wykrzyczałeś. Inukari chyba zaczęła się budzić. Niestety nie miałeś tak bardzo podzielnej uwagi żeby w czasie walki podglądać koleżankę i trzymać gardę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Czw 4 Cze 2009 - 17:00

Starałem się skupić na jej atakach i na bronieniu się przed nimi. Wykonywałem to w taki sposób abo powoli podchodzić do Inukari blokując ciosy.
-Czego ty ode mnie chcesz do cholery?!. O co ci chodzi?! Odpowiedz na coś wreszcie!!!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Nie 7 Cze 2009 - 9:06

Dziewczynka nie odpowiadała. Jej ciosy były coraz silniejsze z każdą chwilą, za każdym razem były one wykonywane pod innym kątem. Stanąłeś już przy łóżku Inukari.... Nie dałeś rady... twoja katana pękła pod wypływem uderzeń. Dopiero teraz zauważyłeś, że wszystkie uderzenia były wykonywane w jeden punkt. połowa katany odleciała i wbiła siew ścianę nad łóżkiem Hichi. Pozostałeś już nie z kataną, lecz z tanto. Siostrzyczka Inukari wykorzystała ten moment i głośno wykrzyknęła "Ban-....."
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Nie 7 Cze 2009 - 10:06

W tym momencie spróbowałem zadać jeden cios tej dziewczynce. Wykonałem go z jak największą siłą, szybkością i energią duchową.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Nie 7 Cze 2009 - 20:13

(uwaga !!!)
Wykonałeś uderzenie, lecz nawet nie przebiłeś się przez reiatsu siostrzyczki Inukari. Było ono, aż tak skoncentrowane. Oberwałeś w głowę z tasaka. Inukari o dziwo nie dokończyła "-kai". Wdziałeś jak widok zaczęła zalewać ci krew. Utrzymałeś się jeszcze chwilę na nogach. Padłeś, z hukiem w nieokreślone miejsce.
Po nieokreślonym i długiem czasie obudzałeś się. a raczej zostałeś obudzony czułym dotykiem kobiecej ręki. Ręka owej dziewczyny spoczywała na twoje głowie i trzymała twoja prawą dłoń.
To musi być Inukari.

Czemu jeszcze żyję przecież oberwałem po głowie tasakiem i to nie byle jakim??

po chwili otworzyłeś swoje zaspane i zmęczone oczy. Zobaczyłeś Hichi.... Byłą słoneczny dzień, a promienie słoneczne oświetlały jej smutna twarzyczkę. Co się stało z twoim przeciwnikiem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Wto 9 Cze 2009 - 13:28

Zamknął oczy i spałem dalej olewając tą sytuacje bo jest dziwna i nic z niej nie rozumiem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Sob 13 Cze 2009 - 16:30

"Chyba będzie trzeba ci jeszcze raz przywalić w głowę... cóz twoje zdrowie nie moje. Teraz będzie druga stroną"- dopisek od MG
Spać ci się wyjątkowo nie chciało i wypadało by dać jakieś oznaki życia. W końcu nie każdy potrafi przeżyć trafienie z tasak w głowę, nawet tępą stroną.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Pon 15 Cze 2009 - 10:03

Otworzyłem oczy.
-Dlaczego mnie jeszcze nie zabiłaś a tak wo gule to jakim cudem przeżyłem takie uderzenie ?
Powiedziałem to ze zdziwieniem i lekkim zmęczeniem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Wto 16 Cze 2009 - 16:16

Inukari gwałtownie się ożywiła.
- Dobrze się czujesz - spytała się z matczyną troską. Patrzyła na ciebie z dużym uśmiechem na twarzy. Chciała coś zrobić, ale widziałeś, że się powstrzymywała
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Wto 16 Cze 2009 - 16:23

-Chyba tak przepraszam myślałem że to znów ta mała co mnie zaatakowała. Widać że no doszedłem jeszcze do siebie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Wto 16 Cze 2009 - 16:31

- Bardzo przepraszam za O-Haru - powiedziała Hichi i grymasem niezadowolenia na twarzy. Chyba była wściekła na swoją siostrę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Wto 16 Cze 2009 - 16:40

-Nie szkodzi to nie twoja wina. Nie smuć się i tak dobrze że nic ci się nie stało.
Powiedziałem to tak aby ją pocieszyć z lekkim uśmieszkiem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Czw 18 Cze 2009 - 16:12

Inukari Schyliła swoją głowę. Włosy zakryły jej twarz. Nic nie mówiła. Trwało to przez chwilę, nagle zawiał wiatr przez otwarte okno... rozwiał jej włosy, zobaczyłeś jak poleciała jedna łza na twoje kimono. Po chwili Yukihime wróciła do poprzedniej pozycji.
- Już dobrze.
Powiedziała Hichi z spokojem i niewielkim uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Dom Honou Kenji   Today at 15:22

Powrót do góry Go down

Dom Honou Kenji
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next