IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Sala Pojedynkowa

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Next
AutorWiadomość
Takagi Niizuki

Oddział : Dywizjon 7
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Sala Pojedynkowa   Wto 30 Mar 2010 - 16:30

Sensei odczekała chwilę spoglądając na was, szykujących się do ćwiczeń. Oczywiście nie obyło się bez grymaszenia i przetasowań ale w końcu każdy miał swojego przeciwnika.
- No dobrze. Zaczniemy od rozgrzewki. - odezwała się w końcu Sensei - Każde z was na zmianę wykonuje cios, gdy drugie go blokuje. Powoli i spokojnie.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Tak czy inaczej, zło pozostanie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Mistrz Gry : Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Sala Pojedynkowa   Wto 30 Mar 2010 - 18:02

Kiedy w końcu sensei wszystkich ustawiła i powiedziała co wszyscy mają zrobić jako rozgrzewkę dziewczyna razem ze swoim partnerem zaczęła ćwiczyć. Szło jej całkiem nieźle zważając na to z kim ćwiczyła. -Ciekawe co będzie się działo na zajęciach...-pomyślała dziewczyna blokując i atakując.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Sala Pojedynkowa   Wto 30 Mar 2010 - 18:54

Atak, blok, cięcie, parowanie. Ciągły ruch i zmiana pozycji. W sumie nic, coby wymagało większej aktywności. Chwilowo.
Po mniej więcej pół godzinie takich lekkich pojedynków i wymian ciosów, podczas których nie obyło się bez paru bardziej zapalczywych walk, sensei przerwała rozgrzewkę.
- W porządku. Nawet to wam idzie, więc pora przejść do właściwego treningu. - przeszła się między wami, lustrując was wzrokiem - Oto wasze zadanie. Macie pokonać waszego partnera, zmusić go do poddania się. Tylko nie przesadźcie w walce, to tylko trening.
Już chwilę później salę zaczęły wypełniać dźwięki zderzających się bokenów i okrzyki walczących. Hiryu spojrzał na ciebie i stanął w pozycji.
- Chyba niezbyt dobraliśmy się zważywszy na to, co mamy zrobić. - odezwał się cicho - Ale nie mam zamiaru się cofnąć, zatem broń się i walcz Katsuko.
Sekundę później zaatakował szybkim, dolnym cięciem mierząc na twoje biodro.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Sala Pojedynkowa   Wto 30 Mar 2010 - 20:33

Dziewczyna uśmiechnęła się do siebie w duchu. -To może być ciekawe-pomyślała. -Może i masz racje-odparła łapiąc wygodniej boken. -Ale ja też nie mam zamiaru odpuścić.-dodała stając w odpowiedniej pozycji. Miała chwile by zablokować atak. Udało jej się. Zrobiła krok do przodu. -Byłabym wdzięczna gdybyś walczył czysto-powiedziała po czym mocniej złapała boken w lewej ręce i zaatakowała szybko od góry. Miała wątpliwości, że uda jej się trafić chłopaka.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Sala Pojedynkowa   Sro 31 Mar 2010 - 17:32

Hiryu nie odpowiedział na twe słowa, pojedynek już się zaczął. Udało ci się zablokować pierwszy cios, mogłaś być z siebie dumna. Wyprowadziłaś szybki cios, który nim sięgnął ciała Hiryu napotkał na blok bokenem. Chłopak wykonawszy paradę odepchnął cię krok do tyłu i samemu zaatakował tnąc z góry na twój bark.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Sala Pojedynkowa   Pią 2 Kwi 2010 - 9:13

Dziewczyna sparowała atak. Zrobiła krok do przodu. Spróbowała odepchnąć chłopaka kawałek od siebie. Po czym wyprowadziła atak z lewej strony na wysokości barku Hiryu i kierując je ku podłożu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Sala Pojedynkowa   Pią 2 Kwi 2010 - 21:10

Blok prawie ci się udał, prawie. Uderzenie bokena dosięgło twego prawego ramienia, powodując wybuch krótkiego bólu. To cię trochę wytrąciło z równowagi, ale sama z kolei zaatakowałaś. Nie udało ci się go odepchnąć, był silniejszy od ciebie, to jednak przebiłaś się przez jego paradę i dosięgłaś go bokenem.
Hiryu po ciosie obrócił się gwałtownie wykonując nagły atak z drugiej strony, mierząc na twoje nogi.

[-9PŻ]

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Sala Pojedynkowa   Sob 3 Kwi 2010 - 15:41

-Przynajmniej i ja go dosięgłam-pomyślała. Kiedy Hiryu wyprowadził atak Katsuko miała tylko chwile na zastanowienie się nad tym co mogła zrobić. Mogła spróbować uskoczyć do góry, choć wątpiła ze to się uda. Wolała wybrać inną opcję: odskoczyła kawałek do tyłu i w razie potrzeby zablokowała miecz chłopaka. Po czym szybko się obróciła i wyprowadziakac atak od dołu w stronę jego biodra.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Sala Pojedynkowa   Sob 3 Kwi 2010 - 16:37

Sprawnie odskoczyłaś w tył unikając ciosu i zbijając bokenem cięcie w bok. Dźwięki zderzających się kawałków drewna rozchodziły się po całej sali. Dawało ci to wyobrażenie małej bitwy. Sama zaatakowałaś lecz Hiryu okazał się szybszy Twój atak został zablokowany nisko, na wysokości jego kolan. Chłopak nie tracił czasu i zaczął podnosić boken w górę, równocześnie ty również zaczęłaś to robić, by móc się obronić. Hiryu zrobił krok do przodu i złapał cię lewą dłonią za twój łokieć, jednocześnie przerzucił swój boken za swoją szyję w poziomie, blokując twój boken blisko swojego barku w pionie. Oba były skrzyżowane prostopadle do siebie i byłaś pewna, że popełnił błąd. Wystarczyło teraz tylko odpowiednio ciąć.
- Przegrałaś. - odezwał się Hiryu, a ty mogłaś ujrzeć jego oczy w masce, nie wyrażające żadnego uczucia czy też emocji.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Sala Pojedynkowa   Sob 3 Kwi 2010 - 18:28

Katsuko chwilę nie wiedziała co się dzieje. -Chciałbyś...-pomyślała dziewczyna. Kiedy zobaczyła oczy swojego chłopaka, pierwszy raz odkąd go spotka poczuła ukucie strachu. Mimo tego i sytuacji wynikającej z tego co zrobił Hiryu, dziewczyna spróbowała pociągnąć bokken w dół. Jeśli jej się to udaje ponownie odskakuje od chłopaka i ponownie atakuje.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Sala Pojedynkowa   Sob 3 Kwi 2010 - 18:58

Drgnęłaś chcąc wykonać ruch, ale to Hiryu jednak kontrolował teraz sytuację. Gwałtownie pchnął cię lewą ręką, tak że obróciłaś się w miejscu niemal wokół własnej osi zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Straciłaś przez to trochę równowagi. Byłaś w końcówce obrotu, gdy ujrzałaś Hiryu wyprowadzającego uderzenie. Nie miałaś szans go zatrzymać i on to wiedział, bowiem sam powstrzymał się przed uderzeniem opierając boken na twym gardle.
- Tego manewru nauczył mnie stary przyjaciel. - odezwał się trzymając cię tak przez chwilę, po czym cofnął broń i sam również zrobił krok w tył. - Dobrze wykonany, jak przed chwilą, jest niemożliwy do zatrzymania. Dobrze zatem, że to tylko ćwiczenia, a ty nie jesteś moim wrogiem, maleńka.- to ostatnie słowo dodał półszeptem, abyś tylko ty mogła je usłyszeć.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Sala Pojedynkowa   Sob 3 Kwi 2010 - 20:08

Mimo, że Katsuko spodziewała się takiego obrotu spraw i tak była zdziwiona tym co się stało. Kiedy ciemnowłosy przystawił jej bokken do gardła ta przełknęła głośno ślinę. -Nie do zatrzymania... Tak czy siak nie chciałabym walczyć z tobą na poważnie.-przyznała kiedy stanęła na podłożu. Kiedy Hiryu zwrócił się do niej per "maleńka" uśmiechnęła się do niego. -Ehhh-westchnęła -Będę musiała trochę poćwiczyć... należałoby się trochę poprawić-powiedziała drapiąc się po głowie. -Ćwiczymy dalej? Nie chce narazić się Sekine-sensei-spojrzała w tym czasie na nauczycielkę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Sala Pojedynkowa   Sob 3 Kwi 2010 - 20:21

- Nie sądzę abyśmy kiedykolwiek musieli walczyć Katsuko. - odpowiedział Hiryu.
Gdy spojrzałaś w stronę nauczycielki ujrzałaś, że ona was obserwuje. Widać robiła to od jakiegoś czasu. Teraz pokiwała tylko głową.
- Yoshizaki, jak widzę nie jesteś chwilowo w stanie pokonać twojego przeciwnika, zatem dołącz do pokonanych. - odezwała się do ciebie i wskazała jedną grupę. Po tym zwróciła się do Hiryu - A ty dołącz do zwycięzców. Chwilowo.
Rzuciłaś okiem na salę, która wyglądała jak małe pole bitwy. Pokonani siedzieli lub leżeli poobijany pod ścianą, zaś zwycięzcy stali w oddzielnej grupie.
- Dobrze. Nieźle sobie poradziliście. Zadanie na przyszłość dla wszystkich. Pary w jakie się dobraliście na początku będą was obowiązywały do końca roku. Zwycięzca jest zobowiązany do pomocy w treningu pokonanego. - Sekine-sensei jasno przekazywała swoje słowa. - A teraz macie kwadrans przerwy. Odpocznijcie przed kolejnymi ćwiczeniami.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Sala Pojedynkowa   Sob 3 Kwi 2010 - 21:11

-Mam taką nadzieję-pomyślała po czym skierowała się do grupy przegranych. Po słowach nauczycielki dziewczyna uśmiechnęła się do siebie w duchu. -Zabawne... na początku to ja go uczyłam. Gdy sensei ogłosiła, że mają 15 minut przerwy doszła pod ścianę i usiadła pod nią przymykając na chwilę oczy aby trochę odpocząć.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Sala Pojedynkowa   Nie 4 Kwi 2010 - 8:35

Siadłaś a obok ciebie usadowił się Hiryu. Wyglądało na to, że sporo się nauczył, w ciągu tych trzech miesięcy, gdy ty byłaś na stażu. Choć oczywiście ty sama również nabyłaś sporo wiedzy, choć nie na polu walki.
Tymczasem na sali pojawiło się paru osobników z IV-ki, którzy zaczęli się zajmować co bardziej poszkodowanymi. Ot trochę bandaża tutaj, mały opatrunek tam i pacjent gotowy do dalszych lekcji. Najczęściej były to sporej wielkości siniaki, czasami złamany nos i wybity palec, nic wielkiego. Uwinęli się z pracą dość szybko i odeszli tak jak się pojawili.
- Uczeń przerósł mistrza. Zatem pora by mistrz znów przerósł ucznia. - usłyszałaś wesoły głos Hiryu. - Kiedy masz zatem czas, abyśmy poćwiczyli trochę wspólnie ? Poza tym ostatnio też mało się widywaliśmy i można by to nadrobić.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Sala Pojedynkowa   Nie 4 Kwi 2010 - 21:42

Dziewczyna odwróciła głowę w strone Hiryu i otworzyła oczy. -Nie dziwie się, ze jest tu 4 dywizja. Mhh przypomina mi się staż-pomyślała uczennica patrząc na medyków. Kiedy dotarły do niej słowa chłopaka odpowiedziała. -Czyżbyś również pomyślał o tym jak cię uczyłam...-co brzmiało bardziej jak stwierdzenie niż pytanie.. -Pytasz o czas... Hmmm, jeśli ci to nie przeszkadza możemy pocwiczyc dzisiaj. O ile będe miała siłę po zajęciach Sekine-sensei...-dodała ciszej uśmiechając się do niego, by po chwili skierować swój wzrok w inną stronę rozglądając się po sali.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Sala Pojedynkowa   Pon 5 Kwi 2010 - 17:17

- Oh, z pewnością będziemy mieli dość sił. - odparł Hiryu trochę konspiracyjnie.
Przerwa szybko minęła, a Sekine-sensei znów zapędziła was na środek sali.
- W porządku pora na kolejną porcję ćwiczeń wzmacniających. Każde z was ma na początek wykonać 50 pompek. Potem w parach 50 brzuszków. I bez ociągania się. - Tak, brzuszki i pompki. Po sensei było widać, że ona sama sporo ich w swoim życiu robiła, dzięki czemu miała dobrze wysportowane ciało. Teraz, to samo czekało was.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Sala Pojedynkowa   Pon 5 Kwi 2010 - 18:15

-Super. Chyba się pomyliłeś mój drogi...-pomyślała dziewczyna bez większej radości. Z pewnymi oporami ale zaczęła robić pompki. Gdzieś przy 40 miała już problemy. Hiryu chyba to zauważył, bo to on pierwszy zaczął robić brzuszki. Kiedy się zmienili i Katsuko zaczęła robić brzuszki mimowolnie przypomniała sobie zajęcia z Zorim. Po karku przeszły jej ciarki. Mimo tego, że minął już rok pamiętała jeszcze to co zaszło. Przez te rozmyślania na chwilę przestała ćwiczyć. Jej chłopak zauważył to, ale nie zdążył o cokolwiek zapytać. Zielonowłosa powróciła bowiem do ćwiczeń.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Sala Pojedynkowa   Pon 5 Kwi 2010 - 19:19

Gdy skończyliście pot spływał z was lekko. Choć zmęczeni, to jednak nie byliście zbytnio wyczerpani.
- No dobrze, pora na kolejną porcję nauki. - odezwała się sensei - Ustawcie się na sali twarzą do mnie, bokeny w dłoń. I powtarzacie moje ruchy.
Sekine-sensei stanęła twarzą do was z bokenem, po czym zaczęła wykonywać po kilka razy różne ciosy i układy ciała w manewrach.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Sala Pojedynkowa   Pon 5 Kwi 2010 - 20:18

Dziewczyna zdziwiła się swoim samopoczuciem. -Choć to się zmieniło-pomyślała. Po czym wzięła bokken i tak jak kazała sensei powtarzała to powtarzała jej ruchy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Sala Pojedynkowa   Wto 6 Kwi 2010 - 7:56

Cięcie, pchnięcie, blok, finta, kolejny cios, obrót z paradą. I od nowa, kolejne powtórzenia, kolejne ruchy. Wszystko w wolnym tempie, byście mogli zapamiętać, nauczyć się. Na początku nie było zmęczenia, raczej rozluźnienie, ale z czasem, im dłużej trenowaliście, tym bardziej dawało wam się to we znaki. Zwłaszcza ciebie i twoją rękę.
Wydawało się, że minęły całe wieki zanim skończyliście, gdy w rzeczywistości było to tylko parę godzin.
- W porządku. Na dziś koniec zajęć. - powiedziała do was Sekine-sensei i bez dalszych zbędnych słów opuściła salę.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Sala Pojedynkowa   Wto 6 Kwi 2010 - 18:22

Dziewczyna była zmęczona, żeby nie było za dobrze czuła ból w lewej ręce. -Chyba trochę przeholowałam-pomyślała ocierając prawą ręką pot z czoła. Katsuko miała szczerze dosyć i wątpiła w to że uda się jej dzisiaj ćwiczyć jeszcze z Hiryu. W tej chwili zielonowłosa marzyła o ciepłej kąpieli. Rozejrzała się po sali, żeby zobaczyć jak czują się inni.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Sala Pojedynkowa   Wto 6 Kwi 2010 - 19:13

Pozostali byli w różnym stanie. Niektórzy trzymali się całkiem nieźle, jakby ten trening nie zmęczył ich za bardzo, inni z kolei byli ledwo do życia, zlani potem, ciężko oddychający. Ale wyglądało na to, że wszyscy są zadowoleni z lekcji. Twoją uwagę na chwilę zwrócił Natsuo, przystojniak rocznika, który jak zwykle przyciągał uwagę i westchnienia dziewczyn. Chłopak jednak przyglądał się tobie, a gdy ujrzał, że spojrzałaś na niego mrugnął do ciebie i uśmiechnął się, po czym wrócił do rozmowy z towarzyszką.
- Głodna ? - zapytał Hiryu. - O zmęczenie raczej nie muszę chyba pytać.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Sala Pojedynkowa   Wto 6 Kwi 2010 - 19:46

-Hmmm... czyli jednak ktoś trafił tu z poprzedniej klasy-pomyślała dziewczyna po raz drugi wycierając czoło. -Nawet bardzo-odparła Katsuko -To pytanie byłoby retoryczne-dodała spoglądając na niego.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Sala Pojedynkowa   Wto 6 Kwi 2010 - 20:56

- Zatem nie ma na co czekać. Chodźmy coś zjeść i odpocząć. - Hiryu wyciągnął dłoń wskazując dłonią wyjście i dając ci drogę pierwszeństwa.
Nie przeszłaś nawet pięciu kroków, gdy stanął przed tobą Natsuo z uśmiechem na twarzy.
- Witaj Yoshizaki-san. Dobrze cię widzieć w zdrowiu. - zwrócił się do ciebie - Co powiesz na zaproszenie na obiad ? Zjedlibyśmy coś we dwójkę, porozmawiali. - nie zwracał wogóle uwagi na Hiryu, skupiony na twojej osobie. Gdyby nie to, że byłaś pod wpływem uroku chłopaka, mogłabyś powiedzieć, że Natsuo jest dość pociągający.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Sala Pojedynkowa   Sro 7 Kwi 2010 - 19:12

Dziewczyna poszła pierwsza. Zatrzymała się przed Natsuo. -Cześć. Ciebie też miło widzieć.-odparła. Nie podobało jej się to, że chłopak, kolokwialnie mówiąc, olał Hiryu. -Może innym razem. Już idę z kimś innym.-dodała. Dziewczyna chciała wyminąć chłopaka była głodna, a z tego powodu mogła być dosyć nieprzyjemna.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Sala Pojedynkowa   Sro 7 Kwi 2010 - 20:15

- Już jesteś umówiona powiadasz. - tutaj spojrzał na Hiryu przelotnie, po czym wrócił wzrokiem do ciebie. - Trzymam zatem za słowo Yoshizaki-san. I liczę, że to nie będzie zbyt odległa chwila. - uśmiechnął się do ciebie, skłonił lekko i oddalił się.
- Widzę, że masz kolejnego chętnego adoratora. - odezwał się Hiryu, gdy ruszyliście dalej.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshizaki Katsuko

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/100  (85/100)
Punkty Reiatsu:
56/210  (56/210)

PisanieTemat: Re: Sala Pojedynkowa   Czw 8 Kwi 2010 - 19:27

-Miałam nadzieje, że Natsuo da mi spokój...-pomyślała cicho wzdychając. -Taa. Chyba nie jest świadom paru spraw...-powiedziała na tyle głośno by tylko Hiryu to usłyszał. -To gdzie idziemy? Mam nadzieję, że nigdzie daleko... Nie mam na to sił.-powiedziała spuszczając głowę. Miała też nadzieję, że do wieczora jej ręka zdąży "odpocząć" i będzie mogła normalnie ćwiczyć po okiem swojego chłopaka.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Sala Pojedynkowa   Czw 8 Kwi 2010 - 21:38

- W razie kłopotów mogę cię zabrać na plecy. - usłyszałaś w odpowiedzi dość wesoły ton Hiryu. Widocznie przestał się przejmować Natsuo. - A co do miejsca, to nie jest to daleko. Wręcz się nie zmęczysz.
Istotnie, mówił prawdę. Był to nieduży lokal, gdzie często bywali uczniowie akademii. Blisko do szkolnych murów, blisko do terenów mieszkalnych. Posiłki były nadwyraz sycące i zaspokoiły wasz głód ponad miarę. Spędziliście tam trochę czasu odpoczywając, by w końcu ruszyć do domu, na małe lekcje dodatkowe.

=>Pisz u siebie.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Sala Pojedynkowa   Sro 14 Kwi 2010 - 16:34

<= http://bleach.iowoi.org/tereny-mieszkalne-f54/dom-katsuko-yoshizaki-t1000-90.htm#37465

Gdy dotarłaś na miejsce sala była może w połowie pełna. Nie było jednak jeszcze Hiryu. Za to dość ożywiona dyskusja o nocnych wydarzeniach. Duchu, który krążył ponoć po uliczkach Rukongai, nawiedzając i gnębiąc tamtejszych mieszkańców. Była to już druga noc odkąd się pojawił i to byłe jedyne, co do tej pory robił. Widocznie miał w tym upodobanie a poza tym, nie był to podobno żaden hollow. W każdym razie kilku adeptów miało zamiar na własne oczy przekonać się o prawdziwości tych plotek, poprzez udanie się tam w nocy.
Hiryu pojawił się jako jeden z ostatnich, przed przybyciem Sekine-sensei.
- Skoro już wszyscy się zebrali, nie traćmy czasu na zbędne rozmowy. - odezwała się do was przebiegłszy wzrokiem po waszych twarzach. - Na początek mała rozgrzewka. Dziesięć okrążeń wokół sali, potem po dwadzieścia skłonów, pompek oraz brzuszków.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Sala Pojedynkowa   Today at 15:22

Powrót do góry Go down

Sala Pojedynkowa
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 6 z 13Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Next