IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Sala Pojedynkowa

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
AutorWiadomość
Vic

Mistrz Gry : Kenjiro Sakurai

Karta Postaci
Punkty Życia:
30/60  (30/60)
Punkty Reiatsu:
36/36  (36/36)

PisanieTemat: Re: Sala Pojedynkowa   Sro 10 Gru 2014 - 16:05

Jako ze Tetsu nie miał od dawna sposobności z nikim poćwiczyć walki, teraz lekko podupadł na duchy. Wiedział że Katsuo ma nad nim przewagę. Jednak determinacja zwyciężyła. Doszedł do wniosku, że dłuższe zwlekanie z atakiem mogło by się zakończyć przegraną. Tetsu postanowił zmniejszyć dzielący ich dystans jednocześnie blokując ręką atak na głowę, w miarę możliwości łapiąc, albo odpychając nogę, a następnie chciał pchnąć ręką bądź barkiem przeciwnika, gdyby mu się nie udało uprzedzić kopnięcia w żebra miał chociaż nadzieje że da radę go uniknąć.
Jako że Kuwabara wyleczył swoją nadszarpniętą psychikę dzięki wysiłkowi, jego umysł reagował nietypowo na zmęczenie. Podczas ćwiczeń czuł się szczęśliwy i spokojny. Teraz mimo groźby przegranej, czerpał z walki nie małą przyjemność, a jego ciało chciało więcej nie zważając na ból mięśni, otarć czy siniaków. W związku z tym na twarzy Tetsu pojawił się uśmiech.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kenjiro Sakurai

Oddział : Dywizjon 7
Mistrz Gry : Kamys Tsuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
63/63  (63/63)

PisanieTemat: Re: Sala Pojedynkowa   Sro 10 Gru 2014 - 17:15

Kopnięcie które napotkało twoje przedramię było całkiem silne i mogło zaboleć gdyby trafiło cię w głowę, na twoje szczęście udało ci się zablokować i na tyle zmniejszyć dystans by wyprowadzić prostym pchnięciem przeciwnika z równowagi. Katsuo widziałeś że się zachwiał i upadł na ziemię z lekko zdziwioną miną mając problem z złapaniem ponownie równowagi, twoje pchnięcie trafiło najwidoczniej przypadkowo w jakiś punkt witalny gdyż ciężko łapał oddech, cóż szczęście to część fachu wojownika. I nie można go lekceważyć i pozwolić mu odpłynąć, teraz ujrzałeś swą szansę.

No napisz co chcesz zrobić po takiej kontrze...sam mam wymyślać? czy zwalić na niego mocą MG wielkie kowadło...unikając takiego cd sam spychasz swą postać do biernej obrony...jak nie masz pewności to napisz na pw, odpiszę na pewno...xD mówiłem że będę krytykował na początku starając się wpasować z tobą w styl pisania, a walki to najprzyjemniejsza część...masz zręczną postać nawet jak na standardy akademii poczytaj jak nie masz pewności za co odpowiada zręczność, przypomnij sobie kilka anime jak wyglądała walka jak chcesz to wyślę ci na PW jakiś przykład walki bo tak to abyś miał szanse w walce muszę zostawiać wielką lukę...opisz mi dwa scenariusze albo długą sekwencję w której coś może albo nawet wg ciebie pójdzie nie tak niech to będzie nasza interaktywna powieść... ty wybierasz atak( zaskakuję go od tyłu i przyduszam aż straci dech, jeśli się wyrywa to odskakuję i....) i ty to rozwijasz a ja interpretuję z rzutami i wybieram to lub to lub pośrednie atakując ciebie a ty wymyślasz obronę i kontrę... zawsze staraj się pisać w ataku tak by można zamknąć wątek nawet na własną niekorzyść jeśli chcesz...pamiętaj z przegranej też płynie nauka jeśli tak uznasz, ale licz się z konsekwencjami takowej xD

Think back some more now. Try to remember... and don't hold back. Compare us. Between you and me, which of us shines... as the greater warrior ?!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Vic

Karta Postaci
Punkty Życia:
30/60  (30/60)
Punkty Reiatsu:
36/36  (36/36)

PisanieTemat: Re: Sala Pojedynkowa   Czw 11 Gru 2014 - 16:58

Tetsu doszukał się swojej szansy wygranej, w tym momencie. Katsuo sprawiał wrażenie lekko zszokowanego efektywnością ataku. ”Teraz albo nigdy.” Idąc za ciosem miał zamiar złapać za rękę Katuo następnie mocno ją trzymając przewrócić przeciwnika na plecy, przewracając się razem z nim, jednocześnie starając się przyjąć pozycje gdzie ręka przeciwnika znajduje się między jego nogami mocno trzymana przez Tetsu odginana przeciwnie niż na to natura pozwalała, jedna noga Tetsu spoczywała na szyi, a druga na klatce piersiowej. W takiej pozycji wystarczy czekać na odklepanie w mate. Jeśli nie dało by się pochwycić przeciwnika Kubawara miał zamiar wymierzyć kopniaka w głowę wyprowadzonego z lewej nogi podczas obrotu przez lewe ramie. Po takim ciosie przeciwnik nie powinien przejawiać jakiejkolwiek chęci do kontynuowania starcia, wtedy wystarczyło tylko do niego doskoczyć zamarkować cios na nos oraz krtań, które w prawdziwych warunkach kończyły by walkę. Co jednak gdy Katsuo uniknie ataku? Wtedy Tetsu miał zamiar skupić się na unikaniu ciosów, już się przekonał że są zadziwiająco silne.

Nie wiem jak dokładnie miałem zinterpretować to że upadł, przyjąłem że NIE leży na ziemi
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kenjiro Sakurai

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
63/63  (63/63)

PisanieTemat: Re: Sala Pojedynkowa   Pią 12 Gru 2014 - 17:14

Katsuo zręcznie uniknął pochwycenia ręki i odskoczył zwiększając dystans by uregulować oddech, dalej ciężko dyszał lecz widziałeś iż wraca do sił, idąc za ciosem wykonałeś silne kopnięcie w twarz przeciwnika które sięgnęło celu lecz ku twemu zdziwieniu po otrzymaniu ciosu Katsuo miast się przewrócić lub poddać złapał szybko twoją nogę i wykonał z tobą pół obrotu ciskając tobą o ścianę W chwili w której już zbierałeś się do kontrataku a Katsuo zamierzał dalej nacierać między wami pojawił się Mito z szerokim uśmiechem. Uznamy że to remis. Powiedział z uśmiechem Chcę wasz czegoś jeszcze nauczyć a ta walka chyba trwała by jeszcze jakiś czas Po jego słowach zauważyłeś iż wszyscy już pokończyli swoje walki, nawet Akemi była lekko poszarpana więc pewnie znalazła sobie sparing partnera. Większość klasy przyglądała się chyba waszej walce, nie wiesz od kiedy ale sądząc że pot z ich twarzy poznikał to już od chwili.
Dobra cała klasa ustawcie się na pozycjach blisko swych par, jako że jest was nieparzyście to ty drągalu z w turbanie, poćwiczysz ze mną, chodź no tu i na razie stój Powiedział Mito kierując się w twoją stronę. Następnie bardzo powoli wykonał Serię trzech uderzeń pięścią, dwa na korpus jeden na głowę, w takiej odległości że nie musiałeś się obawiać trafienia.Teraz powoli wykonaj te uderzenia na mnie... Dzięki temu pokazał jak łatwo je blokować. A teraz powtarzamy po 15 razy blok i ciosy, potem wymyślę coś innego, i tak jeszcze z 30 minut Powiedział z uśmiechem a zajęcia Hakudy dobiegły końca.

Think back some more now. Try to remember... and don't hold back. Compare us. Between you and me, which of us shines... as the greater warrior ?!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Vic

Karta Postaci
Punkty Życia:
30/60  (30/60)
Punkty Reiatsu:
36/36  (36/36)

PisanieTemat: Re: Sala Pojedynkowa   Nie 14 Gru 2014 - 13:19

Tetsu był pod sporym wrażeniem siły i umiejętności walki jakie prezentował Katsuo. Mimo beznadziejności sytuacji w jakiej się znalazł, potrafił w mgnieniu oka zmienić przebieg walki  i w następnej sekundzie to Tetsu był w tarapatach. Jednak nie zamierzał się poddawać. Już zrywał się z ziemi, robiąc przy okazji salto w tył aby zwiększyć dystans między nimi i lepiej przygotować się do uniku kiedy sensei przerwał ich zmagania. Może i lepiej bo nie zapowiadało się że na sparingu się zakończy. Wielkim zaskoczeniem dla Tetsu było gdy zorientował się że ta krótka chwila walki, tak naprawdę trwała już dość długo. Lekko speszył się pod wzrokiem innych uczniów, szybko jednak odzyskał panowanie nad sobą. Spojrzał się na Katsuo i ukłonił mu się dziękując za walkę.
Ćwiczenia z Mito były bardzo przyjemne. Tetsu zdążył już zapomnieć o pierwszym wrażeniu jakie wywarł na nim mistrz, trochę nie spodobało mu się jak go nazwał. Doszedł do wniosku że na to by ktoś zapamiętał twoje imię trzeba sobie zasłużyć. Z takim podejściem przystąpił do ćwiczeń. Po ciosach sensei można było dojść do wniosku że jest wprawionym w boju wojownikiem. Każdy cios był perfekcyjny, w sposobie ich wyprowadzania nie było żadnych nie potrzebnych ruchów, przynajmniej tak wydawało się Tetsu. ”Może jeszcze kilka lat i chociaż zbliżę się do takiego poziomu. Widzę też że w mojej klasie jest też parę osób które prezentują ponadprzeciętne umiejętności Akemi, Katsuo. Dobrze mieć ich po swojej stronie.” Po ćwiczeniach dołączył do bliźniaków. ”Wspaniale walczysz Katsuo, jestem pod wielkim wrażeniem twoich umiejętności. Mam nadzieje że jeszcze się zmierzymy. Dziękuję” Ukłonił się w stronę Katsuo następnie skłonił się Akemi. ”Wybacz mi że nie zdążyłem z tobą walczyć mimo że obiecałem, mam nadzieję że jeszcze zdarzy się ku temu okazja.”
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kenjiro Sakurai

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
63/63  (63/63)

PisanieTemat: Re: Sala Pojedynkowa   Pon 15 Gru 2014 - 1:31

Dzięki, ty też nie masz sobie wiele do zarzucenia. A patrząc na to że jest to nasz pierwszy dzięń to chyba jeszcze nadarzy się okazja.[/ b] Odpowiedział Katsuo wyciągając ręcznik z torby by przetrzeć tważ.
[b]Jak twoja walka młotku?
Skierował się do Akemi i zręcznie unikną rzutu sandałem A jak myślisz matole? Powiedziała zakładając rękę na rękę po czym zwróciła się do ciebie... Nie spiesz się za bardzo...braciszek ci powinien wystarczyć Powiedziała przykładając prawą dłoń do czoła z kciukiem i palcem wskazującym ułożonymi w literę "L" Loooser!!!! powiedziała do Katsuo pokazując język.

Sielankę i wymianę zdań/uderzeń sandałem przerwało pojawienie się nauczycielki od walki bronią białą. Wysoka na około 170 cm kobieta o szczupłej tali, oraz wyraźnie kobiecej budowie ciała, o włosach sięgających ramion, koloru do złudzenia przypominającego kolor owocu wiśni. Kilka kosmyków opada na jej twarz, między tak owymi połyskują brązowe, bystre oczy. Pełne, czerwone usta wykrzywione są w lekkim, zadziornym uśmieszku. Ubrana w krótką bluzkę o głębokim, wyzywającym dekolcie, i odkrytą talią dzięki czemu widać jej lekko zarysowane pod skórą mięśnie brzucha. Swoje szerokie, czarne spodnie nosi nisko, tak owe przewiązane są ciemnoczerwonym obi głęboko na biodrach.
Ustawiajcie się po kolei i wybierzcie sobie dowolną broń treningową dostępną na sali.[b] Powiedziała mocnym i nieznoszącym sprzeciwu głosem [b] Jestem Sekine Rika i będę was szkolić w walce różnymi rodzajami broni, każde z was nauczy się władać mieczem albo nigdy nie ukończy tej akademii. Teraz wybierzcie to co lubicie lub co wam instynkt podpowiada i starajcie się mnie zaatakować każde ma 3 minuty Krzyknęła a wasza klasa rozbiegła się biorąc odpowiedni dla siebie ekwipunek, Kilkoro uczniów wzięło kije inni miecze czy sztylety. Część nawet wzięła po dwa miecze czy dwa wakizashi.
W całym zamieszaniu straciłeś z oczu Katsuo i Akemi. zostając chwilowo samemu pod ścianą. Pierwsze starcie się zaczęło i wysoki chłopak starał się trafić sensei swym wielkim bokenem, podczas gdy ta po prostu unikała ciosów.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Vic

Karta Postaci
Punkty Życia:
30/60  (30/60)
Punkty Reiatsu:
36/36  (36/36)

PisanieTemat: Re: Sala Pojedynkowa   Pon 15 Gru 2014 - 16:38

Nareszcie, walka bronią, to w czym Tetsu czuł się najlepiej. Przez pewien czas skupił się na walce pomiędzy sensei, a jednym z uczniów.
”Nie wiem czy o przebiegu tej walki decyduje bardziej nieudolność atakującego czy może umiejętności nauczyciela. Możliwe że po części oboje. A gdzie się podziali Katsuo z Akemi. Dał bym sobie rękę uciąć że przed chwilą tu stali…” Tetsu rozejrzał się po sali, jednak nie dostrzegł nawet śladu po którymkolwiek z bliźniaków. Natomiast jego wzrok zatrzymał się na stole na którym leżały poukładane bronie, oczywiści treningowe. ”Pójdę sobie coś wybrać póki jeszcze jest jakiś wybór.” Tetsu podszedł do stołu, rzucił okiem na „zabawki” wziął włócznie zamachnął się nią kilka razy, spojrzał na nią krytycznie i odłożył. Później pochwycił wakizashi po krótkim namyśle wziął jeszcze jeden, spróbował parę ciosów, dla sprawdzenia ich ciężaru. Już miał się na nie zdecydować kiedy jego oczy dostrzegły sztylety sai. Tetsu odłożył „nożyki” i sięgnął po dwie sztuki sai. Udał się na bok sali, znalazł tam dla siebie trochę miejsca, skoncentrował się i wyprowadził dość skomplikowaną serię ciosów, kilka salt, przewrotów, uników i bloków. Spojrzał jeszcze raz na sztylety z uśmiechem na twarzy. ”Tak te sztylety mogą się nadać, nie są idealne, w sensie że raczej jestem przyzwyczajony do trochę cięższych, ale się nadadzą.” Po tej małej rozgrzewce udał się na miejsce gdzie odbywały się sparingi. Testu przysiadł na piętach i postanowił zaczekać na swoją kolej. Obserwował dokładnie każdą walkę oceniał gdzie mogą znajdować się potencjalne słabe punkty sensei. Było to ciężkie zadanie, gdyż poziom walki jaki prezentowali uczniowie nie wymagał od nauczyciela za wiele wkładu własnego.
Nadeszła w końcu jego kolej. Tetsu powstał, wszedł na matę trzymając oba sztylety sai w lewej ręce, ukłonił się sensei, a następnie chwytając już każde ze sztyletów w inną rękę przyjął pozycje. Sztylety były w tym momencie trzymane rękojeścią do przodu, a ostrzem wzdłuż ramienia. Widział już dość jej walk, czasu na wykazanie się miał nie wiele, a zaskoczenie mogło być jego największym atutem, dlatego też nie wiele czekając natarł na przeciwniczkę. Prawa ręka wystrzeliła w kierunku twarzy mierząc w czoło. Trzeba pamiętać że to jest trening dlatego też nie miał zamiaru atakować w oczy. Lewą ręką natomiast także trzymając rękojeścią sztyletu do przodu starał się uderzyć w okolice splotu słonecznego. Idąc za ciosem następnie zręcznie przekręcił sai, trzymane w prawej ręce, ostrzem do przodu i ciął w bok uda dopychając cios tak aby yoku uderzyło w przód uda. Drugą rękę błyskawicznie wycofał by momentalnie wymierzyć cios na gardło przeciwnika. Następne ciosy wymierzył w podbrzusze prawą ręką ostrzem o przodu i lewą cięcie na bok szyi z dopchaniem sztyletu do przodu aby trafić w krtań yoku. Przy blokowaniu Tetsu używał sztyletów raczej do zmieniania kierunku uderzenia przeciwnika, sztylety sai były zbyt krótką i zbyt lekką bronią aby nią blokować w pełnym znaczeniu tego słowa. Jednak dopóki sensei nie traktował tego pojedynku poważnie, dopóty Tetsu nacierał raz za razem atakując. Oczywiście przy zadawaniu ciosów Tetsu ograniczał siłę, na tyle by broń zatrzymywała się w odległości około centymetra od celu, w końcu to tylko sparing. Mimo to ciosy zadawane przez Tetsu były szybkie, sztylety wirowały w jego dłoniach wyglądały niczym ciemne smugi.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kenjiro Sakurai

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
63/63  (63/63)

PisanieTemat: Re: Sala Pojedynkowa   Pon 15 Gru 2014 - 20:05

Po krótkiej chwili szukania znalazłeś odpowiednią dla ciebie broń,a poszczególni uczniowie powoli kończyli swe pojedynki. Nauczycielka jak można się było domyślić wygrywała wszystkie pojedynki szybko, nieraz wykonując jeden czy dwa ataki. W końcu przyszła twoja kolej a nauczycielka widząc twój wybór postanowiła zmienić broń z miecza na wakizashi i tanto. Nie poganiała cię i czekała na atak. Postanowiłeś szybko zaatakować na twarz i na splot słoneczny. Pierwszy z ataków uniknęła o milimetry ale w jej oczach widziałeś, że raczej nie martwiła się tym czy coś. drugi zaś zablokowała ustawionym na płasko ostrzem wakizashi. Cios na udo zablokowała za pomocą tanto. A pozostałe postanowiła zbijać na bok pozostając skutecznie poza twoim zasięgiem. Kolejne ataki nic nie dawały a sama nie atakowała mierząc twoje umiejętności walki. W pewnym momencie zablokowała twój sztylet i silnym pchnięciem przystawiła ci tanto w podbrzusze przechodząc twą obronę w mgnieniu oka. Całkiem nieźle... teraz następna osoba. Powiedziała a uśmiechając się zadziornie. Na twoje miejsce przyszedł Katsuo dzierżący miecz jego walka jaki i walka Akemi zakończyły się podobnie. Jest strasznie silna... ciekawe czemu ma służyć taka lekcja jęknęła Akemi odkładając miecz...Walki szybko się kończyła a po ostatniej nauczycielka odłożyła włócznię na bok.
Niektórzy z was mają już jakieś umiejętności ale większość jest beznadziejna, jeżeli w ciągu 3 miesięcy nie będzie wyraźnego postępu u każdego z was dopilnuję by akademia potrwała dla tych delikwentów rok dłużej. A teraz bierzcie bokeny i ustawcie manekiny przez następne 30 minut bo tylko tyle mamy ćwiczcie uderzenia. Będę poprawiać co poniektórych.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Vic

Karta Postaci
Punkty Życia:
30/60  (30/60)
Punkty Reiatsu:
36/36  (36/36)

PisanieTemat: Re: Sala Pojedynkowa   Sro 17 Gru 2014 - 16:12

”Istny potwór. Moim zdaniem właśnie nam zademonstrowała jak słabi jesteśmy. Przy okazji dowiedziała się że jaki poziom umiejętności prezentujemy. Cóż trzeba brać się za ćwiczenia.” Tetsu ruszył po swój boken, podszedł do manekina i zaczął trening. ”Umiejętności walki które posiada sensei są wręcz niewiarygodne. Trzeba będzie się przyłożyć do treningu aby się podciągnąć. Tak na marginesie to była pierwsza prawdziwa walka od czasu jak trafiłem do staruszka. Ćwiczenia z nim to była czysta teoria i walka z własnym cieniem. Powiedział mi że to nie istotne że nie walczę z prawdziwym przeciwnikiem, ponieważ moje ciało będzie wiedziało jak reagować na poszczególne ciosy. Cóż może miał racje, ale nie do końca, gdyż niektóre ataki były dla mnie niespodziewanie, nowe. Chyba tylko doświadczeniem mogę nadrobić te zaległości.” Tetsu kontynuował ćwiczenia okładając bokenem stojącego naprzeciw niego manekina.
Po ćwiczeniach dołączył do bliźniaków, ciekawiło go co też będą teraz robić. [b]”Mogę pożyczyć od was notatki? Obiecuję że oddam je wam maksymalnie za dwie godziny. Co powiecie oprócz tego na wieczorne małe spotkanie na którym poćwiczymy nasze umiejętności, ja sam na pewno będę na dziedzińcu koło osiemnastej. Będę na was czekał.”[b] Szczerze chciał podszlifować swoje umiejętności, przede wszystkim hadou.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kenjiro Sakurai

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
63/63  (63/63)

PisanieTemat: Re: Sala Pojedynkowa   Czw 18 Gru 2014 - 6:08

Cóż, pogoda dzisiaj nie zachęca do ćwiczeń. Powiedziała Akemi przekazując ci notatki z swojej jak i z torby brata. Chodźmy zagrać w KAI - AWASE...albo w GO w jakieś karty też można... Powiedział Katsuo chowając boken i siadając na ziemi. Nie chce mi się, nic dziś robić... stwierdził przeciągając się mocno i kończąc ziewnięciem. Bo jesteś strasznie leniwy. Naprawdę czasem wątpię w to, że jesteśmy spokrewnieni... Odpowiedziała Akemi próbując podnieść brata z ziemi... Nie ty jedna... tymi słowami zakończył dyskusję pozwalając się podnieść i dopchać do drzwi. Widać po nim faktycznie było iż niema najmniejszego zamiaru ci towarzyszyć w trakcie ćwiczeń, a pogoda za oknem nadal pozostawiała wiele do życzenia. Mimo iż nie lało już tak mocno jak rano to deszcz dalej padał i nie zapowiadało się na zbytnią poprawę tego stanu do nocy. Spasujemy na dziś, ale ty się nie krępuj... notatki możesz podrzucić w wolnej chwili. Powiedzieli kierując się w stronę akademika powoli dochodziła 14...

pisz u siebie w akademiku

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Sala Pojedynkowa   Today at 7:48

Powrót do góry Go down

Sala Pojedynkowa
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 13 z 13Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13