IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Izdurbal Tenshi - 3/4 | Imperator Kuchiki - 6/3
Kovacs - 0/3 Ekkusu - 1/3
Watanabe no Tsuna - 4/4
Benorn - 0/2
Rose Nevermore - 1/3

Share | 

Hachemon Kamisaka [Shinigami]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Hachemon Kamisaka [Shinigami]   Sob 4 Kwi 2009 - 21:01

Dane osobowe

Imię: Hachemon
Nazwisko: Kamisaka
Profesja: Shinigami
Płeć: Mężczyzna otrzymuje: +1 Wytrzymałość, +1 Siła, -2 Zręczność.
Waga: 69 kg
Wzrost: 180 cm
Wygląd: Avatar
Charakter: Mało mówny, silnie arogancki styl bycia, ignoruje uwagi kumpli skupia się
jedynie na walce i na swoim przeciwniku. Nic oprócz samodoskonalenia się go nie obchodzi.
Jego jedynym celem jest zdobycie potęgi... nie pozwoli żeby ktokolwiek stanął mu na drodze
w czasie realizowania swoich planów...

Ekwipunek: Zanpakutou, Gikongan x5, Gigai, strój Shinigami, odznaka shinigami

Historia: Nic ze swojego ludzkiego życia nie pamiętam... może nawet go nie miałem? Może zmarłem w trakcie porodu? Tego nie dowiem się nigdy... Moimi ostatnimi wspomnieniami było to jak pojawiłem się w społeczności dusz. Każdego dnia trenowałem dłużej i ciężej od innych
z powodów przemęczenia zacząłem nie pojawiać się na zajęciach... rówieśnicy czuli do mnie silna niechęć przeradzającą się w nienawiść popadałem w coraz większe tarapaty... jeden z kapitanów, Ashihei Adachi zainteresował się mną i pomógł mi w trudnym dla mnie okresie, dzięki jego pomocy szybko wyprzedziłem rówieśników i zdałem akademię jako jeden z najlepszych w swoim roczniku... lecz to tylko pogorszyło moją pozycję wśród wrogów z poprzednich lat... od tej pory jestem cały czas gotowy na odparcie niespodziewanego ataku...
Nie musiałem długo czekać... dostałem łatwą misję, która miała sprawdzić moje zdolności. W okolicach Karakury miał pojawić się Pusty,
jego siła była oceniana na małą - taką z którą poradził by sobie przeciętny student. Tego samego dnia pojawiłem się w Karakurze... miasto było brudne, na ulicach leżeli żebracy, nie tak sobie wyobrażałem ziemię... znalazłem opuszczoną chatę poza miastem i zatrzymałem się tam na 2 dni, Pusty ciągle się nie pojawiał... 3 dnia obudził mnie wrzask kobiety... połknąłem Gikongan i ze swoim Zanpakutou ruszyłem na pomoc kobiecie... targały mną różne myśli... Jak wygląda pusty? Czy ta nędzna zniewolona dusza ma ze mną jakieś szanse? Po 3 minutach dobiegłem na miejsce, kobieta leżała już nie przytomna, a nad nią stał pusty... był to wysoki na 4 stopy szkieletor z okropną maską, tam gdzie powinien mieć klatkę piersiową miał dziurę... a z pyska wystawał mu długi jęzor... po chwili zauważyłem jak ten jęzor leci w moim kierunku... uniosłem miecz nad głowę skoczyłem w bok i odciąłem mu go... pusty zawył, a ja nie czekając na reakcję skoczyłem w kierunku jego łba i rozciąłem mu maskę na pół, ten rozdarł noc swoim przerażającym krzykiem... maska odpadła, a pod nią był twarz dziecka... okropna twarz dziecka zdeformowana i przerażająca... ten widok nie trwał długo pusty zniknął i zginął... tej samej nocy otrzymałem rozkaz powrotu do Społeczności dusz...

Pieniądze: 500 Ryo.

Atrybuty

Siła: 10 = 5 + 1 [płeć] + 1 [profesja] + 3 [wiek][/i]
Szybkość: 9 = 5 + 2 [profesja] + 2 [wiek]
Zręczność: 6 = 5 - 2 [płeć] + 2 [wiek] + 1 [wolny]
Wytrzymałość: 10 = 5 + 1 [płeć] + 4 [wolny]
Inteligencja: 16 = 5 + 5 [wolny] + 3 [profesja] + 3 [umiejętności]
Psychika: 2 = 5 - 3 [profesja]
Reiatsu: 6 = 5 + 1 [profesja]
Kontrola Reiatsu: 5 = 5

Ogólne

Udźwig: 100kg
Prędkość(śr.): 9 [km/h]
Prędkość(max.): 28 [km/h]

Techniki

Poznane Hadou:

#18 - Oogata Shippuu (Wielki Podmuch Wiatru)
Inkantacja: Fala wynosi i pogrąża. Niebo przesłaniają burzowe chmury! Zapach wiatru który zaraz poczujesz! Zaklęcie destrukcyjne numer osiemnaście - Wielki Podmuch Wiatru!
Opis: Przed wyciągniętymi rękami użytkownika pojawia się mała błękitna kula. Która potem rozpada się i powstaję wielki podmuch wiatru który jest w stanie ściąć drzewa. Przed atakiem można też użyć Genjuu Ishi i stworzony głaz posłać w przeciwnika za pomocą tego zaklęcia.

#26 - Koujoujisshuu (Więzienie Reiatsu)
Inkantacja: Zaklęcie destrukcyjne numer dwadzieścia sześć - Zamknięcie!
Opis: Po wykonaniu odpowiednich znaków, przeciwnik w parę setnych sekundy - zależy od wytrenowania osoby - jest zamknięty w więzieniu w kształcie kopca kreta, jest ono z ziemi. Wchłania Reiatsu przeciwnika, a wykonawca wchłania je. Można ją zniszczyć od środka mocnym uderzeniem albo dobrym zaklęciem - powyżej 30 numeru.

#29 - Aisu Yari (Lodowa strzała)
Inkantacja: O Władco! Który nosisz imię Człowieka! Delikatnie drapiąc ścianę marzeń przyzwij lód z otchłani lodowca!
Zaklęcie destrukcyjne numer dwadzieścia dziewięć - Lodowa strzała!
Opis: Przed wypowiadającym pojawia się lodowa strzała którą może sterować ruchami ręki, po trafieniu w przeciwnika zamraża daną część ciała. Wielkość strzały zależy od umiejętności rzucającego zaklęcie.

#31 - Shukkahou (Kula Czerwonego Ognia)
Inkantacja: Ty Panie! Maska krwi i ciała wszelakiego stworzenia! Trzepot skrzydeł! Ty, który nosisz imię Człowieka! Piekło i Pandemonium! Ściana wielkich morskich fal maszeruje dalej na południe! Zaklęcie destrukcyjne numer trzydzieści jeden - Kula Czerwonego Ognia!
Opis: Tworzy czerwoną kule ognia wielkości dłoni, która zostaje wystrzelona w kierunku przeciwnika. Jedno z łatwiejszych zaklęć uczonych w Akadami Kidou dla Shinigami.

Poznane Bakudou:

#13 - Kashitsu (Zmiana Ruchu)
Inkantacja: Energia krążąca od wieków po świecie, dająca siłę i ją odbierająca, każe swoich przeciwników utrata siły i kontroli. Błyskawice z niebios sprawiają, że Słońce traci siłę i Księżyc ukrywa się za chmurami. Pan piorunów walczy za swojego ucznia.
Opis: Trafiony zaklęciem traci kontrolę nad kończynami. Np. chcąc poruszyć prawą ręką poruszy dużym palcem lewej stopy.

Umiejętności i Wady

Umiejętności:

Pojętność
Specjalne: Łapiesz wszystko szybciej niż inni. Jesteś kumaty.
Premie: Łatwość w nauce hadou oraz bakudou i nie tylko.
Wymagania: Inteligencja: 14, wrodzone.

Wady:

Ostatnio zmieniony przez Hachemon Kamisaka dnia Nie 5 Kwi 2009 - 12:06, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Yoku Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Hachemon Kamisaka [Shinigami]   Nie 5 Kwi 2009 - 11:43

Rozpisz trochę bardziej historie, bo za krótko jak na 36. a dostaniesz akcept, Przynajmniej o 5 kolejnych linijek i rozpisz tak statystki jak tu :Yoku Kuchiki żebym wiedział skąd one się wzięły. I co najważniejsze wskaż kapitana dywizji.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.bossasg.w8w.pl
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Hachemon Kamisaka [Shinigami]   Nie 5 Kwi 2009 - 12:06

Poprawione
Powrót do góry Go down
Yoku Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Hachemon Kamisaka [Shinigami]   Nie 5 Kwi 2009 - 13:29

Oki tylko że mamy mały problem, bo wynika że mamy dwa różne artykuły na forum dotyczące kapitanów ale niech będzie Ashihei Adachi. Proszę administratora o sprostowanie tej sprawy. Ale przejdźmy do rzeczy masz u mnie Akcept.
Załóż Soul Society=> Seireitei=>Tereny Mieszkalne - i załóż tam temat : kwatera Hachemon Kamisaka i opisz jak ona wygląda.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.bossasg.w8w.pl
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Hachemon Kamisaka [Shinigami]   

Powrót do góry Go down

Hachemon Kamisaka [Shinigami]
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1