IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Dom Hachemona

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Dom Hachemona   Nie 5 Kwi 2009 - 12:35

*Małe pomalowane na biało mieszkanie... 4 pokoje razem z kuchnią i łazienką i salą treningową... w sypialni wisi hamak który robi za łóżko...
w sali treningowej są worki i drewniane miecze, na ścianach 2 drabinki... kuchnia jest prawie pusta. Przed domem znajduje się mały ogródek porośnięty trawą*

Wchodzę do domu i przechodzę do sali treningowej, biorę miecz i udaję, że z kimś walczę...

Ostatnio zmieniony przez Hachemon Kamisaka dnia Nie 5 Kwi 2009 - 17:45, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Yoku Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Dom Hachemona   Nie 5 Kwi 2009 - 12:45

Trenowałeś tak aż do wieczora po czym udałeś się spać :
Zerwałeś się z łóżka, znowu miałeś koszmary nie nie to te cholerne pukanie do drzwi. Spoglądasz na zegarek 5:00 coś nie tak za wcześnie na zwyczajne odwiedziny. Ubrałeś się szybko, po czym udałeś się do drzwi. Gdy je otworzyłeś upadł na ciebie twój kolega młody shinigam, jest cały we krwi. ledwo wykrztusił z siebie ów słowa:
-Szybko, musisz i się udać do vice kapitana powiedzieć, że ukrywa się na zachodnich pustkowiach rokungai Po tych słowach splunął na ciebie krwią, a jego oczy niemal zgasły niczym zapałki to chyba koniec, nie da się mu pomóc.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.bossasg.w8w.pl
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Hachemona   Nie 5 Kwi 2009 - 12:54

Zakląłem okropnie, wziąłem zankaptou, oceniłem obejrzałem jego rany czy są płytki czy głębokie i jakie mają kształty po czym zarzuciłem kumpla na plecy i biegnę do kwatery
vice kapitana...

- Kto do cholery ukrywa się na zachodnich pustkowiach rokungai?!
I ciekawe kto go tak poharatał...
Powrót do góry Go down
Yoku Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Dom Hachemona   Nie 5 Kwi 2009 - 13:02

Rana była jedna lecz precyzyjna, wręcz na miano vice kapitana jak nie kapitana. To coś lub ktoś musiało być bardzo potężne. Na pewno nie należy tego lekceważyć. Biegłeś więc co sił po dosłownie 10 min, byłeś niedaleko minąłeś plac treningowy i znalazłeś się przed wejściem do zamku.
- Czego o tej porze rzekł ci wartownik. Jednak nie zwróciłeś na niego uwagę i wbiegłeś do środka.
Znalazłeś się przed kwaterą Vice kapitana.

Przejdź do Seireitei =>Kwatery Oddziałów=>Kwatera Dywizjonu 8=>Kwatera Vice Kapitana Ichiro Hashimoto
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Hachemona   Nie 5 Kwi 2009 - 17:40

No no no wreszcie odpoczynek po tym nudnym dniu....
Nastawiam budzik na 3 nad ranem i zasypiam.
Budzę się rano przechodzę powolną godzinną rozgrzewkę i wychodzę na zewnątrz.
Tam siadam na trawce skupiam reitatsu i celując w gałązkę drzewa wymawiam inkantację:

- Wąż swe mięśnie rozpręża, ciężar zwiększ jego oręża!

Powtarzam to do godziny 9 oczekując jakiś rezultatów, ponawiam szybko rozgrzewkę
i wykonuję kolejne ćwiczenia siłowe i biegam 30 kółek wokół domu tak mijają kolejne 2 godziny i idę coś zjeść...
Powrót do góry Go down
Yoku Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Dom Hachemona   Nie 5 Kwi 2009 - 17:54

Rezultatów olbrzymich co prawda nie było ale czujesz że pomału twoje reietsu nabiera kształtu. Po ćwiczeniach gdy zacząłeś jeść nagle otworzyło się okno w sąsiednim pokoju, poszedłeś tam aby zobaczyć co się stało. Gdy doszedłeś na miejsce stwierdziłeś że w sumie nic Zamknąłeś okno a gdy się odwróciłeś zauważyłeś rannego członka dywizji opartego o ścianę. Miał on dziurę o średnicy 5 cm w udzie i trzy ślady cięcia mieczem. Ranny odezwał się do ciebie.
- Pomóż mi .
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Hachemona   Nie 5 Kwi 2009 - 18:13

Podbiegam do niego zarzucam na plecy wbiegam do kuchni i kładę go na stole...
- Kim jesteś?! Kto cię tak urządził...
Lecę po jakieś szmaty drę ubrania i zawijam mu jak bandaże tamując krew...
Powrót do góry Go down
Yoku Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Dom Hachemona   Nie 5 Kwi 2009 - 18:21

-Nic nie pamiętam od wczoraj rana. Nasz Vice kapitan kazał na ścigać tego zdrajce. Cichy mówił dalej.
-Zabił wszystkich, a mnie zatargał nieprzytomnego do jaskini na pustkowiach. Gdy się ocknąłem uciekłem stamtąd jeśli ktoś tam nie pójdzie szybko to im ucieknie.
-Może jest jeszcze jakaś szansa że go znajdziesz.

-Naznaczyłem drogę trzymaj ten radar. Chłopak zemdlał jednak jego tętno nadal bije.
W twoich rękach jest niewielki telefon, na którym miga punkt niedaleko zachodnich pustkowi.

Wybór Zgłoszenie oficerom stacjonującym w ich kwaterach albo Zachodnich pustkowiach niezgodnie z rozkazami, jednak większe szanse na znalezienie wroga.

Ostatnio zmieniony przez Yoku Kuchiki dnia Nie 5 Kwi 2009 - 18:37, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Hachemona   Nie 5 Kwi 2009 - 18:27

Biegnę do kwater oficerskich...

- Jeden z was niech wyśle kogoś do mojego domu jest tam jeden z naszych rannych niech weźmie jakiegoś medyka.... reszta za mną wiem gdzie jest zdrajca... bierzcie rzeczy i ruszamy bo nam ucieknie... Jeszcze jeden niech spisze lokalizacje i niech pobiegnie do kapitana niech przyjdzie ze wsparciem, a my ruszamy SZYBKO!

Biegnę co sił z lokalizatorem i z ludźmi we wskazane miejsce...
Powrót do góry Go down
Yoku Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Dom Hachemona   Nie 5 Kwi 2009 - 18:33

-Dobra prowadź, tylko następnym razem z odpowiednim szacunkiem. Odezwał się jeden z nich.
Po czym wszyscy wstali a dwóch z strażników ruszyło w kierunku twojego domu.
Ruszyliście radar wskazywał 100 metrów od celu, przed tobą znajdowała się jaskinia.
-Dobra, Hachemon będziesz nas osłaniał idziesz za nami. powiedział jeden z oficerów wchodząc do środka jaskini.

=>zachodnie pustkowia
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Hachemona   Pon 6 Kwi 2009 - 12:06

- Dzięki, tu będzie dobrze.

Powiedziałem wskazując na hamak.
Przed snem rozmyślałem o ranie kapitana i o walce... Pewnie z kimś walczyli... to nic wielkiego lekkie zadraśnięcie. Nastawiłem budzik na 2 nad ranem i poszedłem spać.

Nad ranem zaraz po wstaniu zrobiłem godzinną rozgrzewkę w sali treningowej ćwiczyłem salta i skoki przy użyciu drabinek.
Po udanej rozgrzewce poszedłem na dwór ćwicząc swoje reitatsu.

- Wąż swe mięśnie rozpręża, ciężar zwiększ jego oręża!

Po 4 godzinach ćwiczeń reitatsu zrobiłem szybką rozgrzewkę i poszedłem do domu coś zjeść. Po ubogim śniadaniu wybiegłem z domu pobiegać po okolicy ćwicząc ruchy które podpatrzyłem u vice kapitana wplatając w to wysokie skoki i salta około 11.30 wróciłem do domu, żeby sprawdzić czy ktoś nie przyszedł z rozkazami.
Powrót do góry Go down
Yoku Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Dom Hachemona   Pon 6 Kwi 2009 - 12:37

Chwile już siedziałeś w domu. Dziś tak koło 12:00 zadzwonił dzwonek do drzwi. Dziś czułeś się w miarę dobrze lecz trening zmęczył cię znacznie bardziej niż zwykle. Podszedłeś z wolna do drzwi i otworzyłeś. W drzwiach stała całkiem niezła laska, miała koło 25 lat a tak przynajmniej wyglądała.Wygląd
-Witaj, przysłał mnie mój brat prosił o twoje raporty- o kurcze zapomniałem o nich pomyślałeś.
-Kazał mi również przekazać, że masz się zgłosić do pokoju przesłuchań, w najszybszym czasie. Powiedziała z lekkim zaczerwienieniem, po czym dodała czerwieniąc się bardziej:
-Ach tak nie przedstawiłam się jestem Miki, a ty.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Hachemona   Pon 6 Kwi 2009 - 12:43

- Jestem Hachemon. Czy te raporty nie mogą zaczekać? Zapomniałem o nich... Kim jest twój brat?
Zaczekałem na odpowiedź po czym rzuciłem.
- Dobra potem dostarczę raport teraz biegnę na przesłuchanie.
Puściłem oko i wybiegłem po czym zatrzymałem się i spytałem.
- Co robisz dziś wieczorem?
Zaczekałem na odpowiedź i pobiegłem do pokoju przesłuchań.
Powrót do góry Go down
Yoku Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Dom Hachemona   Pon 6 Kwi 2009 - 13:09

-Mój brat to oficer Chiba. A co do wieczora to spędzam go dziś z bratem. Odpowiedziała z zawstydzeniem. Chciała coś jeszcze powiedzieć jednak zniknąłeś jej z zasięgu wzroku. Po jakiś 10 min znalazłeś się na miejscu:
Czekał tam już Kapitan wraz vice kapitan, obydwoje byli lekko zdenerwowani:
-W samą porę ile mieliśmy czekać wysłaliśmy już dwie osoby. Zwrucił się do ciebie kapitan.
-Dobra, ten zdrajca chce gadać tylko i wyłącznie z tobą.- vice kapitan
-Nie wiemy czemu ale nie działają na niego żadne środki więc cie wezwaliśmy.
-Dobra wejdź tam i spróbuj go jakoś przesłucha.

Dywizja 8=> pomieszczenie przesłuchań
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Dom Hachemona   Today at 17:54

Powrót do góry Go down

Dom Hachemona
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1