IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Gunnr Hildr [Człowiek]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Gunnr Hildr [Człowiek]   Pon 27 Kwi 2009 - 19:53

DANE

Imię: Gunnr
Nazwisko: Hildr
Profesja: Człowiek
Waga: 60 kg
Wzrost: 165 cm
Wygląd:
Od dziecka była dość niska, choć od pewnego wieku zaczęła nadrabiać to muskulaturą swojego ciała. Nie jest gruba, ani chuda, tylko "w sam raz". Ma typowo nordyckie rysy twarzy. Rzadko widnieje na niej uśmiech. Posiada dość długie(do pasa), brązowe włosy zawiązane w koński ogon. Zazwyczaj nosi czarny t-shirt, na to białą kamizelkę z mnóstwem kieszeni. Na nogach luźne bojówki moro.

Charakter:
Jedyna córka wojskowego. To mówi samo za siebie. Nauczona została posłuszeństwa i lakoniczności. Nie jest zbyt rozmowna, lecz w razie potrzeby potrafi powiedzieć coś więcej niż te dwa, trzy słowa. Po odesłaniu jej matki do szpitala, stała się bardziej zamknięta w sobie. Niechętnie nawiązuje nowe znajomości. Choć nie poszukuje nowych przyjaciół, nadal utrzymuje kontakty ze starymi, których poznała w Norwegii. Rzadko okazuje lęk i współczucie. Po śmierci ojca "panicznie" unika kontaktów z palaczami.

Ekwipunek:

Historia: Urodziła się w Norwegii, w małej rodzinie, w której ojciec był zawodowym żołnierzem, a matka sanitariuszką. Ojciec dziewczyny został zwolniony ze służby po nieszczęśliwym wypadku(niewypał), w którym stracił nogę. Przez długi okres życia wychowywał ją kaleki ojciec, ponieważ matka trafiła do szpitala na długie lata, w końcu z niego wychodząc. W tym czasie jedynymi "prawdziwymi" kontaktami z ludźmi poza jej rodziną, były spotkania i rozmowy z jej przyjaciółkami. Ojciec nauczył ją samoobrony i nauczył strzelać. Wpoił jej podstawowe zasady moralne, no i wychował jak najlepiej potrafił. Gdy miała 17 lat jej ojciec umarł. Prawdopodobnie z powodu raka płuc, gdyż palił papierosy. Po skończeniu szkoły średniej i wyruszyła do Karakura w poszukiwaniu pracy. Nadal utrzymuje kontakt ze znajomymi z Norwegii, dzięki dobrodziejstwu Internetu.

Pieniądze: 500 Ryo.

STATYSTYKI
Atrybuty:
Siła: 10-1 = 9
Szybkość: 9 = 9
Zręczność: 9+2 = 11
Wytrzymałość: 6-1 = 5
Inteligencja: 5 = 5
Psychika: 6 = 6
Reiatsu: 5+3 = 8
Kontrola Reiatsu: 6 = 6

OGÓLNE

Udźwig: 90
Prędkość(śr.): 9[km/h]
Prędkość(max.): 28[km/h]. Prędkość, z którą postać przemieszcza się zazwyczaj w czasie walki, pościgu, desperackiej ucieczki.

Techniki
Magia:
Poznane Hadou:
Poznane Bakudou:

Umiejętności:
-Korzystanie z broni palnej
-Podstawy Samoobrony

Wady:

Ostatnio zmieniony przez Kona-chan dnia Wto 28 Kwi 2009 - 5:42, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Yuuki Morimoto

Oddział : Dywizjon 13

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Gunnr Hildr [Człowiek]   Pon 27 Kwi 2009 - 20:09

Moim zdaniem wszystko w porządku... dla mnie historia wystarczy... nie wiem czy z obliczeniami wszystko w porządku bo jestem humanistką...xD ale chyba masz wszystko w porządku... masz ode mnie akcepta... a i jakby coś to biorę Cię pod swoje skrzydła... tylko jeszcze niech inni MG się wypowiedzą i będzie gites^^ a i avek skombinuj^^
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=Yuuki_Cross
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Gunnr Hildr [Człowiek]   Pon 27 Kwi 2009 - 20:25

Powiedziałem Akai, że sprowadzę znajomą... i sprowadziłem.^^ Ciekawe czy zajrzy do tego tematu... xO
Powrót do góry Go down
Benorn

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Gunnr Hildr [Człowiek]   Pon 27 Kwi 2009 - 21:06

Historia skąpa, acz wyjaśniająca wszystko co najważniejsze - ujdzie.
Cechy cudownie się zgadzają =]
Udźwig powinnaś mieć 90kg, a nie 80kg- popraw
Prędkość śr- ok
Prędkość max- również ok
Atuty również- ok
Ogólnie Akceptuje.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Oddział : Dywizjon 13

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Gunnr Hildr [Człowiek]   Wto 28 Kwi 2009 - 15:10

Dobra to jest już gites^^ przyjmuję Cię pod moje skrzydła^^ napisz do mnie na gg jak będziesz:) a i już możesz założyć domek...i wykombinuj jakiś fajny avek:)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=Yuuki_Cross
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Gunnr Hildr [Człowiek]   Wto 28 Kwi 2009 - 17:09

Kurde spóźniłem się. Szkoda poczekamy jeszcze.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Gunnr Hildr [Człowiek]   Today at 16:15

Powrót do góry Go down

Gunnr Hildr [Człowiek]
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1