IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Izdurbal Tenshi - 3/4 | Imperator Kuchiki - 6/3
Kovacs - 0/3 Ekkusu - 1/3
Watanabe no Tsuna - 4/4
Rose Nevermore - 1/3
Haruaki Kuchiki - 1/2

Share | 

Kenichi Shigekuro

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Kenichi Shigekuro   Sob 2 Maj 2009 - 19:40

Imię: Kenichi
Nazwisko: Shigekuro
Profesja: Shinigami
Waga: 60kg
Wzrost: 175cm.
Wygląd:
Ekwipunek:
- Zanpakutou,
- Gikongan,
- 5x Gigai,
- Strój Shinigami,
- Odznaka Shinigami

Historia:
Kenichi był zwykłym chłopakiem. Nie posiadał jakichś nadzwyczajnych umiejętności, nie widział duchów, w szkole nie miał samych dobrych stopni, po prostu zwykły szesnastoletni chłopak. Chłopak ten jednak doceniał sny. Potrafił spamiętać wszystkie sny z całej nocy (co nie jest niczym niezwykłym, wystarczy poćwiczyć) i szukał w nich odpowiedzi na różne pytania. Podczas gdy inni je olewali, on szukał w nich wiedzy, i szczęścia. Oczywiście nikomu nie opowiadał o swoich zainteresowaniach, gdyż bał się że o wyśmieją. Pewnej nocy przyśniło mu się koszmar. Koszmar w którym potwór z białą maską zabijał jego przyjaciół, kolegów i koleżanki. Chłopak długo zastanawiał się nad znaczeniem tego snu. Bał się że to zapowiedź śmierci któregoś z jego znajomych, jednak przez kilka następnych dni nic się nie działo, chłopak porzucił tę myśl. Jednak po tygodniu przyśnił mu się ten sam koszmar. Tym razem był jeszcze wyraźniejszy i jeszcze straszniejszy niż wcześniej. Chłopak obudził się zlany potem i zastanawia łsię co to oznacza. Ten sam sen zaczął dręczyć Kenichiego co noc. Co noc musiał ponownie patrzeć jak jego znajomi umierają i jak są zjadani przez potwora w białej masce. Chłopak po kilku tygodniach nauczył się nie przejmować tym snem, gdyż nic złego się nie działo. Pewnej nocy gdy Kenichi ponownie patrzył na ten sam powtarzający się koszmar, w jego śnie pojawiło się coś więcej: Wielkie miasto, całe w bieli. Miasto było otoczone wysokim murem, a w jego środku byla wielka skała na której chłopak zauważył kilka budynków i wież (było to Soul Society, ale skąd on mógł o tym wiedzieć). Gdy rano poszedł do szkoły, w o wiele lepszym nastroju, nie podejrzewał nawet co się wydarzy. Na jednej z przerw zaczęło się dziać coś złego, uczniowie zaczęli nagle padać bez życia na ziemię, niektórzy byli odrzucani przez jakąś niewidzialną siłę, ich ciała wbijały się w ścianę. Wybuchła panika i wszyscy zaczęli wrzeszczeć i uciekać. Kenichi też rzucił się do ucieczki, ale ponieważ nie bardzo wiedział w którą stronę ma uciekać (bo zagrożnie byl dla niego niewidzialne), uciekł niechcący w złą stronę. Nagle chłopak poczuł tępe uderzenie, które z wielką siłą posłało go w drzewo. Kenichi rąbnął w drzewo, otrząsnął się i zamarł z przerażenia. Na środku szkolnego boiska stał ponad 3 metrowy potwór z białą maską na twarzy (Hollow) który zabijał innych uczniów. Następnie po zabiciu podnosił go do góry (Kenichi z przerażeniem zauważył że ciała tych uczniów zostają na ziemi, a pusty pożera ich dusze) i zjadał. Chłopak postanowił uciec by nie spotkał go los jego kumpli. Jednak zauważył coś dziwnego: Z jego piersi wisiał kawałek przerwanego łańcucha. chłopak rozejrzał się i zauważył swoje ciało leżące pare metrów stąd.
- Czyżbym...umarł? -zadał sobie pytanie chłopak. Jednak nie miał czasu by nad tym rozmyślać gdyż nagle zauważył że w stronę Hollowa pędzą jakieś dwie czerwone kule (Hadou 31), które zraniły potwora, nagle znikąd pojawili się dwaj ludzie w czarnych szatach z mieczami w ręku, którzy zniszczyli bestię w dosłownie sekundę. Potem zaczęli podchodzić do kilku dusz którym udało się ocaleć, uderzali je rękojeścią miecz w czoło, a te dusze znikały. Kenichi zaczął uciekać, myślał bowiem że ci "faceci w czerni" też są źli, jednak nie zdążył uciec daleko, jeden z Shinigami, pojawił się nagle przed nim i wysłał go do Społeczeństwa Dusz. Tam chłopak dowiedział się wszystkiego o potworze który go pozbawił życia (że był to Hollow itp.) , dowiedział się także więcej o kolesiach w czarnych ubraniach, teraz wiedział że to byli niejacy Shinigami, których zadaniem jest niszczenie Pustych i odsyłanie dusz do SS. Chłopak zdecydował się wstąpić w ich szeregi, by bronić innych przed taką śmiercią, jakiej doznał on sam. Zapewne gdyby nie jego determinacja nie udało by się mu skończyć Akademii. Jednak po 5 latach nauki, chłopak był gotowy by zasilić szeregi jednej z trzynastu Dywizji Obronnych...

Pieniądze: 500 Ryo.
STATYSTYKI:
Atrybuty:
Siła: 9
Szybkość: 10
Zręczność: 9
Wytrzymałość: 5
Inteligencja: 6
Psychika: 4
Reiatsu: 8
Kontrola Reiatsu: 5
(uwzględniłem także +3 pkt. za wiek mojej postaci, klasę postaci oraz bonus +2 zręczność)

OGÓLNE:
Udźwig: 90kg
Prędkość(śr.): 7[km/h]
Prędkość(max.): 30[km/h]

Techniki:
Poznane Hadou:
- Byakurai
Poznane Bakudou:
- Geki

Umiejętności:
Iaido
Powrót do góry Go down
Yuuki Morimoto

Oddział : Dywizjon 13

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Kenichi Shigekuro   Sob 2 Maj 2009 - 21:42

Tutaj też mi się wydaję wszystko w prządku... historia wystarczająco długa dla wieku postaci... ogólnie masz ode mnie akcepta...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=Yuuki_Cross
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kenichi Shigekuro   Sob 2 Maj 2009 - 23:06

Wszystko w porządku masz Akcepta
Powrót do góry Go down
Yuuki Morimoto

Oddział : Dywizjon 13

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Kenichi Shigekuro   Nie 3 Maj 2009 - 13:53

Ja niestety Cię już nie wezmę bo już mam dużo graczy...;/ a więc będziesz musiał poczekać na MG który Cię weźmie...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=Yuuki_Cross
Salvatore Hikai

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Kenichi Shigekuro   Wto 2 Cze 2009 - 16:45

Ja mogę Cię wziąć.
Tak więc mam nadzieję że to twój szczęśliwy dzień ^^
Ustalimy wszystko z góry na gg 4645057.