IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Kwatera Kaien'a

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Kaien'a   Pon 4 Maj 2009 - 19:12

- Kamyk?.....Dzięki.... Powiedział troche zdezorientowany, Morderca, Mafiozo z Włoszech i powala go kamyk? Coś z nim nie tak bardziej niż zwykle. Pomasował sobie głowe, coś ten napad był troche słabszy niż zawsze, przynajmniej tak myślał.
Powrót do góry Go down
Yuuki Morimoto

Oddział : Dywizjon 13

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Kwatera Kaien'a   Pon 4 Maj 2009 - 19:17

Dziewczyna widząc że boli Cię głowa... wzięła swoją rękę i położyła swoją dłoń na Twojej głowie... skoncentrowała reaitsu i poczułeś się lepiej... tak jakby ból głowy ustępował...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=Yuuki_Cross
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Kaien'a   Pon 4 Maj 2009 - 19:19

- Już prawie na miejscu... Mruknął niechętnie, ciągle dziewczyna ciągneła go za ręke. Nacierała na jego tempo, musiał przyspieszyć do tego ból głowy praktycznie ustąpił, nie wiedział co zrobiła. Ale pomogło.
Powrót do góry Go down
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Kwatera Kaien'a   Pon 4 Maj 2009 - 19:23

Może umiała kilka sztuczek medycznych od swojej kuzynki?...xD
Kotoko zaprowadziła Cię do pokoju nauczycielskiego... w środku była tylko Twoja sensei... była w stroju kapitan co kompletnie Cię zbiło z nóg... spojrzała się na was...
Czy coś się stało? spytała się patrząc się na Ciebie z niepokojem...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Kaien'a   Pon 4 Maj 2009 - 20:07

Kaapitan?! O fucken shit....a on do niej sie srał i jej dokuczał. Kiedy ta do Niego podszła starał sie jakoś tak na Nią spojrzeć, nawet nie wiedział czy zeza robi. Westchnął i wyprostował sie.- No więc....Jestem dosyć chorowity.....I...eee.....Czy mógłbym mieć coś w stylu zajęć domowych? Na czas gdy będe sie źle czuł? Zapytał i co dziwne Kotoko nie puszczała ręki chłopaka, polubiłą go w końcu?
Powrót do góry Go down
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Kwatera Kaien'a   Pon 4 Maj 2009 - 20:23

Zaczęła wam się przyglądać z bliska i zauważyła że Kotoko trzyma Cię za ręce... położyła Ci dłoń na czole zapewne by sprawdzić czy masz gorączkę... uśmiechnęła się tylko... ponownie usiadła za biurkiem...
Hmm... Ty i Kotoko najwyraźniej jesteście bardzo blisko ze sobą... może to dlatego jesteś tak chory... z miłości? powiedziała zgryźliwe...
Kotoko zrobiła się czerwona i puściła szybko Twoja rękę...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Kaien'a   Pon 4 Maj 2009 - 20:26

Gdy ta puściła jego ręke stracił równowage i zarył pyszczkiem o ziemie, sam nie zrobił sie czerwony bo nic....Narazie do niej nie czuje. Nie miał ochoty nawet wstawać, spojrzał tylko na nauczycielke, tylko nie wiedział teraz która jest prawdziwa...Ta po lewej....Czy po prawej....- Ha...ha...ha.....Bardzo śmieszne.....Prawie sie zaśmiałem....
Powrót do góry Go down
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Kwatera Kaien'a   Pon 4 Maj 2009 - 20:45

Nagle stanęła nad Tobą tak że tym razem wyraźnie widziałeś twarz Pani Kapitan...
Jestem zawsze poważna co do takich spraw... powiedziała dalej się zgrywając z tobą...
lecz po chwili jednak odchrząknęła i najwyraźniej mała przejść do rzeczy... zaczęła przeglądać jakąś teczkę... pewnie z twoimi danymi, historią itp... było widać ze się zamyśliła... Kotoko Ci pomogła wstać...

Hmm... no tak... tak... masz napisane w dokumentach że jesteś bardzo chorowity chłopak ale jesteś bardzo ambitny więc mogą być z ciebie ludzie... powiedziała Pani Kapitan już normalnie... zamknęła teczkę i powiedziała:
No dobrze... będziesz miał zajęcia w domu... ale na egzaminy będziesz przychodził do akademii... a i twoją nauczycielką będzie na razie Kotoko... bo nie mam zbytnio teraz czasu... wiesz w końcu jestem Kapitanem... mam na głowie i waszą klasę i swój oddział i jeszcze mamy problemy z hollowami... wyraźnie tym się przejęła ale po chwili zamyślenia dodała:
Ale będę przychodzić na inspekcje i będę Ci robiła mini sprawdziany z np. czego się nauczyłeś itp i będziesz musiał mi to pokazać... aaa abym zapomniała... nie martw się Kotoko jest na tyle zdolna i utalentowana że Cię na pewno czegoś nauczy... nie będziesz się nudził... powiedziała uśmiechając się do was szeroko...
To znaczy że ja też nie będę musiała chodzić na zajęcia? spytała się wyraźnie zaskoczona decyzją swojej kuzynki... Pani Kapitan odpowiedziała:
No tak... chyba że chcesz chodzić do akademii i jeszcze poświęcić swój czas Kaienowi... po tych słowach dziewczyna wyraźnie potrząsnęła przecząco głową...
Będziesz do mnie przychodziła po instrukcje... co będziecie się uczyć i tak dalej... dla ciebie to nie będzie problemem ale dla Kaiena może być ze względu na swoją chorowitość... powiedziała Pani Kapitan uspakajającym tonem
No dobra... wynocha mi już stąd... jestem naprawdę zajęta... aaa i Kotoko odprowadź go do domu i zaopiekuj się nim tak żeby wyzdrowiał migiem... powiedziała dając oczko Kotoko po czym zamknęła przed wami drzwi...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Kaien'a   Pon 4 Maj 2009 - 20:58

- Taak....Szybko mowiła że prawie nic nie zapamiętałem... O co tutaj chodziło? Teraz dotarło do Niego co Kapitanka powiedziała, rozbłysk podskoczył z radości, nie bedzie musiał chodzić do Akademii....I nosić tych beznadziejnych ciuchów.....- Dzięki że będziesz moją nauczycielką.....I fajnie że twoja kuzynka nie przysrała sie do mojej historii... Ostatnie słowa powiedział cicho i zaczał iść powoli w strone wyjścia a następnie Home!
Powrót do góry Go down
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Kwatera Kaien'a   Pon 4 Maj 2009 - 21:02

Kotoko spojrzała się na ciebie tajemniczo...
a coś jest w tej historii nie tak że miała się przyczepić? spytała się... najwyraźniej była zaciekawiona...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Kaien'a   Pon 4 Maj 2009 - 21:06

- Może to....Że zabijałem ludzi tylko po to by popisać sie szefowi Mafii na Sycylii.... Mruknął niechętnie i przyspieszył kroku, pewnie chcial byc juz w domciu.
Powrót do góry Go down
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Kwatera Kaien'a   Wto 5 Maj 2009 - 6:25

Dziewczyna na Twoje słowa nie zareagowała tak jak przypuszczałeś...
Wiesz są tacy shinigami albo są tacy którzy mają dopiero nimi zostać o wiele gorszą historię od ciebie... powiedziała smutno Kotoko
Czyżby dziewczyna mówiła o sobie? Czy coś ukrywa?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Kaien'a   Wto 5 Maj 2009 - 11:08

A on nie miał zamiaru wtryniać sie do jego życia więc tylko spojrzał na Ziemie i uśmiechnął sie lekko. Całe szczęście nie ma wcale takiej złej historii, mimo że zrobił tyle złych rzeczy.- Może to i dobrze....Shinigami muszą być przystosowani do takich rzeczy.....
Powrót do góry Go down
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Kwatera Kaien'a   Wto 5 Maj 2009 - 11:17

Nom... powiedziała Kotoko zamyślona...
W końcu już doszliście do domu... Kotoko Ci pomogła wejść do domu i uściąść na kanapie...
Po czym założyła ręcę na biodra i powiedziała:
No dobra ja idę do domu na chwilę... spakuję swoje rzeczy i przychodze do ciebie... a ty masz tu siedzieć i nic narazie nie robić... jak przyjdę to Ci pomoge wykapac... w takim stanie nie dasz sobie sam rady...[b] po tych słowach szybko wyszła z domu zostawiając Cię samego.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Kaien'a   Wto 5 Maj 2009 - 11:45

- Wykąpać?....Przechodze do Ciebie?....Że jak?! Powiedzial pierwsze słowa spokojnie....Ostatnie prawie wykrzyknął, nie będzie siedzieć na kanapie. POdszedł do lodówki która znajdowała sie w kuchni, otworzył ją i wyciągnął sok którego nigdy u niego nie brakowało. Może to nei sok ale no co....Mrożona herbata, pociągnął z gwinta bo była w butelkach, bądź w puszkach.
Powrót do góry Go down
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Kwatera Kaien'a   Wto 5 Maj 2009 - 12:17

Piłeś "coś" co było w butelce... hmm... dobre to było... nie wiedziałeś specajlnie co to było ale było dobre...xD wypiłes całą butelkę jednym za jednym razem... poczułeś jak gorąco Ci uderza w głowie... poczułeś się całkowicie rozluźniony, wyluzowany...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Kaien'a   Wto 5 Maj 2009 - 12:22

Klapnął sobie pod lodówką, oparł sie o Nią trzymajac w ręce to cuś. Ale co to było? Jakieś takie dobre..I do tego wyluzowany był.
Powrót do góry Go down
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Kwatera Kaien'a   Wto 5 Maj 2009 - 12:41

Próbowałeś wstać... lecz Ci się to nie udawało... czułeś jakby ziemia się zpadała... dziwnie się czułeś ale było Ci przyjemnie... w końcu z wielkim wysiłkiem wstałeś i powoli powędrowałeś do salonu i usiadłes nie zgrabnie na kanapie...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Kaien'a   Wto 5 Maj 2009 - 12:43

- To ja miałęm cośtakiego w lodówce?... Zapytał sam siebie i twarzą poleciał na mięciutkąpoduszke, czekał na powrót Kotoko, butelke trzymał w ręku i puścił ją w końcu. Co będzie trzymać to coś.
Powrót do góry Go down
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Kwatera Kaien'a   Wto 5 Maj 2009 - 13:31

Taa... niewiedziałeś skąd coś takiego miałeś... w końcu przyszła Twoja koleżanka ale byłeś tak uchlany że jej towarzystwo przywarło Cię o podniecenie...xD
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Kaien'a   Wto 5 Maj 2009 - 13:38

Podniósł głowe z poduszki i spojrzał na Nią....Co miał powiedzieć? Do tego....To w spodniach szalało....
Powrót do góry Go down
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Kwatera Kaien'a   Wto 5 Maj 2009 - 13:55

Co tak się gapisz na mnie? powiedziała lekko zdziwniona Kotoko...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Kaien'a   Wto 5 Maj 2009 - 14:47

- A tak sobie....Powiem to tak....Nie mam zamiaru ani ochoty na kąpiel.. Mruknął niechętnie i dalej leżał, a co będzie jak każe mu wstać? Wstanie? Oj chyba nie...
Powrót do góry Go down
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Kwatera Kaien'a   Wto 5 Maj 2009 - 14:58

Podeszła do ciebie i ukucnęla tak że byliście twarzą w twarz...
Wykapiesz się i się później położysz... zrobie Ci gorącą herbate i okład i pójdziesz spać... powiedziała a Tobie aż ciarki przeszły po ciele ale nie spowodu tego co Ci powiedziała ale to że jest tak blisko ciebie...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Kaien'a   Wto 5 Maj 2009 - 15:10

- Zachowujesz sie jak pospolita matka... Powiedział zdziwiony jej zachowaniem, do tego te ciarki. Jego oczy jednakże wyrażały spokój, reszte emocji była ukryta w Nim.
Powrót do góry Go down
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Kwatera Kaien'a   Wto 5 Maj 2009 - 15:17

Hmm... chyba jeszcze dzisiaj ode mnie niedostałeś w łeb... idziemy do łazienki... ale to już!... powiedziała na poczatku spokojnym tonem a później te ostatnie słowa powiedziała ostro...
Z wielkim trudem pomogła Ci wstać... i powoli poszliście do łazienki...xD
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Kaien'a   Wto 5 Maj 2009 - 15:21

- Nie chceee!! Wykrzyczał gdy byli w łazience, usiadł na klopie i skrzyżował ręce na klatce piersowej...Zrobił obrażoną mine i patrzał na nią o!
Powrót do góry Go down
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Kwatera Kaien'a   Wto 5 Maj 2009 - 15:34

Jejku... co jest z toba?! Jeśli chcesz wyzdrowieć to masz robić to co ci karze... powiedziała oburzona po czym dodała...
Rozbierzesz się sam... czy mam Ci w tym pomóc? powiedziała zgryżliwie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Kaien'a   Wto 5 Maj 2009 - 15:47

- Nie dziękuje... Mruknął pod nosem i wstał z kibla, podszedł do drzwi i otworzył je. Spojrzał na Nią troche wkurzonym wzrokiem, nie opanował emocji.- Sam sobie poradze....
Powrót do góry Go down
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Kwatera Kaien'a   Wto 5 Maj 2009 - 16:36

Hmm... też tak myślałam... powiedziała Kotoko uśmiechając się szeroko...
Odkręciła kran z ciepłą wodą... i zaczęła lecieć woda...
Zostawiam Ci piżamę i ręcznik... powiedziała po czym wypchnęła Ciebie z drzwi do łazienki po czym wyjęła kluczyk z zamka i zamknęła Cię...
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Kwatera Kaien'a   Today at 7:40

Powrót do góry Go down

Kwatera Kaien'a
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 11Idź do strony : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next