IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry!

Pomoc dla nowych graczy

Forumowy Discord

Share | 
 

 Dom Sousuke

Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Gość
GośćPisanieTemat: Dom Sousuke   2009-05-03, 19:59

Nie zadurzy, ale i też nie za mały dom w który jest zamieszkiwany przez Sousuke i jego współlokatora Mochimaru. Gdy się wchodzi się do domu pojawia się w pomieszczeniu o kształcie kwadratu które no nie jest zbyt duże, ale starcza dla dwóch osób. Po lewej stronie od drzwi wejściowych znajduje się pokój Sousuke, a po przeciwnej stronie jego współlokatora. Za to na przeciwko drzwi wejściowych wchodzi się do łazienki. Obok pokoju Mochimaru znajduje się mała siłownia, a obok mojego kuchnio-jadalnia.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom Sousuke   2009-05-03, 20:06

Gdy już chłopak Ci pokazał Twój pokój powiedział tylko:
Dobra to Ty się tu rozgość a ja muszę trochę potrenować... jakbyś coś potrzebował to mów... po tych słowach wyszedł z Twojego ciasnego pokoiku...
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom Sousuke   2009-05-03, 20:08

Oj... Dopiero sobie przypomniałem, że nie wziąłem swoich rzeczy Pomyślałem i zrobiłem kwaśną minę. Ale dobra... będę się tym przejmował kiedy indziej. Dodałem oczywiście dalej w myślach. Zacząłem iść przy ścianie w poszukiwaniu łóżka, gdy już je znajdę to się na nim najzwyczajniej w świecie kładę.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom Sousuke   2009-05-03, 20:11

Gdy w końcu odnalazłeś swoje łóżko, położyłeś się na nim...
Z nudów zacząłeś rozmyślać...
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom Sousuke   2009-05-04, 18:22

Ciekawe co jutro w szkole się wydarzy... Rozmyślałem nad jutrzejszym dniem. No i zapewne ten Byakurai... Był przypadkiem. A to już dotyczyło mojego wyczynu na lekcji demonicznej magi. Po zakończeniu przemyśleń wstałem z łóżka i powędrowałem do wyjścia z pokoju. Następnie się skoncentrowałem się i starałem się wyczuć reisatsu Mochimaru. Jeśli się udało to idę do miejsca w którym je wyczułem.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom Sousuke   2009-05-04, 18:31

Za pierwszym razem Ci się nie udało... ale nie traciłeś wary w siebie i próbowałeś dalej... po 5 minutach wyczułeś reisatsu Mochimaru po czym podążyłeś za jego energią duchową...
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom Sousuke   2009-05-05, 16:40

Starałem się iść przy ścianie, a gdy dojdę do drzwi od odpowiedniego pomieszczenia to je otwieram i do niego wchodzę i pytam się Mochimaru. Masz ochotę na sparing? Na mojej twarzy widać uśmiech.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom Sousuke   2009-05-05, 16:54

Michimaru popatrzył na ciebie zdziwionym wzrokiem i nie wiedział co dpowiedzieć. Po chwili zastanowienia odpowiedział
tak i uśmiechnął się
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom Sousuke   2009-05-05, 18:22

A więc... Poproszę jakiś miecz. Powiedziałem do niego. Bo wątpię w to, że walkę sparingową chciałby stoczyć używając zanpakutou
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom Sousuke   2009-05-05, 18:38

Mochimaru dał Ci do ręki drewnianą katanę (zapomniałam jak to się profesjonalnie nazywało...xD) i powiedział:
To może wyjdziemy przed dom na podwórko? zaproponował chłopak
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom Sousuke   2009-05-05, 18:54

Dobrze. No i ty prowadź. Uśmiechnąłem się i chwyciłem miecz. Jak już wyjdzie z pomieszczenia staram się skoncentrować najbardziej jak tylko potrafię, chcąc wyczuć jego reisatsu. Gdy to się uda idę w kierunku z którego je wyczuwam. Lecz gdy się nie uda staram się wyjść przy użyciu pamięci idąc przy ścianie.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom Sousuke   2009-05-05, 20:53

Tak, szedłeś przy ścianie... oczywiście powoli, kolega otworzył drzwi wyjściowe i wyszliście na podwórko...
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom Sousuke   2009-05-06, 13:55

Odszedłem odrobinę od niego i stanąłem w pozycji bojowej. Lecz stoję tak, że prawa noga jest odrobinę bardziej z przodu, a miecz trzymam obiema rękoma, ostrze znajduje się w przeciwnik kierunku do przeciwnika. Czyli większa część broni ma być za mną. Zaczynaj. Powiedziałem do swojego współlokatora. Starałem się nasłuchiwać jego ruchy, a gdy usłyszę, że jest już blisko odskakuję w bok.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom Sousuke   2009-05-06, 14:34

Chłopak zaczął biec w twoim kieunku... nie wyciągnął miecza... próbował Cię podciąć...
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom Sousuke   2009-05-06, 14:39

Robię to co planowałem czyli odskakuję w bok i wykonuję poziome cięcie swoją bronią. Ale nie zbyt mocno. W końcu to tylko sparing. Ten cios ma mieć taką moc, aby Mochimaru to odczuł, ale też tak, aby nie wyrządzić mu krzywdy.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom Sousuke   2009-05-07, 14:11

Gdy Twój kolega miał już dostać mieczem powiedział nagle:
Zaklęcie wiążące numer dwa - tarcza reiatsu! i złatwością odpycha Twój atak
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom Sousuke   2009-05-07, 14:18

Aj... Myślałem, że zwykły sparing na miecze. Ale przeciwko Bakudou nic nie mam. Powiedziałem z uśmiechem po czym odskoczyłem. Następnie starałem się go wyczuć, a gdy to się udało wymawiam inkantację Zaklęcie wiążące numer pięć - pas. Wymówiłem to bez większych emocji, i podczas wymawiania inkantacji jak i jeszcze przed tym staram kompletnie wyciszyć swój umysł. Mówiąc prościej. W głowie czarna dziura. Żadnych myśli. Jeśli uda złapać się Mochimaru to staram się zrobić taki ruch, aby zaczął się kręcić, lub mówiąc inaczej... zaczął robić piruety. Jeśli to się nie uda przyciągam go do siebie. W obydwu sytuacjach robię to samo. Czyli wykonuję uderzenie mieczem, ale podczas obrotów przeciwnika cięcie jest poziome, a gdy jest przyciągany uderzenie to proste pchnięcie.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom Sousuke   2009-05-07, 15:15

Twoje zaklęcie się udało i związałeś Mochimaru... i chłopak zaczął robić piruety... ale chłopak zaczął koncentrować dużą ilość reiatsu i się uwolnił z liny i zablokował mieczem Twój atak.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom Sousuke   2009-05-07, 15:34

Heh... a myślałem, że to wystarczy. Pomyślałem, po czym wykonałem obrót o 360 stopni z wysuniętym mieczem. Cięcie było zygzakowate. Czyli raz miecz szedł na ukos z góry, a raz z dołu. Po tym ruchu odskakuję w tył.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom Sousuke   2009-05-07, 19:13

Twój kolega miał refleks i udało mu się zareagować na Twój atak...
Mochimaru postanowił nie czekać ruszył na Ciebie biegiem, a znalazłszy się na odległości ręki - wykonuje uderzenie pięści w Twój tors...zaczyna od uderzenia lewą ręką, potem prawą, następnie kuca i wykonuje obrót z nogą nisko przy ziemi próbując Ciebie podciąć.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom Sousuke   2009-05-07, 21:55

Słysząc, a może i wyczuwając jego ataki staram się podskoczyć w celu uniknięcia jego nogi. Gdy to się uda uderzam z nogi z nadzieją, że trafię go w głowę bądź w korpus. Lecz jeśli uskoczyć się nie uda to, gdy się przewrócę wykonuję przewrót w tył i biegnę na niego z mieczem. Jeśli wyczuję, że znajduję się blisko niego to wyskakuję w górę i udaję, że uderzam mieczem, a tak naprawdę wykonuję uderzenie nogą.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom Sousuke   2009-05-08, 11:20

Mochimaru udaję się jednak uderzyć Cię w tors lewą a później prawą ręką co spowodowało że odleciałeś trochę do tyłu.... Ale Ci się udało natomiast przewrót w tył i zacząłeś biec na niego z mieczem...lecz on nagle zniknął i pojawił się nad Tobą z wysoko wyciągniętym w górę mieczem... pewnie chciał Cię zaatakować od góry...
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom Sousuke   2009-05-08, 13:38

Odchodzę delikatnie w tył, ale także z dużą prędkością. Koncentruję reisatsu i wymawiam inkantację bakadou Zaklęcie wiążące numer pięć - pas Staram się go obwinąć liną i rzucić nim o ziemię. Oczywiście nie używam do tego zbyt dużej mocy. Ponieważ nie chcę go skrzywdzić
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom Sousuke   2009-05-08, 16:18

Zaklęcie Ci sie udało i go owinąłeś... również rzuciłeś nim o ziemię... lecz po chwili chłopak coś mówił do siebie pod nosem.. nie wiedziałeś co mówił... może zaklęcie?...Nagle z ziemi przed Tobą wyłania się wąż oplatający ramiona i nogi Twoje i boleśnie się weń wgryzając. Po przerwaniu styku z ziemią wąż zmienia się w metalową linkę oplatającą Twoje ciało.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom Sousuke   2009-05-08, 16:50

Widzę, że nie tylko w walce mieczem jesteś dobry. Uśmiechnąłem się. Zacząłem koncentrować duże ilości reisatsu w całym ciele. Mając nadzieję na to, że uda mi się rozerwać tą linkę tak samo jak Mochimaru rozerwał wcześniej mój sznur. Jeśli się to uda, to ja powtarzam użycie zaklęcia wiążącego numer 5. Oczywiście wymawiam inkantację. Owijam go sznurem i przyciągam do siebie. Wykonując niezbyt mocne cięciem mieczem z ukosu. Od prawej strony w dół.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom Sousuke   2009-05-08, 17:04

Niestety masz za mało reiatsu żeby rozerwać tak silną line... Mochimaru podszedł do ciebie i powiedział:
No to chyba na dzisiaj już koniec...
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom Sousuke   2009-05-08, 17:21

No chyba. Odrobinę za silna ta linka. Zachichotałem. Jeśli dezaktywował to bakadou. To staram się podać mu dłoń. Z nadzieją, że podaje ją w dobrym kierunku. Wiesz może... Gdzie można się czegoś napić? No i oczywiście dobrze zjeść? Zapytałem się go z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom Sousuke   2009-05-08, 21:29

Uwolnił Cię od liny i ty podałeś Mochimaru dłoń...
hmm... znam takie fajne miejsce... powiedział chłopak wesoło...


(Siła: +2; Zręczność: +1; Inteligencja: +2; Psychika: +2; Reiatsu: +3; Kontrola Reiatsu: +3)
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom Sousuke   2009-05-09, 06:14

A więc prowadź. Jeśli zacznie iść. To koncentruję się najmocniej jak potrafię na jego reisatsu, ponieważ nie chcę się zgubić w Seireitei. W końcu nie znam za dobrze tego terenu.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom Sousuke   2009-05-09, 10:29

Chłopak szedł koło ciebie więc bez problemu wyczuwałeś jego reiatsu... w końcu po 5 min, dotarliście do knajpy... Mochimaru wszedł do środka a ty za nim i usiadaliście przy wolnym stoliku...
Powrót do góry Go down
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Dom Sousuke   

Powrót do góry Go down
 
Dom Sousuke
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Offtop :: Inne :: Archiwum-
Skocz do:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Kontakt z | Report an abuse | Create a blog