IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry!

Pomoc dla nowych graczy

Forumowy Discord

Share | 
 

 Dom Sousuke

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom Sousuke   2009-05-09, 10:33

Do którego z dywizjonów chciałbyś wstąpić? Zapytałem się Mochimaru i oczekiwałem na to aż ktoś przyjdzie przyjąć zamówienie. Chociaż i tak wątpiłem w to, że ktoś podejdzie. Jeśli po około pięciu minutach nikt nie przyjdzie, to składam zamówienie w postaci soku pomarańczowego i jakiejś sałatki warzywnej.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom Sousuke   2009-05-09, 10:51

Hmm... chciałbym do 13 Dywizjonu... powiedział Twój kolega trochę rozmarzony... W końcu jakaś pani przyszła i się spytała:
Co wam podać kochaneczki?
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom Sousuke   2009-05-09, 10:55

Ja poproszę sok pomarańczowy i jakąś sałatkę warzywną. Powiedziałem do osoby która podeszła. A następnie ponownie mówiłem do Mochimaru. 13... Hm... A to jest jeden z trójki która by mi pasowała Uśmiechnąłem się.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom Sousuke   2009-05-09, 11:11

Kobieta zapisała sobie zamówienie...
Ja poproszę ramen... to wszystko... powiedział Mochimaru po czym kobieta również to zanotowała i poszła sobie... a wy czekaliście na swoje jedzonko...
Taa... jest to moim marzeniem żeby dostać się do 13 Dywizjonu... powiedział Twój kolega
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom Sousuke   2009-05-09, 11:14

A co w nim takiego jest? Zadałem mu takie pytanie, a nie inne ze względu na to, że nie widzę w nim niczego wyjątkowego. Co odróżniałoby go od innych dywizjonów. No może poza 4 i 12.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom Sousuke   2009-05-09, 16:17

No bo jakoś mi się spodobał 13 dywizjon i chciałbym do niego wstąpić i od razu dostać stopień oficerski... wiem że to będzie trudne do zrealizowania no ale cóż trzeba próbować... powiedział Twój kolega z uśmiechem na twarzy...
A ty do jakiego byś chciał wstąpić?
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom Sousuke   2009-05-09, 17:10

Hm... no któryś z tej trójki: 13, 4 albo... 3. Odpowiedziałem z uśmiechem. Chociaż znając moje szczęście, nie uda mi się wstąpić do żadnego z nich. Z mojej twarzy nie znikał uśmiech. Oczekiwałem także swojego zamówienia. Ciekawe czy dobre dania tutaj podają. Pomyślałem.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom Sousuke   2009-05-09, 20:08

Po 5 min przyszła Twoja sałatka i sok pomarańczowy i oczywiście danie Twojego kolegi... zaczęliście jeść...
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom Sousuke   2009-05-09, 20:21

Zacząłem jeść sałatkę i delektowałem się jej smakiem. Co jakiś czas popijałem ją swoim sokiem. A gdy nauczyłeś się tak walczyć? Zapytałem się go chwilowo przerywając jedzenie.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom Sousuke   2009-05-09, 21:06

Twój kolega również zajadał się swoim daniem...
Hmm... jakoś sam się tak nauczyłem walczyć... dużo trenowałem itp... powiedział Mochimaru...
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom Sousuke   2009-05-10, 08:29

Aha... To widocznie szybko się uczysz. Uśmiechnąłem się i kontynuowałem jedzenie sałatki. A gdy skończę ją jeść dopijam do końca sok pomarańczowy.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom Sousuke   2009-05-10, 08:33

Taa... najwidoczniej mam talent... powiedział Mochimaru... chłopak zjadł już swój ramen a Ty swoja sałatkę... Twój kolega czekał aż wypijesz do końca soczek...
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom Sousuke   2009-05-10, 08:40

Dopiłem do końca sok i wstałem. To wracamy? Zapytałem się go. Jeśli odpowie tak, albo coś w tym stylu, to koncentruję się tak, aby wyczuwać jego reisatsu i gdy ruszy idę za nim.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom Sousuke   2009-05-10, 10:42

Tak wracamy... powiedział Mochimaru, wstał od stolika, podszedł do lady, zapłacił rachunek i wyszliście razem na zewnątrz.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom Sousuke   2009-05-10, 10:58

Już nic nie mówiłem, ponieważ nie wiedziałem na jaki temat mógłbym prowadzić rozmowę ze swoim współlokatorem. Jedyne co robiłem to szedłem za nim i koncentrowałem się na jego reisatsu. No i jeszcze rozmyślałem nad tym co może jutro wydarzyć się w akademii.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom Sousuke   2009-05-10, 11:05

Szliście tak spokojnie i w milczeniu do domu... w końcu doszliście do swojego lokum... gdy chłopak wszedł do domu powiedział tylko:
Ja idę dalej se czytać moje książki...
I tak Mochimaru zostawił Cię samego... Co teraz zrobisz?


(dodaj sobie +3 pkt kontrola reiatsu i +1 pkt reiatsu)
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom Sousuke   2009-05-10, 11:13

Heh... Co by tu zrobić... Jakiś trening wytrzymałościowy by się przydał... Pomyślałem po tym jak Mochimaru poszedł czytać swoje książki. Następnie starałem się dojść do ściany, a idąc przy niej chciałem dojść do siłowni.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom Sousuke   2009-05-10, 11:16

Doszedłeś do siłowni... zacząłeś macać ściany i poczułeś drabinki... może na początek ćwiczenia na rozciągnie a później brzuszki?
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom Sousuke   2009-05-10, 11:31

Zacząłem od rozgrzewki. A dokładniej od 20 przysiadów, a następnie wykonałem 15 pompek, a to dlatego, że nie chciałem się zbytnio przemęczać. No i na tym zakończyłem tą część. Następnie zacząłem się klasycznie rozciągać, przy pomocy drabinek. Gdy już wykonałem wszystkie znane mi ćwiczenia na rozciąganie, wziąłem się za robienie brzuszków. Robiłem je do upadłego, chciałem się teraz zmęczyć najbardziej jak tylko mogłem. Aby później łatwiej usnąć.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom Sousuke   2009-05-10, 11:36

Ćwiczyłeś kilka godzin... w końcu skończyłeś... położyłeś się na chwilę z wykończenia... tak to był dobry trening i przez ten trening stałeś się silniejszy i wytrzymalszy...


(+2 siła; +3 wytrzymałość)
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom Sousuke   2009-05-10, 11:43

Huh, chyba nigdy się tak nie zmęczyłem. Pomyślałem ocierając pot z czoła(No chyba się spociłem). Następnie starałem się podnieść z ziemi, a potem odnaleźć łazienkę z chęcią wzięcia długiej i odprężającej kąpieli.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom Sousuke   2009-05-10, 11:46

Znalazłeś łazienkę i wannę... okręciłeś kran i ciepłą woda... poczekałeś chwilę aż się napełni wanna... czułeś jak w powietrzu unosi się para... rozebrałeś się i wszedłeś do wanny... ta kąpiel w gorącej wodzie Cię całkowicie odprężyła...
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom Sousuke   2009-05-10, 12:13

Siedziałem w wannie do momentu w którym woda nie stała się zimna. Gdy to już się stało to z niej wyszedłem, wytarłem się starannie i narzuciłem na siebie jakiś ręcznik. Następnie starałem się dojść do swojego pokoju. Oczywiście szedłem przy ścianie.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom Sousuke   2009-05-10, 12:32

Wyszedłeś z łazienki i poszedłeś powoli do swojego pokoju... byłeś naprawdę już zmęczony... ubrałeś się w piżamę i szybko położyłeś się do swojego łóżeczka...
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom Sousuke   2009-05-10, 17:41

Leżąc w nim rozmyślałem nad jutrzejszym dniem i starałem się usnąć. A sądząc po moim zmęczeniu nie powinno to należeć do trudnych rzeczy.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom Sousuke   2009-05-10, 17:44

W końcu jutro idziecie do akademii... z tą myślą poszedłeś spać...

(opisz w kilku zdaniach swój sen...xD)
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom Sousuke   2009-05-10, 17:58

(Hah. Jak ja tego nie lubię xD)

Gdy się obudziłem było jakoś inaczej niż wcześniej. A dokładniej było o wiele goręcej, a gdy wstałem z łóżka poczułem bardzo mocny chłód. Czułem się tak, jakbym miał za chwilę zmienić się w lodową figurę. Lecz gdy wyszedłem ze swojego pokoju zacząłem czuć taki zapach jakby coś się paliło i wydawało mi się, a może i nawet widziałem coś co zachowywało się jak płomienie, ale miało inne barwy. Z mojego punktu widzenia wyglądało to tak jak w podczerwieni. Gdy podszedłem bliżej ognia, aby sprawdzić czy z Mochimaru wszystko w porządku, ponownie poczułem przerażający chłód. Wydawać się mogło, że to ten ogień taki jest. W momencie, w którym dotknąłem klamki od pokoju mojego współlokatora zacząłem zamarzać... A na tym się nie skończyło. Połowa ciała było z lodu, a druga płonęła. Mimo to niczego nie odczuwałem. Właśnie teraz drzwi otworzył Mochimaru i zobaczył mnie w tej dziwnej postaci. Niestety nie wiedział kim jest to coś i najszybciej jak tylko potrafił chwycił swój zanpakutou i starał się przebić moje serce. Na moje szczęście ja chwyciłem ostrze w obie ręce, ja nic nie odczułem, a jego miecz najpierw zamarzł, a następnie się roztopił. Chwilę później zaczął zamarzać mój kolega... Na tym zakończył się sen.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom Sousuke   2009-05-11, 08:59

Obudziły Cię ptaki które głośno ćwierkały za oknem... zauważyłeś że byłeś cały mokry (spocony)...
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom Sousuke   2009-05-11, 19:12

Cholera... Albo to ten trening na mnie tak źle wpłynął, albo to przez ten sen... Pomyślałem wstając z łóżka. Starałem się dojść do łazienki. Lecz najpierw zapukałem, aby sprawdzić czy czasami nie ma tam Mochimaru.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Dom Sousuke   2009-05-11, 19:14

Gdy zapukałeś nikt się nie odezwał co oznaczało że w łazience nie było nikogo... wszedłeś do niej i się szybko umyłeś a później się ubrałeś...
Powrót do góry Go down
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Dom Sousuke   

Powrót do góry Go down
 
Dom Sousuke
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Offtop :: Inne :: Archiwum-
Skocz do:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Kontakt z | Report an abuse | Create your own blog