IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry!

Pomoc dla nowych graczy

Forumowy Discord

Share | 
 

 Nauczyciele akademii

Go down 
AutorWiadomość
Benorn

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Nauczyciele akademii   2009-05-11, 19:40

[You must be registered and logged in to see this image.]

Imię: Mito
Nazwisko: Inahara

Wygląd:
Z wyglądu przypomina około 35 letniego mężczyznę. Jego nieodłącznym i zarazem rozpoznawalnym znakiem jest ponad 2 metry wzrostu i potężne mięśnie.

Charakter:
Naucza on Hakudy (Walki wręcz). Bardzo zdyscyplinowany i zawsze przestrzegający zasad. Widząc zdolniejszych uczniów otacza ich opieką i od razu zgłasza tych jako kandydatów na członków 2 oddziału. Prywatnie lubi pijać sake ze znajomymi, lecz gdy rozmawia się na poważne tematy, zawsze zachowuje rozsądek i trzyma się swojego punktu widzenia.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys


avatar

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Nauczyciele akademii   2009-06-28, 21:23

[You must be registered and logged in to see this image.]

Imię: Ichiro
Nazwisko: Kuronomatsuki
Profesja: Nauczyciel Kidou
Wzrost: 188 cm
Waga: 82 kg

Wygląd: ~~~

Charakter:
Ichiro jest niezwykle spokojną duszą, nikt chyba nie widział jeszcze poważnie rozgniewanego. Choć krążą plotki, iż był ktoś kto poważnie zdenerwował go za czasów akademii, i ponoć długo cierpiał tego skutki.
Na pierwszy rzut oka jest... Dosyć roztrzepany, jednak pod owym roztrzepaniem kryje się niezwykle chłonny, inteligentny umysł, podobno nikt nigdy nie pokonał go w shougi.

Nie lubi spóźnialskich, zaś wadę amagiczności która ostano jest plagą uważa za zwykłe lenistwo. Irytuje go gdy uczniowie omijają lekcje kidou bądź celowo się na nią spóźniają.
Potrafi być niezwykle surowy gdy zdążają się takie przypadki, i trzymać ich w sali kidou przez kilka godzin po lekcjach.
Lubi gdy uczniowie starają się, nawet gdy nie mają talentu. Ceni sobie gdy uczniowie dają z siebie na jego zajęciach 100%, często pomaga takim personą kosztem własnego czasu.


Ostatnio zmieniony przez Kamys dnia 2013-11-22, 18:29, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys


avatar

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Nauczyciele akademii   2009-06-30, 16:30

[You must be registered and logged in to see this image.]

Imię: Tathonou
Nazwisko: Zori
Profesja: Nauczyciel Akademii – Wykładowca Teoretyczny
Wzrost: 190cm
Przezwisko: Uczniowie nazywają go „Oni”
Waga: 94kg

Wygląd:
Pomimo tego iż Tathonou jest wykładowcą, i zajmuje się przede wszystkim teoretycznym podejściem do walki, jest niezwykle silnie umięśniony. Wygląda raczej na wprawnego wojownika, niż kujona siedzącego w książkach. Niemniej niewielkie wskazówki mogą pokazać czemu naucza zamiast walczyć. Tathonou kuleje lekko na lewą nogę, zaś lego lewa ręka ciągle ukryta jest pod narzuconym na ramiona długim płaszczem. Dozbrajana przepaska na czole służy także jako baza dotrzymania opaski, która zasłania lewe oko. Na jego twarzy niemal ciągle widać wyraz zgorzknienia zamienny jedynie z irytacja bądź gniewem.

Historia:
Tathonou do niedawna był całkiem silnym shinigami zajmującym pozycje trzeciego oficera XIII oddziału Gotei. Znany był ze swojej skuteczności i szybkości w eliminowaniu wszelakich pustych nachodzących Karakurę. Przez wiele lat był dowódcą trzeciej grupy uderzeniowej której zadaniem było patrolowanie zachodniej części miasta. Pięć lat temu jego drużyna natrafiła na grupę pustych dowodzona przez wyjątkowo silnego Adjuhasa. Cel ich pojawienia się nie był znany, jednak na pewno nie było to napicie się coca coli. Przebieg walki nie jest znany w całości, gdyż jedynym Shinigami który wyszedł z niej żywy był właśnie Tathonou. Udało mu się powrócić z ciężkimi obrażeniami, których o dziwo nie potrafiła zaleczyć nawet kapitan IV Dywizji. Wszelakie badania wskazały iż umiejętność specjalna adjuhasa sprawiła iż jego dusza nie może zregenerować obrażeń. Kapitan XIII dywizji uparł się jednak by ratować życie swojego podopiecznego za wszelką cenę. Wynikiem stało się połączenie technologii XII oddziału, oraz medycyny IV. Obecnie Tathonou posiada protezę lewej nogi i ręki, oraz mechanizmy wspomagające działanie części organów wewnętrznych. Sprawia to iż przynajmniej raz na tydzień musi pojawiać się za równo w siedzibie 12. jak i 4. oddziału na badania. Przy całym swoim uporze okaleczony shinigami chciał wciąż wypełniać swoje dawne obowiązki, jednak jego kapitan wyprosił u Generała bezpośredni rozkaz wycofania Tathonou z oddziałów Gotei, i przeniesienie go do czasu wyleczenia do akademii, w roli wykładowcy.

Charakter:
Tathonou nigdy się nie poddawał, i wciąż się nie poddaje. Jedynie rozkaz Generała trzyma go z dala od pierwszej linii podczas starć z pustymi. Wciąż nie przyzwyczaił się do głupawej jego zdaniem roli wykładowcy i twierdzi że marnuje jedynie swoje istnienie. Pomimo tego iż już kilka lat temu utracił większość sprawności fizycznej, wciąż nosi w sobie nadzieję iż kiedyś uda mu się powrócić do XIII oddziału.

Uczniów uważa w większości za nieudaczników i obiboków, którzy nie dość że nie wiedza nic o służbie, to jeszcze są całkowitymi kretynami. Swoją irytację pochodzącą z niemożliwości wykonywania dawnych obowiązków przelewa na studentów, przymuszając ich do nauki na wiele różnych sposobów. Zwykł wyzywać na pojedynki spóźnialskich, a po sprawieniu im potężnego lania nakazuje ciężkie prace fizyczne. Częściej krzyczy niż mówi, i stara się nikomu nie pokazać jakiejkolwiek własnej słabości.  Pomimo swojej postawy ceni uczniów, którzy tak jak on sam nigdy się nie poddają, i zawsze dają z siebie więcej niż 100%.

Zanpakutou:

Imię: Hijinja

Wygląd: ~~~

Shikai:
W formie uwolnionej Hijinja zamienia się w masywną rękawicę wykonaną jakoby z zaschniętej magmy. Chroni niczym pancerz niemal całą prawą rękę aż po bark. Na wierzchu dłoni widać niewielkie rozcięcie, z którego wydobywa się nieco płomieni, podczas walki szczelina poszerza się jednak i sięgnąć może samego końca rękawicy. Moc Hijinja jest wybitnie ofensywna. Uwolniona forma tego zabójcy dusz pochłania stale coraz większą ilość reiatsu użytkownika, wzmacniając za to w postępie geometrycznym siłę jego ataku. Członkowie oddziału XIII mówili iż podczas najtrudniejszych walk Tathonou musiał być wnoszony z powrotem do Seireitei. W oddziale IV mówiono iż potrafił zużyć więcej energii, niż ma, przynajmniej tak im to wyglądało.  

Bankai:
Dotychczas się nim nie popisał.


Ostatnio zmieniony przez Kamys dnia 2013-11-22, 18:28, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys


avatar

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Nauczyciele akademii   2009-12-05, 00:56

[You must be registered and logged in to see this image.]

Imię: Rika
Nazwisko: Sekine
Wzrost: 172 cm
Waga: 64 kg
Przedmiot: wszystkie przedmioty praktyczne związane z bronią białą.

Wygląd:
Rika jest wysoką na około 170 cm kobieta o szczupłej tali, oraz wyraźnie kobiecej budowie ciała... Jej włosy sięgają ramion, są dosyć równo ścięte i zadbane, kolor ich niemal do złudzenia przypomina kolor owocu wiśni. Kilka kosmyków opada na jej twarz, między tak owymi połyskują brązowe, bystre oczy. Pełne, czerwone usta kobiety wykrzywione są zwykle w lekkim, zadziornym uśmieszku. Chodzi odziana zwykle w krótką bluzkę o głębokim, wyzywającym dekolcie, swoją szczupłą talie zwykła odkrywać, dzięki czemu widać jej lekko zarysowane pod skórą mięśnie brzucha. Swoje szerokie, czarne spodnie nosi nisko, tak owe przewiązane są ciemnoczerwonym obi głęboko na biodrach. Długie nogawki opadają na jej lekkie sandały

Charakter:
Nauczycielka ma dwie twarze, otóż dla uczniów jest osobą surową – stawia im wymagania, których to spełnienia oczekuje, nie zależnie od tego czy ma ktoś talent czy też nie. Nie zwykła stosować wobec swoich podopiecznych żadnej taryfy ulgowej, uważa że to najlepszy sposób na przyzwyczajenie adeptów do życia shinigami, dodatkowo twierdzi że jest to idealny sposób na przeprowadzenie selekcji naturalnej...  Mimo to wszystko nie można zarzucić jej braku poczucia humoru, i swoistej opiekuńczości, którą roztacza nad swoimi najlepszymi studentami – dla tak owych zawsze znajdzie czas.
Znajomi Rikai twierdzą, że jest ona kobietą leniwą, towarzyską, lubiącą rozrywkę. Według osób, które ją dobrze znają jest osobą o niezwykle „luźnym” podejściu do życia... W czasie wolnym najchętniej trenuje, pija sakę, żartuje lub śpi.  

Gdy owej nauczycielce trafią się, co zdolniejsi uczniowie, którzy to skupiają się głównie na walce poleca ich oddziałowi XI (o ile uzna ze są psychicznie gotowi aby do owego oddziału dołączyć).

Historia:
Rika urodziła się bogatym regionie w soul city, ociec jej, co prawda był początkowo zawiedziony, że jest dziewczynką, tak owa szybko jednak się stała oczkiem w jego głowie. Ojciec jej był jednym z największych talentów, jeśli chodzi o walkę bronią, i z całych sił się starał, aby jego córka również pokochała jego największe hobby.. Tak zresztą się stało, dziewczyna odziedziczyła jego talent, gdy tylko złapała broń, niemal od razu potrafiła nią walczyć...
Pewnego dnia Toshiyuki (ojciec Rikai), dostał propozycje nauczania w akademii shinigami walki bronią, jako że fundusze rodziny nie były zbyt duże to zgodził się bez wahania. Pozostawił swą córkę i żonę w domu, sam zaś wyruszył do centrum SS. Do domu wracał raz na jakiś czas, kontakt z córką się urywał... Dziewczyna nie była z tego powodu zadowolona, więc sama stwierdziła, że będzie zdawała do akademii.
Czekała na czas egzaminów, jak miało się okazać za pierwszą próbą oblała egzaminy pisemne, na następny rok jednak została przyjęta do najlepszej klasy, gdzie podjęła naukę. Z ojcem widywała się częściej, dalej szlifowała swój talent do walki bronią białą. Dodatkowo nadrobiła swoje braki w wiedzy... Co prawda nie radziła sobie z kidou, ale nadrabiała resztą.

Po roku dziewczyna została określona mianem geniusz, zaś swoją wiedze i umiejętności przekazywała innym uczynią, czuła się dobrze pomagając im w szlifowaniu umiejętności i przekazywaniu wiedzy.
W samej akademii miała wielu przyjaciół, wiele osób zawdzięczało jej przechodzenie z klasy do klasy, dodatkowo miała wielu wielbicieli – była wszak piękną młódką.
Dziewczyna była całkiem niezła z walki wręcz, została przyuważona przez nauczyciela Mito Inaharę, który zresztą doradzał jej przystąpienie do II oddziału po akademii.

Z akademii wyszła rok wcześniej aniżeli było to planowane, od razu dołączyła to drugiego oddziału, niestety lub stety z tak owego szybko wyleciała za brak dyscypliny. Niemal od razu przyjęli ją do XI, w końcu zasłynęła ze swojego zamiłowania do walki.
Cały czas zwiększała swoje umiejętności i wiedze, pięła się w górę, tak że w końcu została 7 oficerem XI oddziału... Wtedy doszła do niej wiadomość, w wyniku choroby jej ojciec zrezygnował, z nauczyania w akademii. Dziewczynie, co prawda było dobrze w XI oddziale, jednak czuła, że jej powołaniem było przekazywanie wiedzy... Tak, więc zrezygnowała z życia żołnierza, i została nauczycielką w akademii, wciąż jednak kontynuowała współpracę z oddziałem XI.

Kobieta szybko zaprzyjaźniła się z gronem pedagogicznym, zwykła rozwiązywać spory między dwoma nauczycielami, którzy co prawda znają się i lubią, jednak miewają inne zdania – otóż między Mito Inaharą i Zorim.
Sama bywa czasem „prześladowana” przez fanów kobiecej urody, jednak zwykła sobie radzić z tym bardzo szybko i boleśnie (boleśnie dla amantów).


Zanpaktou:

Imię: Tokagekahen

Inkantacja: "Kirikae - podmień!"

Wygląd: ~~~

Shikai:
Mogło by się wydawać, że po wypowiedzeniu inkantacji nie dzieje się nic, jest to jednak tylko „złudzenie“, otóż broń początkowo nie zmienia swojego kształtu w żaden sposób, dzieje się tak dopiero wtedy, gdy kobieta sobie tego zażyczy.

Mocą broni jest właśnie zmiana kształtu, kobieta może zmienić swoją katanę w każdego rodzaju broń białą, począwszy od szpikulca, po lance, za każdym razem musi jednak wypowiedzieć inkantacje.

Bankai:
Nie popisała się nim jeszcze...

Statystka główna: Wytrzymałość

Umiejętności:
- Mistrz Broni
- Nadzwyczajna Uroda
- Pływak
- Podstawy samoobrony
- Regeneracja
- Iaido
- Cienkie Ostrze
- Miecz i Pięść
- Shikai
- Shunpo

Wady:
- Niekontrolowane kidou
- Twardy sen
- Wielki Żarłok


[You must be registered and logged in to see this image.]
***
[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this link.]


Ostatnio zmieniony przez Kamys dnia 2013-11-22, 19:04, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Izdurbal Tenshi


avatar

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Nauczyciele akademii   2009-12-13, 13:24

[You must be registered and logged in to see this image.]

Imię: Matsudaira
Nazwisko: Fugunaga
bProfesja: Dyrektor akademii shinigami
Wzrost: 182cm
Przezwisko: Jijii
Waga: 84kg

Wygląd:
Dyrektor to staruszek, który wydaje się dobrze trzymać jak na swój wiek. Na jego twarzy nie widać zbyt wielu zmarszczek, zaś bródka połączona z wąsami jest równo przystrzyżona i zadbana. Jego zielone oczy spoglądają na świat wciąż z pełnią młodzieńczej energii. Pomimo wieku Matsudaira nie garbi się, do tego udało mu się zachować całkiem niezła sylwetkę. Zwykle chodzi ubrany w najprostszą wersję munduru shinigami nie upiększając jej żadnymi dodatkami. Wyjątek stanowią jednak chwilę, gdy stara się upodobnić do „dzisiejszej młodzieży”. Zdarza się w tedy iż staruszek barwi sobie włosy, nakłada tymczasowe tatuaże oraz inne głupie rzeczy. Po szkole krąży legenda o tym jak przez cały tydzień nosił włosy ustawione w czub. Swoją katanę zawsze trzyma przy pasie, w tradycyjny raczej sposób.

Charakter:
Dyrektor Matsudaira stara się uchodzić przed uczniami za poważnego i mądrego mentora, prawdą jest jednak to iż nie wychodzi mu to nijak. Pomimo wszelakich starań jego zachowania zwykle dyktowane są przez wesołą naturę przypominającą raczej podejście dziecięce. Większość uczniów widziała go gdy pragną, bez powodzenia, konkurować z młodszymi w grach zespołowych bądź poprzez pokazy sprawności fizycznej. Dyrektora najbardziej rozsławiła jednak jego słabość do kobiet. Codziennie stara się zakraść w okolice łaźni czy też kobiecych przebieralni by podglądać uczennice. Oczywiście niezwykle rzadko udaje mu się pozostać niezauważonym. Gdy zaś zostaje pobity ukazuje swoją kolejną sławną cechę - strach przed lekarzami, warunkami szpitalnymi czy leczeniem. Zwykle główna pielęgniarka siłą wyciąga go z najróżniejszych kryjówek w jakich zdołał się schować. Zwykle ukrywa się pod którymś ze stołów, albo też nakrywając obrusem.

Matsudaira jest najprawdopodobniej najlepszym znajomym Kapitana Generała. Obaj starsi panowie świetnie znajdują wspólny język, zwykle zajmując się rozprawami na temat uczennic bądź kobiet shinigami. Oceniają ich wdzięki i starają się wymyślić najlepsze sposoby by podglądać je i zachować przy tym życie i zdrowie. '

Pomimo błazeńskiego zachowania Matsudaira jest jednym z najstarszych shinigami w Seireitei. Nikt nie wie ile Jijii ma lat, jednak większość obecnych shinigami twierdzi iż był dyrektorem odkąd trafili do akademii. Wielu twierdzi iż staruszek jest doradcą i prawą ręką Kapitana Generała, jednakże ukrywa swoje faktyczne umiejętności. Inni twierdzą iż takowych umiejętności zwyczajnie nie posiada. Pewnym jest jednak jedno - nikt, kto chciał by o tym opowiedzieć, nie widział by Matsudaira walczył.


Zanpakutou: ~~~

Imię: ~~~

Wygląd: ~~~

Shikai: ~~~

Bankai: ~~~


Wolne miejsca:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Nauczyciele akademii   

Powrót do góry Go down
 
Nauczyciele akademii
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Strefa Gracza :: NPC Publiczni :: Dusze (Shinigami i Vaizard)-
Skocz do:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Kontakt z | Report an abuse | Sosblogs