IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy

Share | 

Yukiyo Karamorita [ shinigami ]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Yukiyo Karamorita [ shinigami ]   Sro 6 Maj 2009 - 18:39

DANE

Imię: Yukiyo
Nazwisko: Karamorita
Profesja: Shinigami
Płeć: Mężczyzna otrzymuje: +1 Wytrzymałość, +1 Siła, -2 Zręczność.
Waga: 45 kg
Wzrost: 162 cm
Wygląd: http://static4.animepaper.net/upload/thumbs/scans/Angel-Howling/%5Bsmall%5D%5BAnimePaper%5Dscans_Angel-Howling_Anfaidora__THISRES__108745.jpg
Charakter: Yukiyo należy do ludzi wiecznie zadowolonych, mało co potrafiło by pogorszyć jego humor. Nigdy nie opuściłby swoich towarzyszy, nie należy do tchórzy. Nie uciekłby, nawet gdyby walczył z kimś, kto znacznie przekracza jego możliwości. Nie lubi ludzi, którzy nie tolerują wolności słowa. A lubi za to spać oraz czytać książki.
Ekwipunek:
Zanpakutou, Gikongan("cukierek duszy")x5, Gigai(zastępcze ciało), strój Shinigami, odznaka shinigami.

Historia:

Yukiyo, nim trafił do Rukongai, był jeszcze młodym chłopcem, który nie liczył sobie na przetrwanie, gdyby był samotny. W szkole, uzyskiwał jedne z najlepszych ocen, choć, mało ludzi go lubiło, z różnych względów - to tamto to siamto. W pewnym słonecznym dniu, kiedy miał dziewięć lat, na dziedzińcu jego szkoły zobaczył samochód, jechał wprost na niego... potknął się, a jednak udało mu się wyślizgnąć z rąk śmierci. Potem, w jego rodzinie zaczęły się kłótnie - Co z NIM zrobić ? Ten dureń nie jest nam potrzebny! Młody Karamorita, domyślał się że chodziło o niego, nie wiedział dokładnie, dlaczego chcą się go pozbyć, lecz spakował tylko koc i prowiant na tydzień, i odszedł ze swojego domu. W takiej rodzinie, w której wszyscy żyli tylko pracą, nie mieli czasu na nic innego... nie pasował tam. W głębi duszy, był zrozpaczony. Nie wiedział co może zrobić. Uciekał tak i uciekał, wkrótce jednak różni ludzie go szukali, nie było takiego miejsca w którym mógłby się czuć bezpieczny. Dlatego więc, zaostrzył pierwszy lepszy kij, który urwał z jakiegoś drzewa. Była to dla niego jedyna bratnia dusza. Nie ruszał się bez tej, swojej pierwszej broni nigdzie. Kiedy już żywność oraz wszelkie zdobyte fundusze się skończyły, próbował coś ukraść. Kiedy raz został złapany na gorącym uczynku, przewrócił się, wprost na jezdnie, przed jakiś samochód, który nieświadom niczego go przejechał. Umarł.

Po śmierci, odrodził się w 23 dzielnicy zachodniego Rukongai. Nie czekało mnie tutaj lepsze życie. Nie znalazł tutaj nikogo, kto mógłby wspomóc, chociażby psychicznie młode, dziewięcioletnie dziecko. Żył tutaj zadowolony. Przy pomocy kijów, nadal trenował walkę z innymi, potem zaczął używać jeszcze swojego reiatsu. Zyskał wśród niektórych z ludzi szacunek, od niektórych słyszał, że nadaje się na shinigami. Pewnego razu, w dzień podobny co ten w którym umrał, zaatakowało go kilku nieznanych mu ludzi, obronił się przed nimi, wyszedł z tej walki ze sporymi obrażeniami, tak samo jak druga strona.Wielu zaczęło go namawiać, aby został shinigami. Po wielu miesiącach namyślania się, postanowił jednak pójść do akademii. Po czterech latach pobierania nauk, dostał co czego chciał - został bogiem śmierci.

Pieniądze: 500 Ryo.

STATYSTYKI
Do rozdania : 10 + 3 z wieku + 2 z wady = 15 wolnych pkt
Atrybuty:
Siła: 7 ( 5 + 1 z płci + 1 z profesji)
Szybkość: 10 ( 5 + 2 z profesji + 3 wolne pkt.)
Zręczność: 5 ( 5 - 2 z płci + 2 wolnych pkt)
Wytrzymałość: 6 ( 5 + 1 z płci)
Inteligencja: 11 ( 5 + 3 z premii od profesji + 2 wolnych pkt.)
Psychika: 6 ( 5 - 3 z profesji + 4 wolnych pkt)
Reiatsu: 7 ( 5 + 1 z profesji + 1 wolnych pkt.)
Kontrola Reiatsu: 7 ( 5 + 2 wolnych pkt)

OGÓLNE

Udźwig: 70
Prędkość(śr.): 10 [km/h]
Prędkość(max.): 30 [km/h]

Techniki
Magia: Można na początek wybrać tyle zaklęć ile posiada się inteligencji/3(w przyszłej grze to już się nie liczy). Musimy spełniać ich wymagania. Maksymalny poziom zaklęcia, które jesteśmy w stanie poznać = inteligencja*2.
Poznane Hadou: Byakurai
Poznane Bakudou: Sai , Engo

Umiejętności: Pływak, Urodzony lider , Mechanik
Wady: Rozdwojenie jaźni , Schizofrenik

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Yukiyo Karamorita [ shinigami ]   Czw 7 Maj 2009 - 15:50

-Cechy ok
-Umiejętności ok
-Wady ok
-Historia miodzio
Nie mam żadnych zastrzeżeń. Masz Akcept ode mnie :]
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Oddział : Dywizjon 13

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Yukiyo Karamorita [ shinigami ]   Czw 7 Maj 2009 - 18:00

nic ując nic dodać...xD Ode mnie też masz akcepta
Musisz teraz poczekać aż jakiś MG Cię weźmie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=Yuuki_Cross
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Yukiyo Karamorita [ shinigami ]   Sob 9 Maj 2009 - 19:03

Czy jest jakiś MG, który może mnie przyjąć? Nie zależy mi na szybkim odpisywaniu, może być bardzo wolne.
Powrót do góry Go down
Salvatore Hikai

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Yukiyo Karamorita [ shinigami ]   Wto 2 Cze 2009 - 16:46

Mam nadzieję że nie będę powolnym odpisywaczem- że tak to ujmę, ale zaś nie jestem tym który siedzi bardzo często.
Myślę że możemy się dogadać.
Chętnie zapraszam na rozmowę na gg 4645057.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Yukiyo Karamorita [ shinigami ]   Wto 2 Cze 2009 - 20:06

Akcpet.Możesz już grać.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Yukiyo Karamorita [ shinigami ]   

Powrót do góry Go down

Yukiyo Karamorita [ shinigami ]
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry