IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Izdurbal Tenshi - 3/4 | Imperator Kuchiki - 4/3
Kovacs - 1/3 Ekkusu - 3/3
Watanabe no Tsuna - 4/4
Benorn - 1/2

Share | 

Faren (Bounto)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Faren (Bounto)   Nie 10 Maj 2009 - 1:25

Imię: Faren
Nazwisko: Nie pamięta
Profesja: Bounto
Waga: 76kg
Wzrost: 181cm
Wygląd: Długowlosy blondyn, jego sięgające ramion zadbane niemal błyszczące włosy działają niemal jak wabik na kobiety lecz gdy sie odwraca widzą one duże niebieskie oczy i toną w ich głębi. Jest on coprawda niezbyt umięśniony lecz braki w muskulaturze uzupełnia kulturą i opanowaniem(do czasu gdy nie obudzi sie jego drugie ja)
Charakter: Faren znany jest pod dwiema postaciami zazwyczaj jest spokojnym, opanowanym i twórczym młodzieńcem lecz czasem staje sie żądnym krwi demonem, widać wtedy czerwony blysk w jego błękitnych oczach przez co wygladają jak z ametystu.

Ekwipunek:
-wisiorek zrobiony z 5 zebów na środkowym największym widnieje sybol Pick ( w nim chce potem umieścić lalke jeśli jest taka możliwość)
-apteczka

Historia: Niezawiele pamięta z czasów gdy jeszcze żył, jednak jego drugie ja czasem pokazuje mu obrazy z "przeszłośsi" najcześciej jest to obraz gdy najleprzy przyjaciel zabija jego rodzine a potem przebija jego krtań ołówkiem. Od momętu gdy stał się bounto podróżóje po świecie zbierając informacje na temat skąd pochodzi i dlaczego żyje po raz drugi. Na jedzenie i skromne przydrożne motele zarabia sprzedając swoje obrazy oraz piszac okolicznościowe wiersze. Ostatnio trafił do miasta Karakura. Zaintrygowany wielkim miastem, postanowił zostać dłużej. Ostatnio usłyszał o grupie dziwnych ludzi żywiących sie duszami ludzi zmieniając ich w proch i z racji tego, że raz w napadzie złości jego drugiego ja, również porzarł ludzką dusze postanowił ich odnaleźć i dowiedzieć się czegoś o sobie. Jego wisiorek (Jeszcze bez lalki bez symbolu. Jak rozumiem to jedno z drugim idzie w parze) został zrobiony przez starego człowieka z wilczych kłów. Największy z nich przebarwiony nieco na czerwony przez co zdaje sie jakby ciągle ociekał krwią, należał do Czarnego wilka który przez wiele dekad walczył z miejscową ludnością o swoje tereny łowieckie. Ten przedmot był dla niego wart więcej niż życie, wiązał z nim swoje najpiękniejsze wspomnienia których nie chce utracić.

Pieniądze: 1500 Ryo.

STATYSTYKI

Atrybuty:
Siła: 7
Szybkość: 5
Zręczność: 6
Wytrzymałość: 7
Inteligencja: 10
Psychika: 8
Reiatsu: 8
Kontrola Reiatsu: 9

OGÓLNE

Udźwig: 70kg
Prędkość(śr.): 5[km/h]
Prędkość(max.): 20[km/h]

Techniki: brak

Umiejętności:
-Urodzony Lider
-Medycyna
-Przeklęty Bounto
-Maskowanie Reiatsu
Wady:
-Schizofrenik
- Rozdwojenie Jaźni

Avatar wkleje juz niedlugo jak tylko cos fajnego znajde

Ostatnio zmieniony przez Faren dnia Pon 11 Maj 2009 - 8:03, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Benorn

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Faren (Bounto)   Nie 10 Maj 2009 - 14:45

A więc:
-Cechy się zgadzają
-Umiejętności i wady: Hmmm... wybrałeś bogacza 2 razy, ok,ok, ale...
Amagiczny
Premie: Niemożliwość korzystania z hadou i bakudou.
Specjalne: Nie potrafisz korzystać z żadnych hadou i bakudou, co bardzo utrudnia Ci walkę na poziomie, musisz nadrabiać te braki walką wręcz - bronią.
Wymagania: Tylko dla Shinigami!!!!!!
Tak więc usuń tą wadę i albo weź inną, albo usuń jedną z umiejętności.
-Historia taka, hmm, może być, ale nie rewelka.
-Nie wiem czy możesz mieć na starcie jakiś przedmiot bez utraty części początkowego Ryo.
-Reszta ok.
Tak więc popraw co nieco...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Faren (Bounto)   Pon 11 Maj 2009 - 8:03

umiejętności i wady poprawione^^
Powrót do góry Go down
Benorn

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Faren (Bounto)   Pon 11 Maj 2009 - 16:49

Sorry Vinetu. Moja wina, bić mnie nie jego :P. Nie zauważyłem, że Bounto mają dodatkowe 1000Ryo na start. Tak więc z wzoru na umiejętności przysługują Ci (inteligencja/2 +1) 3 + 2 za 2 wady. Tak więc możesz dobrać sobie jeszcze jedną umiejętność. Jeszcze raz przepraszam za moje niedopatrzenie :P.

Poza tym masz ode mnie akcepta
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Oddział : Dywizjon 13

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Faren (Bounto)   Czw 14 Maj 2009 - 7:12

Hmm... niech pomyśle... aaa zapomniałam... masz ode mnie akcepta...xD tylko musisz poczekać teraz jak jakiś MG Cię weźmie...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=Yuuki_Cross
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Faren (Bounto)   

Powrót do góry Go down

Faren (Bounto)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1