IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Imperator Kuchiki - 3/3
Shadow - 1/1 | Kovacs - 0/1 Ekkusu - 3/3

Share | 

Miki Kuno

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Miki Kuno   Wto 12 Maj 2009 - 17:45

Imię: Miki
Nazwisko: Kuno
Profesja: Shinigami
Waga: 55kg
Wzrost: 168
Wygląd: Niewysoka, szczupła o kruczo czarnych włosach (luźno rozpuszczonych) ;Średniej wielkości piersi (raczej nie wykraczające poza normę); średniej urody;
Charakter: Miki jest typem zamkniętego w sobie artysty. Mało kontaktowa z innymi. Mało ufna, zagubiona w sprawach ją przerastających- szybko rezygnuje.
Ekwipunek: Zanpakutou, Gikongan("cukierek duszy")x5, Gigai(zastępcze ciało), strój Shinigami, odznaka shinigami.

Historia: Miki Kuno urodziła się w bogatej rodzinie. Była jedynaczką. Jej rodzice byli bardzo zapracowani, a jedyną rzeczą jaką ich obchodziła była nauka młodej Miki. Kiedy chodziła do podstawówki z nikim się nie przyjaźniła. W klasie dzieci uważały ją za dziwadło. Mimo ciągłego siedzenia nad książkami Miki nigdy nie miała dobrych ocen. Na lekcjach rysowała, pisała wiersze i marzyła o epickiej miłości. Szkoły nigdy nie brała na poważnie. Nie miała planów na przyszłość. Żyła z dnia na dzień w swoim małym świecie coraz bardziej zamykając się w sobie. Jej problemy zaczęły się w gimnazjum. W pierwszej klasie nie radziła sobie z praktycznie żadnym przedmiotem. Mimo ciągłego narzekania nauczycieli i krzyków rodziców; Miki nie zaczęła się uczyć. Została w klasie pierwszej, aby ją powtarzać. Uczyć zaczęła się dopiero w nowej klasie kiedy to poznała Ryuuj'iego. To on był klasowym kujonem i nikt go nie lubił, lecz ona znalazła w nim coś wspaniałego. Chciała na niego patrzeć i patrzeć. Zaczęli się nawet spotykać. I niestety podczas jednego z takich spotkań wydarzyła się tragedia. Było to podczas burzowego dnia. Ona razem z Ryuujim uciekali przed burzą. Deszcz padał mocno i rzęsiście. Przebiegali akurat przez polanę kiedy to Chłopak poślizgnął się. Chwycił Miki za rękę. Ta bezwładnie poleciała za nim. Oboje upadli na trawę. Chłopakowi wydało się, że nic się nie stało. Wstał i już chciał podejść do MIki kiedy zobaczył cieknąca krew z jej głowy. Wpadł w panikę. Zaczął począsać dziewczyną. A ta bezwładnie głową uderzała o kamień. Po ok. 5 uderzeniach Miki nie było już na tym świecie. Trafiła do 46 okręgu. Tam spotkała pewnego Schinigami, który odkrył w niej siłę. Zabrał ją do akademi, gdze przez 4 lata Miki uczyła się sztuki Schingami.

Pieniądze: 500 Ryo.

STATYSTYKI
(Do rozdania na wszystko 10 pkt. Dodatkowo za każde 5 lat wieku postaci +1 punkt na statystyki. Początkowa wartość każdej statystyki = 5.)
Atrybuty:
Siła: 6
Szybkość: 10
Zręczność: 12
Wytrzymałość: 5
Inteligencja: 5
Psychika: 2
Reiatsu: 8
Kontrola Reiatsu: 7

OGÓLNE

Udźwig: 50kg
Prędkość(śr.): 10[km/h].
Prędkość(max.): 30[km/h].

Techniki
Magia:
Poznane Hadou:
#1 Shou
#4 Byakurai
Poznane Bakudou:
#4 Hainawa

Umiejętności: Brak(dodałem sobie punkty)
Wady: brak
Powrót do góry Go down
Yuuki Morimoto

Oddział : Dywizjon 13

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Miki Kuno   Czw 14 Maj 2009 - 7:16

Moim zdaniem wszystko jest w porządku... tylko nie jestem pewna co do statystyk bo jestem z tego głąb...xD ale masz ode mnie akcepta... i jakby mi się zwolniło miejsce a pewnie się zwolni to Cię biorę pod swoje skrzydła)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=Yuuki_Cross

Miki Kuno
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1