IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Posiadłość Asuhary

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
Yuuki Morimoto

Oddział : Dywizjon 13

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Asuhary   Sob 23 Maj 2009 - 12:42

Przyjrzałeś się dokładnie tym drzwiom i doszedłeś do wniosku że to co przedstawione na drzwiach jest podobne do czyśćca... otworzyłeś drzwi bez problemu... po drugiej stronie tych drzwi był salon w który widziałeś w księdze na fotografii i owy kominek... lecz gdy przekroczyłeś drzwi zauważyłeś ze jest coś napisane... na samym dole... ukucnąłeś i przeczytałeś na głos:
"Ten kto tu będzie stał będzie skazany na wieczne potępienie..."
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=Yuuki_Cross
Sousuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
104/120  (104/120)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Asuhary   Sob 23 Maj 2009 - 12:46

Ziewnąłem. Heh... Wieczne potępienie. Co? Uśmiechnąłem się. Jeśli tym, że będę tu stał jest jakakolwiek szansa na to, że pozbędę się tego ducha to się poświęcę... Ważne, aby Kainea była bezpieczna. Wszedłem do środka końcówkę ostrza miecza ciągnąłem po podłodze i tak zmierzałem do kominka. Gdy już przy nim byłem to zacząłem się mu uważnie przyglądać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Asuhary   Sob 23 Maj 2009 - 12:51

Gdy tak szedłeś w kierunku kominka, nagle dziwnie się poczułeś... tak jakby ten kominek ciebie odpychał... nie chciał abyś do niego podszedł... nie chciał abyś odkrył tajemnice...
Powrót do góry Go down
Sousuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
104/120  (104/120)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Asuhary   Sob 23 Maj 2009 - 12:56

Jak go zniszczę to raczej nic to nie da... Albo nawet pogorszy sytuację... Pomyślałem. Zacząłem rozmyślać nad tym co mogę zrobić. Po kilku minutach wpadłem na pomysł, aby wykorzystać to, że widzę chociaż teraz. I użyłem bakudou Zaklęcie wiążące numer pięć - pas! Chciałem obwiązać coś czego nie przyciągnę do siebie, a co będę mógł wykorzystać jako wspomagacz w podchodzeniu. Gdy trafiłem w coś takiego to zacząłem się dalej przybliżać w stronę kominka. Koncentrowałem także mnóstwo reisatsu, aby wzmocnić jakoś swoją energię.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Asuhary   Sob 23 Maj 2009 - 13:07

(hehe...xD i po co tyle wysiłku...xD)
Udało Ci się użyć zaklęcia i przywiązałeś sie do kolumny która była przy kominku i zacząłeś powoli iść w stronę kominka... miałeś dziwne wrażenie tak jakby ktoś w środku tego kominka był... bardzo dziwnie się czułeś... lecz żadnego reiatsu nie wyczuwałeś...
Powrót do góry Go down
Sousuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
104/120  (104/120)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Asuhary   Sob 23 Maj 2009 - 13:13

(No co... xD Już nawet się wysilać ciut nie mogę? )

Hey... Jest tam ktoś? Zadałem pytanie temu czemuś co mogło być w kominku. Takie chowanie się nie jest zbyt grzeczne. Dodałem z uśmiechem. No i dalej się do niego zbliżałem i dalej ostrze miecza ciągnąłem po ziemi. Chciałem zaznaczyć jakoś, że tutaj byłem. Bo mam jeszcze chęci do tego, aby opuścić to miejsce.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Asuhary   Sob 23 Maj 2009 - 13:37

Nikt się nie odzywał... a ty miałeś coraz gorsze przeczucia... tak jakby zaraz miało coś się stać... słyszałeś tylko jak ruszały się z kominka łańcuch (taka zasłona, przed ogniem... kiedyś takie kominki były... tylko że ten kominek miał z 3 metry wysokości...xD)... pomyślałeś od razu że to przeciąg ale wiatru nie było...
Powrót do góry Go down
Sousuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
104/120  (104/120)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Asuhary   Sob 23 Maj 2009 - 13:41

Chwyciłem miecz w jedną rękę, a książkę położyłem na ziemi. Następnie wykonałem obrót o 360 stopni. Aby trafić ostrzem w jakiegoś ducha. O ile jakiś był. Przydałaby się jakaś pochwa na ten miecz... Pomyślałem. A po obrocie zacząłem podchodzić do kominka. Coraz bliżej.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Asuhary   Sob 23 Maj 2009 - 16:24

Gdy tak podchodziłeś... coraz bliżej i bliżej aż w końcu byłeś przy wylocie z kominka... wziąłeś miecz i czubkiem jego ostrza sprawdzałeś czy nikogo nie ma za tymi łańcuchami...
Powrót do góry Go down
Sousuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
104/120  (104/120)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Asuhary   Sob 23 Maj 2009 - 19:01

Gdy ostrze było wewnątrz kominka zacząłem machać nim na boki. Jeśli nic się nie działo przechyliłem je na ukos, aby sprawdzić czy jest ktoś wyżej. Lecz jeśli nic, ani nikogo nie było to używam kidou... Zaklęcie destrukcyjne numer cztery - Biała Błyskawica Słowa wypowiedziałem spokojnie. Maksymalnie się przy tym skupiałem. Aby nie było jakiś... kłopotów z użyciem tego zaklęcia. Oczywiście ręką którą wykonuję tą technikę jest w kominku, a skierowana w górę. W końcu... skoro to jest kominek to nic złego się nie stanie po takim wystrzale. Co najwyżej oświetli odrobinę seireitei.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Asuhary   Pon 25 Maj 2009 - 5:02

Rzuciłeś zaklęcie... twoja błyskawica przeleciała przez komin i na zewnątrz w górę... w nikogo nie trafiła więc miałeś pewność że nikogo nie ma... ale nadal miałeś te dziwne uczucie... tak jakby ktoś Cię obserwował...
Powrót do góry Go down
Sousuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
104/120  (104/120)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Asuhary   Pon 25 Maj 2009 - 12:41

Kto tu jest... Powiedziałem do siebie w myślach. Następnie zamknąłem oczy. Chciałem się ponownie poczuć tak jak zawsze... Czyli jak ślepiec... Starałem się skoncentrować na najcichszych dźwiękach. A w miejsce gdzie usłyszę jakikolwiek dźwięk rzucam miecz. Oczywiście ostrze ma być skierowane w kierunku, w którym rzucam.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Asuhary   Wto 26 Maj 2009 - 5:05

Gdy tak się koncentrowałeś w końcu wyczułeś jakiś ruch... coś spadało z góry szybko... jednak miałeś refleks i w ostatniej chwili odskoczyłeś od kominka... okazało się że to był korek od komina (nie wiem jak to nazwać...xD) w kształcie głowy lwa... wyglądało to trochę złowieszczo... gdybyś nie odskoczył pewnie już byś nie żył (ten korek odciął by pewnie Twoją głowę)
Powrót do góry Go down
Sousuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
104/120  (104/120)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Asuhary   Wto 26 Maj 2009 - 11:49

No ciekawie... Powiedziałem sam do siebie, a po chwili spojrzałem w kierunku z którego dokładnie spadła ta "głowa". Jest tam kto? Zapytałem się czegokolwiek. Jeśli nie dostałem odpowiedzi ponownie zamknąłem oczy i zacząłem się koncentrować, ale teraz starałem się wyczuć jakieś reisatsu. Bo ogólnie to pomieszczenie jest dosyć dziwne, a więc może są tu jakieś istoty które posiadają tą energię.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Asuhary   Czw 28 Maj 2009 - 5:09

Nikt nie odpowiedział... za to coś dziwnego zaczęło się dziać... nagle usłyszałeś krzyk tych dzieci... tak jakby: Uciekaj!... drzwi od salonu nagle się zamknęły i spojrzałeś w sufit... sufit zaczął się dziwnie wyginać... tak jakby był z materiału i tak jakby ktoś chciał z niego wyjść... może to ten duch a może coś innego?...
Powrót do góry Go down
Sousuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
104/120  (104/120)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Asuhary   Czw 28 Maj 2009 - 12:31

Po co? Zadałem pytanie duchom i ziewnąłem. Jakoś to co działo się z sufitem mnie zbytnio nie ciekawiło. W końcu... na tym świecie... wszystko jest możliwe... A więc czemu nie wyjście jakiegoś olbrzyma przez sufit z materiału? No... przynajmniej olbrzym wydaje mi się najbardziej odpowiedni... Nie chciałem czekać aż to coś przejdzie i pomogłem w zniszczeniu sufitu... Zaklęcie destrukcyjne numer cztery - Biała Błyskawica Skumulowałem bardzo mało reisatsu... Miało to być tylko takie, aby zrobić małą dziurkę w suficie i na tym koniec. Ostrze miecz miałem przy ziemi i ewentualnie odskakuję do tyłu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Asuhary   Czw 28 Maj 2009 - 17:55

Twoje zaklęcie się udało i wystrzeliłeś swoją błyskawicę w stronę sufitu... to co było nad sufitem i chciało się wydostać nagle uciekło... zauważyłeś że się zrobiło bardzo zimno... zobaczyłeś że okno jest otwarte chociaż jak wchodziłeś do salonu było zamknięte... może ten duch jest w środku??
Powrót do góry Go down
Sousuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
104/120  (104/120)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Asuhary   Czw 28 Maj 2009 - 19:11

Heh... Przestraszyło się? Pomyślałem, a na mojej twarzy pojawił się szatański uśmieszek. Podszedłem do okna i chciałem je zamknąć. W dodatku cały czas pogwizdywałem sobie... Chciałem, aby duch dał znać o sobie...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Asuhary   Pią 29 Maj 2009 - 22:06

Lecz nagle wszystko ustało i zobaczyłeś jak ktoś próbuje otworzyć drzwi... odezwał się znajomy głos dziewczyny:
Sousuke jesteś tu?? Dlaczego drzwi są zamknięte??
Przez chwilę nie mogła tych drzwi odtworzyć lecz po chwili jakoś jej się udało i weszła do środka... na twój widok lekko się zdziwiła...
Powrót do góry Go down
Sousuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
104/120  (104/120)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Asuhary   Sob 30 Maj 2009 - 10:15

Coś się stało kochanie? Zapytałem się jej i chciałem się jej dokładnie przyjrzeć. Chciałem wykorzystać to, że widzę. A po chwili powiedziałem jeszcze. Wróć lepiej do pokoju.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Asuhary   Sob 30 Maj 2009 - 20:09

Co tutaj robisz sam?... nie mogłam zasnąć bo słyszałam odgłosy dochodzące z salonu... powiedziała dziewczyna trochę rozgniewanym tonem... zaczęła się rozglądać po salonie i zauważyła że trochę jest zniszczony... przede wszystkim sufit...

(jak jakieś mam błędy lub coś to przepraszam ale byłam na imprezie i jestem lekko pijana...xD)
Powrót do góry Go down
Sousuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
104/120  (104/120)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Asuhary   Nie 31 Maj 2009 - 14:46

(oj... Nie ładnie pić! )

Jeden duch mnie tutaj przyprowadził... A ja poszedłem ponieważ chciałem się pozbyć tego ducha który chce ciebie zabić... Powiedziałem do niej. I przepraszam za stan tego pomieszczenia... Po prostu jakiś duch, albo coś groźniejszego chciało wejść przez sufit to chciałem mu pomóc... Mówiłem te słowa spokojnie, ale nie chciałem, aby się gniewała.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Asuhary   Sob 6 Cze 2009 - 7:42

Dziewczyna tylko westchnęła...
Jesteś jak mój ojciec... powiedziała raczej bardziej do siebie niż do Ciebie...
Chodźmy już... jest tu strasznie zimno... nalegała Kainea
Powrót do góry Go down
Sousuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
104/120  (104/120)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Asuhary   Sob 6 Cze 2009 - 11:19

Ja nie czuję chłodu... i może lepiej tu zostanę... Czuję, że ten duch wychodzi właśnie z tego pomieszczenia... Odpowiedziałem z uśmiechem. No i wiesz, że wiem jak wyglądasz... Widzę cię. Dalej byłem uśmiechnięty.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Asuhary   Sob 6 Cze 2009 - 12:39

Dziewczyna zdziwiła się...
Jak to mnie widzisz?? Jak to możliwe?
Powrót do góry Go down
Sousuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
104/120  (104/120)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Asuhary   Sob 6 Cze 2009 - 13:46

Sam dokładnie nie wiem... Jakiś duch to spowodował. Powiedziałem z uśmiechem. I wiesz co ci powiem? Jesteś najpiękniejszą osobą jaką kiedykolwiek poznałem. Z mojej twarzy nie znikał uśmiech.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Asuhary   Sob 6 Cze 2009 - 13:53

Jakiś duch?!... powtórzyła po Tobie Kainea z lekko przerażonym głosem... lecz jak powiedziałeś że jest najpiękniejszą osobą zarumieniła się i powiedziała tylko cicho:
Oj... przesadzasz trochę...
Powrót do góry Go down
Sousuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
104/120  (104/120)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Asuhary   Sob 6 Cze 2009 - 19:03

Tak. Ale ten duch jest dobry. Martwi się o ciebie. Zaprowadził mnie tu, abym się dowiedział jak pozbyć się tego co chce cię zabić... Mówiłem poważnie. A gdy już doszło do tematu jej wyglądu się uśmiechnąłem. Nie przesadzam... I nawet wątpię w to, że kiedyś spotkam piękniejszą. Jesteś idealna. Miła, piękna i no... mądra. A to najważniejsze. Nie wiem czym sobie na ciebie zasłużyłem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Asuhary   Sob 6 Cze 2009 - 19:14

Heh... nad tym trzeba będzie się zastanowić... powiedziała dziewczyna żartobliwie...
Po czym na chwile się zamyśliła...
Ciekawe kim jest ten dobry duch... jak do tej pory to tylko te dzieci mi pomagały, nikt inny.
Powrót do góry Go down
Sousuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
104/120  (104/120)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Asuhary   Sob 6 Cze 2009 - 19:21

A więc daj znać gdy się zastanowisz. Powiedziałem z nieznikającym uśmiechem. A ten duch... to twoja... prababcia, jeśli się nie mylę... Dodałem poważnie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Posiadłość Asuhary   Today at 15:20

Powrót do góry Go down

Posiadłość Asuhary
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 5 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next