IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Posiadłość Asuhary

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
Yuuki Morimoto

Oddział : Dywizjon 13

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Asuhary   Nie 17 Maj 2009 - 17:37

Ehh... ale jesteś uparty... powiedziała dziewczyna ale w jej głosie było można usłyszeć nutkę ulgi... poczułeś że wstała z podłogi...
Lepiej abyśmy już się nie kręcili po domu...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=Yuuki_Cross
Sousuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
104/120  (104/120)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Asuhary   Nie 17 Maj 2009 - 17:40

Wiem. Mówiąc to miałem namyśli to, że wiem iż jestem uparty. A więc... Co będziemy robić? Zapytałem się jej. W końcu... Nie miałem zbytniego pomysłu na spędzenie reszty dnia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Asuhary   Nie 17 Maj 2009 - 17:43

Chyba najlepiej będzie jak już pójdziemy spać... powiedziała poważnie... podała Ci dłoń abyś mógł wstać z podłogi...
Powrót do góry Go down
Sousuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
104/120  (104/120)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Asuhary   Nie 17 Maj 2009 - 17:47

Dobrze. Powiedziałem i złapałem jej dłoń po czym wstałem. Więc... Dobranoc. Powiedziałem i poszedłem do swojego pokoju. Zacząłem się rozbierać do bokserek. Ponieważ no... Nie było w czym spać. A następnie położyłem się na łóżku, ale nie chciałem spać. Po prostu... wsłuchiwałem się we wszelakie odgłosy. Na wypadek ponownego pojawienia się tego ducha.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Asuhary   Nie 17 Maj 2009 - 17:51

Dziewczyna weszła do Twojego pokoju i pocałowała Cie na dobranoc...
Dobranoc... powiedziała po czym opuściła Twój pokój zamykając za sobą drzwi...
Powrót do góry Go down
Sousuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
104/120  (104/120)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Asuhary   Nie 17 Maj 2009 - 17:56

Położyłem się na łóżku i myślałem nad tym duchem. Czemu męczy akurat Kaineię? Czemu chce ją zabić? Czemu nawiedza ten dom? Zadawałem sobie te pytania w myślach i jeśli nic nie działo się przez jakieś 30-40 minut to staram się usnąć.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Asuhary   Nie 17 Maj 2009 - 20:20

Nic szczególnego się nie działo oprócz jakiś szeptów... ale nie przestraszyłeś się tego...
Rozmyślając zmęczyłeś się i powoli zasnąłeś...
Powrót do góry Go down
Sousuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
104/120  (104/120)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Asuhary   Pon 18 Maj 2009 - 3:58

(Nie wiem czy mam opisywać sen napiszę dwie wersje. Mam nadzieję, że się nie obrazisz )

Sen: Zostałem obudzony o godzinie 03:00 przez krzyki dobiegające z pokoju Kanei. Wstałem i szybko tam pobiegłem. Okazało się, że ten duch próbuje ją udusić, starałem się go powstrzymać i rzuciłem się na niego, ale przeleciałem przez tą powłokę. A skoro to się nie udało to sprawdzałem sposób który wcześniej pomógł. Użyłam Byakurai, aby go odstraszyć. Niestety on nie zniknął i zrobił to co chciał... Zabił Kaineię. Na tym sen się zakończył

--------------------------------------------

Gdy się obudziłem pierwszą rzeczą którą zrobiłem było pójście do pokoju Kainei, aby sprawdzić czy wszystko z nią w porządku i czy jeszcze śpi. Oczywiście, aby wiedzieć czy jest w ogóle w pokoju to koncentruję się na jej reisatsu. Jeśli nadal śpi to idę do łazienki i robię poranną toaletę. A jeśli już nie śpi to podchodzę do niej i całuję ją w... Zależy w co się trafi. Oczywiście chodzi mi o jakąś część twarzy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Asuhary   Pon 18 Maj 2009 - 6:23

(nie no... nie obraze się...xD już mi trochę przeszło za wczorajsze....)

Obudziłeś się w nocy punkt o 3:00 (po tym śnie...xD)... słyszałeś szepty dzieci... poczułeś ze jest przeciąg... chciałeś wstać i zamknąc okno chociaż nie w ogóle nie otwierałeś okna... ale nie mogłeś sie poruszyć... poczułeś jak ktoś się kładzie koło Ciebie... było Ci strasznie zimno... poczułeś tej osoby wzrok...
Powrót do góry Go down
Sousuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
104/120  (104/120)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Asuhary   Pon 18 Maj 2009 - 12:45

Kto tu jest? Zadałem pytanie tej osobie. W dodatku starałem się na niej skoncentrować, aby sprawdzić czy to w ogóle jest człowiek. W końcu... Reisatsu tamtego ducha nie mogłem wyczuć nawet odrobinę. Więc możliwe, że to ten duch...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Asuhary   Pon 18 Maj 2009 - 13:01

Poczułeś jak ten ktoś Cię dotknął Twoje ramie... od razu się wzdrygnąłeś bo to coś było lodowate jak lód... gdybyś tylko widział to pewnie to coś byś zobaczył... ale poczułeś że to dłoń dziewczyny lub kobiety... nagle poczułeś jak ona z ściąga z Ciebie kołdrę i łapie Cię za rękę... tak Cię pociągnęła że aż spadłeś z łóżka...
W końcu usłyszałeś jej cichy i tajemniczy... trochę przerażający głos:
Chodź ze mną a poznasz prawdę...
Powrót do góry Go down
Sousuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
104/120  (104/120)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Asuhary   Pon 18 Maj 2009 - 13:03

Leżałem na podłodze ponieważ nie widziałem potrzeby do tego aby wstać Jaką prawdę? Zadałem jej pytanie, a moja głowa była skierowana w kierunku tej osoby. I coś nie wydaje mi się, abym mógł ci ufać... Jakoś chłodno jest... zapewne z twojego powodu... Oczywiście wszystkie zdania były mówione cicho. Aby nie obudzić Kainei.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Asuhary   Pon 18 Maj 2009 - 13:15

Moja prawnuczka jest w niebezpieczeństwie... jak nie odkryjesz prawdy to nie pokonasz tego czegoś... powiedział duch najwyraźniej te ostatnie słowa mówiły o złym duchu...
Powrót do góry Go down
Sousuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
104/120  (104/120)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Asuhary   Pon 18 Maj 2009 - 13:17

Twoja prawnuczka? Zapytałem się i od razu na te słowa wstałem z podłogi. Mówisz o Kainei? Zadałem kolejne pytanie. A więc... Dobrze... Pójdę z tobą... Odpowiedziałem bez zastanowienie. Nie obchodziło mnie to co ze mną się stanie... Najważniejsze aby Kainea była bezpieczna.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Asuhary   Pon 18 Maj 2009 - 18:16

Wstałeś i już miałeś iść jak nie wiadomo dlaczego Twoje nogi zaczęły same się ruszać... czułeś że ten duch idzie przed Tobą...
Musimy być cicho bo może on odkryć że Ci pomagam a wtedy on mnie pośle do piekła... powiedziała ta kobieta cicho, tajemniczym tonem
Powrót do góry Go down
Sousuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
104/120  (104/120)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Asuhary   Wto 19 Maj 2009 - 3:12

Dobrze... Ja jej też odpowiedziałem cicho, ale już nie tajemniczo. Bo nie wiem co tajemniczego może być w słowie "Dobrze". Dalej szedłem za nią. Bo skoro moje nogi same się poruszają to nie może być źle.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Asuhary   Wto 19 Maj 2009 - 6:39

Szedłeś tak przez 5 min... w końcu sie zastrzymałeś... czułes stęchlizne... poczułeś jak duch dodtyka Twojej głowy... przeszedł przez całe ciało dreszcz i straszne zimno... zamknąłeś przez to oczy i po chwili otworzyłeś je... a tu zacząłeś normalnie widzieć... byłeś bardzo zaskoczony... rozejrzałeś się po pokoju i stwierdziłeś że jesteś w piwnicy.
Powrót do góry Go down
Sousuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
104/120  (104/120)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Asuhary   Wto 19 Maj 2009 - 12:56

W momencie w którym zacząłem widzieć nie zwracałem uwagi, ani na zapach, ani na miejsce w którym się znajdowałem. Co jest? Jak to możliwe, że widzę? Zadałem dwa pytania temu duchowi. Oba dotyczyły tego samego, ale jedno było łatwiejsze do zrozumienia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Asuhary   Sro 20 Maj 2009 - 6:37

Ciesz się że możesz widzieć dzięki moim mocom... powiedziała przerażająco (oczywiście jak na ducha przystało) lecz po chwili dodała:
Dałam Ci wzrok tylko dlatego abyś przeszukał gabinet mojego męża... jak coś znajdziesz możliwe że dzięki temu wygrasz...
Powrót do góry Go down
Sousuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
104/120  (104/120)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Asuhary   Sro 20 Maj 2009 - 11:41

Aha... A więc... Dziękuję za pomoc. Odpowiedziałem temu duchowi, a następnie szukałem wzrokiem jakiegoś przedmioty którym nawet dałoby się zabić człowieka. Coś typu... miecz, nóż. Nigdy nie wiadomo czy mają w sobie jakąś specjalną moc. Jeśli znajdę coś takiego to następnie szukam jeszcze jakichś starych fotografii, obrazów... Oczywiście nie zbyt dużych. Szukam także jakichś posążków. Możliwe, że jest w nich jakaś moc która przepędzi złego ducha... A jak nie... To nie będzie zbyt dobrze... Oczywiście rzeczy które uznam za przydatne biorę w ręce. Ale nie za duże... Takie abym mógł z nimi chodzić.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Asuhary   Czw 21 Maj 2009 - 7:31

Zauważyłeś dużą księgę która odrazu rzuciła się w oczy... Podeszłeś do niej i zajżaleś do środka... zauważyłeś że to był pamiętnik... były tam stare zdjęcia rodzinne i wypisane ważne wydarzenia... gdy przeglądałeś zapiski zauważyłeś że dużo dzieci zmarło... wyliczyłeś że gdzieś z 30-40 dzieci które miały od 5 do 11 lat...
Powrót do góry Go down
Sousuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
104/120  (104/120)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Asuhary   Czw 21 Maj 2009 - 12:18

To jest to? Zapytałem się ducha pokazując mu księgę. Oczywiście dalej czytałem wszystko co w niej było. Mając nadzieję, że będzie tam podany jakiś sposób na pozbycie się tego upiora który chce zabić Kaineię
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Asuhary   Czw 21 Maj 2009 - 13:43

Duch nie odpowiedział... pomyślałeś że to nie było to... ale dalej czytałeś notatki... zauważyłeś że miał 2 żony... prawdopodobnie jedna z nich to właśnie ten duch... na fotografii byli owy pradziadek i prababka... kobieta siedziała na fotelu a mężczyzna stał za nią... on się uśmiechał ona natomiast nie... miała ponurą twarz... możliwe że dlatego bo traciła albo poroniła dzieci... przekręciłeś następną kartkę a tu taka samą fotografia... następna tak samo i tak dalej z tą jedną różnicą że minimalnie ręka kobiety się unosiła w stronę kominka w salonie... przekartkowałeś szybko stronice z tymi fotografiami (robiąc tzw animację) i zauważyłeś że ta kobieta coś jakby mówiła i że wskazywała na kominek... a mina mężczyzny z uśmiechniętej przerodziła się w ponurą czasami nawet złą...
Powrót do góry Go down
Sousuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
104/120  (104/120)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Asuhary   Czw 21 Maj 2009 - 18:10

Mam. Powiedziałem cicho i spokojnie, ale byłem zadowolony z tego co możliwe, że odkryłem. Chodzi o coś związanego z kominkiem w salonie... Tak? Zapytałem się ducha powtarzając bez przerwy tą animację. Przyglądałem teraz się otoczeniu na zdjęciu. Możliwe, że też w nim zmieniało się coś co mogłoby mi pomóc w pozbyciu się tego nieprzyjemnego ducha...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Asuhary   Czw 21 Maj 2009 - 20:50

Duch nadal się nie odzywał... zdziwiony tym odwróciłeś się w stronę ducha i zauważyłeś że kobieta patrzy na jakiś miecz który był cały pokryty kurzem... czyżby to był Zanpakutou?
Powrót do góry Go down
Sousuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
104/120  (104/120)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Asuhary   Pią 22 Maj 2009 - 10:00

Skoro nie chodzi o tą książkę to... Chodzi o ten miecz... Tak? Zapytałem się ducha. Mógłbym go wziąć? Zadałem mu, a raczej jej pytanie. Jeśli byłby to zanpakutou to mogłoby być ciekawie...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Asuhary   Pią 22 Maj 2009 - 15:44

Duch powiedział:
Myślę że ta książka posiada w sobie parę wskazówek... a ten miecz należał do mojego męża... myślę że nic się nie stanie jak go sobie weźmiesz... po tych słowach znikła nagle... otworzyły się drzwi, a ty zauważyłeś ślady stóp (z krwi) które najwidoczniej gdzieś prowadziły...
Powrót do góry Go down
Sousuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
104/120  (104/120)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Asuhary   Pią 22 Maj 2009 - 17:04

Skoro duch znikł to już nic nie mówiłem. Wziąłem ze sobą książkę i podszedłem do miecza. Chwyciłem go za rękojeść i zacząłem iść za tymi śladami... Ciekawe co to może być... I skoro ten miecz należał do tego ducha który ma zamiar pozbyć się Kainei to może być przydatny...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Asuhary   Sob 23 Maj 2009 - 12:02

W tych rozmyśleniach szedłeś za tymi śladami... w końcu krwawe ślady skończyły się a ty zorientowałeś się że jesteś w wielkiej sali ze schodami które prowadzą na piętro i dwoma drzwiami... jedne drzwi wydawały Ci się bardzo dziwne... były podobne do bramy piekieł... skierowałeś się do owych drzwi aby się lepiej ich przyjrzeć...
Powrót do góry Go down
Sousuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
104/120  (104/120)

PisanieTemat: Re: Posiadłość Asuhary   Sob 23 Maj 2009 - 12:34

Cholera... Co to za dom?! Zadałem sam sobie pytanie, a następnie przyglądałem się tym drzwiom i starałem się je otworzyć. Jeśli się nie udawało starałem się je jakoś uszkodzić, aby wtedy dało się je utworzyć. Używam do tego miecza który wziąłem z miejsca w którym przed chwilą się znajdowałem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Posiadłość Asuhary   Today at 13:49

Powrót do góry Go down

Posiadłość Asuhary
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next