IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Izdurbal Tenshi - 3/4 | Imperator Kuchiki - 6/3
Kovacs - 0/3 Ekkusu - 1/3
Watanabe no Tsuna - 4/4
Benorn - 0/2
Rose Nevermore - 1/3

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedziShare | 

Kitanabe Tohoshi

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Kitanabe Tohoshi   Pią 22 Maj 2009 - 15:05

Imię: Kitanabe
Nazwisko: Tohoshi
Profesja: Shinigami
Waga:65 kg
Wzrost: 177 cm
Charakter: Szlachetny,Dobry
Wygląd:

Historia: W wieku 5 lat zginęła mi Matka . . . Dwa lata później , Ojciec miał zawał serca [ Rodzice z tego co mówili specjaliści zostali napadnięci przez potwory (Hollow) ] ... Ja zdruzgotany tragedią zamknąłem się w sobie . Po wielu latach nie potrafiłem się otworzyć na innych ... nawiedzały mnie sny w których pokazywano mi ciała moich rodziców ... Lecz w wieku 12 lat przydarzyło mi sie cos dziwnego ... Podczas drogi ze szkoły ( do domu ) ja sie zamyśliłem a na drodze potrącił mnie samochód ... leżałem w śpiączce przez rok ... Obudziłem się w szpitalu i słyszałem pewien głos w mojej głowie ... który mówił że nazywa sie Kitanabe Tohoshi , a ja rozmawiałem z nim że to ja właśnie jestem Kitanabe ... Pielęgniarki i Lekarze patrzyli na mnie ze ździwieniem jak tocze wymiane zdań ze sobą ... Zostałem wypuszczony ze szpitala ... Wiele lat minęło od tamtego czasu ... teraz jestem już dorosłym człowiekiem ... a moje Alter Ego nadal siedzi we mnie ... Przed wypadkiem ( I tragedią związaną z moją rodziną ) byłem Klasowym "liderem" , każdy mnie szanował , okazywał szacunek itd.
Na przykład podczas meczy Piłki nożnej zawsze grałem jako kapitan bo Trener widział we mnie coś specjalnego . Pewien dar którego nikt inny by nie posiadł ... Na Liceum poznałem piękną , mądrą dziewczyne . Nazywała się Angela , większoś uczniów marzyło by o tym żeby ją mieć ... Natomiast ona na każdej przerwie do mnie zagadywała ... Witała się , wymienialiśmy się kanapkami ^^. Z czasem wyznała mi miłość ... więc "|chodziliśmy|" ze sobą ... kilka miesięcy naszego związku umówiliśmy się w parku o godzinie 21:34 . Ja ubrałem się jak należy sie ubrać na takie spotkanie ( tak jakby galowo ) , i ruszyłem na miejsce spotkania.
Dotarłem tam przed czasem gdy dotarłem do fontanny , która świeciła pod wieczór ( dawało to wspaniały efekt ) ujrzałem Angelę razem z jakimś obcym typem ... ona go obejmowała a on ją całował ... ja przez chwile nie mogłem w to uwierzyć . Po kilku sekundach bez zastanowienia ruszyłem w ich strone i z całej siłe uderzyłem pięścią w twarz tego typa , a on runął na plecy do fontanny ... przez kilka chwil spojrzałem na Angelę ( prosto w oczy ..) i powiedziałem jej tylko : " Dowidzenia" . Po czym zacząłem szybko biedz w strone domu . Nazajutrz w szkole Angela mnie zaczepiała lecz ja ją ignorowałem ... po lekcjach w drodze do domu napadli na mnie jacyś obcy chłopacy ... Było ich bodajże siedmiu , większoś powaliłem na ziemie lecz byli odemnie silniejsi ... założyli mi kilka solidnych dźwigń ... jeden z nich wyjął pistolet ( Glock ) I z uśmiechem na twarzy posłał mi kilka kul w brzuch , i inne miejsca ( na korpusie ) ... Wszyscy uciekli a ja leżałem na ziemii póki ktoś nie zadzwonił na pogotowie ... lecz ja już byłem martwy ... Pogrzeb odbył się 2 dni później ... lecz na pogrzebie nie było Angeli ... Gdy stałem się zwykłą duszyczką pełzającą po świecie ... zrozumiałem że ona nic do mnie nie czuła, i nie będzie niczego czuć do innych ... Kolejnego nudnego dna błąkania się po okolicy napotkałem człowieka , dziwnie ubrany z kataną w ręce ... podbiegł do mnie i przyłożył miecz do głowy ... Uśmiechnął się i powiedział " Tam będzie ci lepiej " ... Gdy zostałem przeniesiony w całkiem inny wymiar ... przez kilka chwil nie mogłem dojść do siebie ... wkońcu wstałem z ziemii i ruszyłem wgłąb lasu który był niedaleko ... po drodze słyszałem dziwne dźwięki ... nie podobne do zwierzęcych czy innych ... Nagle drzewo poleciało w moją strone , lecz udało mi sie zrobić unik ... Tuż za mną pojawił się wielki , włochaty potwór z maską któremu w "gębie" kumulowała się dziwna czerwona energia ... i po chwili potwór rozleciał się na dwa kawałki ... A przeciął go jakiś dziwny samurai ... zapytałem więc: "Gdzie jesteśmy?" ... on dziwnie na mnie spojrzał i odpowiedział :"Ty nie stąd , racja ?" ... "tak , trafiłem tu przez przypadek." ...."Hmmm ... myśle że bys się nadał.." ...." Nadał? Na co??!?" .... "Chodź za mną" .... obcy zaczął mnie ciągnąć po lesie aż dotarliśmy do Wielkiego miasta ... widniał napis na bramie wioski ... |SOUL SOCIETY| ... obcy zaprowadził mnie do akademii tzw. Shinigami ... kazał mi tam złożyć podanie ... więc je złożyłem, i dałem radzie miasta ... oni rozpatrzali moją propozycje i otrzymałem zgode na przebywanie w Soul Society jako Adept Shinigami ... pod wieczór otrzymałem Strój Adepta i miecz o nazwie Asauchi ( treningowy ) ja z niedowierzeniem położyłem się spać ... i nie mogłem sie doczekać następnego dnia ...

Pieniądze - 500 ryo

Atrybuty:

Siła: 9
Szybkość: 9
Zręczność: 6
Wytrzymałość: 6
Inteligencja: 9
Psychika: 6
Reiatsu: 7
Kontrola Reiatsu: 5

Udźwig: Siła*90kg
Prędkość(śr.): Szybkość[9km/h].
Prędkość(max.): Szybkość*[28/h].

Techniki

Poznane Hadou: #1 - Shou

Poznane Bakudou: #7 - Kuuchuu Tenkuu , #28 - Aigo Engo

Umiejętności :
Urodzony Lider , Podstawowy Samoobrony , Regeneracja

Wady :
Rozdwojenie Jaźni

Ostatnio zmieniony przez Kitanabe Tohoshi dnia Nie 24 Maj 2009 - 22:40, w całości zmieniany 10 razy
Powrót do góry Go down
Kitsune

Oddział : Dywizjon 10
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Kitanabe Tohoshi   Pią 22 Maj 2009 - 16:45

Hmm, nie jestem MG, ale kilka wskazówek/uwag ode mnie:

- historia zbyt skromna, mógłbyś opisać choćby zdarzenie, sytuację z
której można wnioskować, że masz cechy przywódcze(choćby, że byłeś
przewodniczym w klasie;]). No i hmmm przedstaw sytuację z której MG
może wyjść z fabułą: gdzie aktualnie jesteś i co robisz.
- nieopisany charakter, wg jakiś zasad kieruje się twoja postać, jest dobra czy zła, nieśmiała czy otwarta?
- profesja... wg historii nie umarłeś, więc jak możesz dostać się do SS i w ogóle zostać shinigami?
- wygląd jest nieopisany, masz w awatarze postać Hisagi'ego, ale
wypadałoby dać obraz całej sylwetki w necie jest trochę fajnych artworków z nim, jakby co służę pomocą:)
- możesz sobie dać jeszcze jakieś umiejętności, co do statystyk chyba
dobrze, aczkolwiek byłoby dobrze gdzie dodajesz luźne pkt, które są za
rasę czy płeć itd.
- brak zaklęć?

Tak to nie widzę zastrzeżeń ;p tutaj piszę, bo mój MG teraz mi rzadko może odpisać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kitanabe Tohoshi   Pią 22 Maj 2009 - 17:51

Poprawione ...
Powrót do góry Go down
Benorn

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Kitanabe Tohoshi   Pią 22 Maj 2009 - 19:07

Źle obliczona prędkość, źle obliczony udźwig. Reszty jeszcze nie sprawdziłem
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kitanabe Tohoshi   Pią 22 Maj 2009 - 19:22

Poprawki wprowadzone...
Powrót do góry Go down
Benorn

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Kitanabe Tohoshi   Pią 22 Maj 2009 - 19:36

........................ Noooo dobraaaa......
Udźwig: Siła*10kg
Masz 9 siły, zatem:
9*10=90, a nie jak napisałeś... w sumie to nie jestem pewien co napisałeś.
Prędkość(śr.): Szybkość[km/h]
Masz 9 szybkości, zatem tyle wynosi twoja prędkość(śr), a nie 10
Prędkość(max.): Szybkość*2+10[km/h]
Masz 9 szybkości, zatem:
9*2+10=18+10=28[km/h] i taką masz prędkość maksymalną, a nie 20.

Zaklęcia:
Magia: Można na początek wybrać tyle zaklęć ile posiada się inteligencji/3(
Masz 9 inteligencji, zatem:
9/3=3, a masz 2 zaklęcia, więc wybierz jeszcze jedno.

Umiejętności
Można wybrać tyle, ile posiada się inteligencji podzielonej przez 5(bez zaokrągleń)+1
Masz 9 inteligencji, zatem
9/5+1= 1,8+1=2,8, czyli możesz mieć 2 umiejętności. Lecz wziąłeś 1 wadę, zatem możesz mieć 3 umiejętności(masz 2)

Cechy się zgadzają.

W twojej Historii, nie ma nic wspomniane o twojej śmierci. A chciałbym zaznaczyć, że ludzkie ciało nie może znaleźć się w Soul Society (Ishida, Sado i Orihime przeszli przez specjalną bramę, wybudowaną przez Uraharę, która zmieniała ludzkie ciała na cząsteczki duchowe). Pojawienie się Hollowa w Soul Society również jest naciągane, ale możliwe, więc to ok :].

Tyle z mojej strony. Aha, pogrubiony tekst jest z przykładowej karty postaci.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kitanabe Tohoshi   Sob 23 Maj 2009 - 20:09

Poprawione.
Powrót do góry Go down
Benorn

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Kitanabe Tohoshi   Nie 24 Maj 2009 - 17:28

Wszystko się zgadza akcept. Teraz musisz poczekać, aż ktoś Cię przyjmie do siebie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Salvatore Hikai

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Kitanabe Tohoshi   Nie 24 Maj 2009 - 20:49

Ja zauważyłem pewien błąd. Jeśli mogę oczywiście to napiszę.

W Historii na samym początku masz napisane że Umiera Ci Matka a następnie Ojciec.
Gdy dy opisujesz moment swojej śmierci masz napisane "Rodzice opłakiwali moją śmierć"
jak mogli to robić, jak nie żyją? Musisz to poprawić.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kitanabe Tohoshi   Pon 25 Maj 2009 - 18:03

Tak. Błąd rzeczywiście do poprawy. Jeśli już, to dopisz, iż byli to np. przybrani rodzice.

Karta zaakceptowana, biorę cię do siebie.
Zrób domek w:
Soul Society-----> Seireitei------>Tereny Mieszkalne
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Kitanabe Tohoshi   

Powrót do góry Go down

Kitanabe Tohoshi
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1