IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Izdurbal Tenshi - 3/4 | Imperator Kuchiki - 6/3
Kovacs - 0/3 Ekkusu - 3/3
Watanabe no Tsuna - 4/4
Rose Nevermore - 3/5
Haruaki Kuchiki - 1/2
Yuzuru Tanaka - 0/1

Share | 

Nanda Tebayo

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Nanda Tebayo   Wto 26 Maj 2009 - 22:17

DANE

Imię: Nanda
Nazwisko: Tebayo
Profesja: Człowiek
Waga: 50
Wzrost:178cm
Wygląd:
Zacznę od góry, skończę na dole. Włosy moje stoją lekko do góry, bardzo często używam żelu. Jestem szatynem. Blada skóra, średnie oczy koloru zielonego z małym odcieniem niebieskiego. Nos mam nieduży i to chyba dobrze. Ogólnie z sylwetką jest też dobrze. Nie za gruby, nie za chudy. Potrafię szybko biegać.
Charakter: Często muszę bronić młodszych. Muszę ponieważ mam taki charakter. Umięśnieni nastolatkowie bijący jakiegoś chłopca - niemiły widok. Czasem boję się o siebie i staje się egoistyczny. Staram się jednak aby żaden młody człowiek, którego widzę nie cierpiał. Nie lubię nałogowców. Jak widzę, że ktoś pali czy pije to mam ochotę go uderzyć. Żeby aż tak niszczyć swój organizm to przesada. Potrafię się wykazać w nauce jestem mądry, chociaż praktycznie się nie uczę.
Ekwipunek:

Historia: Zwykłe życie. Dosłownie. Prowadziłem zwykłe życie, lecz od ośmiu lat wiedziałem o energii zwanej Reiatsu. Nie wiedziałem jak ją rozwijać, skąd ją wziąć i skąd o niej wiem. Po prostu raz ją poczułem i nie wiadomo czemu od razu pomyślałem - "To Reaitsu!" Od tamtej pory pomagam biednym, słabym i dręczonym przez starszych dzieciom. Wiem jak to jest, gdy ktoś Cię ciągle męczy, bo gdy miałem 5 lat znęcali się nad moją rodziną 7 nastolatkowie. Teraz mam taką traumę. Jeden z nich zabił mojego ojca. Wtedy także poczułem uczucie, którego po 3 latach poznałem nazwę. Przez 5 lat żyłem z mamą, która później zmarła nie wiadomo z jakiej przyczyny. Ostatnio bardzo często widywałem jakieś dziwne smugi, a czasem nawet małe potwory. Widziałem, że atakowało to ludzi. Starałem się je zniszczyć, lecz nigdy się nie udawało i uciekałem. Nadal je widzę. Nie wiem co to jest i szukam wytłumaczenia. Wiem, że może to mieć jakieś powiązanie z mocą Reiatsu... może potrzebuje jej, aby je zniszczyć. Na prawdę na razie nic nie wiem.
Aktualnie zamieszkuje w małym miasteczku.

Pieniądze: 500 Ryo.

STATYSTYKI

(Do rozdania na wszystko 10 pkt. Dodatkowo za każde 5 lat wieku postaci +1 punkt na statystyki. Początkowa wartość każdej statystyki = 5.)
Atrybuty:
Siła: 8 (+1 za płeć + 2 Statystyki)
Szybkość: 8(+3 Statystyki)
Zręczność: 7 (-2 za płeć +5 Statystyki)
Wytrzymałość: 7 (+1 za płeć +1 Statystyki)
Inteligencja: 7 (+2 Statystyki)
Psychika: 5
Reiatsu: 5
Kontrola Reiatsu: 5

OGÓLNE

Udźwig: 80kg
Prędkość(śr.): Szybkość[km/h].= 8
Prędkość(max.): Szybkość*2+10[km/h]. = 26

Techniki
Poznane Hadou:

Umiejętności: Podstawowy Samoobrony

Wady: Bezduchowiec,
Powrót do góry Go down
Kitsune

Oddział : Dywizjon 10
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Nanda Tebayo   Wto 26 Maj 2009 - 22:27

Cytat :
miałem 5 lat znęcali się nad moją rodziną 7 nastolatkowie. Teraz mam taką traumę. Jeden z nich zabił mojego ojca.
7 latkowie-mordercy?
Cytat :
Waga: 50
Wzrost:178cm
Cytat :
Nie za gruby, nie za chudy.
Ja bym powiedział, że bardzo chudy!

Statsy są ok, umiejętności też. Popraw historię(może taka rozleglejsza i mimo wszystko jakiś wątek pozytywny ;)), może spróbuj poszukać obrazka(ja też ci poszukam jakby co)

PS: Poza tym, co to za imię i nazwisko! Chyba celowo sobie takie wybrałeś, dla kogoś kto nie jarzy japońskiego to może i nie zorientuje się, ale... jakbyś mógł to zmień, ok?

Edit: daje ci obrazek, do avka choćby:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoku Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Nanda Tebayo   Pią 19 Cze 2009 - 23:44

Rozpisz historie a powinno być git, a i skombinuj sobie avatarek.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.bossasg.w8w.pl
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Nanda Tebayo   

Powrót do góry Go down

Nanda Tebayo
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1