IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Gorące Źródła

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Takagi Niizuki

Oddział : Dywizjon 7
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Gorące Źródła   Pią 26 Lut 2010 - 16:00

Pokiwali głowami i rozdzielili się. Jeden zajął się ciałem a Nakamura i grubas ruszyli w teren. Ty tymczasem zajrzałeś pod drzewo. Cała trójka była trzęsąca się z zimna i trochę podkatarzona chyba. Poza tym mieli obtarcia od liny na kostkach nóg lecz ogólnie byli cali. Dostali już okrycie i ze spuszczonymi głowami stali teraz zrezygnowani, pokonani.
Przetrząsneliście teren lecz nie znaleźliście niczego. Nawet właścicielka pomagała wam w tym, wykorzystując swoje talenty ale nic nie pomogło. Kamień w wodę.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Tak czy inaczej, zło pozostanie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Gorące Źródła   Pią 26 Lut 2010 - 16:41

Aki stwierdził, że musi podpytać właścicielki o pewne informacje. Tak więc zaczął jej szukać, a gdy tylko znalazł zaczął wypytywać. - Czy ostatnio pojawiła się tu jakaś dziwna osoba, która zachowywała się podejrzliwie, czy znała może pani ofiarę. - Daichi stwierdził im więcej się dowie, tym łatwiej będzie mu znaleźć sprawcę. Dodatkowo zamierzał zgłosić wniosek wśród shinigami, aby pełnili dyżury, gdyż nie mogą sobie pozwolić na zaniedbanie sytuacji.

Wniosek to punkt, w którym nie masz już siły dalej myśleć <PRAWO MURPHY'EGO>
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Gorące Źródła   Pią 26 Lut 2010 - 16:54

- Przykro mi, ale nie znałam tej dziewczyny. Przybyła do nas przedwczoraj, podobnie jak pozostała dwójka. - odpowiedziała pani Kasai. Smutny wyraz twarz, opuszczona lekko głowa, lekko opuszczone lisie uszy. - Nigdy nie mieliśmy tutaj problemów. Nigdy też nie zauważyłam żadnej podejrzanej czy dziwnie zachowującej się osoby. Jeśli nie liczyć podglądaczy czasami, ale to raczej normalne. - Raczej niewiele ci to pomogło. A co do wniosku to przeszedł, choć mieli opuszczać to miejsce pojutrze, czyli w tym samym czasie co i ty. Mało czasu na rozwikłanie zagadki.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Gorące Źródła   Pią 26 Lut 2010 - 17:07

Hmmm, po głębszym zastanawianiu Aki stwierdził, że należy spróbować zastawić pułapkę i przedstawił swą propozycję, tylko, że brakowało kogoś, kto by mógł spełnić tę rolę, gdyż uważał, że to musi być ktoś z ich grupy, wszak nie można wysłać bezbronnej osoby. Wszystko stawało się coraz bardziej skomplikowane i też pytał innych shinigami o ich propozycje.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Gorące Źródła   Pią 26 Lut 2010 - 17:19

- Pułapkę mogę zastawić ja. - odezwał się Matsuya z V oddziału - Jimbo-san niezbyt się do tego nadaje, bez urazy. A co do Nakamury-san, to niestety jesteś zbyt świeżo po egzaminie. - No cóż, o ile dziewczyna tylko pokiwała głową zgodnie, to grubas był mimo wszystko urażony.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Gorące Źródła   Pią 26 Lut 2010 - 21:08

- Dobrze. Jimbo będziesz z dala go pilnować, ja i Nakamura będziemy patrolować budynek. I od tej pory bezwzględny zakaz chodzenia w pojedynkę. a i jakby pułapka wypaliła byakurai w niebo. - powiedział Aki. Miał nadzieję, że wszystko się uda, gdyż niewątpliwie byłby to sukces, nie ma co. Do tego wszystko się poprawi jak złapią sprawcę, a niewątpliwe sprawca może okazać się interesującą osobą warta "przepytania".

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Gorące Źródła   Pią 26 Lut 2010 - 21:19

Jimbo w końcu niechętnie się przemieścił by pilnować Matsuyi. Goście powrócili do swoich pokoi a właścicielka zagoniła służbę do porządków. Zaś z ty z Nakamurą rozpoczęliście patrol. Przez dobrą godzinę nic się nie działo, był spokój, cisza.
- Wiesz Aki-san. - odezwała się dziewczyna opierając cię nagle o ścianę jednego pokoju, dość nagłym ruchem. - Ta cała sytuacja bardzo mnie podkręciła. - przesunęła palcem po twojej klatce piersiowej po czy gwałtownie "przyssała się" do ciebie.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Gorące Źródła   Pią 26 Lut 2010 - 21:25

- Hmmm, sytuacja zaczyna robić się ciekawa, myślę, że sobie poradzą bez nas. A jakby co jestem tu, obronie nas. - Wyszeptał kobiecie do ucha i położył dłoń na jej plecach po czym delikatnym ruchem zaczął zjeżdżać nieco niżej, lecz nie docierając zbyt nisko.. Starał się być jak najbardziej zmysłowy, lecz nie był pewien co może lubić, wszak nie poznał jej aż tak dobrze. Zawsze mógł także sprawdzać otoczenie przez wyczuwanie rei, co mogło go zaalarmować. Stwierdził także, że sytuacja jest ciekawa i należałoby skorzystać z okazji do bliższej znajomości.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Gorące Źródła   Pią 26 Lut 2010 - 21:31

Ona chyba nie do końca lubiła delikatność. Szybko znaleźliście się w pokoju za tobą, który okazał się należeć do niej. Później było już tylko jeszcze goręcej niż w kąpielisko i znacznie ostrzej...
Gdy obudziłeś się jakiś czas później był już świt, a dziewczyna nie spała lecz wyglądała przez balkonik na zewnątrz. Czyżby to było snem ? Ale nie, ślady pazurów świadczyły o czymś innym.
"Jak mi teraz powiesz, że ci się nie podoba i jej nie chcesz to masz u mnie krechę. Zachowywała się tak, jakby chciała cię co najmniej zjeść opieczonego na węglach."

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Gorące Źródła   Pią 26 Lut 2010 - 21:37

Aki podniósł się po czym skierował się by dołączyć do Nakamury na balkonie.
- Widzę, że ranny z Ciebie ptaszek, tygrysico - powiedział jej, gdy był w pobliżu. Ciekawe czy coś udało się tamtym, czy też nie. Po chwili zdecydował się odpowiedzieć jeszcze swemu znapakotu.
"Podoba się, ale Twoje porównania są co najmniej dziwne."
Cóż teraz nie pozostawało nic innego niż słuchać kobiety lub pójść i zobaczyć rezultaty Tego co się udało z tej pułapki.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Gorące Źródła   Pią 26 Lut 2010 - 22:16

Parsknęła na ciebie - Ktoś musiał pilnować twojego tyłka, żeby zabójca się nie zakradł do ciebie, jak zasnąłeś. - w jej tonie była ironia i rozbawienie zarazem. - Lepiej się zbieraj i wracaj do siebie zanim ktoś cię zauważy. Póki co niech nikt nie wie, że spędziliśmy razem noc. - powiedziawszy to, przeszła przez pokój, zabrała swojego zanpaktou, ręcznik i opuściła pokój.
Pytania odnośnie pułapki przyniosły mizerne odpowiedzi. Nic się nie pojawiło, pułapka okazała się pusta i nic w nią nie wpadło.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Gorące Źródła   Pon 1 Mar 2010 - 17:35

Gdy tylko Aki wrócił z tą całą wiedzą do swego pokoju stwierdził, że musi odpocząć. Zgodnie z wcześniejszymi założeniami postanowił pogrążyć się w medytacji, toteż usadowił się wygodnie, zamknął oczy i podążył w głąb siebie. Miał nadzieję zobaczyć swój zwyczajowy świat, lecz przeczuwał, że nie będzie taki sam jak ten, który znał, lecz pałał tą nadzieję. Tak więc chciał ujrzeć półkę skalną, ogromną górę, po której się wspinał i z której spływało wiele rzek, przesłonę z chmur i mgły nad sobą jak i pod, oraz oczywiście niewielkie załamania wskazujące na jaskinie. Spodziewał się też ubogiej, acz trwającej roślinności, umiejącej sobie radzić w takich warunkach. To wszystko Daichi widział wiele razy, lecz pamiętał, że ostatnie odwiedziny skończyły się widokiem zmarzniętej góry, zaś teraz nie wiedział czego się spodziewać, acz złudna nadzieja nie chciała go opuścić.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Gorące Źródła   Pon 1 Mar 2010 - 17:46

Zapadłeś w półsen medytacji. Przez chwilę widziałeś przebłyski światła i wszystko nagle stało się przejrzyste i klarowne.
Widziałeś w oddali swoją górę, widziałeś w okolicy trzy rzeki z niej spływające, widziałeś ubogą roślinność pod stopami. Wokół panowała dziwnie cicha atmosfera, powietrze było trochę wilgotne, jak od mgły, która gdzieniegdzie unosiła się nad ziemią. Wysoko jednak w górze widziałeś padający śnieg.
"No proszę, kto też mnie odwiedził. Zapraszam, zapraszam na górę."

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Gorące Źródła   Wto 2 Mar 2010 - 22:15

" Już idę, daj doczłapać... "
Aki czuł się dziwnie tak rozmawiając ze swym zanpaktou, wszak jeszcze jej nie widział, a jej uwagi były dość dziwne. Mimo to pełny optymizmu mężczyzna ruszył w drogę do góry, a po chwili zaczął przeklinać sam siebie, że to musiały być właśnie góry, w końcu wspinaczka nie należała do najłatwiejszych, lecz nadzieja opłacalności tego przedsięwzięcia wzięła górę, tak więc Daichi starannie piął się w górę i górę i jeszcze wyżej i tak dalej, aż w końcu dotarł gdzieś, tylko zapewne był już tak zmęczony, że już nawet nie wiedział gdzie, musiał złapać oddech...

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Gorące Źródła   Wto 2 Mar 2010 - 22:44

Dotarłeś na spory kawałek płaskowyżu, który dalej przechodził w przepaść by znów piąć się w górę. Teraz widziałeś tutaj spore zamczysko z dość nietypowym mostem poprzez przepaść.

Widok zapierał dech w piersiach, który tutaj i tak zabierała ci zadymka śnieżna i wiatr. Do tego było tutaj ciemno, nie licząc jasno świecącego księżyca.
Wiedziony ciekawością szedłeś odruchowo i wkrótce przekroczyłeś bramy gmachu. Pogoda zmieniła się natychmiast po przekroczeniu wrót, które zamknęły się za tobą z trzaskiem. Przed sobą widziałeś sporej wielkości hol zakończony równie wielkimi schodami prowadzącymi na górę. Po bokach widziałeś po dwie pary drzwi do komnat. Na górze zaś tylko troje drzwi. Wszystko wykonane w dziwnym stylu, dość ponurym. Obrazy bez zawartości - nie licząc jednego, na którym widniała podobizna chłopaka, którego mało nie zabiłeś podczas ostatniej wyprawy. Z sufitu zwisał sobie fantazyjny żyrandol ze świeczkami, na podłodze zaś piękny dywan.
- Witam w moich skromnych progach Aki-kun. Co też cie sprowadza ? - usłyszałeś głos i ujrzałeś na szczycie schodów postać swego zanpakutou uchylającego kapelusza w twoim kierunku.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Gorące Źródła   Sro 3 Mar 2010 - 17:57

Trzeba było przyznać, że widok zrobił na Aki'm spore wrażenie, co więcej charakter otoczenia nawet przypadł mu do gustu, szczególnie wnętrze. Słysząc swe zanpaktou i widząc je po raz pierwszy Aki uśmiechnął się mimowolnie. Cóż w końcu spotkał tego gada i miał zamiar z nim sobie troszkę porozmawiać.
- Nie chciałbym Cię stresować, lecz to mój wewnętrzny świat, więc tak naprawdę to moje włości, aczkolwiek Twoje skromne progi są mile widziane na moim terenie. A co do powodu wizyty, czy ludzka ciekawość, chęć poznania i inne takie pierdoły nie są wystarczające? I gdzie są nietoperze? - Aki wypowiadał to wszystko z tonem wskazującym, że wszystko co mówi jest raczej przyjacielskim przekomarzaniem się, przynajmniej taki starał się osiągnąć efekt. Jak to wyszło, nie był pewien, aczkolwiek czuł się jakoś dziwnie, był nieco spięty i mimowolnie przygotowany na wszelkie zaskoczenie.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Gorące Źródła   Sro 3 Mar 2010 - 18:09

Wskazał dłonią w górę i ujrzałeś rzeczywiście kilka kręcących się pod wysokim sufitem.
- Po co ci nietoperze, skoro masz jednego silnego i mądrzejszego. - odezwał się i uśmiechnął pokazując ci dość długie kły po czym dodał - A co do świata, to zawsze można go przerobić aby mi pasował.
Zaczął się przechadzać w powietrzu, wszedł na ścianę i po niej zaczął sobie spacerować. - Chęć poznania i inne pierdoły. Zamiast tego może byś powiedział co masz zamiar zrobić z tym zabójcą. Mam nadzieję, że go sobie zatrzymasz jako kumpla. O tej dziewczynie chyba nie muszę wspominać.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Gorące Źródła   Sro 3 Mar 2010 - 19:57

- Oczywiście, że nie. Mam zamiar poszatkować go na miejscu, tak, żeby jak najdłużej cierpiał, nie trzeba mi potencjalnego zagrożenia w domu, a co do kobiety to masz racje, przynajmniej w czymś się zgadzamy. Ale będziesz sobie mógł wstawić jego portret, jakbym go dorwał w końcu i jakoś nie zdziwiłbym się gdyby to była pewna osoba, lecz nie zdradzę szczegółów. - Aki próbował być chytry i nie rozpoczynać konfliktu, ale przecież to jego świat, więc zawsze miał asa w rękawie, jeśli odpowiednio pozmienia świat, będzie w stanie podporządkować sobie zanpaktou. Właściwie zaczął się zastanawiać też nad pewną rzeczą.
- Skoro jesteś wampirem, to czy Twoje imię na pewno jest japońskie? - Cóż pytanie zapewne retoryczne, ale może mała podpucha się uda.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Gorące Źródła   Sro 3 Mar 2010 - 20:02

- Ta jasne, zabij każdego fajnego kumpla i nikogo nie zostawiaj przy sobie. Że też mi się samotnik trafił. - marudził zan włażąc na kolejną ścianę. Zniknął nagle z niej i zauważyłeś, że stoi ci niemal na głowie, tylko że do góry nogami.
- Skoro jesteś shinigami to czy na pewno mam ciebie słuchać czy mogę sobie zaprosić kumpli z twojego otoczenia jak nie będziesz patrzył ? - Widać trafiłeś na wytrawnego gracza.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Gorące Źródła   Sro 3 Mar 2010 - 20:09

- Widzę, że muszę się postarać w rozmowie, chodź zapewne mogłeś sobie wzbogacić wystrój o kilka osób, które by zaspokajałyby Twoje krwiste potrzeby. Mam przynajmniej nadzieję, że się dogadamy, a co do samotności, to nie do końca, po prostu ja myślę trzeźwo i oceniam zagrożenie, można być mordercą a i tak być mi przyjacielem, ale wtedy muszę mieć pewność, że nie padnę ofiarą sztyletu w gardle po pijaku. mam nadzieję, że zrozumiałeś aluzję, Panie ... - wahanie i wyczekiwanie na końcu zdania miało być niejako pytaniem, bądź co bądź Daichi wątpił czy uda mu się wydębić od zanpaktou jego imię, ale zawsze można spróbować. Mimo wszystko dobra myśl nie odstępowała mężczyzny na krok, tak więc uśmiechał się i nawet wodził spojrzeniem za swym "towarzyszem" starając się patrzyć mu w oczy.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Gorące Źródła   Czw 4 Mar 2010 - 9:42

- Aki. Aki Daichi. Ale możesz mi mówić Mistrzu. - dokończył twoją wypowiedź odnośnie przedstawienia - Swoją drogą jesteś strasznym pesymistą. Gdzie tu zabawa, odborina dreszczyku emocji. Pasja, namiętność, brutalne tortury, śmierć. Wszak krew ma taki piękny kolor, przydałoby się tobie trochę zmian. Nie sądzisz ?
Zszedł na ziemię i oparł się swobodnie o twoje ramie, palcem z długim paznokciem odsłaniając szyję. - Szkoda że nie mogę trochę uszczknąć twojej krwi. Byłoby zabawnie.
Patrzenie mu w oczy było dość dziwne, widziałeś w nich dziwną, hipnotyzującą głębię, której z lekki trudem się opierałeś.

Dziadek Szyderca
-----------------------

Ostatnio zmieniony przez Takagi Niizuki dnia Nie 7 Mar 2010 - 11:14, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Gorące Źródła   Nie 7 Mar 2010 - 11:11

- Do Tych dwóch ostatnich nie było jakoś okazji, ale zdaje mi się, że właśnie się znajduje. Poza tym jakbyś nie przedstawiał się moim imieniem byłoby dość miło, wampirku. Świat nie kręci się wokół krwi i przemocy, mój drogi, chodź niewątpliwe są to rzeczy powszechne w nim. Mam nadzieję, iż Twój umysł jako wielmożnego pana jest w stanie objąć mój punkt widzenia, wszak jest on dość prosty, pozbawiony niepotrzebnych zakrętów. - Aki odpowiadał dość szybko i z pewnością na jego twarzy gościł ten złośliwy uśmieszek. Trzeba było przyznać, że mężczyzna jakoś niezbyt przejmował się zbytnią całą tą sytuacją. Jakaś myśl i wizja jednocześnie wpłynęły do umysłu mężczyzny. Uznał za całkiem zabawne, aby nagle w powietrzu przed zanpaktou zmaterializował się czosnek, zaś jego nogi obwiązała wstęga wychodząca z ziemi. Żart 1 klasa, chodź prostacki. Aki i tak się na tym skupił, gdyż na dobrą sprawę nie miał nic więcej do roboty.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Gorące Źródła   Nie 7 Mar 2010 - 11:36

Twój zankautou spojrzał i szarpnął się gwałtownie, zaczął krzyczeć. Ale po chwili ten krzyk przemienił się w śmiech, głośny i szczery.
- Gdybym był prawdziwym wampirem, to by może podziałało na mnie. - powiedział i sięgnął po czosnek, który w jego reku zmienił się w małego hollowa, a potem w nietoperza. - Świat zawsze kręci wokół krwi i przemocy. Z małymi przerwami na spokój i przyjemności. A co do twojego umysłu, to istotnie, często można przewidzieć to co zrobisz lub powiesz.
Przeszedł parę kroków i obrócił się w twoją stronę. Ujrzałeś samego siebie spoglądającego na ciebie. W jego ręku pojawiło się lustro, które ci pokazał. Było w nim odbicie wampira.
- Jestem częścią ciebie, nie zapominaj o tym. Ale to też nie znaczy, że podobają mi się wszystkie twoje poczynania.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Gorące Źródła   Nie 7 Mar 2010 - 11:49

- Cóż gdyby mi się podobało wszystko co robię, to byłbym co najmniej szczęśliwy. Jakbyś nie zauważył, świat jest tak skonstruowany, że zawsze musimy coś robić przeciwko sobie, więc po co sobie jeszcze bardziej życie komplikować niepotrzebnymi zaplątaniami. I nie musi Ci się podobać wszystko co robię, gdyż tak nigdy nie będzie, w przeciwieństwie do Ciebie, mnie ograniczają liczne reguły. - Podsumował Aki. Cóż nie dziwiły go żadne działania zanpaktou, gdyż czemuż miało go to dziwić. Wszak to wszystko jest jakieś nieprzewidywalne, nigdy nie dowie się wszystkiego choćby chciał.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Gorące Źródła   Nie 7 Mar 2010 - 12:07

- Istotnie, nie musi mi się wszystko podobać. Ale też na twoim miejscu słucham czasami moich rad i słów. - odpowiedział, wygląd wrócił do normy a Zanpakutou znów zaczął chodzić po okolicy i ścianach, chyba z nudów. - Dość zatem tych gadek filozoficznych, zjadłbym coś, ale z tym może być problem.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Gorące Źródła   Nie 7 Mar 2010 - 13:01

- Yhm, zapewne, sądząc po przypuszczalnej Twojej diecie. Czym się żywisz? Oczywiście może to być krew, ale chyba to zbyt oczywiste. - Odparł Aki wodząc wzrokiem za swym "towarzyszem". Nie miał ochoty za bardzo się silić na cokolwiek, ale może jak spróbuje zaspokoić głód jego zanapktou, zakiełkuje to jakimś połączeniem, chodź było to wątpliwe.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Gorące Źródła   Nie 7 Mar 2010 - 13:25

- Czy to nie oczywiste ? Podczas walki ostatniej dość sporo się najadłem. Choć tego potem nie wykorzystałem. Ale zawsze dobrze jest czuć moc, jaką się zdobywa i rośnie. - odpowiedział siadając w powietrzu niczym w fotelu i zakładając noga na nogę.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Gorące Źródła   Pon 8 Mar 2010 - 20:50

- Zapomnij, nie jesteś zbyt skory do rozmowy, jak widzę, jak Ci przeszkadza moje towarzystwo to po prostu powiedz. A tak na marginesie jakieś pomysły co do pułapki na złoczyńcę? Zdałbyś się na coś w końcu, a nie tylko marudzisz i marudzisz. - Aki dość szybko postanowił podsumować rozmowę, jakoś nie spieszyło mu się do uzyskania jakiś specyficznych efektów, a sądząc po sposobie rozmowy zanpaktou nie sądził, aby chodź nić porozumienia utworzyła się przez najbliższe tysiąclecie...

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Gorące Źródła   Pon 8 Mar 2010 - 20:57

- Trudno mi powiedzieć. Ofiara zginęła podczas kąpieli, może zabójca tam znów się pojawi. Chyba że była to jednorazowa śmierć, może porachunki dawne. - wzruszył ramionami. - A twoje towarzystwo mi nie przeszkadza. Przecież jak sam zauważyłeś, to twój świat. Poza tym, może spróbuj się wcielić w skórę tego zabójcy. I czemu zginęła ta dziewczyna?

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Gorące Źródła   Pon 8 Mar 2010 - 21:04

- Szczerze powiedziawszy podejrzewam jednego z shinigami, lecz tutaj nie powiem na razie nic więcej. Oczywiście to mogły być sprawy prywatne, lub rywalizacja organizacji, porachunki, w pojedynczy wypadek raczej nie wierzę, prawdopodobnie kolejną ofiarą również będzie kobieta, a sprawca będzie próbował ją zaskoczyć gdy będzie samemu. Możliwym jest, że nie będzie zważał na płeć, co podsuwa mi pewien plan, jednak raczej trudny do wykonania, jeżeli sprawca jest silniejszy ode mnie. Na razie nie mam sił na rozpatrywanie innych możliwości. - AKi powiedział to wszystko dość szybko, dziwiąc się nawet, że tak po prostu rozmawia sobie z zanpaktou o morderstwie i się zastanawia. Zaczął się też trochę obawiać o własne ciało, gdyż mógłby nie zdążyć zareagować, lecz powinien coś uprzednio poczuć, jakiś bodziec alarmujący. Przynajmniej taką miał nadzieję.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Gorące Źródła   Today at 9:53

Powrót do góry Go down

Gorące Źródła
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next